Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sídlo klanu Kuga

Goto down 
+2
Loxar Yuna
Akihiro Kazuki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 26 ... 37  Next
AutorZpráva
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 12:33 am

Unést? podivil jsem se. No... bejt to na mě.. klidně bych pokračoval, ale znáš Natsuki... objeví se tu a .... ale i tak jsem si neodpustil ještě jeden dlouhý polibek
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 12:39 am

Ten vzdech ... Máš pravdu neměli bychom ... Když mě políbil odtáhla jsem se akorát mě to provokovalo k tomu začít ho taky líbat a už bych nepřestala. Byl pro mě jako vysoce návyková droga ... neodolatelný.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 12:55 am

áááha.... Začal jsem se červenat No.. měli, neměli... chvíli jsem přemýšlel co udělat, nebo říct, ale vypadlo ze mě jenom trapné Co ta tvoje noha? Už je to lepší?
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 9:08 am

Podívala jsem se na nohu pak na Akia a usmála se. Už je v pohodě koukej . Párkrát jsem se kolem něj prošla aby viděl že už můžu normálně chodit. Proč se tak červenáš? zeptala jsem se se smíchem. Nemáš horečku?
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 6:25 pm

Já červenám? Ty máš zrovna co říkat rajčátko! vyplázl jsem na ni jazyk a začal se smát, abych zakryl tu skutečnost jaká nastala. A horečku opravdu nemam...
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 7:12 pm

Já už se přece nečervenám narozdíl od někoho. Vyplázla jsem na něj jazyk. A vůbec co chceš dělat když tohle ne? otočila jsem se a šla do kuchyně uklidit po naší snídani.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 7:34 pm

Už jsem trochu vychladl a můj obličej chytil už zase normální barvu No... ne že bych nechtěl... A co dělat? To nevím... sedl jsem si na židli v kuchyni, pozoroval ji a přemýšlel nad tím, co by se dalo dělat...
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 9:07 pm

Konečně jsem uklidila po snídani a mohla se zase věnovat Akiovi. Tak náž sensei nejspíš někde souloží už několik dní a očividně to neplánuje jen tak měnit, Nat je někde s Ataru a učí se nějakou novou techniku a my ... nic mě nenapadá. Řekla jsem sklesle a plácla sebou na židli vedle něj.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 10:04 pm

Tak s tím senseiem máš nejspíš pravdu, Nat by teoreticky už ty svoje techniky mela umět nebo co ji to učí... A my? pozvedl jsem oči k Yuně, chvíli se na ni díval a pak jsem uvolnil hlavu a nechal ji praštit sebou do stolu. Nic mě nenapadá..
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 10:24 pm

Opatrně jsem mu zvedla hlavu ze stolu. Co to vyvádíš? Na něco příjdem neboj. Mrkla jsem na něj a zkontrolovala mu čelo. A na co máš dneska náladu?
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Icon_minitimeTue Jan 24, 2012 1:58 am

Pozvedl jsem hlavu a podíval se na ní Já? nic.... hm... na co mám náladu.... Já ti ani nevím... divnej den...
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Icon_minitimeTue Jan 24, 2012 9:17 am

Chvíli jsem ho ještě pozorovala a při tom se pokoušela na něco přijít. Nějak ten čast zabít musíme tak co kdybys mi o sobě něco řekl. Zajímalo mě to už dlouho a teď byla perfektní příležitost zeptat se. Tak proč ji nevyužít?
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Icon_minitimeTue Jan 24, 2012 6:36 pm

Chvíli jsme přemýšlel a pak spustil Tak, jedině nějakou výměnou... co říkáš? A co bys chtěla slyšet?
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Icon_minitimeTue Jan 24, 2012 6:51 pm

Výměnou za co? Nasadila jsem zvědavý výraz a přisunula se blíž. Hmm... úplně všechno. Položila jsem si ruce na stůl, opřela si hlavu o dlaně a s napětím čekala.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Icon_minitimeTue Jan 24, 2012 7:53 pm

Hm... tak to eště uvidíme..., ale řekni příklad toho co bys chtěla slyšet... můj život není zajímavý...
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Icon_minitimeTue Jan 24, 2012 8:20 pm

Tak mi řekni nějakou zajímavou část. Trochu jsem se zavrtěla na židli, dál na něj zírala a přemýšlela co bude chtít výměnou.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Icon_minitimeTue Jan 24, 2012 11:20 pm

Natsuki

Došli jsme k našemu domu. Odemkla jsem a pustila Ataru dovnitř. Zkusím si pohnout, usmála jsem se a vyběhla po schodech do pokoje. Tam jsem si vzala šaty a odešla do koupelny. Dala jsem si rychlou sprchu, oblékla si šaty a lehce se namalovala. Sešla jsem dolu k Ataru. Promiň, že si musel čekat, usmála jsem se na něj, sluší mi to? Otočila jsem se před nim dokola.
šaty:
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Icon_minitimeTue Jan 24, 2012 11:22 pm

Prišli sme s Nat k nej domov a ona vybehla dole. Ani som sa poriadne nestihol spamätať a už tu bola. Ostal som z úžasom na ňu nemo pozerať. Nakoniec som sa spamätal a povedal Sluší ti to ako vždy
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Icon_minitimeTue Jan 24, 2012 11:24 pm

Natsuki

Rozesmála jsem se. Děkuji, dala jsem mu pusu na tvář, tak kam půjdeme?
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Icon_minitimeTue Jan 24, 2012 11:27 pm

Niekam kde je fajné jedlo. Snáď sa ti to bude páčiť. žmurkol na ňu a pridržal jej dvere aby vyšla prvá.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Icon_minitimeTue Jan 24, 2012 11:31 pm

Natsuki

Vyšla jsem ven a chytila jsem ho do ruku. Tak mě veď, usmála jsem se.
(přesun oba)
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Icon_minitimeWed Jan 25, 2012 11:27 pm

Natsuki

Přišli jsme domů. Odemkla jsem a pustila ho dovnitř. A jsme doma, usmála jsem se na něj. Jdu do dolní koupelny a sejdeme se u mě, mrkla jsme na něj a rozešla se ke schodům a do svého pokoje. Vzala jsem si pyžamo a sešla dolu do koupelny. Dala jsem si sprchu, vyčistila zuby a s ručníkem na hlavě odešla zpátky do pokoje. Tam jsem si sedla na postel a začala si sušit vlasy.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Icon_minitimeWed Jan 25, 2012 11:45 pm

Z dobrým pocitom som sa ponaťahoval a vonku sa nadýchal čerstvého vzduchu. Jasné... odpovedal jej keď odišla do kúpelne. Následne som vbehol do hornej kúpelne kde som si dal osviežujúcu sprchu a teraz už po minulých skúsenostiach som sa obliekol v kúpeľni. Sadol som si na postel a následne sa na ňu vystrel a hlasno som vydýchol. Následne som sa pozrel na Natsuki Dúfam že sa ti tá večera páčila...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Icon_minitimeWed Jan 25, 2012 11:50 pm

Natsuki

Hodila jsem po něm mokrý ručník a rozesmála se. Ano líbila, bylo to skvělé. Sebrala jsem z něj ručník a pověsila ho na okenní parapet, protože se mi s ním nechtělo do koupelny. Tak šup do pelíšku, ukázala jsem mu rukou. Čekala jsem až si lehne, abych se mu mohla stulit do náruče.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 12:00 am

Ľahol som si na bok aby sa mi Natsuki mohla stuliť do náruče. To som rád že sa ti to páčilo.... Tak poď mazle.... zasmial sa a čakal.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 15 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Kuga
Návrat nahoru 
Strana 15 z 37Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 26 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Členové klanu
» Hora klanu Hiashi
» Sídlo klanu Inuzuka
» Sídlo klanu Shiraki
» Čtvrť klanu Nara

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: