Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sídlo klanu Kuga

Goto down 
+2
Loxar Yuna
Akihiro Kazuki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 23 ... 37  Next
AutorZpráva
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 8:01 pm

Tak asi zbehnem do hornej nech to mám bližšie... a uteráky kde nájdem? opýtal sa a ruky si dal za hlavu. A potom sa porozprávame kde len chceš. zasmial sa. Otočil som sa na Yunu Robte si čo chcete len nech to nemusím vidieť vyplazil jazyk na Yunu a sledoval obe.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 8:02 pm

Natsuki

Jo jsou tam. Tak se pak sejdeme u mě. Druhé dveře od koupelny, vlci na zdech. Usmála jsme se a odešla do dolní koupelny.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 8:11 pm

Jasné povedal som a vyrazil do horného poschodia. Našiel som si volnú izbu kde som si zložil meč a všetko vybavenie a aj tričko. V vhupol som do hornej kúpelne kde som sa vyzliekol a našiel si uterák. Vbehol som so sprchy a zastrel záves. Nechal som na seba tiecť horúcu vodu a oddychoval som.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 8:13 pm

Zůstala jsem v Kuchyni sama s Akiem který nejspíš přišel o řeč. Ti dva se někam vytratili takže jsme se usadila ještě pohodlněji a čekala.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 8:18 pm

Natsuki

Dala jsem si rychlou sprchu a oblékla se. Vyběhla jsem nahoru a vešla do svého pokoje. Já říkala že se tu sejdem, ne že se tu máš zabydlet. Pak jsem si uvědomila, že jsem mu řekla špatný dveře. Sakra, neumím ani počítat. No nedivím se že si sem hodil věci vypadá to tu jako by tu nikdo nebydlel. V pokoji totiž kromě Atarových věci, bylo pouze na zemi rozložené obrovské místo na spaní. Sakra, ale tech vlku si všimnout mohl, to mu mohlo docvaknot. Po všech stěnách byla roztažená vlčí smečka, buď polehávající nebo vyjící na měsíc, co byl nakreslený nad oknem. Sedla jsem si do peřin a čekala na Ataru.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 8:20 pm

Poznámky Nat, mě takhle před Ataru trochu vyvedly z míry. Když Nat s Ataru odešli nastalo ticho, tak jsem přemejšlel co jen si o nás asi tak může myslet... Pak jsem se vrátil k Yuně No.. Nemohu tě odnést tam kde bychom mohli v klidu trénovat?
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 8:28 pm

Po dlhej sprche som zastavil prívod vody. Cítil som sa perfektne. Väčším uterákom som sa poutieral a obviazal si ho na pás. A menší som si hodil na vlasy a iba trochu si ich osušil. Do jednej ruky som si vzal veci a otvoril som dvere. Vyrazil som do izby kde som si nechal veci. Keď som otvoril dvere a uvidel tam Nat tak som stuhol. Pretože jediné čo som mal na sebe bol uterák okolo pásu. Nat...Nat... Natsuki?! povedal som zaskočene.


Naposledy upravil Ataru dne Fri Jan 20, 2012 8:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 8:28 pm

Můžeš a na zahradě to bude přímo perfektní. Bavilo mě nechat se takhle rozmazlovat až budu mít nohu úplně v pořádku budu muset zase po svých.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 8:32 pm

Natsuki

Já ti říkala, že pokoj z vlky je můj, řekla jsem když se otevíraly dveře. Pak jsem se teprve koukla na Ataru. A sakra, zrudla jsme jak rajče a stočila pohled na zem před sebe.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 8:39 pm

Teraz som sa začervenal aj ja lebo toto bolo veľa. Teraz som sa poriadne poobzeral a uvedomil si že je to pravda. Predtým som okoliu nevenoval žiadnu pozornosť. T...Tak ja idem... teda... do inej izby. povedal a otočil sa na mieste a pokračoval do inej izby. Tentoraz sa poriadne pozeral či je skutočne volná a nevlezie zase niekomu do izby. Nakoniec usúdil že je táto izba volná a obliekol sa ale zistil že jeho tričko zostalo v Natsukinej izbe. Tak si obliekol všetko ostatné a uterákom na hlave si vysušil vlasy a pobral sa do Natsukinej izby. Už vo dverách sa začal ospravedlňovať P..prepáč mi to nedával som pozor a to je asi dôvod prečo som vošiel do tvojej izby. povedal nesmelo a zastal pri posteli. Kde si vzal tričko a obliekol si ho.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 8:44 pm

Natsuki

V pohodě, odpověděla jsem pořád ještě červená. Ono to tu moc zabydleně nevypadá. Plácla jsem rukou do peřin vedle sebe. Klidně si sedni.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 8:52 pm

A vlastne prečo to tu nemáš nejako pekne zariadené? Keď tak pekne kreslíš čakal by som že vo svojej izbe budeš mať svoje kresby. povedal prekvapene a sadol si presne na opačnú stranu ako sedela Nat aby ju oproti sebe. Čakal kým sa otočí a povedal Povieš mi čo ťa trápilo v kuchyni?
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 8:59 pm

Natsuki

To jsou moje kresby, počmárala jsem skoro všechny pokoje v domě. Navíc mě se to líbí , tak jak to je. Prostě pokoj na spaní, cítím se tu dobře. Pohledem jsem sklouzla po vlcích a pak se usmála na Ataru. V kuchyni, no .... přitáhla jsem si nohy k sobě a položila si hlavu na kolena. Dívala jsme se na Ataru. No, uvědomila jsem si, že se k tobě nechovám zrovna vhodně a že si asi moc nerozumíme.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 9:04 pm

Zostal som prekvapení. No nieje to tvoja chyba. Skôr ja sa nechovám k tebe tak ako by som mal... a moc na teba tlačím. povedal smutne. A pohľad mu padol dole na postel.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 9:42 pm

Natsuki

Přisunula jsem se k Ataru. Tak jsme oba hloupí, usmála jsem se na něj a pohladila ho po tváři. Upřímně Ataru, líbíš se mi a je mi s tebou dobře, ale prostě by jsme měli být prvně kamarádi a pak něco víc. Musela jsem si to ujasnit, jsem prostě taková.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 9:54 pm

Dobře, tak tedy na zahradu, My lady Popadl jí a odnesl do zahrady, kde jsem včera trénoval a ona mě pozorovala. Měsíc svítil na nebi jako bílá lucerna, mraky líně pluly po nebi a měsíc je jemně prosvítal, takže občas okolo nás svítily zářili bílá pruhy od nebe až k zemi. Když tento pruh obklopil i nás pořád jsem Yunu držel v rukách, přiblížil se pomalu obličejem k ní. Není to nádhera? řekl jsem klidným tichým hlasem a něžně ji políbil.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 9:55 pm

Pozrel som sa na Natsuki a ticho povedal Dobrý kamaráti s pár výhodami. zasmial sa ale potom zistil že to nieje vhodné a tak zase nahodil vážnu tvár. A tiež pohladil Natsuki po tvári. Neviem či to dokážem sa správať k tebe ako kamarát keď ťa mám tak veľmi rád.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 10:04 pm

Natsuki

Vždyť mě ani neznáš, strčila jsem do něj rukou. Když mi slíbíš, že budeš hodný a nebudeš si to špatně vykládat, můžeš spát tady. Když mám no... chtěla jsem říct noční můry, ale nechtěla jsem mu to připomínat, když špatně spím, pomáhá mi, když mě někdo objímá, ale já jsem strašněj mazel, rozesmála jsme se.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 10:12 pm

Jasné už nebudem na teba tlačiť a nechám tomu volný priebeh povedal a pousmial sa. To myslíš tu v tvojej izbe alebo tu v tvojom dome?
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 10:19 pm

Natsuki

Musela jsem se smát. Objala jsem ho. Tady u mě, ty pako, to sis myslel, že tě vykopnu na ulici?
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 10:23 pm

Objala ma a povedala zodpovedala mi na moju otázku. Objal som ju tiež a postrčil som nás tak aby sme ležali na posteli. Hups.... A to ideme už spať? Nieje ešte skoro na spánok?
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 10:29 pm

Natsuki

Nenutím tě spát, klidně můžeš jít dolu za nimi, nebo si čist nebo cokoli jiného. Zivla jsem. Já jdu, ale spát. Vymotala jsem se z Atarova náručí, vzala si z pod polštáře pyžamo a šla se do koupelny převléct.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 10:32 pm

Moji odpověď umlčel krásným polibkem který jsem mu okamžitě oplatila. Je to nádhera já miluju noční oblohu. Stále v jeho náručí jsem pozorovala měsíc a hvězdy při tom jsem svou hlavu opřela o jeho rameno a spokojeně přivřela oči. Tak co? Jdeme trénovat? nasadila jsem výraz který v té tmě stejně nemohl vidět a já za to byla i ráda.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 10:43 pm

Spokojne si ľahol a rozmýšľal čo bude robiť. Čítať ale čo.. hm... povedal si sám pre seba a rozmýšľal.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 10:44 pm

Dál sme chvíli pozorovali tu nádheru nad námi. Když měsíc zašel za nějaký obří mrak a obklopila nás čirá tma. Vždyť víš, že já taky. No.. Je tma, aspoň nebudeme zklamaní, když se nám klon nepovede, vůbec ho neuvidíme. Položil jsme jí na zem a šel se připravit na trénink protažením.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 10 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Kuga
Návrat nahoru 
Strana 10 z 37Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 23 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Členové klanu
» Sídlo klanu hyuuga
» Sídlo klanu Yarikyo
» Historia Klanu Uchiha
» Sidlo klanu Kaito

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: