Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sídlo klanu Kuga

Goto down 
+2
Loxar Yuna
Akihiro Kazuki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 24 ... 37  Next
AutorZpráva
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 11:30 am

Natsuki

Hmmm, už jsem zase usínala, ale moje ruka ho dál hladila po zádech.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 11:39 am

Pretočil som sa a tým som prerušil hladkanie. Videl som že zaspáva a tak som jednou rukou zablúdil pod jej pyžamo a jemne ju začal hladiť po chrbte.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 11:51 am

Pomalu, ale jistě se blížilo ráno, tréning vypadal čím dál víc nadějně. Klon už vydržel déle, i měl trochu výdrž, ještě zbývalo dát mu pořádnou moji podobu a pak už jen dopilovat. Chtěl jsem dnes dokončit tu proklatou techniku, jenže nějak jsem začal pociťovat hlad, ale řek jsem si že to do snídaně vydržím... Klon, klon, klon, klon, klon..... ÁÁÁÁÁáááá....
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 11:56 am

Natsuki


Když mě začal hladit po zádech, jen jsem spokojeně zamručela a spala dál.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 12:12 pm

Bol som rád že neprotestovala a hladil som ju ďalej. Jej pokožka bola na dotyk hebká ako novorodenca.

(Nebudem tu až do večera zrejme ^^)


Naposledy upravil Ataru dne Sat Jan 21, 2012 12:28 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 12:14 pm

Po několika hodinách trénování můj klon konečně vypadal jako já. Spokojeně jsem se usmála a vyslala ho aby se podíval jak to jde Akiovi.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 12:29 pm

Natsuki

Po nějaké době jsem se vzbudila a Ataru mě pořád ještě hladil. Spi už, usmála jsem se, za chvíli bude ráno. Slíbil si mi, že semnou půjdeš trénovat. Přitulila jsem se blíž a znovu usnula.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 12:33 pm

Jasné ticho povedal a zavrel oči. Pritúlila sa bližšie ku mne ale ja som ju stále hladil. Až som nakoniec zaspal a ruka mi ostala na Natsukinom chrbáte pod tričkom.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 12:52 pm

Můj klon pořád nic moc... Najednou se zamnou objevila Yuna Ahoj? Co se děje? Už končíš?
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 7:55 pm

Natsuki

Ráno jsme se vzbudila v Atarově náručí, ruku měl pořád u mě na zádech a byly jsme na sobě dost nalepení. Pomalinku a opatrně jsem se vymotala s jeho obětí. Opatrně jsem ho zakryla a odešla do koupelny. V koupelně jsme spáchala hygienu a odešla do kuchyně. V kuchyni jsem nachystala snídani. Vyběhla jsem do patra, abych zavolala Yunu a Akia, ale nebyli tam. Asi šli někam trénovat. Přešla jsem do svého pokoje, sedla si vedla Ataru a položila mu ruku na rameno. Ataru vstávej snídaně.

Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 8:02 pm

Spal pokojne a nič ho nezobudilo. Práve sa mu snívalo že ležal vo vode a bolo tam úplné ticho a nikde nič len samá voda. Ale v tom sa tam objavil Natsukin hlas a ako ho volá. Zobudil sa a ako ležal ponaťahoval si ruky a ponaťahoval si tvár. Hm... čo tak skoro? povedal rozospatým hlasom.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 8:05 pm

Natsuki

Dobré ráno, pohladila jsem ho po tváři. A není zase tak brzo, usmála jsem se na něj. Kdyby si neponocoval, byl bys vyspanej. Zvedla jsem se a sebrala mu peřinu. Tak šup z pelíšku.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 8:12 pm

Na tvári sa mu objavil úsmev Dobré ránko aj tebe ako tak sa posadil na postel ale aby vstal z postele tak nato sa musel ešte chvíľu prehovárať. Preto sa radšej ponaťahoval a stále nemal otvorené oči úplne ale mal iba dve štrbinky. A tak sa pozeral na Natsuki Ale aspoň že si sa ty vyspala do krásy.... i keď aj predtým to bolo perfektné.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 8:19 pm

Natsuki

Děkuji, zašklebila jsem se na něj. Ale stejně vstávej, usmála jsem se, čekám v kuchyni. Otočila jsem se a odešla s pokoje. Pak jsem pomalým krokem došla do kuchyně a tam si sedla ke stolu.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 8:25 pm

Keď Nat odišla znova som si ľahol ale v tom sa ozvalo škvŕkanie v bruchu a tak som sa musel postaviť a mal som to namierené do kuchyne. Keď som išiel dole po schodoch, pár krát sa mi stalo že som nemal ďaleko od pádu. Ale posledný schod sa mi stal osudným a padol som pekne na držku. A pekne mi začala tiecť krv z úst. Postavil som sa akoby nič a zostal som tam sedieť. Oči som mal skoro stále zatvorené.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 8:28 pm

Natsuki

Uslyšela jsem ráno, vyběhla jsem s kuchyně a našla Ataru jak sedí na schodech a teče mu krev. Sklonila jsem se k němu celá vyděšená. Co se stalo? Začala jsem si prohlížet jeho zranění, bolí to moc?
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 8:32 pm

Mal stále zavreté oči a ani si poriadne neuvedomil čo sa deje lebo z časti ešte spal. Čo sa deje? zrazu mal oči ako dve pingpongové loptičky a splašene povedal. Potom zacítil menšiu bolesť na ústach a zistil že mu tečie krv. Prosím ťa daj mi nejaký kapesník nech ti to tu nezababrem. už znel sviežo.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 8:35 pm

Natsuki

Zjistila jsem, že mu dohromady nic není. Vytáhla jsem s kapsy čistý kapesník a podala mu ho. Nemůžeš si dávat pozor, dost si mě vyděsil. Pročechrala jsem mu rukou vlasy. Pak jsem mu podala ruku, abych mu pomohla na nohy.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 8:39 pm

Kapesníkom som si utrel krv a ani moc netiekla takže to bolo už v poriadku. Chytil som Natsuki za ruku a z jej pomocou som vstal. No prepáč nabudúce si dám pozor.. teda aspoň otvorím oči keď pôjdem po schodoch zasmial sa aby ju ubezpečil že je všetko v poriadku.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 8:42 pm

Natsuki

Přitáhla jsem si ho k sobě a objala ho. Osle, zašeptala jsem. Po chvíli jsem ho pustila, vzala jsem ho za ruku a odvedla do kuchyně.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 8:44 pm

Natsuki ma odviedla do kuchyne. Pustil som ju a odsunul stoličku a držal jej ju aby som ju následne mohol prisunúť. Nech sa páči slečna zasmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 8:47 pm

Natsuki

Díky. Sedla jsem si, snídaně byla nachystaná na stole, tak jsem jen čekala, až si sedne Ataru.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 8:51 pm

Pre teba všetko zašepkal jej keď ju prisunul a sadol si oproti nej. Hmm... aké špecialitky si nám pripravila povedal a zasmial sa na Natsuki.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 8:58 pm

Natsuki

Žádné, rozesmála jsem se. Dobrou chuť ,popřála jsem mu a pustila se do jídla.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 9:03 pm

Ale kde... toto všetko predo mnou je anjelske dielo. Dobrú chuť. povedal a niečo si nabral a začal pomaly jesť a medzi tým aj hovoriť keď práve nemal nič v puse. Hm... takže čo budeme robiť..... ja navrhujem menší tréning...... a potom môžme niekam skočiť..... Čo ti na to? povedal a žmurkol na Nat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 12 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Kuga
Návrat nahoru 
Strana 12 z 37Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 24 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Členové klanu
» Sídlo klanu hyuuga
» Sídlo klanu Yarikyo
» Historia Klanu Uchiha
» Sidlo klanu Kaito

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: