Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sídlo klanu Kuga

Goto down 
+2
Loxar Yuna
Akihiro Kazuki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 37  Next
AutorZpráva
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 5:09 pm

Sem tam zamumlal ale inak spal ticho a nerušene...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 5:58 pm

Natsuki

Když spal, vypadal tak roztomile, až se mi chtělo k němu přitulit. Abych podobným blbým nápadům zabránila, rozhodla jsem se kreslit. Vzala jsem si nové plátno a dala ho na stojan. Rozhodla jsem se kreslit spícího Ataru. Namíchala jsem si barvy a pustila se do toho.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 6:02 pm

Otočil som sa z boka na chrbát.. a spal som ďalej...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 8:11 pm

Natsuki

Ataru se mi otočil na záda, ale to už mi nevadilo, náčrt už jsem měla hotový. Pokračovala jsem v malování. Když jsem skončila, uklidila jsme po sobě. Pak jsem se odešla umýt do koupelny. Už čistá jsem přešla do kuchyně, kde jsem si udělala studené kakao a vzala si zmrzlinu. Vrátila jsem se do křesla a začala baštit zmrzlinu, upíjet kakao a číst si.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 8:19 pm

Zrazu bolo vidno len ako sa mi hýbe nos a nasávam vôňu zmrzliny. Natsukiiii... natiahol jej meno snáď najdlhšie ako len mohol.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 8:22 pm

Natsuki

Ano? Zeptala jsem se. Copak by si chtěl? Zvedla jsem oči od knihy, ale zmrzlinu jsem baštila dál.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 8:26 pm

Že cítim to čo cítim.... povedal som ako zombie a ako stroj som sa posadil ale stále som bol lenivý nato aby som zavrel oči...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 8:36 pm

Natsuki

Usmála jsem se položila prázdný hrnek a knížku na stůl a zvedla se. Zvedla jsem prázdný hrnek a odešla do kuchyně. Tam jsem si nabrala novou zmrzlinu, vytáhla druhou misku a nabrala i Ataru. Vzala jsem obě misky a přesunula se zpět do obýváku. Sedla jsem si k Ataru na gauč a dala mu misku se zmrzlinou do ruky.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 9:20 pm

Takže asi áno... zasmial sa a nahmatal lyžičku a ani nevedel či si nabral si namiesto do pusti trafil do líca. Kedže mal ešte stále zavreté oči a nechcelo sa mu ich otvoriť. Ach jáj.. na taký 3 pokus sa mu podarilo trafiť si do pusy. Hm... je dobrá... už po prvej lyžičke som mal celú tvár od zmrzliny ako nejaké malé dieťa... Ale to ma neodradilo a robil som to takto ďalej...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 9:30 pm

Natsuki

Skoro hned, jak jsem si všimla co dělá, jsem mu sebrala tu misku. Tak takhle ne, takový plýtváni zmrzlinou. Svoji zmrzlinu jsem si položila a začala jsem ho krmit tou jeho. Ham, otevři pusinku.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 9:53 pm

Aaaaa.... poslušne otvoril ústa ako malý....
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 9:59 pm

Natsuki

Musela jsem se smát. Pomalu jsem ho krmila zmrzlinou, jako by byl malé dítě. Stejně se nějak špatně probouzí, předtím taky spadl ze schodů, teď taky skoro nevnímá. Pomalu snědl svojí porci zmrzliny. Vstala jsem, došla do kuchyně, hodila misku od zmrzliny do dřezu, namočila utěrku a vrátila se k Ataru. Utřela jsem mu zmrzlinu z obličeje. Pak jsem si vzala svoji zmrzku a pustila se do ní.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 10:07 pm

Pootvoril som očko aby som vedel čo sa deje. Keď išla Nat naspäť tak som ho rýchlo zavrel ale je možné že si to všimla lebo ja som mal spomalené reakcie. Ale ďalej sa robil že je v polospánku.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 10:11 pm

Natsuki

Jen jsem si v klidu seděla a jedla svoji zmrzlinu. Když jsem dojedla odnesla jsem misku do kuchyně. V kuchyni jsem všechno poumyvala a pouklízela a vrátila se od obýváku. Tam jsem si sedla do křesla a vrátila se ke čtení.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 10:13 pm

Natsuki? Čo to čítaš? opýtal s zvedavo a stále tak divne sedel na gauči...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 10:18 pm

Natsuki

Mimi se nám úplně probralo, zasmála jsem se. Neřeknu vstaň a podívej se, když to chceš vědět, vyplázla jsem na něj jazyk. Vrátila jsem se ke čtení.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 10:22 pm

Prižmúril oči na znak že sa mu to nepáči. Ale nakoniec vstal ponaťahoval sa a sadol si na opierku na kresle a pozeral jej do knižky... Hm...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 10:30 pm

Natsuki

Copak neumíš číst, ušklíbla jsem se na něj. Studuju kostry zvířat, abych je mohla kreslit, usmála jsem se na něj. Bez toho to nejde.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 10:51 pm

Ale hej hej len akosi sa mi pred zrakom všetko hýbe povedal a ruku si prevesil cez Natsukino rameno...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 10:54 pm

Natsuki

Nedělej, stejně se jen chceš lísat, pousmála jsem se. Oddělala jsem mu tu ruku a strhal si ho na sebe.Jsi docela těžkej, rozesmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 10:57 pm

Tak čo keby si ja sadnem a ty si sadneš na mňa ? Ja budem spokojný a ty si budeš môcť v klude čítať... dal jej návrh takým nevinným hlasom...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 11:12 pm

Natsuki

Už to vidím, jak mě necháš v klidu. Tobě čertovina kouká z očí. Rozesmála jsem se. Tak dolu potvůrko, shodila jsem ho na zem. Nebála jsme se, že by se praštil, přece jen tam byl ten huňatý koberec. Vstala jsem a vyplázla na něj jazyk. Ty si teda nechceš sednout? Zeptala jsem se nevině.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 11:23 pm

Iba som prikyvoval a nečakane ani neviem ako som skončil na zemi. Potom mi bolo jasné že to je dielo Natsuki takto som sa na ňu pozrel >.< a následne rýchlo vstal posadil sa a cestou strhol na seba Natsuki. A začal som ju štekliť Tu máš potvúrko.... nasadil diabolský výraz aj hlas....
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 11:31 pm

Natsuki

Jakmile mě začal lechtat, začala jsme se smát a zároveň jsem se od něj odstrčila tak, abych spadla s křesla. Na zemi jsem se rychle zvedla, přiskočila jsme ke gauči a hodila po něm polštářem. Tohle není fér, zamračila jsem se. Už žádný lechtání.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Icon_minitimeSat Jan 28, 2012 11:35 pm

A to je fér že ma zhadzuješ? opýtal sa z nafúknutými lícami ako malá dieťa a zahral aj nejakú tu slzičku
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 21 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Kuga
Návrat nahoru 
Strana 21 z 37Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Členové klanu
» Sídlo klanu Yarikyo
» Historia Klanu Uchiha
» Sidlo klanu Kaito
» Sídlo klanu Akasaky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: