Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sídlo klanu Kuga

Goto down 
+2
Loxar Yuna
Akihiro Kazuki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37  Next
AutorZpráva
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Icon_minitimeMon Feb 06, 2012 7:53 pm

Natsuki

Vůbec jsem nabyla schopná mu odpovědět. Pořád jsem zrychleně dýchala a tiskla se k němu.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Icon_minitimeMon Feb 06, 2012 8:00 pm

Tisol som si ju k sebe a trel si som si svoju tvár o tu jej. Ták mazel je spokojný?
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Icon_minitimeMon Feb 06, 2012 8:05 pm

Natsuki

Pořád jsem nebyla schopna mu odpovědět na jeho otázky, to že se ke mě tiskl a otíral si o mě tvář, to jen zhoršovalo. Taky jsem se o něj začala otírat a nevypadalo to, že bych se jen tak uklidnila.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Icon_minitimeMon Feb 06, 2012 8:11 pm

Otierala sa aj ona o mňa. Držal som ju pevne a cítil som ako z nej sála teplo. Je ako v jednom ohni... poznamenal som si sám pre seba a nechal som jej čas nech sa vráti späť do reality.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Icon_minitimeMon Feb 06, 2012 8:39 pm

Natsuki

Nemohla jsem se uklidnit, když jsem se tiskla na na Ataru a otírala se o něj. Začala jsem mu jezdit rukama po zádech., protože jsem si nemohla pomoct. Vůbec to nevypadalo, že bych se měla uklidnit.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Icon_minitimeMon Feb 06, 2012 9:51 pm

Natsuki dýchaš? opýtal som sa zo smiechom v hlase a odtiahol som sa od nej a pozeral sa na ňu.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Icon_minitimeMon Feb 06, 2012 9:57 pm

Natsuki

Když se drze odtáhl, začala mi být zima. To mě trošku zklidnilo. Sice jsem nevnímala slova, ale smích v jeho hlase mi neušel. Natáhla jsem se pro polštář a praštila ho s ním. Schovala jsem si obličej do dlaní a zkoušela rozdýchat svůj současný stav.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Icon_minitimeMon Feb 06, 2012 10:07 pm

Kedže som nad ňou bol nestabilne jej nečakaná rana vankúšom ma zhodila z postele. Pozbieral som sa a hlavu som si položil na postel a smutne na ňu pozeral. Tak toto som si nezaslúžil povedal zo smiechom v hlas
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Icon_minitimeMon Feb 06, 2012 10:30 pm

Natsuki

Promiň, pořád jsem měla problémy, ale jelikož už se mě Ataru nedotíkal, pomalu jsem se uklidňovala. Vlastně zasloužil, neměl ses mi smát, holt nejsem zkušená a v pohodě jako někdo. Sundala jsem si ruce z obličeje a vyplázla na něj jazyk.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Icon_minitimeMon Feb 06, 2012 10:33 pm

Ja som sa nesmial na tebe znova som sa zasmial a vyplazil na ňu jazyk a pomaly som sa plazil na postel až som ležal vedľa nej. Smial som sa tak celkovo mi je do smiechu no...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Icon_minitimeMon Feb 06, 2012 10:40 pm

Natsuki

Mě ani ne, ušklíbla jsem se na něj vesele. Natáhla jsem ruku a začala Ataru hladit po hrudi. Už jsem byla celkem v pohodě, tak jsem se k němu natáhla a políbila ho. Děkuji, bylo to velmi příjemné. Uvědomila jsem si, že jsem pořád nahoře bez. Podáš mi prosím tričko? Zeptala jsme se lehce červená.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Icon_minitimeMon Feb 06, 2012 10:43 pm

Natiahol som sa pre tričko ale nepodal som jej ho. Hm... ja bez trička tak prečo nie aj ty... však? škodoradostne sa pousmial a tričko schoval pod vankúš a držal ho aby si ho Natsuki nemohla len tak ľahko zobrať.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Icon_minitimeMon Feb 06, 2012 10:57 pm

Natsuki

Tss, potvůrko, zašklebila jsem se. Skulila jsem se s postele a sebrala Atarovo tričko. Oblíkla jsem si ho a vrátila se do postele. Hmm ty moje asi neoblečeš, zasmála jsem se škodolibě.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Icon_minitimeMon Feb 06, 2012 11:08 pm

Oblečiem ale asi mi nesekne ale zato to moje ti sekne perfektne zaškeril som sa na Nat a pomaly som si ju k sebe pritiahol za boky.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Icon_minitimeMon Feb 06, 2012 11:38 pm

Natsuki

No je to hezké tričko, zasmála jsem se a nechala se přitáhnout k němu. Políbila jsem ho. Co bude teď? Nasadila jsem zvědavý výraz a snažila se nerozesmát.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Icon_minitimeMon Feb 06, 2012 11:44 pm

To čo si bude princeznička želať.... držal som si ju pri sebe a hľadel jej do očí.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Icon_minitimeMon Feb 06, 2012 11:50 pm

Natsuki

Usmála jsem se a také se mu dívala do očí. To by nebylo fér, teď je na řadě mole sluníčko, aby si něco přálo. Pohladila jsem ho po tváři. Tak čekám, co si budeš přát? Zamrkala jsem na něj.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Icon_minitimeMon Feb 06, 2012 11:58 pm

Zamyslel sa Hm... čo takého... od teba... po chvíli rozhodovania povedal Čo takto romantickú večeru pri krbe a popritom budeš stále nosiť moje tričko? opýtal sa zvedavo čo mu na to odpovie.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 12:05 am

Co je romantického na mě ve tvém tričku? Musela jsme se smát. Ale tak proč ne, když si to přeješ. A co by si k té večeři chtěl? Musela jsem se usmát, tak na měkkém, chlupatém koberci u krbu se mu zachtělo baštit a kdoví co ještě. Vzpomněla jsem si na to co semnou prováděl před chvíli. No vlastně proč ne, na tváři se mi objevil spokojený úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 12:11 am

Romantické možno nie ale si v ňom neodolateľná... pousmial som sa a dal jej pusu. Noo tak to necháme na šéfkuchárke čo dobré pripraví svojmu slniečku...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 12:20 am

Převrátila jsem nás tak, abych byla nahoře a sedla si na něj. Tak takhle by to nešlo, usmála jsem se a políbila ho. Hezky si řekni co by si chtěl, dala jsem mu další pusu. Sklonila jsem se k jeho krku a začala ho po něm líbat. Tak na co máš chuť? Po každém slově jsem mu dala jednu pusu na krk a pak jsem v tom pokračovala abych si zkrátila čekání na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 12:27 am

Ty vieš na čo mám chuť a začína sa to na N... a končí na i zasmial som sa a z odpoveďou som sa moc neponáhlal. Takto mi to vyhovovalo...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 12:36 am

Natsuki už není na jídelníčku, nehledě na to, že si měl Nat ve své moci, ale už tě omrzela, už sis nechtěl hrát. Stylem slovo - pusa, jsem se posunula z jeho krku na hruď. Rozhodla jsem se zkusit na něj to, co on na mě. Políbila jsme jednu jeho bradavku a pak ji jemně sevřela zuby. Zvedla jsem hlavu, ale už jsem nečekala žádnou jeho reakci. Pak jsem se natáhla a políbila ho na pusu.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 12:42 am

Au.. to bolelo.. zamrmlal niečo na ten zmysel keď sa nechcel od jej pier odtrhnúť.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 12:47 am

Odtáhla jsem se a znejistěla. Co bolelo? Lehounce jsem ho políbila a pohladila po tváři. Nat nechtěla sluníčku ublížit, povzdechla jsem si. Opět jsem ho lehounce políbila. Nat to mrzí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 32 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Kuga
Návrat nahoru 
Strana 32 z 37Jdi na stránku : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Členové klanu
» Hora klanu Hiashi
» Sídlo klanu Inuzuka
» Sídlo klanu Shiraki
» Čtvrť klanu Nara

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: