Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sídlo klanu Kuga

Goto down 
+2
Loxar Yuna
Akihiro Kazuki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 29 ... 37  Next
AutorZpráva
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 11:38 pm

Natsuki

Jo je, si mnohem větší a silnější, klidně si tomu mohl zabránit, ale já se nemám jak bránit proti tomu lechtání. Sedla jsme si na něj. Usmála jsme se a píchla jsem ho prstem do nafouklé tváře. Ale notak, netrucuj.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 11:51 pm

Br..... zabručal a mal stále nafúknutú tvár ale po chvíli vyfúkol a oblízol a začal sa smiať Ty si taká presvedčivá.... hovoril zo smiechom
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 11:54 pm

Natsuki

Rozesmála jsme se a natáhla se pro knížku. Sice jsem nevěřila, že by mě nechal v klidu si číst, ale za pokus to stálo. Uvelebila jsem se a věnovala se studiu kostry psa.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 11:57 pm

Natsuki si na mňa sadla. Nevedel som čo od dobroty ale chcel som ju nechať kludne čítať. A tak som ju len tak jemne začal hladkať po vlasoch a iba tak sa s nimi pohrávať....
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 12:00 am

Natsuki

Jen jsem se pousmála, když si začal hrát s mými vlasy. Jen jsem si to chvíli užívala a pak se vrátila ke knize.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 12:11 am

Bol som rád že to Natsuki nevadilo a tak som v tom pokračoval sem tam som nazrel do knihy.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 12:13 am

Natsuki

Tak, psí kostru mám v malíčku, příště už bude Katsuro vypadat jako živej, zavřela jsem knížku. Položila jsme ji na stolek a přitulila se k Ataru.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 12:16 am

Hm... to je fajn... ale toho Katsura odkedy som s tebou nikdy nevidel... povedal som si a rozmýšľal aký pes to je...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 12:28 am

Natsuki

Někde tu mám obrázek, ukázala jsme rukou k hromadě pláten v rohu. Senseiuv úchylný husky, zasmála jsme se potichu. On se urazil, protože jsem mu něco zakázala a od té doby se neukázal, řekla jsem smutně. Docela mi chybí.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 12:34 am

Úchylný Husky?!... To je pekná kombinácia povedal som a zasmial sa
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 12:40 am

Natsuki

Jo, to je, normálně má asi dva metry, ale umí se udělat takhle malým, ukázala jsem rukama. A v té malé formě chodí za Yunou jako ocásek a dělá jí návrhy. Rozesmála jsem se. Ono je to docela vtipný, ale Yunu to strašně štve, pořád mu vyhrožuje likvidací.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 12:57 am

Takže zrejme vie aj hovoriť .... to sú mi veci zasmial sa. Aha tak predsa len nie som najhorší však? šťuhol do Nat.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 1:00 am

Natsuki

Si, on se ke mě tak nechová, vyplázla jsem na něj jazyk. jasně že umí mluvit je to summon, musím ukecat senseie, aby mě nechal podepsat jeho smlouvu. Dala jsem Ataru pusu na tvář. Ty máš sumona? Zeptala jsme se.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 1:11 am

No to budeš potom super keď tu bude behať úchylný a hovoriaci pes zasmial sa. Nó... nemám ale kedysi môj sensei mal... akurát zrejme nemá zvitok na podpísanie zmluvy... takže asi budem musieť ísť na tie skúšky do Kemono.... posťažoval si
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 1:15 am

Natsuki

Copak bojíš se konkurence? Zašklebila jsem se na něj. Neboj to zvládneš, ty můj šikulko. Usmála jsme se.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 1:20 am

O to nejde či to zvládnem... Ale komu sa chce trepať na skúšky a následne sa nechať vyskúšať? povedal otrávene. A konkurencie sa nebojím keď mám tvoj prvý.... dotkol sa je pier svojimi prstami.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 1:24 am

Natsuki

Dala jsem mu pusu na prsty. Ty si tak namyšlenej, natáhla jsem se k němu, dala mu ruce kolem krku a zastavila se kousek od jeho rtů, ale asi na to máš právo, stejně bych tě nevyměnila.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 1:52 am

A ty si sladká... Aspoň sa doplňujeme zasmial sa a o chvíľu bola tesne predním.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 1:56 am

Natsuki

Zůstala jsem ve stejné poloze, měla jsem docela hravou náladu a navíc jsem chtěla, aby taky jednou dal pusu on mě .
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 2:21 am

To tu budeme len tak na seba pozerať? opýtal som sa zvedavo. Ale dobre som vedel o čo jej ide a tak som ju len tak zľaka pobozkal na pery.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 2:26 am

Natsuki

Když mi konečně dal pusu, jen jsem se na něj zářivě usmála. Nakonec jsem neodolala a políbila ho.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:11 am

Brzdí, Brzdí mazle... povedal na oko prísne ale vzápetí jej venoval dlhý bozk.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 11:08 am

Natsuki

Dobře, nechala jsem se políbit, ale pak jsem se odtáhla a stočila se mu zpátky do náruče. Tak já už budu hodná. Pousmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 12:13 pm

To je pekné ale mne stačí že si taká aká si.... skvelá, super bomba úžasná zasmial som sa a túlil som sa k Nat.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 1:27 pm

Natsuki

Rozesmála jsem se. Máš o mě dost zkreslenou představu. Zavrtěla jsme se, abych si našla pohodlnou polohu. Ty si vážně lenoch, usmála jsem se, zvedla ruku a začala mu pomalu přejíždět po paži. Nejhorší je, že já teď taky, úplně mě kazíš. Usmála jsem se. Vlastně mi to ani nevadilo, odjakživa jsem byla velký mazel, takže den strávený tulením, to bylo něco pro mě.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 22 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Kuga
Návrat nahoru 
Strana 22 z 37Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 29 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Členové klanu
» Sídlo klanu hyuuga
» Sídlo klanu Yarikyo
» Historia Klanu Uchiha
» Sidlo klanu Kaito

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: