Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sídlo klanu Kuga

Goto down 
+2
Loxar Yuna
Akihiro Kazuki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37  Next
AutorZpráva
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 9:20 am

Ucítila jsem, jak se mě snaží otočit. Tak jsem se pomalu otočila a jednou rukou si zakryla prsa. Druhou jsem natáhla a pohladila ho po tváři.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 4:26 pm

Začal som ju bozkávať a hladil som ju po brušku a sem tam som jej štuchol do ruky ktorou si zakrývala prsia.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 5:27 pm

Nakonec jsem si nechala odstrčit tu ruku, co jsem si s ní zakrývala prsa. To zase neskončí dobře, zase něco pokazím, proběhlo mi hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 5:38 pm

Keď zo svojou rukou konečne odstúpila... nahradila ju moja ruka ktorá mala iný účel ako ta jej. Jemne som jej začal po prsiach prechádzať a pokračoval som v bozkávaní....
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 5:46 pm

Nakonec jsem se přestala strachovat a začala jsem mu oplácet polibky.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 5:55 pm

Pritlačil som sa jemne k nej a kúsol som ju do pery a zapojil som jazyk. Moje ruky boli trochu chladné tak to snáď Natsuki na jej prsiach nevadilo. Prstami som sa začal jemne pohrávať z jej bradavkou.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 6:07 pm

Opět jsem byla v pytli. Ataru si semnou zase hrál a já vůbec neměla sílu se bránit. Měl trošku studené ruce, ale to mi v té chvíli vůbec nevadilo, spíš naopak.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 6:22 pm

Prestal sa môj jazyk hrať z jej jazykom a začal som ju bozkávať na krku. Ruka sa presunula na druhú stranu jej pŕs. Chcel som dosiahnuť aspoň tiché vzdychanie.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 6:37 pm

Ataru mě přestal líbat na rty a přesunul se ke krku. Jeho ruce i polibky ve mě opět vyvolávaly úžasné pocity. I když jsem pořád podvědomě měla strach, že něco pokazím, dala jsem mu ruce na záda a začala ho po nich hladit.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 7:38 pm

Vášnivo som ju bozkával na krku a druhou rukou som ju chytil za bok a pretočil som sa aby som bol dole a ona hore. Takto som mal k nej lepší prístup. Nadvihol som si ju aby sme nemali tváre pri sebe ale aby som bol blízko pri jej prsiach ktoré som začal bozkávať.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 8:38 pm

Když semnou tak prudce otočil, jen jsem vyjekla. Najednou jsem byla zase nahoře. Zapřela jsem se rukama, abych zůstala tak, jak si mě našteloval. Zase se něco pokazí, zase udělám něco špatně. Zůstala jsme trochu ztuhlá, ale Ataru si toho zřejmě nevšiml. Líbilo se mi, co dělal, ale strach pomalu vítězil.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 8:46 pm

Môj jazyk sa začal z jej bradavkou pohrávať v mojich ústach. Cítil som jemné chvenie ale neviem či z mojej alebo jej strany. Druhá ruka mi skĺzla na jej zadoček na ktorom som ju jemne hladil.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 9:14 pm

Zůstala jsem ztuhlá, ale Ataru na to nereagoval. Nic nedělej, nic nepokaz. Nedokázala jsem vnímat, to co dělal Ataru, měla jsem strach, že zase něco pokazím a on se naštve a odejde už napořád.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 9:19 pm

Odtiahol som sa od nej a pozrel som sa jej do očí Natsuki?.... Uhm.. vnímaš? pozeral som sa nechápavo lebo som zrazu cítil akoby skamenela.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 9:22 pm

Zase jsem něco pokazila, pokazím to, i když nic nedělám. Draly se mi slzy do oči. Zamrkala jsem, abych je zahnala. Co jsem zase pokazila? Zašeptala jsem. Celou dobu jsem se mu neodvážila podívat do očí.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 9:26 pm

Objal som ju a dal jej pusu Ale nič... len zrazu si bola taká chladná a nedostupná.... z ničoho nič... zrejme som ja urobil chybu a nie ty... povedal milo.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 9:34 pm

Já jsem hloupá a dělám to špatně, ale já na to přijdu, prosím, je to moje chyba, ale.......... prosím nezlob se. Zase jsem to pokazila a .... Přitulila jsem se k němu. Byla jsem zoufalá, pořád jsem nemohla přijít nato, v čem dělám chybu.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 9:37 pm

Nie.. to bola moja chyba zrejem som robil to čo sa ti nepáčilo a preto sa to stalo... začal som ju hladiť po vlasoch
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 10:02 pm

Ale mě se to líbilo, jen se pořád bojím, protože to pokaždé pokazím, stejně jako teď, položila jsem si na něj hlavu. A že už tě to unaví a ...... opustíš mě. Bála jsem se to vyslovit. Už se tě i bojím dotknout, abych zase něco nepokazila....Protože ani to mi nejde.....i to dělám špatně.....Šeptala jsem potichu.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 10:08 pm

Vieš čo Natsuki... pevne som ju stisol. Ty nemôžeš pokaziť nič... také dokonalé dievča ako ty nie... ale ja áno... povedal pravdivo a zo srdca
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 10:24 pm

Tak proč to vždycky skončí takhle? Proč to nefunguje, i když se snažím, nelíbí se ti nic co udělám, proč na tebe nepůsobím jako ty na mě, šeptala jsme si pro sebe, spíš jsem přemýšlela, ani jsem si neuvědomila, že šeptám. Protože jsem neschopná a nepřitažlivá.Odpověděla jsem si sama. Odpusť mi to, řekla jsem už zřetelně, já se budu snažit, prostě .....
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 11:39 pm

To neviem.. sám sa čudujem že nám takéto veci zatiaľ nie sú súdené. začal som ju hladiť po vlasoch Nie.. si ta aj príťažlivá aj veľmi schopná.... chybu musí hľadať v sebe...asi si musím zvyknúť na toto všetko. nevedel som nájsť tie správne slová... A viac sa snažiť nemusíš... to by som skôr ja mal začať sa snažiť...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 11:48 pm

Ale já to vždycky pokazím, takže je chyba u mě. Mrzí mě to sluníčko, chtěla bych, aby se ti to líbilo jako mě, zvedla jsem hlavu a opřela si mu čelo o čelo. Tohle asi není něco, co by si mě mohl naučit, říct mi co se ti líbí, co mám udělat? Opatrně jsem ho políbila.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 11:54 pm

Mne sa páči keď sa ti to páči... a hlavne keď to je mojou zásluhou... mazle... povedal a pusu jej opätoval Po nejakom čase keď si zvyknem na takéto veci.... to pôjde už samo ver mi... pousmial sa na ňu...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Icon_minitimeSat Feb 11, 2012 12:04 am

Chtěla bych, aby mi to šlo teď, povzdechla jsem si a znovu ho políbila. Mrzí mě to.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 36 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Kuga
Návrat nahoru 
Strana 36 z 37Jdi na stránku : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37  Next
 Similar topics
-
» Členové klanu
» Sídlo klanu Aburame
» Sídlo klanu Akasaky
» Hora klanu Hiashi
» Sídlo klanu Inuzuka

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: