Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Kancelář Otokageho

Goto down 
+9
Arget Maireto
Killunia
Hulo Datebayo
Raidon
Reina Kana
Seito Senju
Tatsuo Reigi
Akihiro Kazuki
Aki-Chan
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 5:36 pm

"Co by jsi chtěl?"řekl jsem a narovnal jsem se."Je zavřený ale nevím co s ním teď někde po vesnici běhá jeho tým a ten by mohl dělat menší problémy.Co se týče dohody vážně to nejde.Nevěřím mu rozhlašoval tady že viděl Naruta jak zabil Reinu ale já i tady Ruki víme že Reina není mrtvá.Navíc začal obviňovat mě že jsem to byl já když jsem se proti němu postavil a obvinil jsem ho ale tím se do toho začal zamotávat a už mu tam nepasoval Naruto.A taky schoval Reinino tělo aby se k němu nikdo nedostal neměl ani potřebu zavolat medika a nechtěl k ní ani nikoho pustit.Stačí ti tohle jako důvody že mu nemůžu věřit?To co bych po tobě chtěl je aby jsi dal pozor na jeho tým a na něj pokud se o něco pokusí máš povolení je zabít a nebo jednat podle svého uvážení klidně ti to dám písemně."podíval jsem se na něj vážným pohledem a čekal jsem co udělá.
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Kancelář Otokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 5:40 pm

"Tak my daj mená fotky a to potvrdenie, že s nimi môžem robiť čo chcem ak budú robiť problémi"
Dodal som a čakal na jeho papiere a fotky.
"Moja odmena bude tvoja protislužba mne ktorú musíš niekedy kedybudem potrebovať mi pomôcť alebo ničo pre mna spraviť"
Dopovedal som.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 5:45 pm

"Dobrá souhlasím."jakmile jsem to dořekl napsal jsem papír na který jsem se podepsal a dal mu tak svolení aby s těmito lidmi jednal podle svého uvážení.K tomuto papíru jsem přiložil fotky na který byli napsány i jména a byli to :Kashike, Yato, Takumi (Steamtiger) a Faito."Tady to je."řekl jsem když jsem mu to podával."Jsme dohodnuti."přátelsky jsem se na něj usmál a podal mu druhou ruku.
Návrat nahoru Goto down
Killunia

Killunia


Poèet pøíspìvkù : 6
Reputation : 0
Join date : 16. 01. 12
Age : 28

Kancelář Otokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 6:01 pm

Pomalu jsem zamířila do budovy nového Otokageho. Pořád jsem ještě netušila, kdo to je, protože mě to poněkud nezajímalo. Tedy tak jsem se tvářila navenek. Ve skutečnosti mě to zajímalo, ale byla jsem líná to zjišťovat. Killuni se mnou teď vycházel až neuvěřitelně dobře. Tréninky probíhaly v pořádku a bez hádek. Možná i jeho nějak ovlivnila smrt Reiny. Přeci jen, on je na tomto světě dlouho a zná spoustu lidí, kteří žili a žijí.
Když jsem konečně dorazila ke dveřím do kanceláře, zaklepala jsem a počkala jsem na vyzvání.
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 7:44 pm

Haruko Takahashi

Doletěl jsem před kancelář a seskočil z jílového ptáka.Nechal jsem ho kroužit kolem budovy a sám vešel dovnitř.Zasr*né schody,vydechl jsem nahlas a pomalu šel nahoru,dokud jsem nedorazil k velkým dveřím až na samotném konci schodů.Chcilku jsem se ještě vydýchával a pak pozvolna zaklepal a vešel dovnitř.Už tu je i Nawaki?Pokrčil jsem rameny a zabouchl jsem za sebou dveře.''Chcete se mnou mluvit?''Dokázal jsem si udržet neutrální ton a dokonce i tykání,už jednou se mi mé vlastní jednání vymstilo.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 7:59 pm

Poděkoval jsme Nawakimu a poslal jsem ho pryč.(Promin ale nevím kdy tady budeš a potřebuji s ním mluvit o samotě Very Happy )Podíval jsem sen na Haruka."Takže nejdřív bych se chtěl omluvit na své předchozí chování začali jsme špatně."usmál jsem se na něj a pokračoval jsem."Říkal jsi že jsi byl pod Reinou jestli se nepletu že?A jestli ano přetrvává tady tato tvoje loajalita?"
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Kancelář Otokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 8:03 pm

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 8:15 pm

Všiml jsem si taky toho že někdo klepe."Dále."řekl jsem a podíval jsem se na Haruka."Promiň vyřeším to rychle to mezi námi je na delší dobu."
Návrat nahoru Goto down
Killunia

Killunia


Poèet pøíspìvkù : 6
Reputation : 0
Join date : 16. 01. 12
Age : 28

Kancelář Otokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 8:28 pm

Pomalu jsem vešla do místnosti a zůstala jsem stát jako opařená. Tatsuo byl Otokagem?
"Tatsuo-sensei?" pípla jsem tiše. Chvíli mi trvalo, než jsem se probrala. Odvážila jsem se jít o několik kroků blíže k němu. "Když jsi Otokage, tak asi už nebudeme pokračovat v tréninku jako tým, co?" Chvíli jsem mlčela a dívala jsem se na toho druhého, co tu byl. Vypadal, jako by měl něco řešit. A také to vypadalo jako něco, do čeho se žádným způsobem nemůžu zapojit. "No nic, radši půjdu pryč... Musím trénovat..." Právě teď jsem se cítila jako někdo pro tento svět naprosto nedůležitý. "Určitě máš spoustu práce, Tatsuo-sensei... Nebudu rušit..." Pomalu jsem se otočila a vydala jsem se zase pryč.
Návrat nahoru Goto down
Arget Maireto

Arget Maireto


Poèet pøíspìvkù : 8
Reputation : 1
Join date : 16. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 8:31 pm

Dorazil jsem ke kanceláři, to co se rozneslo všude jsem už věděl, ale krystal od Reiny co mám na krku říkal něco jiného.
Moje nálada šla poznat podle očí, že můžu každou chvíli vybuchnout, jinak jsem měl bezvýraznou masku.
Přišel jsem ke dveřím a zaklepal.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 8:31 pm

"Počkej."řekl jsem když se otáčela k odchodu."Samozřejmě že jsme stále tým ale teď prosím počkej před kanceláří a hlídej když přijde ještě někdo z našeho týmu ať tam počká s tebou a jakmile to tady vyřeším pojďte dovnitř potřebuji s vámi něco probrat."řekl jsem a usmál jsem se na ni.Potom jsem se vrátil pohledem k Harukovi.
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 8:34 pm

Haruko Takahashi

''Jo..Raději řeším věci rychle..A rovnou ti říkám že jsem vždy byl na straně Otogakure..Ale pokud mne vyhostíš,nebo něco takového čekej že mě uvidíš na druhé straně'',řekl jsem s úsměvem a začal přešlapovat.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 8:39 pm

"Ne to nemám v plánu naopak bych ti chtěl dát úkol který velmi pomůže Oto a taky přímo Reině."na chvíli jsem se odmlčel a zvážněl jsem."Někdy v blízké době sem přijde jeden Shinobi z Konohy aby vzal Reinino tělo do Sory a tam aby ji ošetřili.Samozřejmě chápeš že nemůžu svěřit tělo Reiny někomu z Konohy jen tak proto bych chtěl aby jsi šel jako její doprovod a dával tam na ni pozor s tím že budeš i reprezentovat Oto.Sám jít do Sory s Reinou nemůžu jelikož by mě nepřijali ale když to udělám takhle přes Konohu tak to půjde jistě to chápeš.Tak co ty na to?"napjatě jsem čekal na odpověď tohle by totiž mohlo rozhodnout o osudu Reiny i celé Oto.
Návrat nahoru Goto down
Killunia

Killunia


Poèet pøíspìvkù : 6
Reputation : 0
Join date : 16. 01. 12
Age : 28

Kancelář Otokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 8:49 pm

Zastavila jsem se a poslechla jsem si, co mi říká. Lehce jsem se pousmála a otevřela jsem dveře, před nimiž stál Arget. Ten, kterého jsem neměla přiliš v lásce. Zcela určitě byl se mnou v týmu. Tedy alespoň Killuni mi to tak sdělil.
Vyšla jsem na chodbu a opřela jsem se o zeď naproti dveřím.
"My dva jsme nejspíš v týmu, že? No tak jestli jo, tak máme čekat tady venku... Tatsuo-sensei musí ještě něco vyřídit..."
Návrat nahoru Goto down
Memphisto Kaguya

Memphisto Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 10
Reputation : 0
Join date : 16. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 10:21 pm

Došel jsem před kancelář a uviděl Kilunii a Argeta.
"Zdravím vás"
Poté jsem mírně sklonil hlavu.
"Už víte něco nového?"
Návrat nahoru Goto down
Arget Maireto

Arget Maireto


Poèet pøíspìvkù : 8
Reputation : 1
Join date : 16. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 10:32 pm

Jen jsem Kilikunii přikývl, pak přišel Memphisto. "On taky." Takový tón jaký jsem měl ještě u mě neslyšela, bylo v něm jasně slyšel že mám chuť vraždit.
Návrat nahoru Goto down
Memphisto Kaguya

Memphisto Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 10
Reputation : 0
Join date : 16. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 10:58 pm

"Arget, kde jsi se toulal, našel jsi vzkaz?"
Zeptal jsem se ho a přitom jsem se na něj podíval.
"A proč tu čekáme, pojďme dovnitř ne?"
Při mluvě jsem měl stále stejný kamenný výraz.
Návrat nahoru Goto down
Arget Maireto

Arget Maireto


Poèet pøíspìvkù : 8
Reputation : 1
Join date : 16. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 11:07 pm

Pohled který jsem po něm hodil jasně říkal: nemám náladu mluvit. Při to pohledu až zamrazilo.
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 12:15 am

Do kanceláře přiběhl jeden shinobi od brány a vyřídil Tatsuovi, že ho shánějí u brány.(Doufám, že to nevadí, že jsem tu tak takhle napsal. Cool )
Návrat nahoru Goto down
Killunia

Killunia


Poèet pøíspìvkù : 6
Reputation : 0
Join date : 16. 01. 12
Age : 28

Kancelář Otokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:41 am

Argeta jsem raději ignorovala. Tak nějak jsem tušila, že jeho hodně špatná nálada je způsobená smrtí Reiny. Mě její smrt tolik neovlivnila. Vlastně tyhle lidské záležitosti jsem tak trochu nechápala. Vždycky se někdo naštve kvůli něčí smrti. U mě to tak nikdy nebylo. S nikým z lidí jsem si nevybudovala dostatečně silné pouto, všichni mě odsuzovali kvůli mým citům, jež byly ovlivněné Killunim.
Pozornost jsem věnovala Memphistovi.
"Nechoď dovnitř. Já tam byla. Tatsuo-sensei říkal, že máme počkat tady venku, pak si nás sem zavolá..." řekla jsem mu svým obvyklým chladným hlasem. Pak jsem zavřela své zelené oči a odpočívala jsem.
Návrat nahoru Goto down
Memphisto Kaguya

Memphisto Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 10
Reputation : 0
Join date : 16. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 3:09 pm

"Dobrá"
Poté jsem si sedl s pohledem do země a přemýšlel co se asi teďka bude všechno dít.
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 6:56 pm

Haruko Takahashi

Chvíli jsem čekal co z něj vypadne a pak jsem se pousmál.Reiny tělo do rukou Konohy?''Hmm..Proč ne?Vždy jsem pro Reinu udělal první poslední..A kdy by to mělo být?''Řekl jsem mírně a přeměřil si ho pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 7:03 pm

"Pravděpodobně teď."řekl jsme a zvedl jsem se ze židle.Vytáhl jsem ze stolu jednu čelenku Oto a podal mu ji."Tohle si nasaď ať nemají podezření."na chvíli jsme se odmlčel."Jestli plánuješ nějakou zrada věř mi že tím ublížíš nejvíc Reině a potom i sobě."řekl jsem s ledovým klidem."Běž zatím k bráně já tam za chvíli přijdu.Vyřiď že tě posílám já a že budeš Reinin doprovod."pak jsem ještě dodal."A děkuji."Otočil jsem se a odešel jsem pryč do místnosti kde bylo Reinino tělo.
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 7:11 pm

Haruko Takahashi

''Hmm..Ublížil bych Reině?Myslím že v tuto dobu už moc ne'',řekl jsem ještě provokativně a přijal onu čelenku.Chvíli jsem si jí prohlížel a pak si jí přivázal na čelo,počemž jsem vyrazil směrem k bráně.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 7:16 pm

Když jsem dorazil do místnosti Reina tam jen ležela jako nějaká panenka bez života."Neboj brzy se to všechno spraví."řekl jsem a bouchl jsem vzteky do zdi.Potom jsem ji vzal do rukou a namířil jsem zpět do kanceláře."ANBU."zakřičel jsem a během chvíle se u mě dva objevili."Doprovodíte mě k bráně."rozkázal jsem a oni se jen uklonili a následovali mě.Vyšel jsem z kanceláře a podíval jsem se na svůj tým."Memphisto máš na povel tenhle tým váš úkol je pomáhat Nawakimu dopadnout a zajistit Faituv bývalí tým.Pokud to bude nutné máte povoleno použít násilí.A doufám že nebudete jen tak někdo čekat ale pořádně hledat."S tímhle jsem odešel s dvěma ANBU k bráně.(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Otokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Otokageho
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Rezidence Otokageho
» Pokoj Tatsua v jížní části Rezidence Otokageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Zločinecké organizace - Ame, Oto, Yuki a Kugutsu Kekkai :: Otogakure no satto-
Přejdi na: