Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sídlo klanu Kuga

Goto down 
+2
Loxar Yuna
Akihiro Kazuki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 30 ... 37  Next
AutorZpráva
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 1:38 pm

No tak čo iného robiť než odpočívať z tak pekným dievčaťom..? povedal a pozeral som sa na ňu. Moje dievčatá kebyže chcú trénovať tak si ma nájdu... a ty môžeš trénovať kedykoľvek. No som leňoch ale to si vedela hneď na začiatku.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 2:00 pm

Natsuki

To teda nevěděla, bránila jsem se, když jsme se potkali, tak to si byl akční, pomáhat mě, Yuně, komukoli, to nebylo poznat, jak moc si přítulný a líný. Vyplázla jsem na něj jazyk. Já si nestěžuji, momentálně je mi víc než dobře, usmála jsme se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 2:13 pm

Akční budem... keď ma bude potreba. Ale všetko treba robiť z mierou a správny ninja potrebuje aj oddych. poznamenal ako nejakú poučku. Ja sa tiež nesťažujem.... skonštatoval nakoniec.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 2:50 pm

Natsuki

Hezky si to lenošení umíš omluvit, zasmála jsem se. Ty si taky nemáš na co stěžovat, starám se o tebe vzorně, krmím tě,mazlím se s tebou, co víc by si mohl chtít. Zašklebila jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 3:01 pm

Ale no.. zas keď som bol mladý tak ma sensei hnal a vôbec som neodpočíval. Tak aspoň teraz mám pokoj... znova sa posťažoval a dodal No chcel by som viacej ale aj to časom príde... zatiaľ mi to stačí tak ako to je povedal spokojne
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 4:07 pm

Natsuki

Věčně nespokojený, dala jsem mu pusu na tvář, ale já se opravdu snažím, usmála jsem se a opřela si o něj hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 4:48 pm

Povedal som že som spokojný.... hladkať po vlasoch Ja viem ja viem.... mal by som sa začať aj ja...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:32 pm

Natsuki

Nechala jsem se hladit po vlasech, líbilo se mi to a on to zřejmě věděl. Štěně je spokojené, jen začít vrnět, komentovala jsem svůj stav.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:47 pm

Kludne začni vrnét.... mne to vadiť nebude.. pokračoval som v hladení. A druhou rukou som jej začal jemne prechádzať po jej bokoch... A zrejme ti dlžím masáž...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 9:14 pm

Natsuki

Masáž, to nezní špatně. Pokud se ti teda chce, jsem s toho lenošení jakási ztuhlá. Zasmála jsem se. Bude masáž, je nereálné, že by se mu nechtělo mě otlapkávat, usmála jsem se v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 9:49 pm

No ale to až pred spaním aby sa ti lepšie zaspalo.... povedal a následne bolo počuť ako sa otvorili dvere. Bol to môj klon ktorý vyšiel hore do izby a hodil mi tam čisté veci na prezlečenie a následne zmizol. A jasné že sa mi chce...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 10:02 pm

Natsuki

Ach jo, udělala jsem psí očka. Tak před spaním no.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 10:17 pm

Jo, jo až pred spaním...Ale teraz je čas na večeru tak ja idem niečo spraviť.... povedal a chytil Natsuki, postavil sa z kresla a usadil tam Natsuki Chceš niečo špeciálne aby som urobil?
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 11:13 pm

Natsuki

Zvedla jsme se z křesla. Proč by si měl vařit ty? Stoupla jsme si těsně k němu a dala mu ruce kolem pasu. Já jsme tu doma a mám se o tebe starat. Takže vařím já, ano? Usmála jsem se, štípla ho do zadku a rozesmála se. Pak jsem ho pustila a vydala se do kuchyně.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Icon_minitimeSun Jan 29, 2012 11:33 pm

Ani som jej nestihol odpovedať a už išla do kuchyne a štípla ma do zadku. Tak som neváhal a dobehol som ju a tlapol som ju po zadku ja. Nie.. v žiadnom prípade... teraz je rad na mne.... zatarasil som jej cestu tesne pred kuchynskou linkou.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 12:21 am

Natsuki

Drzoune jeden, zašklebila jsem se na něj. Objala jsem ho kolem pasu, podívala se mu do očí a zeptala se: Hmm, co za to, když tě nechám ve své kuchyni? Přece jenom tu nemůžu nechat vařit každého, zlobila jsem ho.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 12:28 am

Čo za to? Hm.. tak dostaneš k extra masáži ala Ataru prekvapenie naviac... sladké prekvapenie..... povedal tajomne a tiež ju objal okolo pásu. A večeru v mojom podaní grátis... a ja varím iba výnimočne... poznamenal aby pridal tomu na dôležitosti...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 12:33 am

Natsuki

Toho překvapení se i bojím, vyplázla jsem na něj jazyk, navíc to jsem netahej snažíš se mě uplatit teď, usmála jsem se sladce. Neříkám, že by nebylo fajn ochutnat něco uvařeného šefkuchařem Ataru, ale zatím si v mojí moci, přitáhla jsem si ho blíž a ještě si mě neuplatil, rozesmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 12:59 am

Tak ale za pokus to stojí... povedal som a pobozkal som ju na pery a urobil psie oči. Ale pokiaľ si nedočkavá môžme preskočiť jedlo a ísť rovno na masáž. Zasmial som sa a vyplazil som jazyk. Aaaa už sa šéfkuchárovi Atarovi nechce... Neskoro ponuka vypršala... Takže zase až niekedy nabudúce. zaškeril sa.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 2:53 pm

Natsuki

Tak najednou se ti nechce, tak já ti něco nachystám, usmála jsem se na něj. Copak by si chtěl? Podívala jsem se podezřívavě. Na jídlo samozřejmě. Rozesmála jsem se a pustila ho.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 4:13 pm

Prekvap ma.... zasmial sa a pohladil ju po chrbte a sadol si za stôl do kuchyne tak aby mohol Natsuki sledovať pri príprave....
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 6:57 pm

Natsuki

Tolik k vaření a pomáhání, rozesmála jsem se. Otevřela jsme ledničku a přemýšlela co udělat. Nakonec jsem se rozhodla pro kari a rýži. Nachystala jsem si ingredience a pustila se do vaření. Věnovala jsem se vaření, ale i tak jsem se sem tam koukla a usmála na Ataru.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 7:42 pm

Iba som sledoval Natsuki ako pripravuje jedlo a pohmkával som si nejakú pesničku...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 8:18 pm

Natsuki

Dovařila jsem, nandala jídlo na talíře. Jeden jsem postavila před Ataru a jeden jsem si položila před sebe. Sedla jsme si ke stolu. Dobrou chuť, popřála jsem mu a pustila se do jídla.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Icon_minitimeMon Jan 30, 2012 8:42 pm

Dobrú chuť.... zaželal jej a pustil sa do výdatného jedla. Čo je vlastne z Yunou a Aikom? Už som ich dlho nevidel...A vlastne prečo bývajú všetci u teba?. vysypal na ňu otázky.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 23 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Kuga
Návrat nahoru 
Strana 23 z 37Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 30 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Členové klanu
» Hora klanu Hiashi
» Sídlo klanu Inuzuka
» Sídlo klanu Shiraki
» Čtvrť klanu Nara

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: