Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Yukiho byt

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 11:26 pm

Miya

Jdeme do postele, spala jsem v křesle, potřebuji se natáhnout a dospat, Otočila jsem se a vedla si Yukiho sebou. V ložnici jsem sebou plácla na vzdálenější půlku postele, zavrtala se do peřin a natáhla ruku k Yukimu
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 11:32 pm

Yuki Tessha

Yuki sa nechal pekne viest do spalne a supol sa do postele. Potom sa pomaly vsunul pod periny a pritulil sa k Miyi. Zodvihol ruku a zacal ju hladit po vlasoch.,, Miyuska" pousmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 11:41 pm

Miya

Vyvlékla jsem se Yukimu z náruče, kousek se odsunula a otočila se čelem k němu. Yuki, omlouvám se, ale ne. Nech mě se trošku vzpamatovat prosím. Ležela jsem jen kousek od něj, tak jsem natáhla ruku a přitáhla si tu jeho. Položila jsem si na jeho dlaň obličej. Povídej mi pohádku, zaškemrala jsem. Chytila jsem ho za druhou ruku a držela.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 11:47 pm

Yuki Tessha

,, Nevadi." pousmial sa pokojne a neprotestoval vobec.,, Tak dobre." nadychol sa.,, kde bolo tam bolo..." zazival a odrazu zaspal.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 11:49 pm

Miya

A nečekaně usnul, zašeptala jsem. Otřela jsem se obličejem o Yukiho ruku a taky pomalu usínala.

Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 10:16 pm

Yuki Tessha

Ráno sa Yuki skoro ráno prebudil. Chcel vstať ale v tom si spomenul, že objíma Miyu a tak sa ani nepohol.,, No co už." pomyslel si a ostal ležať pričom si hlavu položil tesne k nej.,, Vstanem až keď Miya." rozhodol sa a ďalej lenivo ležal a čakal na ňu až sa prebudí.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 10:21 pm

Miya

Když jsem se ráno probudila, první co jsem udělala bylo, že jsem se protáhla. Zívla jsem a pak teprve otevřela oči. Dobré ráno, zahuhlala jsem, když jsem si všimla Yukiho.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 10:26 pm

Yuki Tessha

,,Dobré ránko." pousmial sa pokojne Yuki keď sa nakoniec sama prebudila. Yuki sa len jemne zamrvil a bližšie sa snažil prituliť k Miyi. Stále lenivo ležal v posteli zabalený v deke. Nechcelo sa mu vôbec vstávať.,, Kto robí dnes raňajky?" spýtal sa.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 10:33 pm

Miya

Já né, stejně nebudu jíst, není mi moc dobře. Nechala jsem Yukiho, ať se ke mě přitulí. Navíc mě trochu bolí hlava a zhoršuje se to. Asi to zkusím zaspat. Zavřela jsem oči a pokusila se usnout.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 10:37 pm

Yuki Tessha

..Miyuškaaaaa." zašepkal a pravou rukou šupol pod deku a jemne ju objavil prišom druhou rukou ju začal hladiť po vlasoch.,, Ale vieš, že sa spinká vo dvoch." pousmial sa spokojne Yuki a tulil sa k nej.,, Takže bez palaciniek?" zasmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 10:43 pm

Miya

Opatrně jsem pohnula rukou a dala Yukimu prst na pusu. Pššš, zašeptala jsem. Hlava mě bolela čím dál víc. Bylo to k nevydržení.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 10:46 pm

Yuki Tessha

,,Tssss ja by som ti mohol dať niečo na depresiu." zašepkal potichu a potom už konečne držal ústa a pritúlil sa k nej. Keďže ho nechala sa tuliť tak radšej skutočne bol ticho a užíval si aj toho momentu, že môže byť s ňou.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 10:51 pm

Miya

Nemám depresi, bolí mě hlava a to, že pořád mluvíš mi nepomáha. Položila jsem si ruku na spánek , protože jsem si to mluvením ještě zhoršila.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 10:54 pm

Yuki Tessha

Yuki sa nadýchol, že niečo odpovie ale potom radšej zavrel ústa a nevydal ani hláska. Len sa vsunul hlbšie pod deku a tesne k Miyi. Byť pri nej a tuliť sa bolo to jediné čo mu v momentálnej situácii bolo treba k šťastia. Bol šťastný až až a preto v tichosti oddychoval v posteli s Miyou. Bol ticho aby jej nespôsobil ešte väčšiu bolesť hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 11:05 pm

Miya

Yuki, přestaň se na mě tlačit a podej mi radši o demě z batohu růžový prášek a něco na zapití prosím. otevřela jsem oči a podívala se do těch Yukiho.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 11:11 pm

Yuki Tessha

Yuki poriadne prižmúril oči ale tak ovládal sa. Opatrne sa posadil a zhlboka sa nadýchol. Poriadne sa sústredil a po chvíli sa k nemu blížila jeho železná kabička pár centimetrov nad zemou. Potom vyletela na posteľ jemu k nohám.,, Ja ti dám migrénu, teraz ťa pekne nadopujem a uvidíš, že budeš ako v raji. A vraj ružové prášky." pomyslel si a začal prelievať fľašticky do jednej.,, No trošku kvapiek extrakcie šťastia nezaškodí." napadlo mu a pridal tam toho viac než pár kvapiek.,, To boli žúry s týmto." zaspomínal si a potom krabičku odložil a Miyi podal pohár. Radšej držal ústa aby ju viac nedráždil.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 11:15 pm

Myia

Ne, chci svůj prášek. Nevěřím ti, nevezmu si od tebe nic. Chtělo se mi spát, jen usnout a na nic nemyslet, nechat tu bolest zmizet.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 11:18 pm

Yuki Tessha

,,Chcieť je pekná vlastnosť." zdôraznil a znova jej zakýval pred tvárou pohárom.,, Nekecaj a vypi to prosím ťa." poprosi ju milo.,, No tak neotrávim ťa, seba možno ale teba nie. Na to som si dával až priveľmi dobrý pozor čo do toho dávam, tak nekecaj a prosím pi." doplnil.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 11:23 pm

Miya

To, že by si mě otrávil, je v mém stavu poslední věc, které se bojím. Nikdy mi nemůžeš ustoupit co? Musí být po tvém. Proč mi dát lék, co je speciálně pro mě. Pomalu jsem si sedla. Chvíli jsem tak zůstala, aby se mi bolest ustálila. Pak jsem se zvedla s postele a začala se potácet do obýváku k batohu.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 11:26 pm

Yuki Tessha

,,Heeeeeeh?" zaskočil sa a zbadal ako odišla vedľa.,, Ach jaj." povzdychol si a keď nič tak to vypil aspoň on. Potom odložil pohár na stôl a spokojne si ľahol pohodlne do postele pričom sa poriadne rozvalil.,, Aaaach." vzdychol spokokojne.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 11:33 pm

Miya

Pomalu jsem se dopotácela k batohu. Dřepla jsem si k němu a začala hledat ten prášek. Po chvíli jsem ho našla. Sevřela jsem ho v ruce a chtěla se zvednout, ale ztratila jsem rovnováhu a praštila se hlavou do stolu. Ani jsem nestihla zanadávat, bylo to jako by mi v hlavě odpálili bombu.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 11:37 pm

Yuki Tessha

Yukiho momentálne opantávalo šťastie a príjemné halucinácie.,, Dúfam, že si v pohobe." zasmial sa potichu Yuki a hlavou mu behali bláznivé myšlienky a spomienky.,, Svetový mieeeeer." rehotal sa až si musel zatlačiť vankúš o tvár.,, Juuuuuuuuuj." radoval sa a potom veselo si pohmkával v posteli.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 7 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 11:42 pm

Miya

Trvalo mi dost dlouho, než jsem se sebrala natolik, abych se pohnula a snědla ten prášek. Bylo mi jedno jestli jsem si něco udělala , když jsem se praštila, chtěla jsem jen skončit tu bolest. Pomalu jsem začala usínat, jak prášek začal zabírat. Věděla jsem, že mi bude zima, ale deka byla v posteli a já už skoro spala. Stočila jsem se aspoň do klubíčka a usnula.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 7 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 10:19 pm

Yuki Tessha

Yuki sa po pár minutach dokázal postaviť a tackavo sa snažil prejsť do vedľajšej izby enže nedokázal udržať rovnováhu a tak nepravidelne narážal na každú stenu.,, Už viem čo bolo v tej fľaštičke." prehovoril a zodvihol varovný prst.,, Absint." podotkol.,,Aleeeeee." doplnil.,, Absint sa nemá miešať juuuuuj draaaaaak." zíral ako blbý okolo seba.,, Žúúúúžo." zarehotal sa a zbadal na zemi Miyu.,, Ou brate aj ty si sa tu stratil?" spýtal sa a vytiahol peňaženku a položil vedľa Miyi 100 ryo.,, To máš aspoň na zapitie, bratia v núdzi si majú pomáhať." zašepkal a narovnal sa ako tak a chcel ísť do kuchyne.,,Som motýýýýýýľ." skríkol a spadol na gauč.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 7 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 10:24 pm

Miya

Pořád jsem ještě ležela na zemi před gaučem a spala jsem jak zabitá, takže jsem Yukiho řádění vůbec nezaregistrovala. Byla jsme úplně mimo, po tom prášku, nic mě nebolelo a nic jsem nevnímala. Spala jsem velmi tvrdě, takže Yuki měl jen malou šanci, že by mě vzbudil.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Yukiho byt - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Yukiho byt
Návrat nahoru 
Strana 7 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: