Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Kancelář Otokageho

Goto down 
+9
Arget Maireto
Killunia
Hulo Datebayo
Raidon
Reina Kana
Seito Senju
Tatsuo Reigi
Akihiro Kazuki
Aki-Chan
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Arget Maireto

Arget Maireto


Poèet pøíspìvkù : 8
Reputation : 1
Join date : 16. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 8:13 pm

Když jsem slyšel slovo: násilí, tak jsem si to spojil s dobrým ventilováním vzteku, dobrým pro mě, špatným pro ně. "Hm." Odpověděl jsem Tatsuovi. "Tak já se po nich jdu podívat, ale tu holku mi nechte!" V obláčku kouře jsem zmizel.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 8:25 pm

Dorazil jsem před kancelář a všiml jsem si že jediný kdo odešel je Arget.Vešel jsem do kanceláře a sedl jsem si za stůl.Ruki stále spal v sedačce.
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 8:41 pm

Takeshi Kana

Loudavým krokem jsem došel před velkou kancelář.Reina na mě zapoměla?Měla přijít už před týdnem..Pomalu jsem vešel dovnitř,po shodech na horu a bez klepání vešel.''Taky neumíš přijít včas hmm..?''Řekl jsem potišeji,zavřel dveře a otočil se,počemž jsem ztuhl a překvapeně zamrkal.''K-kde je Reina?''
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 8:43 pm

"A kdo jsi ty?"řekl jsem když jsem zvedl hlavu ze spisů a prohlédl jsem si nové příchozího.
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:05 pm

Takeshi Kana


Začalo mi cukat v oku když mi neodpověděl na mou otázku a rozvaloval se v jejím křesle.''Reina..Je má rodina a momentálně mé všechno'',zavrčel jsem a probodl ho pohledem.''Nechápu proč je někdo na jejím místě..A kde tedy je?''Řekl jsem přidušeně a sledoval jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:12 pm

Stoupl jsem si a uklonil jsem se na důkaz toho že jsem ho nechtěl urazit."Omlouvám se nevěděl jsem že jsi Reinina rodina.Reina je v Soře jelikož se ji pokusil někdo zabít ale tam se o ni dobře postarají zatím jsem Otokage dokud se Reina nevrátí a je pro mě jako sestra takže pokud něco potřebuješ stačí říct."usmál jsem se a zase sis sedl.
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:15 pm

Takeshi Kana


''Zabít?A kdo..Proč?''Vydal jsem ze sebe a podíval se do země.''Přišel jsem si pro další techniky našeho klanu..Ale myslím že to prozatím nebude vhodné'',skousl jsem si ret a podíval se na něj.Kdo jí mohl chtít zabít?Nikdo by sem nevnikl..Někdo místní?
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:18 pm

"Přesně vím co se ti teď asi hodí hlavo :Kdo?Proč?Jak?....Taky mě tohle napadlo prý to udělal Naruto Uzumaki ale to bych cítil jeho chakru.Kdyby byl v Sage modu jak tady někteří naznačovali určitě by nepoužil zbraně ale spíše žabí bojové techniky které jsou smrtelné.Musel to tedy udělat někdo z Oto a jí blízký koho by nepodezřívala.Mám už jednoho podezřelého a držím ho pod zámkem než se Reina vrátí."řekl jsem s klidem v hlase a taky jsem doufal že ho to trochu uklidní.
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:29 pm

Takeshi Kana

Potišeji jsem si oddechl a vypnul své tělo.''Takže to přežije...Nic lepšího jsem se po tomhle nemohl dozvědět'',řekl jsem uvolněně a rozhlédl se po místnosti.''Hmm..Můžu si s tím co to pravděpodobně udělal promluvit..Nebo ho držíte mimo dosah všech?''Řekl jsem po chvilce rozmýšlení a očekával odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:34 pm

Podíval jsem se na něj."Držíme ho mimo dosah je to velmi zkušený Shinobi a nerad bych aby s ním někdo mluvil dřív než Reina.Doufám že to chápeš?Je možné že to neudělal a v tom případě budu od Reiny potrestán ale jestli to byl on nevíme čeho všeho je ještě schopný."Potom jsem se vyjádřil k jeho první větě."V to že přežije doufáme všichni a jestli se jí něco stane dávám ti svoje slovo že ten co to udělal zaplatí životem."vstal jsem a podal jsem mu ruku.
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:38 pm

'¨Hmm..Jestli mě budete hledat..Budu v nějakém z hotelů..Pro ty techniky si přijdu až to bude více vhodné..Až se něco dozvíte o reině prosím informujte mě..Zatím'',řekl jsem tiše a zamířil do centra vesnice.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:41 pm

Uklonil jsem se ze slušnosti a znova jsem se posadil na papíry.
Návrat nahoru Goto down
Memphisto Kaguya

Memphisto Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 10
Reputation : 0
Join date : 16. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:04 pm

Když Tatsuo vyšel nemohl jsem odtrhnou oči z Reiny.
Když nám Tatsuo zadal úkoly jenom jsem se uklonil.
Páni tak to vypadá, že všechno je pravda.
Ještě chvíli jsem tam stál a poté se podíval na Kilunii.
"Tak slyšela jsi Arget je už pryč, když se rozdělíme najdeme je dřív, jenom si dej pozor na Kashikeho, je silný."
Poté jsem se vydal pryč z kanceláře.
Jakto, že jsem tam nebyl mohl jsem něco udělat, takhle nikoho neochráním.
Cestou jsem ještě bouchnul pěstí do zdi a byl pryč.
(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Tasai

Tasai


Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:29 pm

Anbu ma doviedol až pred kanceláriu Otokageho. Zaklopal som na dvere a čakal na vyzvanie. Zatiaľ ANBU odišiel preč.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:32 pm

U okna se objevil ANBU který mě podal zprávu že se něco děje ve vězení.Okamžitě jsem se zvedl a vyrazil jsem ale když jsem otevřel dveře někdo tam stál."Teď nemám čas."usmál jsme se a nedal jsem na sobě nic znát.Mávl jsem na dva ANBU a ti si stoupli k Tasaiovi."Tihle se o tebe postarají než příjdu."řekl jsem a odešel jsem .(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Tasai

Tasai


Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:34 pm

"Pffff... no pekne a ja som sa chcel zatiaľ prejsť... no nevadí" Sadol som si na lavičku a čakal.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:01 pm

Dorazil jsem do kanceláře s Nawakim za zády.Podíval jsem se na Tasaie."Pojď s námi dovnitř."řekl jsem a pokračoval jsem do kanceláře kde jsem si sedl za stůl.
Návrat nahoru Goto down
Tasai

Tasai


Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:03 pm

"Hm.. no konečne" pomyslel som si a postavil sa. Vstúpil do kancelárie a nič nehovoril.
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Kancelář Otokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:03 pm

Vošiel som dovnútra a sadol si na Gauč.
"Tak čo potrebuješ ešte?"
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:04 pm

(Na gauči spí Ruki nejspíš jsi ho zasedl Very Happy )
Podíval jsem se na Nawakiho."Chvíli."Potom na Tasaie."Co potřebuješ?"
Návrat nahoru Goto down
Tasai

Tasai


Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:09 pm

Nahodil smutný výraz No ja som sa chcel poprechádzať po dedine ale ty zlý ujovia ma nepustili a doviedli ma sem hovoril ako malé dieťa ktoré sa urazilo.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:13 pm

"Dobře jestli nehodláš mluvit vážně odejdi z vesnice nemám čas na hlouposti."řekl jsem a mávl jsem na ANBU kteří se připravili že ho vyprovodí.
Návrat nahoru Goto down
Tasai

Tasai


Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:16 pm

Povzdychol si No dobre ale pravda je taká že som chcel iba vstúpiť a ostať v dedine na niekoľko dní či na dlhšie hovoril rýchlo a zároveň zrozumiteľne.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:17 pm

"Z jakého důvodu?"zeptal jsem se ze zvědavosti."Nejsme teď v pozici aby jsme kvůli jednomu Shinobimu rozpoutávali válku takže pokud tě někdo pronásleduje nebo po tobě jde chci to vědět."
Návrat nahoru Goto down
Tasai

Tasai


Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:20 pm

Znova si povzdychol a zvesil hlavu a rozmýšľal či radšej nebude lepšie odísť ale nakoniec povedal No tak zatiaľ ma nikto neprenásleduje a hľadaný zrejme som no ak sa počíta môj obrážtek v Bingo knihe ale nie je za mňa nejaká extra odmena zase hovoril rýchlo a zároveň obozretne.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Otokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Otokageho
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Rezidence Otokageho
» Pokoj Tatsua v jížní části Rezidence Otokageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Zločinecké organizace - Ame, Oto, Yuki a Kugutsu Kekkai :: Otogakure no satto-
Přejdi na: