Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Yukiho byt

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:11 pm

Yuki Tessha

,,Juuuuuuj ty si taká roztomilá." pousmial sa Yuki, oboma rukami ju pohladil po tvári a vrátil jej dlhý bozk na pery.,, Až na zjedenie." dodal šeptom.,, Ale zajtra ťa čaká tréning miláčku." vyplazil jej jazyk a zliezol z nej.,, Mala by si sa ísť vyspať. Prehovoril a šiel do spálne. Vyzul sa a zhodil zo seba veci a do posteli spadol len v trenkách.,, A sensei sa musí duševne pripraviť na to, že bude musieť.... proste sa musí pripraviť." dodal spokojne.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:16 pm

Miya

Povzdechla jsem si, zvedla se a došla do koupelny. Tam jsem si dala sprchu a převlíkla se do pyžama. Přišla jsem k posteli a vlezla si za Yukim. Objala jsem ho zezadu a přitulila jsem se k němu. Vážně semnou hodláš trénovat? Ty? Vždyť nevydržíš chvíli vzhůru, musela jsem se smát.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:23 pm

Yuki Tessha

,,Tomu sa hovori profesionálna deformácia." zazíval spokojne Yuki a pocítil ako ho objala ale už sa nejako nemohol pohnúť.,, Keď a mi naskytne mučiť a trýzniť niekoho tak dokážem byť hore aj celé hodiny ba aj dni." pousmial sa spokojne.,, Takže ak je šanca niekoho doviesť na pokraj smrti." nadýchol sa a otočil sa k Miyi.,, Tak to nepremeškám." usmial sa a daj jej rýchly bozk pričom sa k nej pritulil.,, Dobrú noc." zaprial jej.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:28 pm

Miya

Tak trápit mě se ti zachtělo, povzdechla jsem si, no snad budu mít štěstí a přežiji to . Dobrou, kocoure, stulila jsem se k němu.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 6:57 pm

Yuki Tessha

Yuki sa na druhý deň ráno skôr zobudil a ako prvé vhupol do sprchy. Po nádhernej sprche a vrátil do izby potichu aby sa mohol prezliecť. Z kuchyne zobral jedno jablko a položil ho na stôl vedľa postele s papierikom na ktorom bolo napísané...,, Raňajky". Potom už len prešiel obývačkou, dverami von na cvičisko.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 8:02 pm

Miya

Když jsem se vzbudila Yuki nebyl v posteli, což se mi nelíbilo, protože jsem měla tulivou náladu. Chvíli jsem se jen tak válela v posteli, pak jsem se rozhodla vylézt. Všimla jsem si jablka. Vzkaz snídaně mě rozesmál. Zakousla jsem se do jabka a vydala se do koupelny. Tam jsem se osprchovala, dojedla jabko, spáchala hygienu a oblékla se. Jelikož Yuki nikde nebyl a včera mluvil o tréninku, rozhodla jsem se, že si trochu zaběhám a půjdu se kouknout na cvičiště. Vzala jsem si luk, obula se a vydala se ven.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 12:44 am

Miya

Když jsem došla domů, jen jsem stála před dveřmi od bytu. Po docela dlouhé době jsem se odhodlala jít dovnitř. Yuki zřejmě nebyl doma, neměl tu boty. Vyzula jsem se, uklidila si luk a vydala se do koupelny. Tam jsem se osprchovala, ošetřila se a oblékla. Došla jsem ke gauči a vzala si z něj deku. Voněla po Yukim. Zabalila jsme se do ni a stočila se do křesla. Jakkoli se mi nechtělo, začala jsme přemýšlet o tom, co se stalo. Nechtěla jsem tak vyvádět, jenže to prostě nešlo, moc jsem se bála. Nedovedu si představit, že nechám Yukiho, aby se ke mě chovaljako doteď. Nechci ho opustit, i přes to, že mě děsí, a že už mu nevěřím. Musím se začít chovat jinak, stejně si za to můžu sama, protože k tomu provokuju svým chování. Musím nějak najít sama sebe, stát se normálním člověkem. Probírala jsem se neradostnými myšlenkami dokud jsem neusnula.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 4:22 pm

Yuki Tessha

Po dhých hodinách sa uprostred noci objavil pred dverami a v tichosti si otvoril pričom za sebou aj zavre. Namieril si to do obývačky kde si chcel ľahnúť na gauč ale aj po tme vedel, že už tam niekto leží a tak si to namieril do spálne bez slova. Len sa tam zvalil do svojej postele a okamžite zaspal.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 6:49 pm

Miya

Ráno jsem se vzbudila rozlámaná a nešťastná. Pomalu jsem vstala s křesla, protáhla se a přešla do kuchyně. Tam jsem hledala něco k jídlu, ale už toho tam moc nebylo. Budu muset jít nakoupit, ale to počká, nemám peníze a nechci jít mezi lidi. Nakonec jsem si něco nachystala, sedla si ke stolu a snědla to. Uklidila jsem po sobě, vrátila se do obýváku a stočila se do křesla.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 10:08 pm

Yuki Tessha

Yuki sa ráno skoro prebudil a ako múmia sa odobral do sprchy kde strávil nejakú tú chvíľu. Potom sa šiel do spálne prezliecť a zamieril si to rovno do kuchyne. Len si zobra nejaké to jablko a posadil sa k stolu. Pohadzoval si bezducho jablko a sedel.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 10:16 pm

Miya

Nějakou chvíli jsem seděla v křesle, ale pak jsem dostala žízeň. Vylezla jsem s křesla a vydala se do kuchyně. Hned ve dveřích jsem se zarazila, protože v kuchyni u stolu seděl Yuki. Nevypadalo to, že by mě vnímal, ale stejně jsem přemýšlela, jestli tam jít. Nakonec jsem se rozhodla, opatrně jsem došla k lednici a vytáhla si džus. Nalila jsme si ho do skleničky a vracela se do obýváku. Ve dveřích jsem se otočila a podívala jsem se na Yukiho. Dobré ráno, zašeptala jsem a prošla dveřmi. Vypila jsem celou sklenici na ráz a stočila se zpátky do deky a křesla.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 10:25 pm

Yuki Tessha

,,Dobré ráno." odpovedal sucho a ešte chvíľu sedel ako mŕtvola pohadzujúca si jablko. Postavil sa po chvíli a hodil jablko do koša. Potom sa vybral von.
Po polhodine sa vrátil aj s taškami a začal odkladať nákup do chladničky.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 10:30 pm

Miya

Zaslechla jsem, že mi Yuki odpověděl, ale nechtělo se mi nad tím přemýšlet, vlastně se mi nechtělo přemýšlet nad ničím. Zůstala jsem stočená v křesle, jen jsem tam tak seděla a prázdně koukala na protější zeď.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 11:05 pm

Yuki Tessha

Yuki keď konečne všetko poodkladal si niečo vytiahol a dal sa do varenia. Po 15 minútach sa konečne kuchyňou rozvalila nádherná vôňa palačiniek.
Yuki naložil pár palačiniek na tanier a doniesol jej ich do obývačky a položil an stôl.,, Dobrú chuť." zaprial jej a vrátil sa do kuchyne k vlastným palačinkám.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 11:15 pm

Miya

Yuki mi donesl jídlo. Děkuii, zašeptala jsem. Už jsem jedla předtím, takže jsem neměla ani hlad ani chuť. Jen jsem seděla a místo stěny pozorovala ty palačinky. Proč to dělá? Je to divné. Donesl mi jídlo, ale ani se na mě nepodívá, jako bych tu nebyla. Asi se zlobí, kvůli včerejšku. Zatřásla jsem se. Jenže to byla jeho vina, říkala jsem mu, ať takové věci nedělá, že se ho pak bojím, jenže on mě neposlouchá, nebo je mu to jedno.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 11:25 pm

Yuki Tessha

Yuki sa posadil k stolu a hypnotizoval pohľadom tie palačinky. S jednou rukou sa hral s kunaiom a druhou si postupne bral palačinky a vychutnával si ako tak ich huť zatiaľ čo bol myšlienkami úplne niekde inde.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 11:28 pm

Miya

Nakonec jsem to vzdala zvedla jsem se z křesla, ale zůstala zamotaná v dece. Zvedla jsem talíř s palačinkami a odnesla ho do kuchyně. Tam jsem ho položila na stul. Děkuji, nemám hlad, zašeptala jsme potichu. Otočila jsem se a vrátila se do obýváku a do křesla.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 11:49 pm

Yuki Tessha

Yuki len letmo sledoval ako prišla Miya a odložila palačinky.,, Škoda takých krásnych palačiniek." napadlo mu a pritiahol si tanier. Keď už nič tak aspoň zajedal svoju nehoráznu depku.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 11:53 pm

Miya

Stočila jsem se do křesla. Pořád se mi nic nechtělo. Teda chtělo, navzdory všemu se ve mě prala touha schovat se před všemi problémy Yukimu do náruče se strachem z něj a s toho co mi zase provede.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 12:00 am

Yuki Tessha

Yuki po jedle vstal a odložil všetok riad a postupne ho umyl a odložil. Keď s tým skončil poutieral si ruky a vrátil sa do obývačky. Vytiahol si spod stola svoje príslušenstvo a otvoril poslednú tašku, ktorú si priniesol z obcohodu a začal tam na rýchlo dokladať malé fľaštičky.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 12:04 am

Miya

Mému vnitřnímu boji neprospělo, že si Yuki přišel hrát do obýváku se svými jedy. Doufám, že tentokrát se mu nic nestane. Sledovala jsem co dělá, ale nechápala jsem to.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 12:10 am

Yuki Tessha

Yuki si pekne poukladal všetky skúmavky a všetko vzorne poprelieval ale jedna mu ostala. Nemal ju kam dať všade bolo plno.,, Ach jaj." povzdychol si a tak náhodne vybral jednu skúmavku a vypil ju. Potom do nej prelial zvyšnú.,, Noa mám plnú výbavu." napadlo mu a rozmýšľal čo práve vypil.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 12:13 am

Miya

Yuki,
zašeptala jsem docela zoufale, když jsem si všimla, že zase něco vypil. Upřeně jsem ho pozorovala a bála se, co se s ním stane. Co se to semnou děje, bojím se jeho, ale i o něj. Delá mi v životě a hlavě, ještě větší nepořádek, než se mi zdálo
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 12:15 am

Yuki Tessha

Yuki po chvíli začul tichý šepot, ktorý pochádzal od Miyi.,, Prosím?" odpovedal spokojne a zapozeral sa jej do očí pričom čakal na jej reakciu. Len tak inštinktívne balil veci a odkladal ich, ale pohľadom sledoval stále jej oči.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 12:20 am

Miya

Vypadá jako odkopnuté štěňátko, které někdo pohladí, možná ho to mrzí. Napadlo mě. Nevypil si nic nebezpečného? Zeptala jsem se tiše. Také jsem se dívala Yukimu do očí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Yukiho byt - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Yukiho byt
Návrat nahoru 
Strana 5 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: