Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sídlo klanu Kuga

Goto down 
+2
Loxar Yuna
Akihiro Kazuki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 27 ... 37  Next
AutorZpráva
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 1:50 am

Takže zostaneme odpočívať... Jo bol rád a tak pokračoval v tom čo mal rozrobené. Môžem sa na niečo opýtať?! Nemá na prvom rande padnúť aj prvý bozk? opýtal sa opatrne.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 8:54 am

Natsuki

Ty si nedáš pokoj, co? Šťouchla jsem do něj. A já tě varovala, že to semnou budeš mít těžký. A ne nepatří, nemusím se přece líbat s každým, s kým jdu na rande, pousmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 9:08 am

S každým nie ale aj nie som každý... či? na chvíľu prestal v tulení ale iba na chvíľu potom pokračoval. Tak aspoň masáž by si mi mohla dať... mám nejaký rozbitý chrbát.. postažoval sa a pozeral na Natsuki psími očami. Nevedel ich tak ako ona ale stačiť to mohlo....
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 9:29 am

Natsuki

Rozesmála jsem se. Klidně tě namasíruju, nemůžu něco tak roztomilého nechat trpět. Odtáhla jsem se od něj, no šup tričko dolů, mrkla jsem na něj, a lehnout na bříško.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 9:34 am

Posadil som sa a tričko som si dal dole a hodil ho niekde mimo postele, rýchlo ako blesk som ležal na bruchu tvárou vo vankúši. Ti si zlato... zamrmlal do vankúša. A Čakal.....
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 9:36 am

Natsuki

Jsem, tak si mě važ, rozesmála jsem se. Sedla jsem si na Ataru a pomalinku mu přejížděla rukama po zádech. Pak jsem mu opatrně začala masírovat ramena.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 10:15 am

Ja...si.... ťa... vážim stále mumlal do vankúša a hovoril trhane pretože mu robilo problém rozprávať pri takej slasti. Pod ľavou lopatkou..... tam poprosím pritlačiť. stále mumlal do vankúša ale zrozumiteľne.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 2:09 pm

Natsuki

Jak si přeješ, usmála jsem se. Soustředila jsem se na dané místo. Tady? zeptala jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 4:35 pm

Uhm.... slastný tón napovedal že trafila. Teraz si sním mohla robiť čo len chce.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 4:50 pm

Natsuki

Evidentně se mu to líbilo. Je úplně můj, napadlo mě. Jen jsem se nad tou myšlenkou pousmála a pokračovala v masírování.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 5:03 pm

Spokojne priadol ako poslušné mača.... Dalo by sa povedať že od toľkej úľavy aj jemne zaspal. "Vybral som si dobre...." skrsla mu myšlienka ale potom už iba relaxoval.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 5:12 pm

Natsuki

Pokračovala jsem v masáži. Po chvíli vypadal uvolněně. Stačí, plácla jsem ho po zádech a slezla s něj.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 5:22 pm

St....stačí zamumlal do vankúša uvoľneným hlasom. A z Ťažkosťou si ľahol na chrbát a ruky si dal za hlavu....
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 5:25 pm

Natsuki

Lehla jsem si vedle a opřela se mu bradou o hrudník, tak abych mu viděla do očí. Spokojený?
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 5:36 pm

Naplno... povedal a mal zavreté oči.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 5:42 pm

Natsuki

V noci to spát nechce a přes den by to spalo? Pousmála jsem se a začala mu špičkami prstů jezdit po hrudi a břiše.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 5:43 pm

Ja nespím len podporujem účinky masáže. Povedal a jednou rukou začal Natsuki hladkať vlasy...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 5:57 pm

Natsuki

Ne, že by se mi to nelíbilo, ale nebudeme se celý den válet, že ne? Usmála jsem se. Prsty, které mu do teď vloudily po břiše, jsem podvědomě psala svoje jméno.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 6:00 pm

Nie, kdeže celý deň... môžme si znova niekam skočiť. A ja by som si asi mohol zbehnúť mo nejaké svoje veci domov... začal rozmýšľať nahlas...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 6:06 pm

Natsuki

To už se mi sem stěhuješ? Usmála jsem se. Dobře, tak ty si skočíš domů a já půjdu chvíli trénovat k jezeru.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 6:22 pm

V hlave sa mu zablesko a napadol ho pekný nápad. Hm.. To nieje zlý nápad ale mňa napadol ešte lepší. Ty pôjdeš trénovať, môj klon mi skočí po veci a ja si tu spokojne odpočiniem... Hm.. áno tak to bude dokonalé.... zamyslel sa a znova zatvoril oči A neboj len si pár vecí nič.. extra.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 6:29 pm

Natsuki

Lenochu, plácla jsem ho do břicha. No dělej si co chceš, já jdu trénovat. Jo a věci si dej vedle, mrkla jsme na něj, tady se jen spí a je tu jen postel a tak to i zůstane. Vyplázla jsem na něj jazyk. vyskočila jsem na nohy, sebrala špinavé nádobí,zamávala mu a sešla do kuchyně. Tam jsem sebrala krabici čokoládových bonbónů a odešla k jezeru.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 6:33 pm

Hej, hej neochotne zložil pečať a klon ktorý sa vytvoril vedla postele sa vydal preč. (Presun klon ) Ja som sa spokojne rozvalil v posteli i keď mi chýbala moja hračka na mazlenie ...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 8:01 pm

Natsuki

Vrátila jsme se domů. Vyšla jsem po schodech a nakoukla do pokoje. Ataru se tam pořád válel. Hej já pilně trénuju takovou dobu a ty se tu válíš. Sedla jsem si vedle něj a položila mu ruku na hruď. Tak co řekneš na svoji obhajobu? Rozesmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 8:04 pm

Jediné čo Natsuki počula bolo hlasné odfukovanie zo spánku.... xD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 17 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Kuga
Návrat nahoru 
Strana 17 z 37Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 27 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Členové klanu
» Sídlo klanu hyuuga
» Sídlo klanu Yarikyo
» Historia Klanu Uchiha
» Sidlo klanu Kaito

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: