Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sídlo klanu Kuga

Goto down 
+2
Loxar Yuna
Akihiro Kazuki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 32 ... 37  Next
AutorZpráva
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 10:25 pm

Ja som to nemyslel vážne. Pozrel som sa jej do očí a dal jej pusu.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 10:28 pm

Natsuki

Vůbec si mě nepochopil, opřela jsem se o něj. Ale to máš jedno. Nemáš hlad, nemám ti něco nachystat?
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 10:31 pm

Nie.. nie hladný nie som.. a ale vďaka trošku som sa na gauči posunul aby sa mi lepšie sedelo keď bola o mne Natsuki oprená. Vidím že si si dala nové oblečenie... sluší ti to...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 10:38 pm

Natsuki

Děkuji, řekla jsem, ale neznělo to moc šťastně. Ach jo, nerozumím tomu, proč se najednou nechtěl. Je to divné, možná jsem ho odradila, jak jsem ho pořád odstrkávala.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 10:42 pm

Čo.. ešte sa na mňa hneváš? Alebo som urobil niečo čo som nemal? pozrel som sa na ňu a hľadel jej do očí tak aby mi povedala pravdu.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 10:46 pm

Natsuki

Já se nezlobím, na tebe vůbec, jen trošku na sebe. Všechno bude v pohodě, usmála jsem se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 10:50 pm

To dúfam.. Bol by som nerád kebyže to teraz pokazím povedal som a dal jej pusu a bližšie som si ju pritiahol
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 10:57 pm

Natsuki

Teď by ses lísal, jenže já už nemám náladu, kdyby ses nechal..... sakra chápu proč to nezabralo, prostě jsem to dělala špatně. Povzdechla jsem si. Nechala jsem se přitáhnout blíž, ale radši jsem nic neříkala.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 11:03 pm

Natsuki... prečo mi nepovieš čo ťa trápi? Ja vidím na niekom keď ho niečo zožiera. povedal som potichu a zhľadel do Natsukinich očí a videl som jej skoro až do duše.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 11:09 pm

Natsuki

Už jsem ti to řekla, jen si to nepochopil, ale to je jedno. Usmála jsem se na něj. Jen jsem se prostě chtěla mazlit, a nějak jsme si nerozuměly.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 11:57 pm

No snáď sa to už nestane.... usmial som sa an ňu a dal jej pusu ale neodtiahol som sa.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 11:59 pm

Natsuki

Já ti to příště ohlásím. Odtáhla jsem se a položila mu hlavu na rameno.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 12:49 am

Oprel som si svoju hlavu o jej a ticho som si pohmkával.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 7:29 am

Natsuki

Běž se převléct s těch mokrých kalhot, takhle ti do náruče nepolezu. Prosím, Nat se chce tulit, usmála jsem se. A nebo ne, zašklebila jsem se. Odtáhla jsem se, postavila se před gauč, pak jsem si obkročmo sedla na Ataru. Jsi mokrý, zamručela jsem a políbila ho.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 8:24 am

Ja viem ja viem ale takto sa nemožem ísť prezliecť. zasmial som sa a položil som jej ruky na boky a dal jej pusu. Oprel si svoje čelo o to jej a hľadel jej do očí [b] Alebo ti to už nevadí? [/b
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 3:55 pm

Natsuki

Vadí, ale musím využít toho, že vypadáš povolný k mým pokusům, usmála jsem se. Opírala jsem se o něj, dívala se mu do očí a přemýšlela, jak na něj. Když něco udělám špatně tak mi řekni, zaprosila jsem. Pomalu jsem odtáhla hlavu a začala ho líbat na krk.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 4:27 pm

Povoľný? Nechápal som čo tým myslela ale po chvíli som to pochopil. Iba som si oprel hlavu, zavrel oči a užíval som si to....
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 4:33 pm

Natsuki

Je to lepší než předtím, usmála jsem se v duchu. Tohle se ti líbí? Zeptala jsem se, pokračovala jsem v líbání a pomalu jsem se posunovala po krku.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 4:39 pm

Jasné že áno.... hmkal som si blahom a stále mal zavreté oči.... Čo to s ňou je? skrslo mi v hlave No ale nesťažujem si...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 4:46 pm

Natsuki

Konečně jsem na to přišla. Usmála jsem se pro sebe. Sakra Nat, ovládej se, okřikla jsem se v duchu. Máš problém, místo, aby ses na něj zlobila, se po něm plazíš. Nedokážu se na něj zlobit a líbí se mi ho otlapkávat, co nadělám. Odpověděla jsem si v duchu. Vůbec jsem v tom neviděla problém, dokud bude po mém. Moje rty se vraceli po jeho krku nahoru a pak jsem ho dlouze políbila na rty.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 4:52 pm

Pusu som jej oplatil a ruky mi z jej bokov mi jemne zkĺzli na jej zadoček. Toto by som od nej nečakal...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 5:03 pm

Natsuki

Chytila jsem jeho ruce a posunula si je na záda. Ataru nebude otlapkávat Nat, jenom Nat si může dovolovat. Usmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 5:08 pm

Dobre.. dobre... zatváril sa nevinne.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 5:15 pm

Natsuki

Nějaký překvapený, podívala jsem se na něj podezřívavě. To si nečekal, že tě budu tak otlapkávat, že? Sčervenala jsem. Když já nemám problém s tím, dotýkat se tebe, políbila jsem ho, jen stejnou možnost odepřu tobě, zatvářila jsem se provinile. Prostě to nechci nechat zajít někam, kam nechci. Snažila jsem se mu vysvětlit na čem je. Je to problém? Podívala jsem se mu do očí.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 5:20 pm

No nečakal. Ale ja to chápem že mi neveríš že by som sa krotil a tak to robíš iba ty lebo vieš kde je hranica... povedal a dal jej pusu. Rukami som ju začal hladiť po chrbte Tak sa budem musieť uspokojiť s tým čo si mi doteraz dovolila...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 27 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Kuga
Návrat nahoru 
Strana 27 z 37Jdi na stránku : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 32 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Členové klanu
» Sídlo klanu hyuuga
» Sídlo klanu Yarikyo
» Historia Klanu Uchiha
» Sidlo klanu Kaito

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: