Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sídlo klanu Kuga

Goto down 
+2
Loxar Yuna
Akihiro Kazuki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 37  Next
AutorZpráva
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 8:05 pm

Natsuki

Hej, zavrčela jsem, natáhla se pro polštář a pořádně ho praštila.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 8:09 pm

Čo?! vystrelil ako splašení až tak že spadol z postele.... Chvíľu bol ticho a následne nasledovalo stonanie Čo som urobil? opýtal som sa nevinným hlasom a ďalej ležal na zemi....
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 8:15 pm

Natsuki

Dostala jsem záchvat smíchu. Když jsem se uklidnila přesunula jsem se k němu. Nic, jsem jenom ráda zlá, zase jsem se rozesmála.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 8:21 pm

To nebolo pekné nafúkol tvár a hovoril ako malé dieťa. Následne sa mu v okamihu objavil diabolský úsmev na tvári.. Tak ty takto ...héj? povedal a postavil sa a začal Natsuki štekliť....
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 8:22 pm

Natsuki

Aaaaa omlouvám se, nelechtej mě, musela jsem se strašně smát. Nat už bude hodná.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 8:25 pm

Áno už budeš dobrá a poslušná? opýtal sa diabolským hlasom a prestal ju štekliť. Znova ležala Natsuki na chrbte a ja som bol nad ňou. Ruky som mal stále pri nej aby som ju znova mohol začať štekliť.....
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 8:32 pm

Natsuki

Slibuju, nasadila jsem andělský výraz. Až naprší a uschne. Až přijdu na jak se ubránit tomu lechtaní, tak si tě podám. Prosím, pusť Nat, ona už bude hodná. Udělala jsem na něj psí oči.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 8:41 pm

Môj úsmev nezmizol ale ruky ktoré boli pripravené na šteklenie namiesto toho aby pokračovali som ju chytil za boky. A tvárou som sa priblížil tesne ku nej a zašepkal jej do ucha Dobre pre tento raz urobím výnimku. keď dopovedal dal jej pusu na ucho a odialil sa od nej. Tak ako ti šiel tréning? už nemal diabolský úsmev ale taký normálny.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 8:46 pm

Natsuki

Sedla jsem si. Šlo to dobře, usmála jsem se, tu techniku už umím a vytočila jsem Nao do vrtule, takže paráda, rozesmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 8:51 pm

Hm.. no tak snáď ju v najbližších 24 hodín nestretnem zasmial som sa. No vidíš že si šikulka...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 8:54 pm

Natsuki

Ta nejšikovnější, nevíš kde bydlí? Na tváři se mi objevil ďábelský úsměv. Samozřejmě se ji nechystám nic provést, řekla jsem nepřesvědčivě.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 9:00 pm

Keď myslíš Nao.. tak tá býva v mojom sídle. povedal som v pohode. Ale následne som sa zapozeral na Natsuki prísne Nieže do nej začneš riť... lebo si to zase odskáčem ja...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 9:03 pm

Natsuki

A to vadí? Vyplázla jsem na něj jazyk. Měla jsem strašně hravou náladu.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 9:15 pm

Fajn jak chceš.... znova ju pošteklil. chytil jej ruku a začal jej ju bozkávať po pár bozkoch prestal.... Stačilo?
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 9:20 pm

Natsuki

Jo, skočila jsem po něm, srazila ho na zem, sedla si na něj a začala ho mlátit polštářem, ale dávala jsem si pozor, abych ho nepraštila moc. . A nelechtej to je nefér, zasmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 9:28 pm

Ani som sa nespamätal a vol som na zemi a na mne sedela Natsuki. Nad hlavou som mal oboje ruky a kričal Nié... nebi má...AAaaaaa kričal ako by ho na nože brali. Ale dlho to tak nenechal a chytil Natsuki za boky a prekotil sa tak aby obaja boli na boku. No skús ma teraz mlátiť... vyplazil jazyk... A následne jej olízol tvár... Hm... si ešte sladšia ako včera...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 10:26 pm

Natsuki

To nemá fér, si na mě zlý, nenecháš mě užít si žádnou srandu, povzdechla jsem si. Když mi olízl tvář, dloubla jsem ho do žeber. A to se divíš, že se bojím ti dát pusu, si jak utržený se řetězu. Zašklebila jsem se na něj a převalila se takže byl zase podemnou. Ikdyž kdybych tě přivázala k posteli.... začala jsem se smát.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 10:28 pm

Čo? pozeral som na ňu vystrašene. Priviazať ma o postel? Pche.. toho nie si schopná a ja zato nemôžem že si tak sladká... zasmial sa
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 10:33 pm

Natsuki

Úplně bez problémů, stejně by ses nechal, vyplázla jsem na něj jazyk. Chvíli jsem na něm jen seděla a koukala na něj. Hmm, a ty si sladký? zamručela jsem a nahnula se k němu. Pak jsem mu pomalu olízla tvař.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 10:39 pm

Nie.. neurobila by si to neverím... vyplazil jazyk. Héj... no fúj.. ty si úchylná.. olizovať mi tvár... hovoril to ako by to on nerobil alebo ako keby mu to vadilo. Chytil Natsuki za boky. Tak čo budeme robiť? Trocha sa pohráme? zasmial sa a nahodil šialenú tvár.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 10:42 pm

Natsuki

Jo jsem hrozná, řekla jsem se smíchem a utřela mu tvář. Nepohrajeme si, přece by sis nehrál s takovou hroznou holkou. Pokusila jsem se tvářit vážně.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 10:48 pm

Zamračil som sa a v momente som sa postavil a držal Natsuki tak aby sa ma držala nohami. No a ja som zlý chlapec tak sa môžme kludne pohrať...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 10:57 pm

Natsuki

Chytila jsem se nohama, abych nespadla a zároveň mu dala ruce kolem krku. Nejsi, ty si můj roztomiloučký, hodňoučký mazlík. Usmála jsem se na něj. Tak mi řekni co máš plánu, ať ti to můžu popřípadě zatrhnout. Zamračila jsem se, pak se rozesmála a opřela si o něj hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 11:04 pm

Ach jaj... Tak to mám asi po zábave že? No ja neviem navrhni ty. Povedal a položil Natsuki tak že ležala na chrbte a on bol nad ňou. Ty môj mazle.... Ty vieš pokiaľ môžem zájsť, takže bude lepšie keď povieš čo budeme robiť.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 11:18 pm

Natsuki

Sice jsem to čekala, ale i tak se mi ztratil úsměv s tváře. Ataru, zamručela jsem. Proč se pořád snažíš vyvolávat tyhle situace? Nebo jsem to přehnala já? Moc jsem se lísala? Tvářila jsem se ztrápeně. Tohle jsem nechtěla. Moje dobrá a hravá nálada byla pryč. Asi se budu muset od tebe držet dál, protože vždycky,když se dostaneme do téhle situace, mám strach, že ti ublížím a to mě bolí. Pomalu se mi vkrádali slzy do očí. Zamrkala jsem, abych je zahnala. Nejspíš se k sobě nehodíme, já.... jsem hloupá a jsem spokojená, když se k tobě můžu přitulit, ale tobě to evidentně nestačí........A nejspíš ti na tom, jak to cítím já, ani nezáleží, nebo mě jen neposloucháš, když to nedokážeš pochopit, že prostě nic víc nechci.


Naposledy upravil Kuga Natsuki dne Fri Jan 27, 2012 11:27 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 18 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Kuga
Návrat nahoru 
Strana 18 z 37Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Členové klanu
» Sídlo klanu hyuuga
» Sídlo klanu Yarikyo
» Historia Klanu Uchiha
» Sidlo klanu Kaito

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: