Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Kancelář Otokageho

Goto down 
+9
Arget Maireto
Killunia
Hulo Datebayo
Raidon
Reina Kana
Seito Senju
Tatsuo Reigi
Akihiro Kazuki
Aki-Chan
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Kancelář Otokageho Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho Icon_minitimeThu Jan 12, 2012 11:00 pm

Shodai Otokage: Orochimaru
Nidaime Otokage: Tsukiko Tooya
Sandaime Otokage: Reina Kana
Návrat nahoru Goto down
Akihiro Kazuki
Jounin
Jounin
Akihiro Kazuki


Poèet pøíspìvkù : 147
Reputation : 0
Join date : 21. 08. 09
Age : 29

Kancelář Otokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho Icon_minitimeFri Jan 13, 2012 11:42 am

Kancelář Otokageho 782-82

Faito Dansaku

Faito

Podíval sjem se mu též do očí a stejným tónem jsem odpověděl: Reina je mrtvá. Když jsem přišel, řinula se jí krev z krku a Naruto vyskakoval oknem. Po celé vesnici ale po něm nebylo ani stopy. Jestli jsi bojoval za Reinu dřív, můžeš bojovat i teď. Tohle nebude bez odezvy. Faito Dansaku, kapitán ANBU.

Kancelář Otokageho 886-33

Yato

Yato

Tiše jsem vešel dovnitř místnosti.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:07 pm

Seděl jsem v kanceláři a probíral jsem různé spisy jelikož Ruki odešel pryč musel jsem napřed dát do pořádku vesnici."Stráže."zavolal jsem a přiběhli ke mě dva Shinobi."Ano pane?"odpověděli a já jsem zvedl pohled od spisů přímo na ně."Přiveďte mi Haruko Takahashiho a Nawakiho Uchihu."jen se uklonili a hned vyrazili já jsem vstal a stoupl jsem si k oknu.Pozoroval jsem vesnici a přemýšlel jsem co bych měl udělat nejdříve.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:25 pm

Po chvíli jsem se rozhodl co musím udělat.Sedl jsem si ke stolu a napsal jsem pár dopisů připevnil jsem je na několik dopisů a poslal jsem je pryč.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:41 pm

Potom jsem šel do místnosti kde byla Reina."Ach Reino kdyby si mi mohla říct co se ti stalo."řekl jsem a slza mi stekla po tváři.
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Kancelář Otokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:43 pm

Do kanceláře přilétl holub a měl na sobě vzkaz.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana

Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 10
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Kancelář Otokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:45 pm

cítila jsem přítomnost lidí, slyšela jsem je a poznávala jsem i hlasy. Tolik jsem jim chtěla odpovědět
Tatsuo?
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:49 pm

Koukal jsem pořád na ni a nevěděl jsem co mám dělat byl jsem naprosto bezmocný a při pomyšlení toho že její vrah je ten kdo si myslím a já s tím nemůžu zatím nic udělat mi vřela krev.Políbil jsem ji na čelo a smutně řekl."Neboj já zjistím kdo to byl a až to zjistím tak ho zabiji a tobě pomůžu."po těchto slovech jsem odešel do kanceláře kde jsem si přečetl dopis od Hokageho."Takže už se to rozjíždí.Stráže."Další Shinobi vešel dovnitř."Hlídejte ať sem nikdo nevstoupí pokud dorazí jeden z těch které jsem si nechal zavolat posaďte je dovnitř a že je prosím o chvíli strpení."Shinobi se uklonil a já jsem odešel pryč.(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana

Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 10
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Kancelář Otokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:52 pm

cítila jsem něco teplého na čele a další slova. Jejich význam by mi i vháněl slzy do očí, kdybych je měla otevřené a neměla nepřístupné slzní kanálky. Sužovalo mě to, jak to ticho, ta samota, tak i bezmocnost.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 12:35 am

Dorazil jsem do kanceláře a hned jsem šel za Reinou.Došel jsem až k ní a řekl jsem ji všechno co jsem udělal."Doufám že jsem tě nějak nezahanbil."dodal jsem jako poslední větu a posadil jsem se vedle ni.Položil jsem ji ruku na ti její a jen tak jsem tam seděl.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana

Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 10
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Kancelář Otokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 12:38 am

opět jsem pocítila přítomnost někoho. Sora mě už jednou přijala, byli tam profíci, i když byli arogantní. Třeba mě z toho dostanou a já se budu moci pomstít. Cítila jsem Tatsuovu přítomnost a to mi dělalo dobře, nebyla jsem aspoň sama...
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 12:41 am

Prohlížel jsem si ji pořád dokola."Kdybych byl medik dokázal bych ti pomoci.Ale bojím se něco zkoušet abych ti neublížil víc než jsi na tom teď.Vím že nejsi mrtvá a cítím že ten kdo to byl je Faito.Pomstím se za tebe toho se neboj."stiskl jsem ji ruku a zase mi stekla slza.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana

Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 10
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Kancelář Otokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 12:46 am

zase nastalo ticho, i když tam byl. Slyšela jsem jen jeho dech a pak ty slova.
Kdybys jen věděl že to co si myslíš je pravda, Tatsuo, ale pomoc ti nemůžu.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 12:53 am

Po chvíli jsem odešel zpět do Kanceláře a sedl jsem si za stůl čekal jsem na ty dva pro které jsem nechal poslat a na odpověď z Kumo.
Návrat nahoru Goto down
Raidon

Raidon


Poèet pøíspìvkù : 3
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Kancelář Otokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 12:54 am

Přímo do kanceláře přiletěl holub se vzkazem.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 12:57 am

"Skvěle takže to by taky bylo a teď jen čekat."seděl jsem za stolem a psal jsem zprávu o tom co se dnes stalo.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 1:27 am

Za chvíli jsme si k sobě nechal zavoalt dva ANBU."Najděte Faituv tým a doveďte je ke mě."řekl jsem a poslal jsem je pryč."Měl bych si s nimi promluv."jak jsem to dořekl pokračoval jsem v psaní.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 4:39 pm

Usnul jsem u stolu takže jsem se probudil hlavou v papírech.Rychle jsem se upravil abych vypadal normálně a v tom přišel do místnosti Ruki jenom na mě mávl a švihl sebou na sedačku kde hned usnul.Čekal jsem kdo přijde první a Rukiho jsem nechal spát.
(Mám povolení Rukiho s ním teď manipulovat Wink )
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Kancelář Otokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 4:58 pm

Prišli sme pred pracovnu a bez klopania sme vošli.
"Tak načo ma potrebuješ?"
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 5:05 pm

Podíval jsem se na Nawakiho."Mohl by jsi mi říct proč jsi tady ve vesnici?"usmál jsem se a čekal jsem na odpověď
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Kancelář Otokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 5:08 pm

Prstom som si ukázal na čelenku.
"Ako dobre viem je tu zločinecká organizácia a nechce sa mi prechádzať po KOnohe kde by ma otravovali Hyuugovia a robili sa silákmi by som to nevydržala pozabíjalich."
Povedal som kludným hlasom.
"Ale čakám tu na svojho brata ešte"
dodal som
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 5:14 pm

"Bratra?A kdo to je?"potom jsme chvíli přemýšlel."Mohl by jsi být prospěšný když se tady schováváš jak víš máme tady menší hádky o moc jelikož Reina je ve stavu kdy nemůžu velet a Faito by rád vyprovokoval válku která by v tuto chvíli zničila Oto a hlavně ho podezřívám z toho co se Reině stalo."zase jsem se na chvíli odmlčel."Reina má nějakou smlouvu s Madarou jestli se nepletu a ty jsi s ním takže bych tě chtěl požádat aby jsi dával pozor na Faita a hlídal aby se mi nepletl pod nohy když se budu snažit Reině pomoci.Můžu se na tebe spolehnout?"vážně jsem teď potřeboval aby někdo Faita a jeho akce hlídal abych se mohl soustředit na to jak pomoci Reině.
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Kancelář Otokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 5:18 pm

"Nemám náladu sledovať nejakého ninju v mojej starosti to nie je čo sa tu deje ak chceš byť Otokagem tak by si ho mal vyzvať sám na súboj a zabiť ho"
Sledoval som jeho zahalené oko.
"A nerád pomáham tým čo ublížili Uchiha klanu a zobrali si naše Kekei Genkai"
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 5:22 pm

Zasmál jsem se."To jsi špatně pochopil.Tohle oko jsem dostal jako dar od své přítelkyně abych se mohl lépe bránit."usmál jsem se na něj."Nemám nic proti Uchihum dokonce tady Ruki."ukázal jsem na spícího Rukiho."Je můj nejlepší přítel a je to Uchiha.A co se týče Faita už jsem ho na souboj vyzval jenomže je to chudák a nepřijal to.Nechal jsem ho zavřít ale vím že něco plánuje i tak a proto tě tady teď prosím aby jsi ho hlídal budu ti velmi vděčný kdyby jsi to pro mě mohl udělat."jak jsem to dořekl vstal jsem a poklonil jsem se na důkaz toho že to že bych mu byl vděčný myslím vážně.
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Kancelář Otokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 5:29 pm

"A okrem vďačnosti čo dostanem?"
Stále som ho sledoval.
"Môžem ho vyhnať s dediny ale ho zavrieť do basy ak chceš na tvoj príkaz ktorý napíšeš...."
Zamyslel som sa.
"Ale sa sním treba dá dohodnúť"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Otokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Otokageho
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Rezidence Otokageho
» Pokoj Tatsua v jížní části Rezidence Otokageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Zločinecké organizace - Ame, Oto, Yuki a Kugutsu Kekkai :: Otogakure no satto-
Přejdi na: