Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sídlo klanu Kuga

Goto down 
+2
Loxar Yuna
Akihiro Kazuki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 19 ... 37  Next
AutorZpráva
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 1:28 am

Zamotaná do deky jsem si donesla před zapálený krb oblečení aby mi uschlo. Políbila jsem Akia na tvář ještě jednou mu podělovala a pomalu se vrátila na pohovku.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 1:34 am

Když oheň v krbu začal pravidelně nepravidelně plápolat a tančit. Narovnal jsem Yuně oblečení blíž ke krbu, aby dřív uschlo, jenom jsem se teď musel modlit aby náhodou nebylo moc blízko a nechytlo. Následně jsem se vrátil pro čaj a sel si k Yuně. Prosímtě, za tohle nemusíš děkovat. podíval jsem se na ní upřímným láskyplným pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 1:46 am

Ale musím když se o mě staráš. Usmála jsem se na něj s mírně přivřenýma očima mu jeho pohled oplatila. Ze stolku jsem si vzala čaj a pomalu se napila tentokrát bez spálenin. Znovu jsem se položila a pomalu mi začínalo být tepleji i přes to jsem se víc zachumlala do deky a se stále upřeným pohledem na Akia jsem ho chytila za ruku a jemně si ji k sobě přitáhla. Byla tak teplá oproti mým studeným rukám ve kterých jsem tu jeho držela a ohřívala se o ni.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 1:58 am

Vyčkal jsem až se napije, Ale nemusíš... A nehádej se se mnou! Místo smání jsem na ní sem vyplázl jazyk zase pro změnu. Zahrabala se hlouběji do deky a neustále mě pozorovala svýma modrýma očima a pohledem co hřeje u srdce. Následně mi chytla ruku a ohřívala se o ní. Ruku jsem si vzal zpět a sedl si blíže ke krbu a ohlédl jsem se za Yunou. Pojď sem, je tu větší teplíčko. vybídl jí a čekal zda půjde nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 2:02 am

Já se přece nehádám. Vstala jsem šla ke krbu a tu dlouhou deku jsem za sebou táhla jako vlečku. Normálně bych ji nechala na pohovce, ale byla mi zima a oblečení se mi sušilo u krbu. Přisedla jasem si k Akiovi opřela si hlavu o jeho rameno a dívala se do plamenů v krbu.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 2:08 am

Já bych řek že jo. Vstala a šla přímo zamnou spolu s tou dekou. Bylo mi trochu vedro, ale byl jsem rád, že je tam takhle se mnou. Položila si hlavu na mé rameno, já jí chytil kolem pasu, trochu si jí k sobě přitáhl a hleděl s ní přímo do nitra pekelných plamenů.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 2:14 am

Pohled do těch plamenů mě uspával a když jsem tam byla s ním cítila jsem se ... v bezpečí. Musela jsem na vteřinku usnout, protože mi hlava sklouzla dolů po jeho rameni a já v mžiku ležela na zemi. Otevřela jsem oči a pozorovala ho z tvrdé podlahy před krbem.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 2:20 am

Užíval jsem si chvíli kdy jsem mohl být sám s ní tam u toho krbu. Na chvíli mě ty plameny naprosto pohltily. Probudilo mě až, když jsem ucítil jak Yuna sjela z mého ramene a ležela na zemi. Posunul jsem se kousek na stranu, chytil jí hlavu a položil si ji na klín. Hladil jsem jí po vlasech a pozoroval jak jí tak ty červené plameny. Nechápal jsem čím to bylo, ale strašně to na mě působilo tam takhle být.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 2:31 am

Bylo to krásné já se s ním cítila tak šťastně a nechtěla jsem aby tahle chvíle skončila. Pozorovala jsem jeho pohled a ve chvíli kdy jsem se k němu jemně přitulila mi zakručelo v břiše zrudla jsem jak rajče a pomalu na něj otočila hlavu s omluvným pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 2:36 am

Z toho všeho mě vyprostil zvuk připomínající to, že má někdo hlad. Podíval jsem se na červenou tvář Yuny Tak co by jsi si tvé hladové bříško dalo? pousmál jsem a vydal se pomalu ke kuchyni.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 9:36 am

Ale já... začala jsem svou námitku protože jsem nechtěla aby odcházel a pak mi došlo že jakákoliv námitka je zbytečná. Předběhla jsem ho a doběhla do kuchyně před ním při čemž zamnou vlála ta dlouhá deka. Z ledničky jsem si vytáhla rajče nacpala ho do sebe a s plnou pusou řekla. Už nemám hlad vidíš? Když jsem ho pracně spolkla tak jsem dodala. Mužeme se vrátit k předchozí činosti? A upřela na něj psí oči.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 12:59 pm

Jakmile mě předběhla pozastavil jsem se a čekal co udělá. Chtěl jsem ji šlápnout na tu deku, ale došlo mi, že by místo toho aby spadl spíš tak možná spadne Yuna. Pak vytáhla rajče (dobrej paradox xD) a začala se jím ládovat. Pak na mě promluvila stylem ,,Užh nehmm hmm, vihy?". Trochu vyjeveně jsem jí pozoroval do doby než dodala tu druhou větu a podívala se na mě Katsurovýma očima, když ji žádal o striptýz. No... To teda nemůžeme holčičko, máš smůlu. začal jsem se smát, protože celá za scénka vypadala... no.. dosti komicky. Po chvilce když jsem se uklidnil jsem dodal. No tak co si dáte hime-chan.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 3:07 pm

Ale Akio-chan. Řekla jsem to jak malé dítě prosící o bombón. Když mi došlo že to nemá cenu trochu zklamaně jsem sklopila hlavu. Nechám to na tobě. S vypláznutým jazykem jsem se posadila na nejbližší židli a s pobavením ho seldovala.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 4:08 pm

Super, ale nečekej, že to bude nějaká lahůdka... Já a vaření moc nejde dohromady. Smál jsem a pustil se do přípravy Toriniku Tasuta-Age (Pozn. Našel jsem to na netu, jediný co vim je návod, ale jak to vypadá nemam šajna.). Po přípravě všech ingrediencí jsem se na ní otočil Baví tě to mě sledovat? smál jsem se, abych zamaskoval to, jak moc je mi to trapné. Když bylo hotovo opět jsem k ní přišel jako číšník spolu s bílou utěrkou na pravé ruce a s jídlem. No... jak to bude chutnat to nevim... Dobrou chuť. Vzal si na talíř a šel si přisednout k Yuně. Zbytek zůstal v pekáči, aby až se ten spáč Natsuki probudí mohla dát taky.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 9:24 pm

Natsuki

Vstala jsem, udělala si svačinu a odešla trénovat.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 9:35 pm

Dobrou chuť. Popřála jsem mu se smíchem. Když jsem ochutnala dodala jsem. Je to vynikající, ale příště vařím já. Vyplázla jsem na něj jazyk a jedla dál. Po chvíli do kuchyně beze slova vešla Nat udělala si svačinu a odešla pryč. Když jsem dojedla uklidila jsem po sobě nádobí, poděkovala za jídlo a šla zkontrolovat svoje oblečení. Pořád stejně promáčený. Pronesla jsem trochu naštvaně když jsem si opět sedala vedle Akia a čekala až dojí.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 10:59 pm

No.. Vim no... Si mnohem lepší kuchařka... trochu jsem posmutněl, ale snažil se to zamaskovat. Jediné co jsem nepochopil byla Natsuki, jen tak přišla, obědu si ani nevšimla, udělala si svačinu a beze slova zase odešla... Na poděkování za jídlo od Yuny jsem jenom přikývl. Když jsem slyšel jak zklamano-naštvaně řekla tu větu o oblečení musel jsem se začít smát, potom šla ke mně a čekala si až dojim. Většinou jím pomalu, ale zrovna teď mi to připadlo více trapné než obvykle... Dojedl jsem, uklidil nádobí a vše co zůstalo ještě po vaření na stole, následně jsem šel za Yunou ke stolu Tak a co teď?
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 11:03 pm

Nejsem lepší kuchařka spíš ti to chci oplatit. Pousmála jsem se a čekala až uklidí nádobí. A teď. začala jsem odpověď na jeho otázku. Tě trochu rozveselíme. Zasmála jsem se a rozverně se ho zeptala co by ho rozveselilo.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 11:13 pm

No... nevím co mě rozveselí... možná přizabití Ookami-senseie, ale jinak... co chceš dělat ty?. Ale lakování nehtů prosímtě vynechme ok? začal jsem se smát.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 11:22 pm

Zasmála jsem se. Tak s tím ti asi nepomůžu ... Svraštila jsem čelo když jsem přemýšlela nad tím co bych dnes chtěla dělat. Překvapivě mě nic nenapadá. Řekla jsem po chvíli a praštila se dlaní do čela. A na lakování nehtů zapomeň já si nehty nelakuju a tobě by to neslušelo. Začala jsem se nahlas smát a při tom ho pořád pozorovala.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 11:26 pm

No... tak nevím... nejdem trénovat? A nehty? Já? dál jsem se smál, ale víc... Já vím že mi to nesluší... né že bych to zkoušel... ale Akatsuki nechci...Jen jsem rejpal vyplázl jsem jazyk a dál přemýšlel co by se tak asi dalo dělat....
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 11:31 pm

Trénovat? Trochu jem poodhrnula deku a ukázala mu obvaz Tobě to ještě nestačilo? Zasmála jsem se a pak pohodila hlavou směrem k obýváku. Navíc se mi suší oblečení a nahá opravdu trénovat nebudu. Začala jsem se smát a vyplázla na něj jazyk.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 11:37 pm

Stačí to říct... nemusíš se mi tu odhalovat. oplatil jsem ji vypláznutý jazyk. Tak nahá? no... Komu by to vadilo? dál se smál.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 11:44 pm

já se přece neodhaluju. Trochu jsem se začervenala. Mě by to vadilo a tomu perverznímu psovi kdyby se tu objevil tak taky nemysli si že si nepamatuju co mi k mé postavě řekl. Trochu jsem se při tom zamračila.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 11:48 pm

Ale jo a proč by ti to vadilo? A Katsuro? myslíš toho hodného, přítulného mluvícího Huskyho, který tě má rád? A co ti řekl? Podíval jsem se trochu překvapeně. A nemrač se, nesluší ti to.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Kuga
Návrat nahoru 
Strana 2 z 37Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 19 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Členové klanu
» Sídlo klanu hyuuga
» Sídlo klanu Yarikyo
» Historia Klanu Uchiha
» Sidlo klanu Kaito

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: