Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sídlo klanu Kuga

Goto down 
+2
Loxar Yuna
Akihiro Kazuki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 33 ... 37  Next
AutorZpráva
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 9:15 pm

Pozrel som sa na ňu prekvapene Akože pre mňa nemáš nič? V náručí držím tu naj babu na tomto svete ktorá sa o mňa stará, perie, varí a mnoho viac. prišli sme do obývačky a položil som ju na gauč. A dal jej pusu Myslím že ty si mi dala toho až až....
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 9:22 pm

Natsuki

Ty moje sluníčko, přitáhla jsem si ho a políbila ho.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 9:33 pm

Ty môj mazle.... dal jej pusu a odtiahol sa od nej Idem pre zmrzku... vošiel do kuchyne a vytiahol dve misky a dva druhy zmrzliny. Pistáciovú som dal pre Natsuki do misky kopcovito. A sebe som dal citrónovú tiež plnú misku. Dal som lyžičky a odniesol som ich do obývačky. Sadol som si vedľa nej a podal jej misku Nech sa páči princeznička...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 9:45 pm

Natsuki

Děkuji, vzala jsem si zmrzlinu, tak ukaž jakou máš rád ty? Natáhla jsem se a lžičkou mu sebrala kus zmrzliny. Mňam citrónová, ale pistáciová je lepší. Zašklebila jsem se a vrátila se ke své zmrzlině. Pomalinku jsem si ji vychutnávala. Ach, jo, teď už tě ani nemůžu požádat o masáž jak jsem chtěla,když jsem vstala, protože to už bych si připadala, že tě zneužívám. Nasadila jsem smutný obličej, ale v duchu jsem se smála. Třeba se na to chytne, opravdu bych tu masáž potřebovala.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 9:51 pm

Hej to je moja zmrzka povedal som keď mi kradla moju i keď ja som jej tiež šiel do jej misky a ukradol trochu z tej jej Masáž...hm... však sme sa dohodli že každý večer tak každý večer....
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 9:55 pm

Natsuki

Právě si dostal důkaz, jak moc mi na tobě záleží, každýho jinýho bych zabila,kdyby mi vzal zmrzlinu. Hodila jsem na něj škaredý pohled. Počkej ty si to fakt vzal vážně? Každý večer nemusíš, i když dneska bych se tomu nebránila. Usmála jsem se a sebrala mu další kousek zmrzliny. Pak jsem si rychle odsedla, abych si ochránila tu svoji.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 10:37 pm

Neboj sa už ti nezoberiem.... To by som si nedovolil usmial som sa na ňu No tak mne to je jedno povedz kedy ju budeš chcieť a aj ti ju dám...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 10:51 pm

Natsuki

Usmála jsem se a vrátila se zpátky k němu. Klidně si vem, natáhla jsem misku k němu. Sice už tam byla jen troška, ale byla. Můžu chtít tu masáž hned jak dojíme? Usmála jsem se a pak udělala psí očka.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 10:59 pm

Povedal som kedykoľvek žmurkol som na Nat Nie kľudne si ju dojedz a keď chceš vezmi si z mojej asi som si nabral veľa. zasmial som sa
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 11:05 pm

Natsuki

Usmála jsem se a vzala mu misku spolu s tou svojí jsem ji položila na stůl. Všimla jsem si květin ve váze na stole. Eto co ta kytka? Podívala jsem se tázavě na Ataru. Pak jsem nad tím mávla rukou, vstala jsem, chytila ho za ruku a pokusila se ho vytáhnout na nohy. Jdeme na masáž.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 11:07 pm

Dobre... dobre... a ta kvetina mala byť tiež prekvapko ale si spala a tak som ti ju aspoň dal do vázy dvihol som sa a nechal sa ťahať
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 11:12 pm

Natsuki

Přitáhla jsem si ho k sobě a políbila ho, děkuji si na mě nějaký moc hodný. Podívala jsem se na květiny. Jsou moc krásné. Odtáhla jsem se a odvedla si ho do pokoje. V pokoji jsem si stáhla tričko přes hlavu, abych měla holá záda a zakrytí předek a lehla si na postel.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 11:18 pm

No nie je začo... povedal som si a sadol si nad Natsuki a začal som ju najprv jemne hladiť a následne jemne masírovať. V poriadku..?
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 11:22 pm

Natsuki

Super,
zašeptala jsem. Klidně jsem ležela a užívala si masáž a každý Atarův dotek.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 11:27 pm

Pokračoval som v masírovaní. Nevynechal som ani jediné miesto na jej chrbte sem tam som pridal pusu na chrbát a masíroval som ju ďalej... Snáď nezaspíš inak sa darčeka nedočkáš....
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 11:34 pm

Natsuki

Celou masáž jsem spokojeně vrněla. Já nechci dáreček, otočila jsem se pod ním. Chci svoje sluníčko. Přitáhla jsem si ho k sobě a políbila ho.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 11:39 pm

Ale tvoje slniečko má pre teba niečo čo ti chce dať. Darované z mojim srdcom. zasmial som sa a dal jej pusu.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 11:44 pm

Natsuki

Nat se chtěla mazlit, nasadila jsem smutný obličej a pak udělala psí očka. Ale sluníčko má přednost. Zajela jsem mu rukou pod tričko a pohladila ho po břiše. Pak jsem se na něj usmála.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 11:46 pm

Tak ako darček môže počkať pokiaľ sa chce mazel mazliť.... rukou som jej jemne prechádzal po ešte holom brušku...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 11:53 pm

Natsuki

Chce, usmála jsme se. Jemně jsem mu rukou přejížděla po břiše a hrudi. Zatáhla jsem rukou za jeho tričko, tohle se mi nelibí. Trošku jsem se s pod něj vytáhla, tak abych si mohla sednout. Pak jsem se potrhle usmála a vyslíkla mu to tričko. Lepší, zašklebila jsem se na něj
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 11:57 pm

Tak som len tvoj... rob si čo len chceš... povedal som odovzdane. No tak asi budem chodievať spávať bez trička.... bude to tak asi lepšie nie?
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Icon_minitimeFri Feb 03, 2012 12:02 am

Natsuki

Něco v Atarově tónu mě znejistělo. Jako by mu to bylo přinejlepším jedno. Sklopila jsem oči, takže zase špatně. Jsem úplně neschopná. Pokusila jsem se usmát. Spinkej si jak chceš sluníčko, tak jak ti to vyhovuje.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Icon_minitimeFri Feb 03, 2012 12:10 am

Čo som zase povedal ? chytil som Natsuki za tvár a pohladil ju po líci a držal som si ju tak aby mi pozerala do očí... Dal som jej bozk a iba kúsok som sa od nej odtiahol Som iba v tvojej moci tak toho to využi podla svojho rozhodnutia.... a následne som jej dal ďalší bozk...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Icon_minitimeFri Feb 03, 2012 12:19 am

Natsuki

Jsem s tebe zmatená, já se můžu zbláznit s každého tvého doteku, každé pusy co mi dáš, jenže ať udělám já cokoli připadá mi, že se ti to nelíbí, že je to špatně, že ....... Vůbec jsem to nechápala, byla jsem zvyklá na to, že je všechno tak jak chci já, a že dokážu cokoli si usmyslím, jen s Ataru mi to nefungovalo. Lehla jsme si a stáhla ho k sobě. Pak jsem se mu vtulila do náruče. Co pořád dělám špatně?
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Icon_minitimeFri Feb 03, 2012 12:35 am

Nič nerobíš zle. Len ty si stále myslíš že niečo robíš zle... nech poviem čo poviem... Je pravda keď sa ma dotýkaš vzbudzuje to vo mne zvlásťne pocity ale tie pocity nechcú ísť nejako von... držal som ju pevne v náručí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 29 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Kuga
Návrat nahoru 
Strana 29 z 37Jdi na stránku : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 33 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Členové klanu
» Sídlo klanu hyuuga
» Sídlo klanu Yarikyo
» Historia Klanu Uchiha
» Sidlo klanu Kaito

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: