Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sídlo klanu Kuga

Goto down 
+2
Loxar Yuna
Akihiro Kazuki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 20 ... 37  Next
AutorZpráva
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 3:17 am

Když prošla kolem jen sem povzdychl na její odpověd Já vim že ne.... Nevím proč ale hned mi tam zdrhla zdrhla nahoru... Já se zeptám a najednou je snad už tam. Já se v ní nevyznám... A pomalu došel do postele kde už ležela Yuna, lehl jsem si vedle ní na postel a koukal a kresby od Natsuki.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 3:21 am

Vypadal zamyšleně a já ho nechtěla rušit. Jen jsem ho nenápadně pozorovala a přemýšlela na co myslí. Na to co se dole stalo nějak nereagoval možná že jsem něco udělala špatně. Přemýšlela jsem nad tím dost dlouho a čekala co se bude dít pokud se teda něco má dít.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 3:36 am

Všiml jsem si jak mě pozoruje, vypadalo to na starostlivý pohled. Otočil se k ní a pousmál. Promiň, jen dneska nějak moc padám. A ještě ti myslí něco dlužím. Přiblížil jsem se k ní a políbil. Potom jsem se k ní přitulil, nechal ji hlavu si opřít o moji paži a rukou ji hladil po ruce. Hlavou se opřel trochu o její a zavřel oči.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 3:42 am

Neomlouvej se. Řekla jsem tiše a nechala ho políbit mě. Když si o mě opřel hlavu trochu jsem se k němu přitulila a rukou mu jemně jezdila po hrudníku. Zavřela jsem oči a užívala si jeho přítomnost.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 3:46 am

Přitulila se ke mně ještě blíž a trochu si hrála na mém hrudníku, sice bylo asi 6 hodin odpoledne, ale po tom všem jsem byl strašně unavený. Aniž bych i všiml zničeho nic jsem usnul.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 3:47 am

Přestal mě hladit nejspíš usnul řekla jsem si a po chvíli taky usnula.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 1:49 pm

Bylo už asi něco kolem dva a dvacáté hodiny, když mě probudila jakási meluzína, nebo co to vlastně bylo. Yuna pořád ležela v mé náručí Jak krásný to pocit být tu takhle s ní... Když si vezmu i jen to kdybych ji chtěl teďka zabít neměla by sebemenší šanci na přežití... Až takhle je oddána k tomu být tu se mnou... Říkal si v duchu. Chvíli jsem ji pozoroval, pak jsem ji dal pusu na čelo a potichu se odplížil do obýváku. No.. tak Natsuki ještě nepřišla, Nami taky ne.... Ten podvečerní šlofík mě dal trochu do kupy a marnit čas nuděním se mi zrovna dvakrát nechtěl. Šel jsem opět do tréninkové haly, vzal si Wakizashi a zkoušel pomocí chakry prodloužit a zesílit čepel. Otec mi vyprávěl jak dobře tyto meče uměl dědeček ovládat a já se mu chtěl vyrovnat. ... Chvílemi se mi zdálo, že útoky byly silnější, ale na délku meče to nemělo sebemenší efekt, a ostří taky zrovna nebylo dvakrát silnější. Nicméně zkoušel jsem to dál, i když většinou bez výsledku... Ale vzdát jsem to jen tak nechtěl...
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 2:48 pm

Blížila se půlnoc, rozhodl jsme se toho pro tuto chvíli nechat a vydal se zpět do obytné části domu. Yuna dál tichounce spala a Natsuki se dosud nevrátila. Měl jsem starost o Natsuki, vůbec s náma nemluvila, možná jsme ji naštvali či co... Vzal jsem si tužku, papír a nechal Yuně na stole vzkaz, kdyby se náhodou vzbudila, že jsem se vydal za Natsuki. Oblékl jsem se a vydal se přímo k jezeru Kiri... (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 3:22 pm

Slyšela jsem že se za někým zabouchly vstupní dveře a to mě probudilo. Když jsem se rozhlédla Akio tu nebyl. Zase někam utekl. Pomalu jsem vstala a šla si do sušárny pro oblečení, převlékla jsem se a navštívila koupelnu. Když jsem vešla do kuchyně našla jsem na stole Akiův vzkaz po jeho přečtení jsem se jen pousmála a sedla si na židli. Rozhodla jsem se že Nat nechám na Akiovi. Já si mezitím vytáhla zbraně a protože jsem se nudila začala jsem provádět jejich údržbu.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 4:11 pm

Natsuki

Byla už hluboká noc, když jsem přišla domů. Ahoj pozdravila jsem Yunu a šla si lehnout k sobě do pokoje. Ráno jsem se vzbudila brzy, asi v 5 hodin, Yunu ani Akia jsem nepotkala. Vstala jsem nachystala si oběd pro všechny. Svůj jsem si sbalila do krabičky a pak ještě jeden pro Nami, kdybych ji náhodou potkala u jezera. Nasnídala jsem se, uklidila kuchyň. Nechala jsem na stole vzkaz, že jsem šla kreslit a odešla jsem k jezeru.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 5:11 pm

Došel jsem domu asi chvíli po Natsuki, pokud tedy vůbec přišla. Prošel jsem kolem Yuny, pozdravil ji a šel se z té bezvýznamné a ignorované starosti kvůli někomu vyspat. Vstal jsem asi okolo osmé hodiny a šel pokračovat v tréninku s ovládání chakry ve Wakizashi, se kterými jsem zatím vůbec nepokročil.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 5:26 pm

První domů přišla Nat a ihned si šla lehnout. Chvíli po ní dorazil i Akio vypadal ustaraně a šel si znovu lehnout. Já tam pořád seděla a pečovala o svoje zbraně. O pár hodin později Nat vstala, udělala oběd a zase odešla. Chvíli po ní vstal Akio jen jsem ho matně zahlédla když šel do tréninkové haly. Já mezitím dokončila údržbu zbraní opřela se o stůl a přemýšlela co budu dneska dělat měla jsem náladu na něco bláznivýho takže jsem se bavila tím že jsem si v chodbě stounula před zrcadlo a trénovala Henge no Jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 5:40 pm

Po chvíli trénování a žádné změny jsem toho začal mít dost... Nic se nikde nedělo, nebylo proč snad ani trénovat... jediných pár lidí bylo u jezera, jinak snad byli všici na nějaké dovolené či co... Vzdal sem to, aspoň pro tuhle chvíli a šel se podívat za Yunou co provádí. Když jsem přišel nahoru všim jsem si jak trénuje Henge? podivil jsem se. Napadlo mě že by to mohla bejt sranda jen tak na ni bafnout v její podobě. henge no jutsu a pomalu se tiše přiblížil k ní. Ahoj
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 5:46 pm

Otočila jsem se za tím hlasem v podobě Katsura a když jsem tam spatřila sama sebe zrušila jsem svou přeměnu a zamyšleně na tu osobu stojící předemnou zírala. Ahoj. Odpověděla jsem s vážnou tváří ale v duchu jsem se mohla potrhat smíchy. Pomalu jsem kolem osoby s mou podobou chodila. Hmmm .... Kriticky jsem si sama sebe prohlížela. Takhle vážně vypadám?
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 5:53 pm

Zrušila svoji přeměnu z toho prašivýho psiska, dívala se "sama na sebe" a chodila dokola... Uvnitř těla jsem se mohl roztrhat smíchy, protože ten její zájem ¨to jak vypadá byl fascinující. Ale nevěděl jsem jestli sem tam neudělal nějakou chybičku co by se jí nepodobala. Proměnil jsem se zpět a začal se smát.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 5:57 pm

Akio!!! Začala jsem se taky smát. Potom jsem se znovu přeměnila tentokrát na Akia a sledovala jeho reakci. Tak jak vypadám?
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 5:59 pm

No.. vypadá to že jsem fešák... ale k dokonalosti mé podoby ti něco chybí vyplázl jsem jazyk a dál s smál.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 6:01 pm

A co to je? Trochu mě to vyvedlo z míry.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 6:03 pm

Zvážněl jsem pohledem No... Má mysl? a pak se začal snovu smát.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 6:16 pm

Zrušila jsem henge zasmála se a vyplázla na něj jazyk. Náhodou mi to celkem jde.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 6:20 pm

Proměnil jsme se na Ookami-sensei To přeci netvrdím, ale kdyby ti to nešlo tak si ještě pořád na akademii vzpomínáš?
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 6:28 pm

Vzpomínám a zruš tu přeměnu. Objala jsem ho a zasmála se. Na senseie teď nemám náladu.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 6:31 pm

Tak když myslíš... Ale proč senseie obímáš když na něj nemáš náladu. Vyplázl jsme na ni jazyk. Zrušil přeměnu A na co máš náladu? zeptal se s úsměvem
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 6:34 pm

Neobjímám senseie ale mysl uvnitř tohohle těla. Vypláznutí jazyka a úsměv jsem mu oplatila. Momentálně? Úplně na cokoliv.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 6:35 pm

Tak když myslíš... A Úplně cokolik je por mě až moc obecný... Neměla bys náhodou něco konkrétnějšího?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Kuga
Návrat nahoru 
Strana 4 z 37Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 20 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Členové klanu
» Sídlo klanu hyuuga
» Sídlo klanu Yarikyo
» Historia Klanu Uchiha
» Sidlo klanu Kaito

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: