Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Kancelář Otokageho

Goto down 
+9
Arget Maireto
Killunia
Hulo Datebayo
Raidon
Reina Kana
Seito Senju
Tatsuo Reigi
Akihiro Kazuki
Aki-Chan
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:25 pm

"Takže jsi hledaný Nukenin.Z jaké vesnice?Promiň ale nemůžu tě tu nechat.Vím že Oto byla vždy známá tím že ukrývala Nukenini ale teď nejsem v pozici abych dělal taková rozhodnutí pokud chceš tak se vrať až tu bude Reina a ta o tom rozhodně."řekl jsem klídným hlasem ale bylo mi ho líto.Chápal jsem v jaké je situaci jelikož jsem taky jednu dobu jen tak bloudil a nevěděl kam jít ale tohle jsem teď nemohl riskovat.
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Kancelář Otokageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:30 pm

Aotsuchi

Spoločne so strážnikom som zastal pred kanceláriou a zaklopal na dvere. Snažil som sa spomenúť na ľudí, ktorých som v Oto videl a uhádnuť, kto z nich bude Tatsuo. Taktiež ma trápila otázka, čo sa stalo s Reinou? S napätím som očakával otvorenie dverí.
Návrat nahoru Goto down
Tasai

Tasai


Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:32 pm

Zasmial sa a bol pripravený odísť Hm.. no tak ako v pohodičke tak sa majte no. Možno sa ešte dakedy uvidíme. otvoril som dvere a čakal na niekoho kto zabezpečí aby som opustil dedinu.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:34 pm

Uslyšel jsem zaklepání na dveře."Další."řekl jsem jakmile vyšel Tasai ze dveří před kterými čekal strážný s Aotsuchim.Mávl jsem na strážného."Odveďte ho k bráně a dávejte pozor ať nedělá problémy."řekl jsem strážnému a ukázal na Tasaie.
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Kancelář Otokageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:36 pm

Aotsuchi

Zarazil som sa, keď Tasai otvoril dvere. "Ty?! Čo robíš v Oto?" Chcel som chytiť do ruky kunai, ale zbrane som pri sebe nemal. "Hlúpa situácia, však?" Sarkasticky som sa usmial.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:40 pm

Podíval jsem se na nově příchozího a toho co právě odcházel."Ehm.Můžu se zeptat co je tady za problém?"jak jsem to říkal tak jsem vstal z poza stolu a přešel jsem ke dveřím.
Návrat nahoru Goto down
Tasai

Tasai


Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:44 pm

Zamyslel som sa že kto je to a potom mi to došlo No ja ehm... tak len tak som sa tu bol pozrieť a hlúpa situácia ako pre koho zasmial sa. Tak pozdravujte doma a možno sa vrátim do Iwy ak sa mi bude chcieť prehodil a koža mu začala hnednúť samozrejme to bolo preventívne lebo som nevedel či sa o niečo pokúsi hoci nemal zbrane jutsu používať mohol. Ehm žiadny problém ja len odchádzam
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Kancelář Otokageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:54 pm

Aotsuchi

Pohľadom som prešiel za Tasai, na nového Otokage. "Obaja vieme, čo to znamená. Dúfam, že mi teraz nebudete tvrdiť, že je to iba náhoda. Že do vašej dediny vstúpil držiteľ Kekkei Genkai, to Tsuchikage-sama ešte prekúsol. Ale to, že ste zobrali do svojich služieb nukenina, považujeme za zradu." Všetko nám hrát do karát. Teraz sa ešte musím dostať z tejto dediny.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:59 pm

"Dávej si pozor na jazyk."řekl jsem naštvaně."To že je to Nukenin jsem věděl ale nevědel jsem že je z Iwi a ještě k tomu právě jsem ho nechával vyvádět z vesnice jestli sis nevšiml do Oto jsme ho nepřijali.O žádném držiteli Kekkei Genkai co by měl být v naší vesnice nevím nebo tedy určitě se tu nepohybuje teď."tohle jsem mu řekl ještě v klidu ale pak jsem trošku přitvrdil."A dávej si pozor komu vyhrožuješ válkou za něco co jsme neudělali.Není to od tebe moc chytré."
Návrat nahoru Goto down
Tasai

Tasai


Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:59 pm

Zasmial som sa a povedal Aotsuchimu Hej kľud... strýcu Aotsuchi... Nezobrali ma, škoda no asi som moc silný na nich... Tak sa majte a pozdravujte Smortona povedal som a to ma už ANBU viedol k bráne... (Presun)
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Kancelář Otokageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 7:02 pm

Aotsuchi

"Mojou úlohou je tlmočiť Tsuchikageho slová. Mám veriť svojim očiam a nie slovám od nukenina. Ako Kage máte moju úctu. Ako Otokage ste iba jeden z nukeninov." Vrátil som sa pohľadom na Tasai. "Vrátiš sa do Iwy a hneď teraz. Máme pre teba pripravenú peknú izbu."
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 7:06 pm

"Tak pozor Otokage není Nukenin máš v tom trochu zmatek.Jestli chce Iwa vyhlásit válku Oto bez důvodu nemůžu ji v tom bránit ale věř mi nebude z toho mít radost ani jedna strana.A pokud si chcete vyřešit problémy které máte ve vesnici udělejte to prosím za branami Oto.Je to ještě něco co potřebujete?"koukal jsem na něj zkoumavým pohledem.
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Kancelář Otokageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 7:10 pm

"O vojne zatiaľ nik nehovorí. Zrada sa dá riešiť aj iným spôsobom." Všimol som si, že je Tasai na odchode. "Od kedy je z Oto neutrálna dedina? Vašou úlohou je predsa nukenina zatknúť. Aj to sa považuje za akt zrady." Ani neviem, koho mám skôr roztaviť. "A áno, ešte mám niečo na srdci. Čo sa stalo s predchádzajúcou Otokage?"
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 7:19 pm

"Oto není neutrální vesnice ale ani nevím o tom že by jsme měli nějakou Alianci s Iwou a tenhle Shinobi ani neřekl že je z Iwi stačil mi fakt že je na útěku abych ho vyhodil z vesnice."potom jsem se odmlčel."Bývalá Otokage je mimo vesnici jestli ji chceš něco vyřídit stačí to říct mě."
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Kancelář Otokageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 7:23 pm

"Dúfam, že sa jej nič nestalo." Vlastne dúfam, že áno. "Nie sme v spojenectve, ale úlohou každého shinobi je zadržať nukenina. A vy ste ho práve pustili z dediny. Aj po tom, čo sme sa tu všetci pekne stretli. Dúfam, že mi aspoň poviete, kam išiel. Stráže pri bráne to určite spozorovali."
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 7:29 pm

"Bohužel o tom že je to Nukenin jsem nevěděl do té doby než jste dorazil jediné co mi řekl je že ho někdo pronásleduje ale nemůžu přijmout do vesnice každého po kom někdo jde.Měl jste ho zastavit když tady byl v tom bych vám nebránil a ano stráže vám řeknou směr kterým odešel stačí když jim řeknete že vám to vzkazuji já a dáte jim tady tenhle papír."šel jsem ke stolu kde jsem vzal papír a tužku a napsal na něj aby Aotsuchimu řekli co potřebuje vědět o tom kam šel ten Shinobi co právě odešel podepsal jsem se na to a dal jsem tam razítko.Potom jsem papír podal mu."Jestli je to tedy všechno přeji vám příjemnou cestu a děkuji o váš zájem o bývalou Otokage.Řekněte Tsuchikagemu že jestli bude chtít může se zastavit na čaj."usmál jsme se a zavřel jsem za ním dveře.
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Kancelář Otokageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 7:32 pm

Na čaj? On pije radšej krv. A je dosť možné, že ochutná práve tú vašu. Zobral som si lístok, zapísal si všetky získané informácie a zamieril k hlavnej bráne. Teraz ešte chytiť nukenina.

(Presun.)
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 7:40 pm

Jakmile se za ním zavřeli dveře bouchl jsem do zdi."To už nikdo nemá rozum?Všichni chtějí jen válku."Podíval jsem se na Nawakiho."Co by jsi dělal na mém místě?"
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Kancelář Otokageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 4 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 9:49 am

"Asi by som sa šiel poriadne prespať"
Zívol som si.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 4 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 10:12 am

"To by byl dobrý nápad kdybych nemusel řešit to co řeším."řekl jsem s úsměvem."No každopádně co myslíš že na to co se tady stalo řekne Madara?"tohle mě docela zajímalo nikdo nemohl vědět co všechno mám v plánu a že všechno jde podle něj.
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Kancelář Otokageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 4 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 12:08 pm

"Je my to jedno pretože sa o to nestarám ale som na Madarovej strane"
Pozrel som sa na neho.
"Je to môj otec a s mojim bratom a Kisukem sme spolu takže je to na MAdarovi"
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Kancelář Otokageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 4 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 10:29 pm

Vyšiel som von oknom vyvolal draka nasadol na neho.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Memphisto Kaguya

Memphisto Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 10
Reputation : 0
Join date : 16. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 4 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 10:50 pm

Došel jsem opět před kancelář a zaklepal na dveře.
Snad mě Tatsuo neroztrhne na dvě poloviny.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 3:33 pm

"No bude to ještě zajímavé."řekl jsem když Nawaki odcházel potom někdo zaklepal na dveře."Dále."posadil jsem se za stůl a čekal jsem kdo vejde.
Návrat nahoru Goto down
Memphisto Kaguya

Memphisto Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 10
Reputation : 0
Join date : 16. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 8:27 pm

Vešel jsem dovnitř a za stolem jsem uviděl Tatsua.
"Zdravím Tatsuo, hledal jsem všude možně, ale zatím marně. Nevíš o někom?"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Otokageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Otokageho
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Rezidence Otokageho
» Pokoj Tatsua v jížní části Rezidence Otokageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Zločinecké organizace - Ame, Oto, Yuki a Kugutsu Kekkai :: Otogakure no satto-
Přejdi na: