Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Yukiho byt

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 10:50 pm

Yuki Tessha

,, Noooooo ." prehovoril nervozne a musel sa velmi ovladat.,, Ja by som aj ale..." pokrcil ramenami.,, Zakon palacinky je svaty a neviem ci dokazes prekonat taketo ranajky aj ked si k tomu blizko uznavam." zdoraznil.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 10:56 pm

Miya

Hmm, já je nechci překonat, chci kousek, zasmála jsem se a rychlím pohybem mu ukradla kus palačinky. Klidně jsem si ji namočila do čokolády a snědla. Tak vidíš, že to jde se rozdělit, vyplázla jsem na něj jazyk.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 11:04 pm

Yuki Tessha

Yuki nedokázal uveriť tomu čo videl. Ďalší kúsok "svätej" palačinky bol nenávratne stratený v jej žalúdku a už nikdy ho neuvidí. V tom momente sa prestal hýbať. Pomaly otočil hlavu k nej a nahodil vražedný priam až desivý výraz.,, Ty.... si... mi... zjedla..." nadýchol sa.,, Palačinku." zdôraznil schopný aj vraždiť. V momente ju pritlačil do ľahu a on ostal sklonený tesne nad ňou a díval sa jej do očí.,, Zjedla si mi obed." zasmial sa.,, Čo mi dáš na oplátku?" usmial sa potichu.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 11:08 pm

Miya

Nic, zašklebila jsem se. Pak jsem si olízla čokoládu ze rtů. Měl sis ji líp hlídat. Dovolovala jsem si, protože jsem v kuchyni měla ještě několik palačinek a chystala jsem se mu o tom říct.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 11:10 pm

Yuki Tessha


,,Tseeeee tak ty teraz počkaj." prehovoril s úsmevom a jednou rukou zišiel nižšie k jej pásu.,, Ty si tiež na niečo zabudla." zašepkal s takým divný výrazom na tvári a potom ju začal bez milosti štekliť.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 11:18 pm

Miya

Ty si zapomněl, dala jsem mu pusu na tvář, že nejsem lechtivá. Nějak se mi nechtělo říct mu o těch palačinkách, protože by hned letěl do kuchyně a já ho ještě chtěla pošťuchovat.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 11:26 pm

Yuki Tessha

,, Takze ty si to fakt nehrala?" pousmial sa pokojne a namiesto steklenia ju zacal hladit po brusku cez tricko.,, Sensei si vzdy nieco najde ale asi ta naucim byt steklivou." zmurkol na nu.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 11:37 pm

Miya

Měla jsem problém, přes všechny naše potíže a nedorozumění, jsem se chtěla k Yukimu lístat, zvlášť, když mě hladil. Vůbec jsem se nechápala, na jednu stranu jsem se ho bála a bála jsem se toho, jak by to mohlo skončit, a na druhou stranu mě přitahoval a toužila jsem po tom, aby se mě dotýkal a já se mohla dotýkat jeho. Měla jsme prostě v hlavě docela solidní zmatek. Pomalu jsem zvedla ruku a přejela Yukimu po holé hrudi.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 11:45 pm

Yuki Tessha

,,Tseeeee."zašepkal v tichosti Yuki a jemne ju pobozkal na pery no po krátkej chvíli sa trošku odtiahol.,, Hrať by si sa chcela ale stále som nedostal ten kúsok palačinky hm?" zašepkal jej do ucha a potom sa pohľadom vrátil k jej očiam. Rukou jej pritom zašiel pod tričko ale stále ju hladil na rovnakom mieste len teraz si mohol užívať ten nádherný dotyk s jej pokožkou.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 11:51 pm

Miya

Yuki mě políbil a pak mě začal hladit po kůži. Sice mi něco zašeptal o palačinkách do ucha, ale to mě momentálně nezajímalo. Moc se mi líbilo jak to, že mě líbal, tak to jak mě hladil. Tušila jsem , že to neskončí dobře a že bych ho měla odstrčit, ale chtěla jsem si jen chvíli vychutnat ten příjemný pocit. Navíc moje ruka putovala po jeho hrudi a bříšku, a to se mi taky líbilo, jen se ho tak jemně dotýkat.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 12:04 am

Yuki Tessha

Yuki uz vedel, ze zasiel dalej nez by mohol normalne zajst. Vedel co sa stalo minule a tak rukou ostaval stale na jej brusku. Druhou ju pohladil po vlasoch a cakal chvilu ci si to nerozmysli.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 12:13 am

Miya

Yuki, zašeptala jsem. Tušila jsem, že čeká co udělám, zřejmě už si dával pozor, aby na mě netlačil. Já.......nevím......já.......libí se mi to ..........,ale zároveň se bojím...... já nechci tě...... no ....lákat, zrudla jsem, .... když nevím ...... já vlastně ani nevím ..........co by následovalo........... tak ...nevím.... jak .. co ..bych ....kam...co bych ...co bych snesla........ nebo kdy bych .......... se tě pokusila zastavit. Dostala jsem ze sebe těžce. Jsem hloupá, usmála jsem se smutně.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 12:20 am

Yuki Tessha

,, heh?" dostal zo seba lebo vobec Miyi nerozumel.,, Najprv palacinka a teraz takto?" zasepkal.,, Dva v jednom dni dostat nemozes." zasepkal a zacal ju bozkavat na pery.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 12:24 am

Miya

Oplácela jsem Yukimu polibky. Líbilo se mi to. Můžu jen doufat, že mě trošku pochopil, prolétlo mi hlavou. Pak už jsem moc nepřemýšlela jen jsem si užívala Yukiho polibky a dál ho hladila.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 12:30 am

Yuki Tessha

Takto Yuki uz dlhsiu dobu bol takpovediac lezmo a s jeho lenivostou to bolo strasne. Preto ju oboma rukami objal okolo pasa a v momente sa s nou vymenil. ,, Supeeer." pomyslel si spokojne a vracal jej kazdy bozk pricom rukami len jemne vosiel pod jej trickom aby ju mohol koncekami prstov hladit po bokoch.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 12:35 am

Miya

To v naší situaci není špatní nápad, pousmála jsem se nervozně. Pak jsem Yukiho chvíli opatrně líbala na rty. Pak jsme se přesunula ke krku. Tohle se ti líbí? Zeptala jsme se a zčervenala. Moc jsem nevěděla co dělat, tak jsem se rozhodla pro metodu pokus omyl.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 12:42 am

Yuki Tessha

Yuki sa len pokojne pousmial a slastne si vzdychol.,, Jasne." zasepkal spokojne a uzivam si to. Popritom aj zavrel oci. Mal odpocinok a radost v jednom a to sa ani nemusel snazit.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 12:48 am

Miya

Usmála jsem se a pokračovala. Pomalu jsem ho líbala po krku. Pak jsem se vrátila k jeho rtům a zároveň se o něj scela neúmyslně otřela tělem. Poradíš mi trošku? Zašeptala jsme tichounce, a zrudla jako rajče.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 12:54 am

Yuki Tessha

Yuki pomaly zaspaval a v tom ho nahle prebudila uplne. ,, Tseeeee co by som to bol za senseia a ukazal ti techniku aby si ju mohla okopirovat?" usmial sa.,, Instinkt prcku." zasepkal potichu a pritisol si ju k sebe.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 1:06 am

Miya

Instinkt mi říká, že se ti to nelíbí, že jsem neschopná a nepřitažlivá, když mi tu spíš, povzdychla jsem si, a smutně jsem se mu opřela hlavou o hruď.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 1:15 am

Yuki Tessha

,, Ale Miyuuuuuska." pousmial sa Yuki.,, Sensei nespi, sensei si len uziva okamih." zasepkal a zacal ju steklit sice vedel, ze nie je stekliva.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 1:25 am

Miya

Odstrčila jsme jeho ruce. Tolik jsem se snažila, překonala jsem svůj strach a on najednou neměl zájem, nebral mě vážně. Nechápala jsme to. Byla jsme smutná a zklamaná. Nechápala jsem, co jsem zase udělala špatně. Měla jsem slzy v očích. co jsem zase pokazila? Snažila jsem se! Protřela jsem si oči rukou. Co po mě vlastně chceš? Zašeptala jsem a neměla daleko k tomu, abych se rozplakala.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 1:34 am

Yuki Tessha

,, Miyuuus prepac je to moja chyba nooo." prehovoro, potochu.,, Sensei bol zvyknuty zaspat ked si lahol a nie, ze bude mat pri sebe neodolatelne krasnu roztomilost." zasepkal a nadvihol jej bradu a pobozkal ju na pery.,, Ale sensei sa pouci ak mu das druhi sancu." usmial sa a znova ju zacal bozkavat.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 1:40 am

Miya

Nechala jsem se líbat, ale polibky mu nevracela. Jenom mě trápíš, pořád a pořád,ať se snažím jak chci. Tekly mi slzy. Nerozumím ti, odtáhla jsem se od něj, tak Miyu netrap, prostě si najdi nějakou jinou, takovou, která ví co má dělat, která se ti bude líbit, kterou budeš mít rád. Šeptala jsem, měla jsem strašný strach, že to udělá.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 10:36 pm

Yuki Tessha

,, Ale no tak Miyuš prepáč ja som to tak nemyslel." zašepkal Yuki a pritiahol si k hrudi Miyu a objal ju. Nechcel ju od seba pustiť.,, Ja neviem ako ti to povedať a ani ako sa už ospravedlniť ale musíš ma chápať bol som kedysi shinobi, ktorý myslel len na seba a vlastnú slávu. Je ťažké byť päť človekom, tak musíš mať so mnou trpezlivosť a ja ti ublížiť nechcem." odpovedal ale nehodlal ju pustiť.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Yukiho byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Yukiho byt
Návrat nahoru 
Strana 2 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: