Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Yukiho byt

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Akihiro Kazuki
Jounin
Jounin
Akihiro Kazuki


Poèet pøíspìvkù : 147
Reputation : 0
Join date : 21. 08. 09
Age : 29

Yukiho byt Empty
PříspěvekPředmět: Yukiho byt   Yukiho byt Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 10:35 am

Yukiho byt

Yukiho byt Foto3_1
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 5:24 pm

Miya

Tsss, strčila jsem mu loktem do žeber a odsedla si se sušenkami. Tulení i sušenky se odsunuly, vyplázla jsem na něj jazyk. Pohodlně jsem se opřela a zbaštila zbytek sušenek.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 12:17 pm

Yuki

,,Ach jaj." pousmial sa keď videl videl ako všetko pojedla.,, A sensei čo hm?" prehovoril a nahodil nevinný výraz pričom sa znova pritúlil k Miyi.,, Nemôžeš ho nechať na pospas samote." zasmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 1:58 pm

Miya

Ale jo, znovu jsem na něj vyplázla jazyk, zvedla se z gauče, sebrala z batohu věci a odešla do koupelny. Z koupelny jsem došla do kuchyně, udělala si čaj a sedla si ke stolu.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 2:05 pm

Yuki

,,Pche." pokrútil hlavou a ostal ležať na gauči.,, To aby som sa zase otrávil aby som upútal pozonosť." povzdychol si.,, Zase budem musieť robiť staré triky z detstva, vtedy to bolo ľahké, všetci ma zbožňovali." pomyslel si a z trucu ostal ležať stále na gauči.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 2:21 pm

Miya

Uklidila jsem hrnek, prošla obývákem, kde se pořád válel Yuki. Jdu běhat, usmála jsem se na něj. Vylezeš taky ven a půjdeme trénovat? Ať vím, jestli se vracet sem nebo jít na cvičiště.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 2:31 pm

Yuki

,,Čoooooooo?" zatiahol Yuki a prevrátil sa na gauči a pozeral na Miyu ako sa snaží odísť.,, Čo sa ti nepáči na celo dennom vylihovaní?" spýtal sa zo zvedavosti.,, Predsa len sa dajú robiť aj iné veci ako len tréning. Keď budeš trénovať každý deň tak sa scvokneš ako ja a to už som na tom dosť blbo." zasmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 2:38 pm

Miya

No toho se nebojím, protože mi vůbec netrénujeme. Notak Yuki, udělala jsem psí oči, aspoň na chvilku. Jen si zaběhám, pak zapracujeme na mém taijutsu a pak už dám dneska pokoj. Pak tě večer namasíruji a uvařím ti něco dobrého. Prosím, prosím. Udělala jsem odpovídající gesto rukama.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 2:42 pm

Yuki

,,Aaaaaaaaaaaach." povzdychol si Yuki a zaryl tvár do gauča. Po chvíli zodvihol hlavu a pozrel na Miyu.,, Tak teraz si choď zabehať a potom sa vráť, ja si zatiaľ rozmyslím či skutočne budem schopný vstať z gauča." doplnil a potom opäť zaryl tvár do gauča.,, Sakra mne sa nič nechce." zašepkal.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 2:53 pm

Miya

Ach jo, si lenoch, zasmála jsem se natáhla se k Yukimu a chvíli ho škrábala na zádech. Co mám s tebou dělat, plácla jsme ho po zádech. Tak za chvilku. Zvedla jsem se, došla ke dveřím, obula se a vyšla ven.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 3:47 pm

Miya

Došla jsem domů, vyzula se, uklidila boty a došla do obýváku. Tak jak si se rozhodl? Zeptala jsem se Yukiho a sedla si k němu na gauč.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 4:23 pm

Yuki

Po chvíli Yuki nezvládol nápor toľkému bdenia a voľna preto okamžite zaspal. Ani nepočul, že sa Miya vrátila a preto spokojne rozvalený spal na gauči ako dieťa.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 4:44 pm

Miya

To, že jsem na něj mluvila Yukiho neprobudilo. Ach jo, povzdechla jsem si. Ty si takový velký líný kocour, pousmála jsem se, jen se tulit, jíst a spát. Yuki, trošku jsem do něj šťouchla, vstávej.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 5:23 pm

Yuki

Yuki absolútne nereagoval, spal ako zabitý. Na šťuchanec takmer ani nereagoval, jedine tak, že sa prevrátil na druhý bok a tam spokojne oddychoval ďalej akoby sa vôbec nič nedialo. Proste leňošil a spal.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 5:31 pm

Miya

Usmála jsem se. Tak spinkej, přikryla jsem ho dekou a dala mu pusu na tvář. Vzala jsem si knížku s knihovny, sedla si na křeslo a četla si. Střídavě jsem si četla a pozorovala Yukiho. Po nějaké době jsem už začínala mít hlad, tak jsem vstala a šla prozkoumat ledničku. Vybrala jsem si věci a odešla vařit oběd. Když jsem to měla uvařené, vrátila jsem se do obýváku a pokusila se znovu vzbudit Yukiho. Vstávej, trošku jsem sním zatřásla, jídlo.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 7:53 pm

Yuki Tessha

Yuki sa len spokojne prevaloval a vylihoval si v posteli. Nejako sa mu ani nechcelo sa zobudit ked pocitil ako saho niekto snazi prebudit.,, Nechce sa mi vst..." nestihol dopovedat ked zacul zmienku o jedle a tak sa hned prebudil pricom sa posadil.,, Sensei nikdy nespi, sensei je vzdy v pohotovosti." oznamil.,, Kde je to jedlo?" spytal sa hned.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 8:40 pm

Miya

Rozesmála jsem se, až jsem spadla na zem na zadek. V kuchyni, ale můžu ti to donést sem, to už jsem dostala záchvat smíchu. Nemohla jsem se přestat smát, bylo to hrozné. Když jsem se trochu uklidnila, řekla jsem Yukimu: Aspoň už vím, jak tě dostat s pelechu, a znovu jsem se začala smát.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 8:50 pm

Yuki

,,Heeeeeh?" zaskočil sa Yuki keď videl jej reakciu.,, Nechápem čo je na ostražitosti senseia zlého." pokrčil ramenami nechápavo.,, No šup šup šup šup tie raňajky." prehovoril.,, Očakávam palacinky s čokoládou, šľahačkou, trochu nastúhanej čokolády na to a na vrch jahodu. K tomu fľašu vína a do váze ružu, takže môžeš servírovať." pousmial sa spokojne a čakal na jedlo.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 9:10 pm

Miya

Jako následek Yukiho reakce se dostavil další záchvat smíchu. Když jsem se uklidnila, posunula jsem se k Yukimu. Už je čas na oběd, zlatíčko, pokusila jsem se nerozesmát, ale máš štěstí, udělala jsme palačinky, měla jsem chuť na sladký. Neodolala jsem pohledu na rozespalého a lehce zmateného Yukiho a dala jsem mu rychlou pusu na rty. Já ti to donesu sem, že jsi to ty. vyskočila jsme na nohy a odešla do kuchyně. Vrátila jsem se s talířem s palačinkami plněními čokoládou a se šlehačkou. Promiň, ale jahody tu nemáš. Položila jsme to před něj a podala mu příbor. Ještě nějaké přání? Zeptala jsme se a odešla si do kuchyně pro svůj talíř.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 9:28 pm

Yuki Tessha


,,Heeeh?" zase zo seba dostal Yuki ked zbadal jej reakciu ale kym sa zase spamaatal tak dostal pusu na pery a uz jej nebolo.,, Co sa to deje?" zacudoval sa a potom zbadal jedlo.,, Nieeeeeee jahody nieeeeeee." dostal smutne az skleslo. Pohladom pozrel na jedlo a potom na Miyu pricom nahodil psi kukuc. Nakrmis ma?" spytal sa nevinne a potichu.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 10:16 pm

Miya

Když jsem si přinesla svoje jídlo a chystala se sednout si do křesla, ozvalo se Yukiho "nakrmíš mě?" Malem jsem pustila talíř na zem. Opatrně jsem ho položila na stůl a podívala se na Yukiho. Už si velký kluk Yukinko, už zvládneš papat sám, nasadila jsem maminkovský tón. Pak jsem si sedla do křesla a pustila se do svého jídla.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 10:26 pm

Yuki Tessha

,, Ach jaaaaj." povzdychol si Yuki.,, Nechces ma nahohodou otravit?" zassmial sa pokojne a zroloval si palacinku, namocil si ju do cokolady a slahacky. Potom sa do nej z chuti pustil.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 10:33 pm

Miya

Ne, proč bych měla? zasmála jsme se. Ale když mi nevěříš, zašklebila jsem se na něj a ukousla mu kus palačinky. Mňam, udělala jsem je dobré, pochválila jsem se a dojedla tu svoji.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 10:39 pm

Yuki Tessha

,,Moja palacinkaaaaa." zasol Yuki ked to zbadal.,, Zakladne pravidlo shinobi: Chran si svoju palacinku." vyplazil jej jazyk a radsej si tanier pritiahol blizsie k sebe.,, Vzdy ostrazity." uskrnul sa.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 10:45 pm

Miya

Svoji palačinku už jsem dojedla. Už jsem zase měla dobrou náladu, a tak jsem se přiblížila k Yukimu. Ty by ses nerozdělil se svoji Miyou? Udělala jsem psí očka a pak mu přejela rty po tváři. Ani kousek? Zašeptala jsem mu do ouška.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Yukiho byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Yukiho byt
Návrat nahoru 
Strana 1 z 10Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: