Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Yukiho byt

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 8 Icon_minitimeFri Feb 03, 2012 7:33 pm

Yuki Tessha

Po dlhom vrtení a pospovovaní o tom aký je Yuki motýľ sa chcel zvaliť z gauča ale ostal len na kraji ležať a dívať sa na nejakú osobu.,, Ďalší?" zaskočil.,, Jeminenky vy sa mi tu množíte ako tie pošahané draky." povzdychol si a vytiahol ďalšiu stovku.,, Nie." zodvihol ruku.,, Na tom trvám." podotkol.,, A nie nepresvedčíš ma aby som ti to nedal. A neprerušuj ma furt v rozprávaní." rozprával akoby s Miyou a podal jej ďašiu stovku.,, Svetovýýýý mieer." zasmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 8 Icon_minitimeFri Feb 03, 2012 7:53 pm

Miya

Nakonec mě probral trochu hluk a hlavně zima. Zima mi byla úplně strašná. Pomalu jsme se vzbudila a zvedla se na nohy. Odešla jsem do ložnice, plácla sebou do postele, zavrtala se do peřin a znovu usnula.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 8 Icon_minitimeFri Feb 03, 2012 8:10 pm

Yuki Tessha

,,Juhuuuuu." skríkol a skĺzol sa na zadku na zem.,, Au moja prdeeeeeeeeel." zaskúčal a dlhú chvíľu ľutoval svoj zadok.,, Sakra keby tu len tí draci nelietali." povzdychol si a zbadal krabičku.,, Vaaaaaaau poklaaaad." žasol a otvoril ju kde boli len malé fľaštičky.,, Keď nič tak nič." pokrčil ramenami a vyberal si ktorou začne ako prvou.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 8 Icon_minitimeFri Feb 03, 2012 8:23 pm

Miya

Mezitím, co se Yuki pokoušel spáchat již po několikáté sebevraždu, jsem se opět vzbudila. Pořád mi byla zima. Vylezla jsem z postele, zabalila se do peřiny a přešla do obýváku hledat něco, čím bych se zahrála, tudíž Yukiho . Našla jsme ho jak sedí nad skřínkou s jedy. Sebrala jsem mu ji, zamkla ji do skříně, klíč strčila do kapsy. Debile, zavrtěla jsem hlavou. Ta mě zase začala bolet. Povzdechla jsem si a vrátila se do postele.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 8 Icon_minitimeFri Feb 03, 2012 8:34 pm

Yuki Tessha

,,Aaaaaaaa." povzdychol si keď mu niekto krabičku zobral.,, Sakra veď tam boli sirupy." doslova až plakal pri takej strane keď sa nahol na pravú stranu aby videl Miyu.,, Kokso to je kočkáááááá." zašepkal a až tak sa naklonil, že padol na dlažku.,, Au." povzdychol si a postavil a nejako sa dostal do spálne. Tam zbadal, že niekto leží v posteli a tak sa pripravil a skočil na voľnú stranu polovice.,, Žúúúúúžo ešte, že mám mäkkú posteľ." zasmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 8 Icon_minitimeFri Feb 03, 2012 9:52 pm

Miya

Ach jo, povzdechla jsem si. Yuki, objala jsem ho, abych ho zklidnila a zahřála se, zmlkni a spi. Přehodila jsem přes nás peřinu, přitulila jsem se k němu a snažila se usnout.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 8 Icon_minitimeFri Feb 03, 2012 10:27 pm

Yuki Tessha

,,Juuuuuj sexy kočka od vedľa ma objíííííííííma." zaradoval sa a spokojne sa pritulil.,, Budem mlčať a spať, budem mlčať a spať, budem mlčať a spať." chichotal sa potichu.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 8 Icon_minitimeFri Feb 03, 2012 10:34 pm

Miya


Víš sexy kočka chce, aby si se přitulil, zahříval ji a mlčel, řekla jsem a pomalu se loučila s představou, že bych mohla spát. Doufala jsem, že se aspoň zahřeju, protože mi pořád byla docela zima.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 8 Icon_minitimeFri Feb 03, 2012 10:38 pm

Yuki Tessha

,,Uuuuu sexy kočka sa chce tuliiiiiiiť." potešil sa a pritulil sa k nej tesnejšie.,, Sexy kočka krásne voniaaaa." pochválil.,, Lepšie než ten drak čo len poletuje v okolí." zachichotal sa a priložil si hlavu na jej hruď.,, Mäkkučko." dodal spokojne.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 8 Icon_minitimeFri Feb 03, 2012 10:54 pm

Miya

Připlácl si mi hlavu na prsa. Prvně jsem ho chtěla praštit a odstrčit, ale pak mi došlo, že je sjetej tím co vypil. Povzdechla jsem si a pohladila ho po hlavě. Můžu být ráda, že jsem to nevypila já. Aspoň nevidím draky nebo co to mele. Zajela jsem mu prsty do vlasů a začala mu je prohrabovat. Co já na tobě ty pitomečku vidím? Že si od tebe nechám tolik věcí líbit
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 8 Icon_minitimeFri Feb 03, 2012 11:01 pm

Yuki Tessha

,,Si strašne mäkkučká lepšia než vankúš." slastne dodal a tesnejšie sa pritulil ak sa to už vôbec dalo.,, To je príjemnéééé." povzdychol si spokojne keď ho pohladila.,, Mamičkááááá." zazíval.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 8 Icon_minitimeFri Feb 03, 2012 11:07 pm

Miya

Spinkej broučku, zašeptala jsem a dál ho hladila ve vlasech. To, že se ke mě tak tulil mělo své výhody, aspoň mě zahříval. Třeba konečně usne a já budu moct taky usnout.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 8 Icon_minitimeFri Feb 03, 2012 11:12 pm

Yuki Tessha

,,A rozprávočka na dobrú noc nebude?" spýtal sa tak nevinne Yuki a pokojne leža. Užíva si mäkkého "vankúša" na ktorom ležal a príjemne sa tulil.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 8 Icon_minitimeFri Feb 03, 2012 11:23 pm

Miya

Neznám žádnou pohádku, řekla jsem smutně. Pořád jsem ho hladila, dokonce jsem ho nepraštila, ani nepřestala hladit, když se na svém polštářku vrtěl. Nakonec mi to ani nevadí, jen doufám, že nebude problém, až se vrátí do reálu. Usmála jsem se a dívala se na Yukiho. Stejně je roztomilí, ikdyž je to pako.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 8 Icon_minitimeFri Feb 03, 2012 11:26 pm

Yuki Tessha

,,Ja chcem rozprááááááááááávku." povzdychol si.,, Ja chcem auuuu." dodal potichu keď sa hlavou škrabol o zips.,, Fuj to." dodal vážne.,, Ja to na vankúšiku nechcem." dodal smutne a previnilo.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 8 Icon_minitimeFri Feb 03, 2012 11:31 pm

Miya

Já jsem asi praštěná, usmála jsem se. Dej mi svoje tričko , zatahala jsem ho za něj. Pak dám zip pryč, ano? A nejsem tvůj polštářek, usmála jsem se na něj
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 8 Icon_minitimeFri Feb 03, 2012 11:33 pm

Yuki Tessha

,,Čo to?" povzdychol si a stiahol si hneď tričko.,, Ale teraz preč s tým čudom z mäkkučkého vankúši." natešene prikyvol ako malé dieťa a podstrkoval jej vlastné tričko.,, Šup šup šup šup." povzbudzoval ju.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 8 Icon_minitimeFri Feb 03, 2012 11:43 pm

Miya

Dobře. Vzala jsem si od Yukiho tričko a natáhla si ho na to svoje. Teď už tě to tlačit nebude, usmála jsme se na něj. Když jsem viděla jeho výraz rozesmála jsem se. No tak dobře. Rozepnula jsem si svoje tričko a vytáhla ho z pod toho Yukiho. Spokojený? Lehla jsem si zpátky na záda, aby si mohl lehnout zpátky. Proč to vlastně dělám? Ptala jsem se sama sebe v duchu. Protože chci, aby byl spokojený, odpověděla jsem si. Jo jsem hloupá, ale on umí být i roztomilý. Čekala jsem až se Yuki přitulí.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 8 Icon_minitimeFri Feb 03, 2012 11:48 pm

Yuki Tessha

,,ZObrala si mi tričko len aby si zakryla vankúšik?" nechápavo sa na ňu pozrel a šťuchol ju do hrudníku.,, Vankúšik." pousmial sa ako malé decko, ktoré našlo hračku a znva ju jemne šťuchol. Fascinovane sa díval a jemnu ju šťuchal.,, Môj nový vankúšik." šepkal v tichosti a nedokázal prestať.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 8 Icon_minitimeFri Feb 03, 2012 11:57 pm

Miya

Ty potvoro, zavrčela jsem a strhla ho pod sebe. Tak a teď si ty můj polštářek. Chytila jsem mu ruce. Nemohla jsem odolat a tak jsem ho jemňounce políbila. Doufám, že si to nebude zítra pamatovat. Lehla jsem si na něj, položila si mu hlavu na hruď. Pustila jsem mu ruce. Tak teď mě polštářek obejme, nařídila jsem mu se smíchem v hlase.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 8 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 12:05 am

Yuki Tessha

,,Huuuuuh?" zaskočil sa tým, že už sa nemôže opierať o svoj vankúšik.,, Tak dobre noooooo." dodal tak ťaha a objal ju.,, Ale tak to bude mi zima bez toho trička." napadlo mu a tak nenápadne schytil spodok trička a začal ho vyťahovať hore.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 8 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 12:09 am

Miya

Polštářku, teď je to moje tričko, a ty mě máš objímat ne vyslíkat. Kousek jsme se natáhla, a přehodila přes nás peřinu. Tak a celou dobu co budu spát mě budeš objímat a zahřívat polštářku, dala jsem mu další povel. Uvelebila jsem se a zavřela oči.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 8 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 12:13 am

Yuki Tessha

,,Ach jaj prišiel som o vankušiiiiiiik." dodal smutne a tak jemne zišiel rukami na jej zadok.,, Juuuuuj vankúšik?" zaskočil sa keď mu to niečo znova pripomínalo.,, Supeeeer." zaradoval sa a začal ho podrobne skúmať a ohmatávať.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 8 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 12:17 am

Miya

Tak ty nedáš pokoj, zamručeka jsem. Posunula jsme se na bok. Jednou rukou jsem mu sjela ke kalhotám a vytáhla mu s nich pásek. Popadla jsem jeho ruce a páskem mu je přivázala k posteli. Tak je to lepší, usmála jsem se a lehla si zpátky.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 8 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 12:20 am

Yuki Tessha

,,Ach jaj to nie je fér." povzdychol si Yuki a potichu ležal v tichosti. Zavrel oči a trucovne sa snažil zaspať.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Yukiho byt - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Yukiho byt
Návrat nahoru 
Strana 8 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: