Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sídlo klanu Kuga

Goto down 
+2
Loxar Yuna
Akihiro Kazuki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 26 ... 37  Next
AutorZpráva
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 12:07 am

Natsuki

Koukám, že už mě máš přečtenou, nevydržela jsem to a zívla. Stulila jsem se Ataru do náruče a přela se o něj zády. Vzala jsme si jeho ruku, položila si ji přes bok a pak si s ním propletla prsty. Dobrou noc a a pěkné sny. Popřála jsme mu a začala usínat.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 12:09 am

Dobrú aj tebe... dodal potichu a rukou na jej bokoch ju začal hladkať.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 9:45 pm

Natsuki

Chytila jsem jeho ruku, kterou mi přejížděl po buku a využila ji, abych se mohla co nejvíc přitulit. Pak jsem si ji přitiskla na sebe. Jemně jsem mu po ruce přejížděla prsty. Spinkej, zašeptala jsem.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 10:49 pm

Ty tiež. povedal rozospatým hlasom. Túlil som sa najviac ako to išlo ale zase nie tak aby som ju nerozpučil.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 11:01 pm

Natsuki

Usmála jsem se a pomalu usnula. Spala jsem klidně až do rána. Ráno jsem se vzbudila první. Opatrně, abych ho nevzbudila, jsem se mu vyvlékla z náruče. Potichoučku jsem odešla do koupelny, spáchala tam hygienu, převlékla se a přesunula se do kuchyně. V kuchyni jsem přichystala snídani pro dva, dala ji na tác a zanesla do pokoje. Tác jsem položila kousek od postele. Sedla jsem si vedla Ataru, přejela mu rukou po rameni. Vstávej, snídaně.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 11:10 pm

Uhm... zamrmlal zo rozospatý a pretrel si oči a keď uvidel Nat tak sa mu na tvári objavil úsmev. Dobré ránko Mazle...Hm.. niečo tu dobe vonia poznamenal a zacítil niečo fajné pod zub.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 11:23 pm

Natsuki

Rozespalí vypadal tak roztomile. Nemohla jsem odolat a musela ho pohladit po tváři. Přinesla jsem ti snídani do postele. Usmála jsem se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 11:33 pm

Ruku na mojej tvári som jej chytil a pobozkal jej ju. Uhm.. čím som si zaslúžil také pekné dobré, múdre a šikovné dievča ? opýtal som sa a následne som sa zasmial.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 11:39 pm

Natsuki

Jaké? To randíš ještě s jinou? Podívala jsem se na něj podezřívavě. Pak jsem se rozesmála. Asi se budu muset víc snažit. Ale až za chvíli, plácla jsem sebou na postel a vtulila se mu do náruče. Asi tak zůstanu celý den, řekla jsem se smíchem.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 11:43 pm

Kebyže sa viac snažíš tak to potom ja skončím škaredý a tučný povedal som smiechom. Nie s inou načo je mi iná keď mám jednu ktorá vystačí za všetky ostatne? následne mi vbehla do náruče. Ja by som zostal tak aj naveky
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 11:49 pm

Natsuki

To nepůjde, zašeptala jsem, docela nerada jsem se zvedla. Posnídáme, nemůžu tě trápit hlady, když si takový roztomiloučký. Mrkla jsem na něj. Vzala jsem tác a položila ho před něj.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 11:52 pm

Zobral som jedlo a ponúkol Natsuki A ja nemôžem jesť bez toho aby si jedla ty zasmial sa a núkal ju jedlom.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 11:57 pm

Natsuki

To se nemusíš bát, vzala jsem si svoji misku plnou vloček a mléka. Já mám svoji oblíbenou snídani. Když mi řekneš, co máš rád ty, tak ti to třeba zítra nachystám. Mrkla jsem na něj. Dobrou chuť, popřála jsem mu a pustila se do vloček.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 12:09 am

Ty dobre vieš čo mám rád..... Ale jedlo to nieje. Dobrú chuť aj tebe. žmurkol na Nat a pustil sa do jedla. Takže zajtra budem mať na raňjaky fajnú Natsuki-chan..... Hm.... predstavil si to a tá predstava sa mu celkom páčila. Ale musel s tým prestať lebo potiaľ sme sa ešte nedostali.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 12:12 am

Natsuki

Já mluvila o jídle, natáhla jsem se a štípla ho do tváře. Stačí, že mě máš místo medvídka do postele. Zašklebila jsem se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 12:38 am

No a medvedík je s teba parádny. Zasmial som sa a dojedol posledné sústo. Ďakujem za raňajky boli vynikajúce. povedal som s úsmevom tácku som položil na nočný stolík a naklonil som sa viac Natsuki a dal jej pusu na líce. Následne som ju zo srandy oblízol Hm... Si na dajme sladká povedal potichu a zasmial sa súboja si ľahol.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 12:42 am

Natsuki

Ty drzoune, hodila jsem prázdnou misku vedle postele. Počkej, já ti ukážu. V momentě jsem na něm seděla a začala ho lechtat.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 12:49 am

Smial som sa ale nie od toho že sa ma pokúšala štekliť ale od jej reakcie. Následne keď som sa prestal smiať som len tak ležal a povedal To Je celkom príjemné. Ale na mňa také veci nefungujú. Ale čo na teba? zasmial sa na tvári sa mu objavil šibalský úsmev. A začal štekliť Natsuki a čakal či je šteklivá.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 12:50 am

Natsuki

To není fér, jelikož jsem šíleně lechtivá pokusila jsem se co nejrychleji dostat z jeho dosahu. Vzdávám se, jen mě nelechtej. Smála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 1:00 am

Keď sa Natsuki vzdala tak ležala na chrbte a ja z časti na nej. Tak už viem čo na teba platí. Dostal chuť na Natsuki ale niečo si určili. Tak toto nie ale o tom sme nehovorili širšie mu v hlave myšlienka. Dal jej pusu na líce a v bozkávaní od jej líca pokračoval na krk kde po chvíli prestal. A čo toto?
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 1:08 am

Natsuki

Atarova cesta po mé tváři a krku byla velmi příjemná. Každý jeho polibek ve mě vyvolával úžasné pocity. Ataru, v hlase se mi mísila touha a strach. Já vím, že jsi dospělí a máš svoje potřeby, ale já jsem ještě štěně. Pokusila jsem se ho od sebe odtlačit. Navíc si mi slíbil, že na mě nebudeš tlačit. Pokud ti to nevyhovuje tak, jak to je, tak si musíš najít nějakou starší, nebo povolnější.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 1:19 am

Odtiahol som sa bez väčšieho problému od nej a ľahol som si tesne k nej. Preto som aj prestal. Kvôli tomu či to chceš alebo nie. A tlačiť nebudem ale skúsiť mi to nedalo. Prepáč. tvárou som sa trel o túcjej. Už sa to nestane. pošepkal som.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 1:25 am

Natsuki

Jsi pitomec, zašeptala jsem a objala ho. Možná by sis to měl ještě rozmyslet, sem sice mazel, ale né až takový. Ještě dlouho se mnou nic nebude. Nechtěla jsem, aby mě opustil, ani aby byl smutný. Prostě jsem se nechtěla do ničeho pouštět dokud ho nebudu znát, věřit mu, dokud prostě nebude můj přítel, ať už moje tělo na něj reagovalo jakkoli.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 1:36 am

Zrejme som... Ale do teba povedal pohodovým hlasom a držal ju v objatí. Jednou rukou ju začal skrabkať na chrbte. Nemám nad čím rozmýšľať ja som si už dávno vybral. zašepkal jej a túlil sa s ňou.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 1:45 am

Natsuki

To jsem ráda, je mi s tebou moc dobře. Taky jsem ho začala jemně škrabkat po zádech.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 16 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Kuga
Návrat nahoru 
Strana 16 z 37Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 26 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Členové klanu
» Hora klanu Hiashi
» Sídlo klanu Inuzuka
» Sídlo klanu Shiraki
» Čtvrť klanu Nara

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: