Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Yukiho byt

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 12:33 am

Yuki Tessha

,,V tejto horúčave je ti zima?" zašepkal potichu keď ju videl. Jednou rukou ďalej pokračoval v haldení jej chrbátu a druhou prechádzal vyššie aby ju mohol druhou hladiť po vlasoch. Stále bol pritisnutý tesne na ňu a už len dotyk s jej pokožkou bol úžasný.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 11:24 am

Miya

Zima? Ani jen, se pořád trochu stydím. Líbilo se mi Yukiho hlazení, ale moje poloha mi zrovna nedovolovala ho moc otlapkávat. Pomalu, aniž bych se od něj odtáhla, jsem se trošku přesunula, takže jsem ležela bokem trochu na gauči, ale zároveň přitisknutá k Yukimu. Pohyb mojí kůže po té jeho ve mě vyvolával velmi příjemný pocit. Přitiskla jsem se k němu jak nejvíc to šlo, položila mu hlavu na hruď a začala po něm přejíždět rukou. Dotýkala jsem se ho jen špičkami prstů, a přejížděla mu od hrudi až po konec bříška a nazpět.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 10:32 pm

Yuki Tessha

Yuki len cítil ako sa Miya jemne posunula ale veľmi to neregistroval len pocítil ako si hlavu položila na jeho hruď. Jej dotyky boli také príjemné a upokojúce až ho uspávali. Len jej dal jemný bozk na vlasy a ďalej ju hladil rovnako ako ona jeho.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 10:43 pm

Miya

Yuki zase usíná, pousmála jsem se pro sebe. Jeho schopnost usnout kdekoli a kdykoli je úžasná. Měla jsem problémy se svými pocity, které ve mě Yuki vyvolával, takže jsem moc ospalá nebyla. Dobrou, zašeptala jsem. Jen jsem potichu ležela, přebírala si svoje pocity a užívala si Yukiho přítomnost.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 12:09 am

Yuki Tessha

Yuki ešte chvíľu udržal bdelý stav. Rozmýšľal či sa mu to sníva alebo nie. Preto len na chvíľu len trochu odhrnul deku aby sa ešte raz pozrel pre istotu a potom ju znova zakryl. Tak sa k nej spokojne tesne pritúlil ako to šlo a zavrel oči. Potom potichúčky zaspal.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 12:35 am

Miya

Sledovala jsem jak Yuki koukal pod deku a nevěděla jsem, jestli se mám červenat nebo se smát. Nakonec jsem trošku zčervenala a vydržela se nezasmát. Pak se ta potvůrka přitulila a usnula. Pořád jsem nemohla spát, tak jsem jen hladila Yukiho a užívala si jeho obětí. Usnula jsem až za hodně dlouhou dobu. Ráno jsem se vzbudila první. Yuki mě naštěstí ve spánku trošku pustil, takže se mi podařilo slézt z něj i gauče aniž bych ho vzbudila. Našla jsem svoje tričko, zrudla a pak si ho oblíkla a potichu se odplížila do koupelny. Osprchovala jsem se převlíkla a spáchala raní hygienu. Pak jsem se vrátila do obýváku, chvíli pozorovala Yukiho jak spí, pak sebrala špinavé nádobí a v kuchyni ho umyla. Měla jsem jít běhat, docela se mi i chtělo, ale nakonec jsem jen udělala snídani, donesla ji do obýváku a položila na stůl. Sedla jsem si vedle Yukiho a jenmě do něj šťouchla. Vstávej, snídaně.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 12:57 am

Yuki

,,Heeeeh?" zobudil sa v momente a okamžite sa posadil. Ledva stihol otvoriť oči a už cítil vôňu jedla no prvú zbadal Miyu aj v tričko. Len sa bližšie nahol a chvíľu sledoval to tričko až do nej jemne šťuchol aby si to overil.,, Tak toto si včera nemala." pokrútil hlavou a skonštatoval.,, Asi ešte stále spím." povzdychol si.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 1:02 am

Miya

Zase mě donutil zrudnout. Ne jsi vzhůru, nebudu tu chodit bez trička, vyplázla jsem na něj jazyk. Ikdyž tobě to tak evidentně vyhovuje, přejela jsem mu rukou po nahé hrudi až na břicho. Uvědomila jsem si co dělám a ruku stáhla. Etooo udělala jsem ti snídani. Zvedla jsem se, abych si přesedla do křesla.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 1:06 am

Yuki Tessha

,, Tak alle teraz uz nespim tak to mozes dat do povodneho stavu." usmial sa a vyplazil jej jazyk. ,, Mne aspon nie je horuco a jest sa mi samemu nechce." dodal tak nevinne akoby chcel aby Miya prisla k nemu bez prosenia.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 1:31 am

Miya

Sedla jsem si zpátky na gauč. Dobře, nakrmím tě, ale pak půjdeš do sprchy čokoládový mužíčku, přece jenom jsem z něj tu čokoládu nesnědla všechnu, a pak semnou půjdeš trénovat. A až přijdeme můžeme se bavit o mém tričku. Použila jsem na Yukiho jeho metodu jemného nátlaku. Natáhla jsem se a políbila ho. Souhlasíš?
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 1:33 pm

Yuki Tessha

Yuki počul ako Miya rozpráva ale nejako sa k nemu jej slová nedostali pretože bol ešte stále prispatý.,, Heeeeh?" zaskočil sa a už len pocítil ako ho znova pobozkala. Ale jeho ušiam neuniklo slovo tréning pri ktorom sa mu zase chcelo spať.,, A ten tréning musí byť?" povzdychol si.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 1:54 pm

Miya

Povzdechla jsem si. Ne, nemusí. Půjdu sama jako obvykle. Vzala jsem si svoji porci snídaně a pustila se do jídla.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 24, 2012 11:45 am

Yuki Tessha

,,Ale no taaaaaak." prehovoril Yuki.,, Nebuď smutná, možno pôjdem." opravil sa.,, Ale len možno." zdôraznil a potom sa z chuti pustil do raňajok aby sa mohol potom vrhnúť na tú sprchu.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 24, 2012 1:12 pm

Miya

To je v pohodě, usmála jsem se, nemusíš se přemáhat, evidentně nemáš zájem trávit semnou čas pokud jsem oblečená. Dojedla jsem snídani. Jdu běhat a pak půjdu asi na cvičiště, tak se dobře vyspi. Mrkla jsem na něj s úsměvem a šla odnést svoje nádobí do kuchyně. Pak jsem si vzala luka zbytek věcí a odešla běhat.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 24, 2012 8:43 pm

Yuki Tessha

,,Diky." odpovedal a ešte si na 5 minút ľahol a zaspal. Po tých 5 nádherných minútach sa zodvihol a zbehol do sprchy kde si dal výdatnú sprchu. Následne sa išiel prezliecť do izby a potom sa vybral k dverám.,, Ach jaj." zazíval a vyšiel vonku.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 25, 2012 12:08 am

Yuki Tessha

Yuki po dlhej chvíli prišiel do bytu aj s Miyou v náručí. Otvoril dvere a okamžite za luk odložil a nohou zavrel dvere.,, A sme doma." pousmial sa a položil Miyu na gauč a posadil sa vedľa nej.,, Tak a zase sme skončili tam kde vždy." dodal veselo.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 25, 2012 12:14 am

Miya

No jo, mám to s tebou těžký, příšerko líná, usmála jsem se na něj. To jsem vždycky snila o princi, co si mě bude předcházet, sedla jsem si mu obkročmo na klín, zahrnovat mě dárky, kterého bude zajímat můj názor. A mám velkého líneho kocoura, co semnou neustále manipuluje a vůbec mě neposlouchá. A nejhorší na tom je, že mi to nevadí. Pomalu jsem ho políbila.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 25, 2012 12:19 am

Yuki Tessha

,,No čo ti mám na to teda povedať?" usmial sa pokojne a zbadal ako sa k nemu posadila.,, Iba jedine, že." nadýchol sa.,, Hovorí sa to o mne." doplnil a potom ho už Miya umlčala bozkom, ktorý jej opätoval. Rukami ju len jemne hladil po bokoch končekami prstov.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 25, 2012 12:23 am

Miya

No, jak jsem tě tak poznala, tak že si mám zvyknout a nedělat si naděje. Otřela jsem se obličejem o ten jeho. Jo to si celá ti Miyo, najít si kluka, od kterého nedostaneš ani kytku. Znovu jsem ho začala líbat.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 25, 2012 12:35 am

Yuki Tessha

,,Tak ako ja ti sny ani predstavy brať nebudem tak nikdy nevieš kedy príde prekvapko." pousmial sa a opätoval jej bozky.,, Ale prekvapkko môže ale nemusí prísť." zašepkal a ďalej v tom pokračoval pričom si ju jemne každou chvíľou bližšie priťahoval k sebe.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 25, 2012 12:38 am

Miya

Odtáhla jsem se od něj, no kdybych byla zlá, řekla bych ti, že už nic nebude, dokud se nezačneš trošku snažit. Bylo mi jasný, že si to vyloží po svém , ale chtěla jsem to aspoň zkusit. Dál jsem na něm seděla, dívala se mu do očí a čekala jak zareaguje.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 25, 2012 9:47 pm

Yuki Tessha

,,Ach jaj." povzdychol si, pokrčil ramenami a s úsmevom na tvári hneď strčil do Miyi tak aby prepadla dozadu. V momente sa nahol dopredu a tesne pred pádom ju zachytil a položil ju na kožušinu pod ňou. Pohodlne sa na ňu posadil a nahol sa tvárou tesne k nej.,, Sensei je lenivý, tak si musíš zvyknúť." zašepkal potichu a ľahko ju pobozkal na pery pričom jednou rukou ju jemne hladil po brušku.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 25, 2012 9:59 pm

Miya

Hej, stačila jsem jen říct,když mě shodil na zem. Když mě políbil, lehounce jsem ho kousla, ale jen tak abych mu neublížila. Slez ze mě drzoune, rozesmála jsem se a strčila mu do břicha. Jsi zlý na Miyušku. Udělala jsme psí očka. I ten drzoun Akim mi dal kytku, než se mě pokusil políbit. Jen Yuki na Miyušku nemyslí. Nasadila jsem smutný hlásek. Věděla jsem, že jakmile mě znovu políbí, přestanu si hrát i se bránit, ale chtěla jsem ho trochu pošťouchnout.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 25, 2012 10:31 pm

Yuki Tessha

,,Auuu." zašepkal s úsmevom keď ho šťuchla a jemne sa od nej odtiahol.,, Tak skoro nezleziem." dodal potichu a započúval sa do toho čo hovorí. Potom si povzdychol a pravú ruku založil za chrbát.,, Takže kytku." zasmial sa potichu a o chvíľu vytiahol ruku a v držal kyticu ruží ale tvorené zo špeciálneho piesku.,, Tieto tu budú naveky." žmurkol na ňu.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 25, 2012 10:37 pm

Miya

Musela jsem se smát. Děkuji. Přitáhla jsem si ho k sobě a dala mu rychlou pusu. To nešlo samo od sebe, pošťouchla jsem ho ještě. A teď se mě prosím slez. Udělala jsem spí očka.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Yukiho byt - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Yukiho byt
Návrat nahoru 
Strana 4 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: