Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Yukiho byt

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorZpráva
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 10 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 1:59 am

Yuki Tessha

Yukimu sa aj za spolupráce podarilo to tričko stiahnuť a tak ho odložil vedľa postele. Stále zostal zohnutý k Miyi.,, Tak a tu moje plány končia." pousmial sa a pobozkal ju na pery.,, Budem musieť asi improvizovať." pokrčil ramenami a ukazovaákom pravej ruky jej prechádzal po brušku.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 10 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 2:03 am

Miya

Uvolnila jsem se a nechala ho ať si semnou dělá co chce. Přece jenom, už mě bez trička vyděl, takže jsem se neměla proč stydět. Natáhla jsem ruce a začala mu pomalinku a lehounce přejíždět po zádech.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 10 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 2:06 am

Yuki Tessha

Yuki na chvíľu zastavil svoju ruku a stíchol.,, No ale aby som predsa len nezabudol." zašepkal a keď zodvihol ruku mal v nej ružu vytvorenú zo železa.,, Krásna kvetina pre krásnu slečnu." dodal a žmurkol na ňu.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 10 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 2:11 am

Miya

Děkuji kocourku, dlouze jsme ho políbila a zapojila i jazyk. Když jsem se odtáhla, vzala jsem si od něj růži. Je krásná, prohlížela jsem si ji. Pak jsem ji položila na noční stolek . Usmála jsem se na Yukiho a čekala co udělá.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 10 Icon_minitimeSun Feb 05, 2012 9:48 pm

Yuki Tessha

,, Taká ako ty." žmurkol na ňu a opäť sa k nej zohol a dal jej letmý bozk na pery. Potom začal ústami schvádzať nižšie na jej krk kde sa zastavil a začal si ho vychutnávať. Rukami pomaličky stúpol vyššie a cestou skúmali každý kúsok pokožky po ktorej prešli prstami.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 10 Icon_minitimeSun Feb 05, 2012 9:58 pm

Miya

Nechala jsem Yukimu volnou ruku. Ani jsem nedoufala, že by se to zase nepokazilo, takže jsem si užívala každý jeho dotyk. Zvedla jsem ruce a začala ho hladit po zádech. I když se mi líbila i Yukiho praštěná verze, momentálně jsem byla velmi spokojená.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Yukiho byt - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 10 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Yukiho byt
Návrat nahoru 
Strana 10 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: