Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sídlo klanu Kuga

Goto down 
+2
Loxar Yuna
Akihiro Kazuki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21 ... 37  Next
AutorZpráva
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 6:41 pm

Hmm... tak protože mě nic nenapadá mohla bych ti pomoct s tréninkem a oplatit ti tak ten včerejšek.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 6:45 pm

Tak jeslti víš jak soustředit chakru do zbraní tak by to bylo dobrý, ale taky si myslím že jsem ti zrovna dvakrát včera nepomohl.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 6:53 pm

To sice neumím. Řekla jsem trochu posmutněle. Ale můžu tě aspoň povzbuzovat. Usmála jsem se na něj a dodala. Včera jsi mi moc pomohl už se na vodě udržím bez soustředění alespoň chvíli.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 7:04 pm

Nesmutni a ne to je dobrý... stejně mě to štve, nemam an to teď chuť. A včera? Spíš sem rád že si nenastydla... Chvíle ti je v souboji celkem nanic víš? ... Tak co bys tedy chtěla dělat? Přizpůsobím se všemu co tě bude aspoň trochu bavit. pousmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 7:11 pm

Já nečekala že se naučím aspoň něco a a za tu dobu jsi mě toho naučil víc než dost. Povzbudvý úsměv následovalo dlouhé přemýšlení. Co se takhle jít někam projít? Už jsem odsud nevytáhla paty ani nevím jak dlouho.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 7:14 pm

Tak když tu jsi furt zalezlá. Kam teda půjdeme? Procházka? Hora? Jezero? Jeskyně? Jen tak sem jmenoval věci co mě napadly...
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 7:20 pm

Co takhle zajít si do lesa?
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 7:23 pm

Počkat, do lesa? Proč tě napadl zrovna les? tázal jsem se trochu překvapeně.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 7:32 pm

Ani nevím prostě mě napadl chceš radši někam jinam?
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 7:34 pm

Mě je to jedno, záleží na tobě. Jen mě to trochu překvapilo, kousek blíž vesnici od lesa přeci bydlí otec... Já půjdu i do chřtánu pekelného s tebou. Vyplázl jsme na ni jazyk.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 7:40 pm

Tak do chřtánu pekelného se zatím nechystám, ale můžem jít prozkoumat jeskyni. Řekla jsem se smíchem, oplatila mu vypláznutí jazyka a vyběhla před dům. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 7:45 pm

Zatím... Zahihňal jsem se. Klidně půjdeme jen eště moment. Yuna zatím vyběhla napřad nebo bůhví kam, já si skočil do pokoje pro černý plášť co mi nechal kdysi udělat otec. Dále jsme se stavil vzal ze spíše pár věcí jako pití a něco k zakousnutí, dal si to do tašky k plášti a vyběhl za ní. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:04 pm

Konečně jsme se dostali domů Akio mě sem donesl a já za to byla ráda sama bych sem asi nedopajdala. Políbila jsem ho na tvář a tentokrát už nevzdorovala a nechala se nést.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:09 pm

Dorazili jsme domu, donesl jsem jí až do postele. Tak co? Jaká byla procházka? Zeptal jsem se tak napůl už ze dveří. Došel jsem k lékárničce, vzal obvaz a vrátil se k Yuně. Obvázal jí kotník a lehl si tam k ní vyřízenej.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:12 pm

Krásná. Řekla jsem s náznakem ironie v hlase. Když si ke mě lehnul políbila jsem ho místo poděkování a nechala ho odpočívat.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:16 pm

Nechal jsem se políbit a jen tak tam líně ležel a díval se na Yunu. Po chvíli jsem jí vzal za ruku a dal si ji na tvář. Toužil jsem po tom chvíli tam s ní sám ležet v jejím objetí.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:30 pm

Přivinula jsem si ho k sobě když mi vzal ruku a přiložil si ji na tvář. Druhou rukou jsem ho jemně hladila po vlasech a snažila se ho trochu zahřát.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:32 pm

Přiblížil jsem se k ní jak jen to šlo, hladil ji po ruce, když v tom jsem menším nedopatřením usnul...
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:35 pm

Byl tak roztomilej když spal a já ho nechala přecejen ta procházka byla náročná. Odejít jsem nemohla a ani jsem nechtěla tak jsem ho dál hladila a čekala až se probudí.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:59 pm

Natsuki

Přišla jsem domů utahaná po tréninku. Jen jsem proletěla koupelnou, přešla do pokoje a padla do postele odhodlaná spát až do rána. Moje poslední myšlenka před usnutím, ale patřila Atarovi.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 12:08 am

Probudil mě zvuk sprchy. Když jsem otevřel oči, díval jsme se přímo na obličej anděla. Pousmál jsem se na Yunu a políbil ji a dál se k ní tulil.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 12:15 am

Spi dál Pošeptala jsem mu do ucha po tom co jsem mu oplatila polibek. Víc jsem si ho k sobě přitiskla a dál Akia pozorovala.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 12:21 am

Dobře, ale mám podmínku. Ty taky! vyplázl jsem jazyk, ale než mi Yuna stihla odpovědět znovu jsem usnul...
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 12:22 am

Drzoun jeden. Chvíli jsem ho ještě pozorovala a pak taky usnula.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 6:39 pm

Natsuki

Prospala jsem se až do rána. No možná trochu do později. Lenivě jsem prošla koupelnou a spáchala hygienu. Rozhodla jsem se, že půjdu k jezeru trénovat ten vodní klon. No dělat si oběd nemá cenu, stejně tam někoho potkám a nebudu pro něj nic mít, udělám sendviče, tak se můžu aspoň snadno rozdělit. Vešla jsem do kuchyně a nachystala si věci na sendviče. Udělala jsem jich obrovskou hromadu. Několik jsem jich nechala na stole pro Yunu a Akia, zbytek jsem po jednom zabalila a dala do batohu. Na sendvičích jsem nechala vzkaz, že jsem šla trénovat k jezeru. Vzala jsme si batoh, hodila do něj věci na kreslení a přešla ke dveřím. Obula jsem se a vyrazila k jezeru.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Kuga
Návrat nahoru 
Strana 5 z 37Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Členové klanu
» Hora klanu Hiashi
» Sídlo klanu Inuzuka
» Sídlo klanu Shiraki
» Čtvrť klanu Nara

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: