Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sídlo klanu Kuga

Goto down 
+2
Loxar Yuna
Akihiro Kazuki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 37  Next
AutorZpráva
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 1:05 pm

Natsuki

Ještě že tak, Natsuki není dnes na jídelníčku, zašklebila jsem se na něj. Podala jsem mu talíř s jídlem. Pak jsem si vzala jídlo pro sebe. Dobrou chuť, popřála jsem mu a pustila se do jídla.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 1:08 pm

Dobrú.... povedal kým dopil úplne kávu a následne sa pustil do jedla. Ktoré mizlo mrknutím oka. Keď bolo dielo dokonané a tanier prázdny tak sa len pohodlne oprel stoličku a rukou si pár krát pohladkal brucho a pochvaľoval Bolo to vynikajúce..... ďakujem povedal a žmurkol na Nat.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 1:19 pm

Natsuki

Není zač, usmála jsem se, sebrala jsme talíře a uklidila kuchyň. Tak co bude teď?
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 1:26 pm

Odpočinok?! zatváril sa nevinne...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 1:32 pm

Natsuki

Přišla jsem až k němu, opřela se o něj čelem. Sluníčko, to se opravdu budeme celý den válet?
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 1:36 pm

Rukou jej začal jemne behať po ruke sem a tam. No nemusíme sa len váľať... môžme sa sem tam aj pohrať... potuľkať.. prehodil len tak zľahka
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 1:47 pm

Natsuki

Asi si budu muset zvyknout, že nikdy nedáš pokoj, povzdechla jsem si. Dala jsem mu lehoučkou pusu na rty. Jdu kreslit, usmála jsem se na něj a přesunula se do obýváku. Tam jsem si začala chystat věci na malování.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 2:16 pm

Dobre choď... povedal som potichu a presunul som sa tiež do obývačky a usadil som sa do kresla a len tak čučel do blba. Sem tam sa pozrel na Natsuki...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 2:23 pm

Natsuki

Už jsem to měla domalované, když jsem si všimla, že Ataru tam jen tak sedí. Utřela jsem si ruce od barev a sedla si na opěradlo křesla, na kterém seděl. Proč sis nevzal aspoň knížku?, ukázala jsem hlavou na knihovnu.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 2:30 pm

Pozrel som sa na ňu nechápavým pohľadom. Neviem... zrejme preto lebo čítam iba to čo potrebujem... moja ruka sa obmotala okolo Natusikinho pásu..
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 2:34 pm

Natsuki

To nemáš jiné záliby, jen mě ? Rozesmála jsem se a sklouzla mu na klín. Já vím, jsem otravně zvědavá, jen bych o tobě prostě chtěla něco vědět.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 2:46 pm

Tak mám ale tie nie sú zlé... teda mal som neviem či po tomto vŠetkom budem toho schopný. povedal zamyslene a držal si Natsuki na kolenách..
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 3:19 pm

Natsuki

Promiň, zašeptala jsem a pohladila ho po tváři.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 3:22 pm

Nemáš sa začo ospravedlňovať pritúlil si tvár k nej...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 3:30 pm

Natsuki

Budu se snažit, aby si teď byl šťastný,přitulila jsme se, jak nejvíc to šlo.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 3:32 pm

Ja som už... či to viac pôjde už ani neviem... pritúlil som sa tiež viac k jej ehm... výbavičke ale nevedome.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 3:45 pm

Natsuki

Odtáhla jsem se. Jdu se umýt, jsem celá od barev. Odešla jsme do koupelny,tam jsem ze sebe smyla barvy a vrátila se do obýváku.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 3:51 pm

Dobre, dobre.. pustil ju neochotne. Kedže bol gauč volný tak sa zatiaľ na ňom rozvalil....
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 3:56 pm

Natsuki

Ataru se válel prozměnu na gauči. Ty si hrozný lenoch, usmála jsem se. Z knihovny jsem si vytáhla knížku, sedla si do křesla a začala si číst.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 3:59 pm

No jó.... ale tvoj leňoch... zasmial sa a ľahol si na bok aby sa mu ľahšie zaspávalo.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 4:08 pm

Natsuki

Usmála jsem se, položila knížku a přinesla Ataru, polštář a deku. Přikryla jsem ho, dala mu polštářek pod hlavu a pusu na tvář. Pak jsem se vrátila do křesla a ke čtení.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 4:14 pm

Ja som iba spokojne zamrnčal a už sa mi podarilo aj dostať taký jemný spánok.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 4:21 pm

Natsuki

Střídavě jsem si četla a pozorovala spícího Ataru.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 4:27 pm

Spal som celkom pokojne sem tam som niečo zamrmlal zo sna. Väčšinou sa tam opakovalo meno Natsuki...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 4:56 pm

Natsuki

Asi se mu o mě zdá, radši nechci vědět co, pousmála jsem se v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 20 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Kuga
Návrat nahoru 
Strana 20 z 37Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Členové klanu
» Hora klanu Hiashi
» Sídlo klanu Inuzuka
» Sídlo klanu Shiraki
» Čtvrť klanu Nara

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: