Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sídlo klanu Kuga

Goto down 
+2
Loxar Yuna
Akihiro Kazuki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 20 ... 35, 36, 37
AutorZpráva
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 37 Icon_minitimeSat Feb 11, 2012 12:09 am

Nič nemôže byť hneď a zaraz... povzbudil ju Ani nás vzťah sa takto nevyvinul len tak... A nemáš sa začo ospravedlňovať dal jej pusu a povzbudivo a láskyplne sa na ňu usmial.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 37 Icon_minitimeSat Feb 11, 2012 12:16 am

Ale, otřela jsem se obličejem o ten jeho, tobě to jde. A já chci, aby si byl semnou šťastný. Znovu jsem ho políbila. Chci s tebou zůstat napořád.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 37 Icon_minitimeSat Feb 11, 2012 12:19 am

Natsuki musíš sa pozrieť na nás ako celok a nie iba keď sme v posteli... ja som šťastný a s tebou... pobozkala ma To chcem aj ja...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 37 Icon_minitimeSat Feb 11, 2012 12:34 am

A my jsme i někde jinde? Pousmála jsem se. Jenže tohle je taky důležité. Opatrně jsem si na něj lehla a položila si mu hlavu na hruď. Pomalu jsme mu jezdila rukou po boku.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 37 Icon_minitimeSat Feb 11, 2012 12:42 am

Jo je ale nie je to to najdôležitejšie... hlavné je že sa máme radi... no nie? zasmial som sa a hladil som ju po vlasoch a druhou rukou som ju začal škrabkať po chrbte.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 37 Icon_minitimeSat Feb 11, 2012 12:57 am

Když mě to trápí, povzdechla jsem si. Zvedla jsem se nad něj a obkročmo si na něj sedla. Já se nevzdám, usmála jsem se nejistě. Ale stejně by si mi mohl trochu pomoct. Políbila jsem ho. No tohle s ti líbí ne? Začala jsem ho líbat na krk.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Kuga - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 37 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Kuga
Návrat nahoru 
Strana 37 z 37Jdi na stránku : Previous  1 ... 20 ... 35, 36, 37
 Similar topics
-
» Členové klanu
» Hora klanu Hiashi
» Sídlo klanu Inuzuka
» Sídlo klanu Shiraki
» Čtvrť klanu Nara

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: