Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sídlo klanu Kuga

Goto down 
+2
Loxar Yuna
Akihiro Kazuki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 28 ... 37  Next
AutorZpráva
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 11:27 pm

Zliezol som z Natsuki a posadil som sa na postel a rukami som si pretrel tvár. Ja neviem... vždy ja urobím chybu. Chcem sa dostať ďalej... ale neviem. Zrejme sa bojíš že ťa mám iba ako hračku a že to je iba o jednom... že?.... tvár som mal zloženú v rukách a rozmýšľal som.... Alebo to je preto že jednoducho nechceš aby bolo medzi nami niečo viac..? nehovoril vyčítavým hlasom skôr si všetko vyčítal sebe.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 11:38 pm

Natsuki

Ataru, pomalu jsem se zvedla a objala ho. Podívej se na mě prosím. Chvíli jsem počkala. Přesně o tomhle mluvím, jenom ti ubližuju. Mám tě moc ráda, ráda se tě dotýkám, sleduju jak jíš, jak se směješ, .......... a nesnesu pomyšlení, že by ses jen podíval na jinou, nebo se tě dotkla. Znamenáš pro mě prostě strašně moc, pro mě už je tohle mnohem víc, jenže já prostě nejsem připravená, na tělesnou stránku věci. Já nevím jak ti to mám ještě vysvětlit. Prostě tě ....... miluji, si moje sluníčko, ale ..........prostě ještě nechci mít sex, ...... a vím, že když,..... prostě se bojím, že když ti teď dám pusu, tak ti to zítra nebude stačit,..... a já prostě teď nemůžu zajít někam dál... dokážeš to pochopit?
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 11:45 pm

Pozrel som sa na Natsuki Takže mi moc neveríš keď si myslíš že po jednej puse budem chcieť viac?!...A aj ja ťa milujem ak to nevieš... ale jednoducho mám pocit že sme iba kamaráti ktorý sa k sebe správajú o milo.... jednoducho potrebujem vedieť že si mi niečo viac... hovoril potichu.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 11:54 pm

Natsuki

Ale ty pořád chceš víc, než ti můžu dát, zašeptala jsem. Proč nemůžeme být chvíli kamarádi? Proč mě nenecháš tě trochu poznat? Vzala jsem jeho ruku a položila jsem si ji na srdce. Tluče teď jen pro tebe, to ti nestačí?
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:08 am

Bol som ticho a pohľad som stočil niekde preč. Začali mi vlhnúť oči....
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:13 am

Natsuki

Ataru, nezlob se na mě, natáhla jsem ruku, pohladila ho po tváři a otočila mu hlavu ke mě. Prosím, odpusť mi, nemůžu vidět jak se trápíš. Udělám co budeš chtít, hlavně už se netrap. Nechtěla jsem, aby se trápil, i když by to znamenalo, že ublížím sama sobě.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:18 am

Objal som ju a ticho zašepkal Nie... nechcem aby si robila to čo nechceš len kvôli mne. Odteraz ťa milujem ešte viac.... držal ju v objatí.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:23 am

Natsuki

Stulila jsem se mu do náruče. Jen jsem se tulila a pak jsem zvedla ruku a pomaličku ho začala hladit po tváři. Prosím, už se nemrač.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:25 am

Na tvári sa mi objavil mierny úsmev. Nechcem aby si si ubližovala iba pre moje dobro.... dal som jej pusu na líco a pozeral som sa jej do očí...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:34 am

Natsuki

Usmála jsem se. Neboj už jsem celkem v pořádku. Pomalu jsem mu zajela rukou do vlasů. Opatrně a pomaličku jsem ho políbila na rty. Pak jsem se kousek odtáhla a položila mu prst na rty. Nic neříkej, chtěla jsem to udělat, už od toho rande, jen jsem se bála. To je první pusa, co jsem komu dala, tak si ji važ. Usmála jsem se na něj. Už jsem pochopila, že tu pusu mu dát můžu, že prostě potřebuje důkaz, že ho mám ráda.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:38 am

Pokýval som hlavou a objal Natsuki a túlil som sa k nej. Následne sme sa zvalili na postel. Držal som ju v objatí a škrabkal som ju po chrbte....
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:42 am

Natsuki

Už dobrý? Zeptala jsem se opatrně. Přitulila jsem se k němu a nechala se škrabkat
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:47 am

Viac než dobrý.... povedal som potichu a už som sa nechcel viac vracať k tomu čo sa stalo a škrabkal som ju Ďalej...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:53 am

Natsuki

Sluníčko moje, usmála jsem se, asi ti usnu, nevadí? Budeš pořád semnou? Trošku jsem se zavrtěla, abych si našla lepší polohu. Až budeš mít hlad, tak mě probuď a já ti něco uvařím. Zašeptala jsem a usnula.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 1:00 am

Kludne spi... mazle... dodal potichu a pobozkal ju na čelo a už sa viac nepohol aby ju nezobudil...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 11:40 am

Natsuki

Když jsem se vzbudila, vůbec jsem nevěděla jak dlouho jsem spala, ale asi dlouho, protože jsem se cítila odpočata. Vůbec jsem se nemohla pohnout, jak jsem byla natlačená a Ataru. Sluníčko, jsi vzhůru? Zašeptala jsem potichu.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 11:46 am

Hej,hej povedal potichu. A trocha sa odtlačil od Natsuki pretože dostával už kŕč ako sa pevne držali pri sebe.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 11:53 am

Natsuki

Spala jsem dlouho? Jak se odtáhl, strčila jsem mezi nás ruku a přejela mu sní po břiše. Nemáš hlad?
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 11:56 am

Nie spala si toľko koľko je potrebné.... troška sa pomrvil a jednu ruku dal do vzduchu a trocha s ňou zamával aby vytriasol kŕč. No možno... trocha
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:10 pm

Natsuki

Odtáhla jsem se od něj, vyskočila na nohy a protáhla se. Pořád si mi neřekl to oblíbené jídlo, ať vím, co ti mám uvařit, usmála jsem se na něj. Jdeš semnou do kuchyně?
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:13 pm

Ako som ležal som sa ponaťahoval Obľúbené.... hm.... všetko sladké zasmial sa a ako tak vstal z postele. Požmolil si oči a povedal Hej, hej idem.... keď ťa môžem poprosiť o šálku kávy...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:24 pm

Natsuki

Usmála jsem se, vzala ho za ruku a odtáhla si ho do kuchyně. V kuchyni jsem ho pustila. Tak si sedni, hned ti tou kávu udělám. Nachystala jsem kávu do hrnku a dala vařit vodu. Sladké, tak co palačinky? Zalila jsem mu kávu a podala mu ji. Vytáhla jsem z lednice mléko a podala mu ho, cukr už stál na stole.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:42 pm

Odtiahla si ma do kuchyne Podalôa mi kávu a ja som si ju vzal ďakujem a dal som si dve kocky cukrku a iba pár kvapiek mlieka. Palacinky môžu byť.. povedal jednoznačne pretože sa presne trafila do jeho chute
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:50 pm

Natsuki

Usmála jsem se a začala připravovat těsto na palačinky. Když jsem jich několik usmažila, otočila jsem se na Ataru. Co na ně chceš? Čokoládu?
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:57 pm

Hm... čokoládu... džem alebo Natsuki?! spýtal sa sám pre seba naschvál nahlas... Po chvíli si keĎ sa robil že rozmýšľa si pofúkal kávu a odpil. Ale nie.... čokoláda by mala stačiť... zasmial sa na Natsuki....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 19 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Kuga
Návrat nahoru 
Strana 19 z 37Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 28 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Členové klanu
» Hora klanu Hiashi
» Sídlo klanu Inuzuka
» Sídlo klanu Shiraki
» Čtvrť klanu Nara

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: