Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sídlo klanu Kuga

Goto down 
+2
Loxar Yuna
Akihiro Kazuki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37  Next
AutorZpráva
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 9:55 pm

Tak promiň... hovoril ospravedlňujúco a dal jej pusu zato že ju zobudil.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 10:07 pm

Dobrý, usmála jsem se. Jen nevím, co teď nudu dělat, nechce se mi ani hnout, je mi u tebe dobře. Asi mi nezbude, než koukat do krbu, pousmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 10:39 pm

No tak budem koukat do krbu alebo budeme pozerať na Nat.... zasmial sa a hlavu si položil na jej rameno aby aj on mohol pozerať.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 10:46 pm

Bude tě bolet za krkem, upozornila jsem ho. Ani mi nevadilo jen tak ležet a koukat do krbu, dokud byl Ataru u mě.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 11:02 pm

A nebude a nebude... začal sa vyškliebať Natsuki a následne ju začal štekliť
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 11:24 pm

Ne, nech toho. Snažila jsem se odkulit. Slíbil si mi, že to nebudeš dělat, vysypala jsem ze sebe a smála se.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 11:27 pm

Prestal som a začal spomínať Ozaj som to sľúbil? Nespomínam si... začal sa k nej pomaly plížiť.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 11:34 pm

Zrádče, zamračila jsem se a vyskočila na nohy. Vyběhla jsem po schodišti nahoru, zalezla k sobě do pokoje a zamkla se tam. To ho asi moc nezdrží, ale co už. Přešla jsem pokoj, otevřela si okno a koukala do zahrady.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 11:45 pm

Vybehol som za ňou a pred nosom mi zamkla dvere. Jemne som na ne zaťukal Haló... je niekto doma? Hm.. som zvedavý či mi otvorí..
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 11:47 pm

Ne, pro tebe není, jsi na Nat zlý, zavolala jsem a sedla si do okna.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Icon_minitimeThu Feb 09, 2012 12:05 am

Ale tady nie je mráček ale sluníčko... a ide dať Nat masáž.. ale keď nechce otvoriť tak asi niň nebude.... povedal rafinovane taký ako keby detským hlasom. A znova zaklopal na dvere Hm.. musím vymyslieť ako sa tam dostať
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Icon_minitimeThu Feb 09, 2012 12:09 am

Jasně, já ti otevřu a ty mě zlechtáš, to víš, že ti neotevřu. Zasmála jsem se. Chvíli jsem počkala, pak jsem seskočila s okna a šla mu otevřít. Otevřela jsem dveře, ale dávala jsem si na něj pozor.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Icon_minitimeThu Feb 09, 2012 12:28 am

Čakal som, už to vyzeralo že mi neotvorí keď v tom som počul ako otvorila. Rýchlo som sa skrčil a vzal Nat do náručia. Ako som bol rozbehnutý dopadli sme obaja na posteľ. Rukou som jej zašiel pod tričko a začal som ju hladkať na brušku. Ták chceš masáž iba na chrbát alebo aj predok?
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Icon_minitimeThu Feb 09, 2012 12:37 am

Drzoune, už sis mě nějak přivlastnil, že semnou takhle zacházíš, zamračila jsem se na něj. Masáž předku, to by se mohlo zvrhnout do něčeho, při čem bych zase narazila. Nechci masáž děkuji, usmála jsem se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Icon_minitimeThu Feb 09, 2012 12:43 am

Jak to? zarazil sa Myslel som si že ju bude chcieť...?! Vyzeral zaskočený a trochu posmutnel. Jak to? Prečo nie? Nechceš naozaj? začal chrliť otázku stále na tu jednu vec.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Icon_minitimeThu Feb 09, 2012 7:26 am

Povzdechla jsem si, pak jsem se usmála a dala mu pusu. Tak dobře, sundala jsem si tričko a lehla si na břicho. Zřejmě to hodně chtěl, ikdyž jsem netušila proč. Ležela jsem a čekala, až začne.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Icon_minitimeThu Feb 09, 2012 12:03 pm

Tak ja nemusím keď nechceš povedal urazene a bol otočený na boku k nej a prstami začal jej jemne prechádzať po chrbte Ale tak prečo nie však... najprv ju začaljemne hladkať.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Icon_minitimeThu Feb 09, 2012 10:19 pm

Tssss, hlavně mě nelechtej, zašeptala jsem. Hlazení po zádech se mi líbí, pousmála jsem se a nechala ho, ať si dělá co chce. Ležela jsem úplně uvolněně, takže kdyby mě začal lechtat, byla bych nahraná.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Icon_minitimeThu Feb 09, 2012 10:27 pm

Bez slova som ju hladkal. Dal som jej pusu a začal ju jemne masírovať na ramenách. Tak to som rád...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Icon_minitimeThu Feb 09, 2012 10:34 pm

Usmála jsem se. Děkuji, že se o mě tak staráš. Jsem ráda, že jsme se potkaly, je mi s tebou moc dobře. Snažila jsem se zformulovat svoje momentální myšlenky do slov.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Icon_minitimeThu Feb 09, 2012 10:49 pm

Nie je vôbec zač... ticho som jej zašepkal do ucha a dal jej pusu na líce. Z masírovania ramien som pomaly prechádzal cez celý chrbát až na jej boky.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Icon_minitimeThu Feb 09, 2012 10:55 pm

Příjemné, zavrnkala jsem a užívala si masáž.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Icon_minitimeThu Feb 09, 2012 10:56 pm

Spokojne som vrnel anie neviem prečo. Začal som ju bozkávať na krku a jednou rukou som ju stále masíroval.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 9:04 am

Jednu chvíli mě napadlo, že je to nefér, že se nechávám stále rozmazlovat od Ataru a vůbec mu to neoplatím. Chtěla jsem mu říct, že s vyměníme a já namasíruji jeho. Pak mě začal líbat na krk a já na to zapomněla.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 9:14 am

Jej krku som venoval nežné bozky. A masírovanie sa zmenilo na škrabkanie. Chytil som ju za boky a jemne začal na ňu tlačiť aby si ľahla na chrbát.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 35 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Kuga
Návrat nahoru 
Strana 35 z 37Jdi na stránku : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37  Next
 Similar topics
-
» Členové klanu
» Sídlo klanu Aburame
» Sídlo klanu Akasaky
» Hora klanu Hiashi
» Sídlo klanu Inuzuka

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: