Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sídlo klanu Kuga

Goto down 
+2
Loxar Yuna
Akihiro Kazuki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 23 ... 37  Next
AutorZpráva
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 5:24 pm

Pozoroval jsem jí, najednou se usadila a dívala se na mě. Nevěděl jsem proč... Poté mi došlo, že zřejmě jsem pořád v nočních věcech. Převlékl se a šel s Yunou pomalu dolu. Stmívalo se a zřejmě sme zaspali také velkou část dne, tu druhou sme proleželi. Došli jsme do kuchyně, Yuna zamnou pajdala i po té bolavé noze. Nechceš to aspoň převázat? Než začneme dělat "snídaňo-večeři"?.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 5:43 pm

Natsuki

Zašklebila jsem se na něj, chytila ho za ruku a vedla ho přes obývák do kuchyně. Ahoj děcka, pozdravila jsem Yunu a Akia, omlouvám se že se tu moc nezdržuju, ale vám to stejně nevadí. Usmála jsem se na ně. Abych to odčinila, udělám vám večeři, co si dáte? Jo vlastně, Akio to je Ataru a opačně, ukázala jsme rukou. Pustila jsem Ataru a přešla k lince. Hádám správně, že si dáte rámen?
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 5:46 pm

Nechci to převázat. Zašeptala jsem Akiovi do ucha zrovna ve chvíli kdy dorazila Nat. Ahoj Nat a Ataru. Zasmála jsem se na ty dva a chytla Akia za ruku. No já bych si rámen dala chceš s tím pomoct? A neomlouvej se vždyť si můžeš chodit kam chceš.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 5:49 pm

Natsuki sa len zaškerila a potom ma ťahala do kuchyne. Bola tam Yuna a zrejme jej chalan. Najprv som nechcel pozdraviť a nazvať ich deckami ale keď mohla Natsuki tak som mohol aj ja. Nazdar decká... Teší ma Akio podal som mu ruku na pozdrav. Keď mi podá ruku tak som si následne sadol na volné miesto pri stole aby som videl na Natsuki.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 5:52 pm

Natsuki

Ne Yuno to je dobrý, šetři nohu, když budu potřebovat pomoc, zapřáhnu ti dva lenochy, usmála jsem se na Yunu. Začala jsme si připravovat věci na vaření a pustila se do toho.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 5:55 pm

Tak fajn. Zasmála jsem se, pohodlně se usadila na nejbližší židli a zraněnou nohu si položila na židli naproti.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 5:59 pm

Postavil som sa a prišiel k Natsuki. Tak ja pomôžem keď je treba. A nezabudni že ty tiež začínaš lenivieť. povedal potichu.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 6:10 pm

Natsuki

A kdo za to může? Šťouchla jsem do Ataru. Pak jsem si ho za tričko přitáhla k sobě. Tak pojď pomáhat, lenochu. Se smíchem jsem se otočila zpátky k lince a pokračovala v přípravě jídla.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 6:12 pm

Samozrejme zlý chlapec zasmial som sa a pritlačil som sa na Natsuki viac ako ma ona potiahla Stačí povedať čo mám robiť a ja to urobím
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 6:29 pm

Natsuki

Položila jsem si věci na linku, natáhla se k Ataru a pošeptala mu do ouška, tak aby to slyšel jen on. Tolik se na mě nelepit. Vrátila jsem se k přípravě jídla. Už to skoro mám, usmála jsem se, stačí když nachystáš misky, jsou v poličce nad tebou.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 6:32 pm

Zašepkal som jej aj ja Ale pri jazere si nebola proti odtiahol sa a z police nad sebou zobral 4 misky pre každého jednu.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 6:50 pm

Natsuki

Trošku jsem zčervenala, ale snažila jsem se to zakrýt. Pokračovala jsem ve vaření. Ataru se mi vymyká z rukou, ne že by se mi nelíbil, ale on měl úplně jinou představu, jako já. Nejspíš už se semnou viděl v posteli. Ach jo, povzdechla jsem si. Takhle to nepůjde, asi jsem se k němu neměla tak chovat, tohle jsem asi hodně pokazila. Stav mojí mysli se promítal i do mojí tváře a já se přestala usmívat. Vzala jsem uvaření rámen a postavila ho mezi ně, aby si každý nabral kolik chce. Sedla jsem si ke stolu. Bože musí si o mě myslet jaká nejsem děvka. Co mě to popadlo, nemůžu se takhle chovat k dospělému klukovy a myslet si, že to nepochopí po svým. Budu mu muset vysvětlit, že jsem to tak nemyslela a že nic nebude. Složila jsem si ruce na stůl a opřela si o ně hlavu. Tohle bude průšvih, to asi snadno nepochopí
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 6:57 pm

Pootočil se za hlasem ozývajícím se z chodby Vítej, Natsuki a po představení od Natsuki jsem podal ruku Ataru Těší mě, Ataru usmál jsem se na znamení dobré mysli. Poté jsem se posadil k Yuně a díval se na to jak se tam ty dva pošťuchují a vaří. Po chvíli jsme otočil hlavu k Yuně Ale stejně... takhle se ti to neuzdraví... nech to od toho obvazu aspoň trochu vyvětrat. Následně před nás Natsuki hodila misky s ramenem Díky, dobrou chuť, ale i přesto jsem čekal až se všichni usadí a uklidní, abychom se pustili do jídla.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 7:03 pm

Na Akiovu poznámku jsem zareagovala až po tom co jsem všem popřála dobrou chuť a dojedla Rámen. Pak jsem se natáhla po zraněné noze a sundala si obvaz. Lepší? Zeptala jsem se Akia s úsměvem a poděkovala Nat za jídlo.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 7:19 pm

Videl som že idem ideme moc rýchlo a Natsuki sa to zrejme prestávalo páčiť. Sadol som si vedľa nej a nabral jej aj sebe plnú misku rámenu. Prepáč zašepkal jej potichu do ucha a čakal čo bude ďalej. Rámenu sa ani nedotkol a čakal kým sa Nat zlepší nálada.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 7:24 pm

Natsuki

Když mi Yuna poděkovala probrala jsem se a uvědomila si, že ostatní už asi jedí. Nabrala jsem si rámen, popřála jim dobrou chuť a pustila se do toho svého.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 7:29 pm

Videl som že Natsuki sa už trocha usmieva a tak som všetkým poprial dobrú chuť a začal som pomaly jesť.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 7:34 pm

Po chvíli čekání, na to, až budou všichni jíst jsem to vzdal a pustil se do jídla, ovšem dodat Yuně slovo 100%-tně. a pousmát se mi nečinilo problémy udělat přadtím. Nat s Ataru vypadali trochu nesví, ale montovat jsem se jim do toho moc nechtěl. Jakmile jsem dojedl zvedl se, odnesl misku a uklidil trochu v kuchyni co bylo vytažené a tak... Po návratu jsem se otočil na ty dva "nesví budoucí milence" Děkuji za jídlo, večeře se vám povedla, následně k Yuně Tak půjdeme, a kam? pousmál se a byl připraven ji klidně popadnout do rukou a odnést ji na místo určení.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 7:40 pm

Chystáš se mě zase nosit po domě? Zasmála jsem se a pokračovala. Ehm ... chtěl jste trénovat ne? V tom případě se jde ven do té tmy a bude se trénovat. Vypláznutí jazyka následoval další smích a pak už jsem jen čekala na jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 7:41 pm

Natsuki

Dojedla jsem a uklidila misku po Yuně i po sobě. Pak jsem se usmála na Ataru. Spát můžeš, kde chceš, pokoje jsou nahoře, akorát dávej pozor, aby si nevlezl k Yuně a Akiovy. Jedna koupelna je tady a jedna nahoře. Potřebuješ vědět ještě něco? Už jsem se trochu uklidnila a rozhodla se, nedělat si s tím zatím hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 7:48 pm

Mezi čekáním na Akiovu reakci jsem poděkovala Nat za jídlo a misku kterou za mě uklidila. Po chvíli jsem dodala směrem k Atarovi. Radši si dávej pozor nebo by to mohlo špatně dopadnout. Chvíli jsem měla vážnou tvář ale tahle přetvářka mi dlouho nevydržela a já se zase začala smát.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 7:50 pm

Natsuki

Yuno, zavrčela jsem a hodila po ní houbu na nádobí.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 7:52 pm

Na Akiovu poznámku o jedle som len povedal To je iba zásluha Nat... ja som s tým moc nepomohol Dojedol som a odložil som si misku po sebe a zastal pri Nat. Ďakujem bolo to úžasné. . Uhm... nooo chcel by som sa s tebou potom porozprávať. Osamote... ale to až po sprche. povedal a usmial sa. Potom som zareagoval na Yunu len smiechom.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 7:54 pm

Natsuki

Ok, koupelnu bych si zabrala rychle být tebou, než ti dva zase začnou něco provozovat na chodbě, takže tam nepůjde projít. Vyplázla jsem jazyk na Yunu a pak se usmála na Ataru.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 7:57 pm

No dovol. Zatvářila jsem se uraženě. My přece nic takovýho neděláme. Zadržovala jsem v sobě smích. Nevěř jí Ataru jen přehání. Smích se už dál nedal zadržet takže jsem mu dala volný průběh a sledovala ty dva.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 9 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Kuga
Návrat nahoru 
Strana 9 z 37Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 23 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Členové klanu
» Hora klanu Hiashi
» Sídlo klanu Inuzuka
» Sídlo klanu Shiraki
» Čtvrť klanu Nara

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: