Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sídlo klanu Kuga

Goto down 
+2
Loxar Yuna
Akihiro Kazuki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 31 ... 37  Next
AutorZpráva
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 7:36 am

Natsuki

Když se Ataru ke mě přitulil, vzbudila jsem se. Přitiskla jsem se k němu a zašeptala, strašně mě kazíš, už spím i odpoledne. Otočila jsem se a dala mu pusu na rty. Pak jsem zase zavřela oči a začala ho hladit po holých zádech.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 3:05 pm

Iba som niečo zamrmlal a nakoniec som rozlepil oči a pozeral som sa na ňu. Hm... Dúfam že nevadí že som bez trička lebo čisté mi došli a tak som si jedno opral na ráno...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 6:56 pm

Natsuki

Dál jsem mu přejížděla rukou po zádech. Ani ne, usmála jsem se. Ještě chvilku se k tobě budu tulit, a pak vstanu a vyperu ti to. Dala jsem mu pusu. Pak jsem se rozesmála. Vařím ti, spím s tebou a teď ti ještě budu prát a žehlit. Asi si tě budu muset vzít. Nemohla jsem si pomoct a musela jsem se smát.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 7:03 pm

No to som si aj myslel a preto všetky moje špinavé veci máš pri pračke zasmial som sa. No tak ako na svadbu je ešte čas... nemyslíš?
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 7:10 pm

Natsuki

Pravda, smála jsem se dál, zatím v tom vidím jen výhody pro tebe. Vyplázla jsem na něj jazyk. Přestala jsem být ospalá. Upřeně jsem se na něj zadívala. Co já s tebe vlastně mám? Po chvíli jsem to nevydžela a rozesmála se.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 7:18 pm

Hej?! pozrel som sa na ňu urazene A kto Ťa tu učí techniky? S kým sa môžeš mazliť a nevadí mu to. Kto ťa škrabká, masíruje a máča vo vode? A budú aj ďalšie výhody ale to zistíš až neskôr. nakoniec sa zasmial a vyplazil jazyk.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 7:23 pm

Natsuki

Máčení ve vodě je výhoda pro tebe, šmíráku. Mě je s toho jenom zima. Přitulila jsem se k němu. Tak mazlení mu nevadí, přejela jsem mu rty po tváři, on ho jenom, tak trpí, chudáček. Dla jsem mu dlouhou pusu na rty.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 7:38 pm

Hej trpí.... zahral vážneho. A ja zato nemôžem že tvoje oblečenie po trocha namočení odhalí to čo nechceš aby som videl. zatváril sa nevinne.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 7:42 pm

Natsuki

Dobře, kvůli tobě budu nosit něco jiného. Řekla jsem a lehounce přejela mu jazykem po rtech. Dobře, tak já se teda nebudu tulit, když tak trpíš. Odtáhla jsem se od něj.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 7:48 pm

Tak ja zase pretrpí túlenie... povedal som a nenechal som ju aby sa odtiahla moc.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 7:53 pm

Natsuki

Přece tě nebudu trápit, vyvlíkla jsem se mu. Odešla jsem do vedlejšího pokoje, kde měl věci Ataru a kde jsem měla oblečení i já. Ze skříně jsem si vytáhla stejné věci, jako jsem nosila normálně, jen tmavě modré. Odešla jsem do koupelny a tam se převlékla. Pak jsem dala Atarovi věci do pračky a odešla do kuchyně, udělat si něco k pozdnímu obědu.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 8:11 pm

Pfff povzdychol som si a ruky som si dal za hlavu a ležal na posteli.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 8:18 pm

Natsuki

Ach jo, to mi bude vykládat jak je ze mě paf, povzdechla jsme si v duchu, a přitom je imunní, proti jakékoli mojí snaze. A tulení mu vadí, najednou, předtím se odemně ani nehnul. Asi jsem se bála zbytečně, když jsem si myslela, že po té puse bude chtít něco víc, spíš to vypadá, jako bych ho přestala zajímat. Nechtělo se mi vařit, jen jsem si vytáhla zmrzlinu a pustila se do ní.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 8:22 pm

Bol som plný energie a spať sa mi ani v najmenšom nechcelo a to som bol sám prekvapení.
Tak som sa vzal a vyšiel na záhradu. Bolo síce celkom chladno ale aj keď som bol bez trička tak mi to moc nevadilo. Sadol som si do tureckého sedu a pustil som sa seba dážď. Mal som zavreté oči a premýšľal.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 8:26 pm

Natsuki

Okno v kuchyni sice vedlo do zahrady, ale mě nenapadlo se tam podívat. Zahodila jsem prázdnou krabici od zmrzliny do koše a vytáhla si z lednice další. Odnesla jsme si ji do obýváku a dál se cpala.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 8:41 pm

Sedel som pod dažďom ktorý ma jemne chladil na mojom rozpálenom tele. Neviem prečo som sa tak cítil. Rozmýšľal som čo bude ďalej....
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 8:53 pm

Natsuki

Plácla jsem prázdnou krabicí od zmrzliny na stůl. Aaaa ten mě tak rozčiluje, tak když chce on, to aby se svět zbořil, ale když se chci lísat já, to se pánovy nelíbí ani tulení. Vstala jsem a chystala se jít nahoru za Ataru, když jsem si všimla, že nejsou zavřené dveře na zahradu. Došla jsem ke dveřím a vykoukla ven. Uviděla jsem Ataru jak sedí na zemi a nechává na sebe pršet. Mě si zchladil i bez deště, povzdechla jsem si smutně. Vytvořila jsem klon a vrátila se do obýváku na gauč. Jelikož Ataru vypadal, že nevnímá, připlížil se klon k němu a udělal Suiton: Mizurappa, tak aby ho skropil proud vody, ale nic mu neudělal. A pak se zrušil. Jen jsem se v obýváku usmála.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 9:21 pm

Čo to? rozkukal som sa lebo ta vlna ma celkom hodne posunula. Hm.... Postavil som sa a prišiel do obývačky a pozrel som sa na Natsuki No ták?
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 9:23 pm

Natsuki

Copak? Zaklonila jsem hlavu,abych na něj viděla. Hraješ si na vodníka?Usmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 9:33 pm

Hahaha... povedal som sa sadol som si naschvál k nej lebo som bol mokrý
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 9:52 pm

Natsuki

Ten gauč nemůže za to, že venku prší, nebo že ses koupal v rybníčku. Ušklíbla jsem se na něj. Ozval se zvuk, kterým pračka ohlašovala vypnutí. Vyskočila jsem na nohy a odešla do koupelny vytáhnout prádlo s pračky. Hodila jsem si ho do koše a vzala suchý ručník. Vrátila jsem se do obýváku plácla ručník Ataru na hlavu a odešla do sušárny, pověsit to prádlo.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 9:57 pm

Super... ani neviem za čo... povedal som si popod nos a usušil som sa uterákom a sedel som na gauči.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 10:08 pm

Natsuki

Pověsila jsem prádlo a vrátila se do obýváku. Vzala jsem mokrý ručník a dala ho na topení.
Zvedla jsem deku a dala ji Ataru kolem ramen. Říkal si předtím něco? Nebylo tě slyšet. Usmála jsem se na něj a plácla sebou na gauč vedle něj.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 10:12 pm

Nie.. nie nič povedal som zamyslene a očami prepaľoval podlahu.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Icon_minitimeWed Feb 01, 2012 10:15 pm

Natsuki

Chytila jsem ho za ruku. Ty se na mě zlobíš, že? Promiň nechtěla jsem tak vyletět, jen když já se ti snažila udělat radost, chtěla jsem se mazlit a ty mi řekneš, že ti vadí i tulení, tak se mi zdálo........ to máš jedno. Prostě se omlouvám, už se prosím nezlob. Tvářila jsem se nešťastně.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 26 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Kuga
Návrat nahoru 
Strana 26 z 37Jdi na stránku : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 31 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Členové klanu
» Hora klanu Hiashi
» Sídlo klanu Inuzuka
» Sídlo klanu Shiraki
» Čtvrť klanu Nara

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: