Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sídlo klanu Kuga

Goto down 
+2
Loxar Yuna
Akihiro Kazuki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 24 ... 37  Next
AutorZpráva
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 10:47 pm

Natsuki

Rychle jsem se přivlekla a vrátila se zpátky. Plácla jsem sebou vedle Ataru. Copak si líný jít něco dělat dolů? Plácla jsem ho po břiše.


Naposledy upravil Kuga Natsuki dne Fri Jan 20, 2012 11:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 10:52 pm

A narušiť im romantickú chvíľku ? To ták... Ale pokiaľ nemáš čo robiť mohla by si ma škrabkať po chrbte a ľahšie zaspím. zasmial sa. A otočil sa tak že ležal na bruchu.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 10:54 pm

Sledovala jsem jeho siluetu a pak se pomalu přesunula blíž k jezírku a začala zkoušet klony. Šlo to o hodně líp než předtím a voda se sformovala do lidské siluety.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 11:01 pm

Natsuki

To už trochu přeháníš !!! Nasadila jsem zlý hlas. Chvíli jsem to vydržela a pak jsem se rozesmála. Zalez pod peřinu potvůrko, ať tě pak nemusím budit.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 11:06 pm

Natiahol som sa po perinu zakryl som seba aj Natsuki. Ako si prajete slečna. povedal smiešnym hlasom a zasmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 11:07 pm

Energie a krásy okolo bylo dost, nic mi nebránilo tomu v klidu a s naprostou soustředěností trénovat. Šel jsem kousek dál na volné prostranství a začal soustředit chakru s pečetí. Musel jsme dohnat ten ospalý den dneska. První klon si mi zdál povedený, siluetu jsem zvládal i minule, ale teďka už se dala lépe udržet, nicméně déle jak pár vteřin to nebylo...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 11:08 pm

Natsuki

Lehla jsem si vedle něj, tak abych ho mohla škrabkat na zádech. Zajela jsem mu rukou pod tričko a začala ho jemně škrabkat.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 11:15 pm

Hmmm... blahom som sa rozplýval. Vydával som zvuk podobný ako keď mačka pradie. Ánooo... to je úžasné... bol to blahobyt aký doteraz ešte nemal.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 11:17 pm

Klon se mi začínal pomalu podobat a já byla ráda že se mi to konečně aspoň trochu daří. S nadšením jsm se otočila na Akia a sledovala jeho trénink. Teda spíš jsem se snažila přes tu tmu skoro nic nebylo vidět.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 11:26 pm

Víc a víc nás obklopovala tma, měsíc pomalu přecházel na druhou stranu. I když jsme nic moc neviděl u jezírka se rýsovala 2. postava, snad na chlup stejná. Pokusil jsme se o klon co zrovna nebude dokonalou mojí postavou, ale mohl by vydržet déle. Stvořil jsem pečeť a začal se soustředit.Klon který jsem vytvořil no... jak ho popsat... patvar... ale po konci soustředění držel. Poslal jsem ho bafnout na Yunu a doufal že se cestou k ní nezničí.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 11:30 pm

Natsuki

Musela jsem se smát, když Ataru skoro předl. Stejně jste vy chlapy všichni potvory, neměl bys tu škrabkat ty mě? Pousmála jsem se. Ještě chvíli jsem ho škrabkala a pak ho plácla po zádech. Stačí, já už usínám.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 11:35 pm

Ja som taká malá potvorka zase povedal smiešnym hlasom a užíval si to. Au... už zaspávaš? Takže je rad na mne... zrejme zaškeril sa a povedal. Najrpv začal Natsuki jemne hladiť po chrbte a po chvíli aj trochu škrabať.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 11:35 pm

blížila se ke mě nějaká silueta trochu jsem zamžourala do tmy abych zjistila kdo to je. Když se ke mě přiblížila vykřikla jsem a leknutím sebou praštila na zem. Vypadal jako pěkně znetvořený Akio. Měla jsem na něj stále upřený zrak a sunula se po zemi dozadu když jsem před ním ustupovala.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 11:40 pm

Z dálky jsem to pozoroval, když Yuna couvala dozadu zželelo se mi jí a klon jsem zrušil. Měl by jí ovát jen krapet silnější větřík, doufám že jí to nevyděsí, čekal jsme že zareaguje tak, že se ožene a tu patlaninu zničí.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 11:40 pm

Natsuki

Zívla jsem a užívala si hlazení a škrabkání. Hmm, docela ti to je, šikulka. Dost dlouhou chvíli jsem se nechala škrabkat, ale pak jsem začala usínat a tak jsem se otočila na bok, poskládala jsem se tak, aby se mi Ataru mohl stulit do náruče. Šup, přitulit a jdeme spinkat.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 11:43 pm

Ataru zaštekal a poslušne sa stúlil do náruče. Natsuki-chaaannn povedal potichu, blaženým hlasom.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 11:44 pm

Natsuki

Usmála jsem se, dala mu pusu na tvář, objala ho a usnula.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 11:46 pm

Chvíľu som ležal prijal pusu od Nat na dobrú noc. Hoci sme sa na niečom dohovorili nedalo mi to. Otočil som sa a dal Natsuki pusu tiež na tvár. Potom som zazíval a zavrel oči a pokúšal som sa zaspať.


Naposledy upravil Ataru dne Fri Jan 20, 2012 11:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 11:58 pm

Když klon zmizel moje rychle bušící srdce se trochu zklidnilo a já se přestala třást. Ve světle z okna jsem zahlédla Akiovu siluetu, plácla sebou do trávy a zůstala tam ležet.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 12:26 am

Po zrušení klonu tam dál ležela, běžel jsem za ní jestli se jí něco nestalo. Yuna-chan? Není ti nic? Kleknul jsem si před ní
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 12:39 am

To víš že není, ale už mě takhle nestraš. Posadila jsem se a trochu zatřepala hlavou ve snaze zahnat vzpomínky ne ten "klon".
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 12:43 am

Dobře, nebudu tě strašit slíbil jsme a odešel se vrátit k tréninku. Kaze Bunshin no jutsu Nic moc se nezměnilo...
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 12:54 am

Vstala jsem oprášila si oblečení a pokračovala v tréninku. Můj klon už začínal vypadat jako člověk chvíli jsem ho jen tak pozorovala a po jeho zrušení jsem se začala procházet po hladině jezírka v jehož odrazu byly krásně vidět hvězdy.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 11:15 am

Natsuki

Atarovo přetočení mě probudilo, když mi pak dal pusu na tvář, usmála jsem se. Trošku jsem se posunula, aby se nám líp leželo. Copak je? Nemůžeš spát? Zeptala jsem se a lehounce mu začala přejíždět rukou po zádech.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 11:21 am

Ale nie, len sa mi dáko nechce spať rukou mi jemne začala prechádzať po chrbte a moje oči sa z úžili do slastného výrazu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 11 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Kuga
Návrat nahoru 
Strana 11 z 37Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 24 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Členové klanu
» Hora klanu Hiashi
» Sídlo klanu Inuzuka
» Sídlo klanu Shiraki
» Čtvrť klanu Nara

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: