Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sídlo klanu Kuga

Goto down 
+2
Loxar Yuna
Akihiro Kazuki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 37  Next
AutorZpráva
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 11:57 pm

Ano přesně toho. Zasmála jsem se a pokračovala. Nebudeme řešit co vypustil z tlamy. Zářivě jsem se usmála. Je to takhle lepší?
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 12:05 am

Ok, jak teda myslíš a zase to nemusíš s tim úsměvem přehánět. ... No... tak co se bude dít?
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 12:14 am

Tak promiň. Přestala jsem se smát a upřeně se na něj dívala. Takže mám něco vymyslet? Takže .... ehm ... třeba ... Najednou jsem se vyšvihla na nohy tak prudce až zamnou deka zavířila. Chytla ho za ruku a táhla do obýváku kde jsem na sebe hodila mokré oblečení a dál ho táhla na zahradu do vichřice. Nechceš mi pomoct s tréninkem?
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 12:28 am

Jo máš zněla má odpověd, ihned na to vstala, hodila na sebe mokré oblečení a táhla mě na zahradu. No... tak já ti klidně pomůžu, ale nechci abys nastydla víš?
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 12:42 am

O mě se neboj po tom čaji to nehrozí. Nahodila jsem povzbudivý úsměv a vyšla ven na zahradu kde mě okamžitě ovál studený vítr a ostré kapky deště mě udeřily do obličeje při čemž moje mokré oblečení začalo okamžitě studit. I přesto jsem se pomalu vydala proti silnému větru k jezírku.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 12:50 am

No... Když teda myslíš... Ale jakmile něco řekni!!! zvážněl jsem trochu. Byla zima, a ona se začala malinko třást. Nicméně byla odhodlaná tam chtít a rozhodla se, nemůžu ji ovlivňovat, jsme ninjové nemůžem se nechat jen tak ovlivňovat, ale dělat podle úsudku. ... Vyběhl jsem před ní a "razil cestu", aby to měla aspoň trochu jednodušší. Před jezerem sem se zastavil Takže, vim že zrovna teďka to nebude zrovna jednoduchý, ale zkus se naučit držet automaticky v tom jezírku. Nesmíš se na to moc soustředit. Vím, že tohle není zrovna dobrá rada co by tě určitě nenapadla, ale kdyžtak se zkus zeptat, pokusim se ti poradit, pokud to bude v mích silách.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 12:57 am

Děkuju. políbila jsem ho na tvář třesoucími se rty a vstou pila na jezírko. Zkoušela jsem nesoustředit se, ale jakmile jsem se nesoustředila skonšila jsem znovu v jezírku. Takhle se to opakovalo asi pětkrát za sebou. Úplně promočená a zmrzlá jsem to zkoušela znovu a znovu pokaždé se stejným výsledkem, ale vzdát jsem to nechtěla. HA! Vykřikla jsem (nebo se o výkřik alespoň pokusila) když se mi to na chvíli podařilo. Udržela jsem se na vodě a strnule se otočila na Akia. Tak co? Lepší?
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 1:11 am

Tak se snažila, ale moc jí to nešlo. Jen jsem jí chladně pozoroval aby náhodou neměla pocit toho že sem rád nebo zklamaný... to by ji mohlo vyvést z míry... Bylo mi ji strašně líto, že zrovna v tomhle musí cvičit. Já jsem normálně skákal a dělat akrobacii, jak sem se to učil včera. Občas se mi to zrovna 2x dobře nepovedlo, ale tak nějak jsem to vždycky ustál.
Najednou zavolala, když sem se otočil stála na vodě, ale byla trochu v křeči. Určitě se na to snažila nemyslet, ale vypadalo to trochu komicky. No... do dokonalosti to má ještě daleko, ale už to začínáš zvládat. vyplázl jsem jazyk. Už jsem přestal dělat kraviny, Yuna vypadala vcelku vyčerpaně a po jistotu jsem jen čekal aby se to náhodou nezvrtlo, abych pro ni mohl kdyžtak skočit než slítne. Byla tak blízko, ale přesto jsem se bál, aby neskončila v nemocnici.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 1:19 am

Snažím se jak jen můžu. Zavolala jsem na něj a pokusila se o veselý tón hlasu, ale píš to vyznělo jako by mě někdo škrtil. Rozvážným krokem jsem začala chodit po jezeře a nemyslet na soustředění chakry. Asi hodinku jsem tam takhle chodila a nějakým zázrakem nebo spíš mou nešikovností se mi podařilo najednou ztatit rovnováhu a začala jsem padat do rákosí.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 1:34 am

Pozoroval jsme ji když v tom začala padat. Celou dobu ji to tak hezky šlo... Byla to škoda, vypadal dost vyčerpaně... No, byly sme tam asi dvě hodiny a ona byla ještě v tom promočeným oblečení. Běžel jsem tam pro ní, a pokusil se jí chytit, jenomže než jsem se dostal přes to rákosí skoro ležela. Skočil jsem pro ní, ale jaksi malým nedopatřením jsem se ani nenaučil udržet na vodě na břiše, což způsobilo to, že moje snaha přišla v niveč a krásně jsme do vody zahučeli oba.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 1:41 am

Okamžitě jsem z té vody vyskočila byla tak studená pak jsem si všimla Akia. Co tu děláš? Zeptala jsem se trochu zmateně a pomohla mu na nohy. Jsi v pořádku? Starostlivě jsem mu odhrnula pramínek mokrých vlasů z čela. Myslím že pro dnešek mám dost jsem zmrzlá vyčerpaná a výsledek žádnej. Promiň že jsi tu semnou musel mrznout a namočil ses.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 1:48 am

Jo, v pořádku jsem. Souhlasím s tebou... Promiň. Dodal jsem zklamaným hlasem. Místo toho abych ti pomoh sem to spíš zvoral... Promiň.A mě se neomlouvej, mě to nevadí, jsem tu s tebou, to mi stačí. Objal jsem Yunu, oba sme byli mokří takže nám to nejspíš nevadilo. Chytil jsem jí za ruku a ved ji zpět k domu.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 1:57 am

Za co se mi omlouváš? Jsi daleko lepší učitel než náš sensei. Trochu jsem se usmála nechala se obejmout a objetí mu opětovala. Když mě vedl k domu objala jsem jeho ruku a trochu se k němu přitulila. Hřál daleko víc než moje chladné tělo několikrát vykoupané v ledové vodě.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 2:05 am

Naní? Daleko lepší? K tomu cápkoj mam daleko... Ale jednou na to dojede, budu lepší než on a Hayate lepší než nějakej úchylnej Katsuro. ďábelsky jsem se zasmál. Když se ke mě přitulila cestou zpátky, chytil jsem ji kolem pasu a přitisk k sobě víc. Když jsme šli takhle bylo to dost nepřijemný, vítr foukal na nás mnohem silněji , než kdyby jsme šli od sebe dál. Nakonec jsem vzal Yunu opět do náruče a dones ji do koupelny. Užíval jsem si to, že si ji mohu takhle hýčkat. Donesu ti suché oblečení, kam sis ho dala?
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 2:17 am

Určitě budeš. Řekla jsem s úsměvem. Žáci jsou tu přece od toho aby překonávali své učitele. Vzal mě do náručí a já se nechala. V koupelně mě jemně položil na zem. Do skříně, ale já si pro něj klidně dojdu. Třásl se mi hlas stejně jako celé tělo. Vyzula jsem si boty, do vany se dobelhala se s obrovskou námahou do sprchy kde jsem na sebe pustila horkou vodu to že jsem měla pořád oblečení jsem neřešila. Až po chvíli jsem si ho sundala a nechala na sebe téct horkou vodu.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 2:25 am

Ještě než vlezla do sprchy jsem odešel pro oblečení No... že ho má ve skříni mi došlo... ale kde... nerad bych ji vytáh něco.. ehm.... Když jsem našel co bylo potřeba vzal jsem si i svý věci, došel jsem ke koupelně a zaťukal. Ehm... Yuno? Jakou barvu kalhotek že to chceš? Našel jsem jen fádní bílou a, rúžovou a modrou? A hihňal se za dveřma.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 2:31 am

Omotala jsem kolem sebe ručník a a otevřela dveře. Když jsem si všimla že v ruce drží moje spodní prádlo a ještě ke všemu tři kusy opět jsem zrudla. Pak jsem se vspamatovala a kriticky si to prádlo prohlížela. No co mi doporučíš? Zadržela jsem nával smíchu a zachovala si vážný obličej.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 2:36 am

No... tak tohle jsem nečekal. Okamžitě mi začaly rudnout tváře, ale i tak jsem ze sebe dostal tak trochu sebevědomým tónem Ehm... Tak teda, bílé jsou takové fádní.. a modré... no... nic extra nejsou... možná že nakonec ta růžová je zajímavá volba. Podíval jsem se na ni a čekal na její reakci.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 2:39 am

Hmm ... Vzala jsem si je od něj i když růžovou zrovna nemusím a zavřela za sebou dveře. Když jsem je znovu otevřela měla jsem na sobě jen ty kalhotky a ruce založené na hrudníku. Vypadám jak cukrová vata.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 2:50 am

Vytrhla mi je z ruky a než jsem stihl cokoli říct už byla na 2. straně dveří. Čekal jsem co se tane... Najednou se otevřeli dveře a vyšla Yuna prakticky celá nahá. Měla na sobě jen ty růžový kalhotky. No.. možná máš pravdu... Tak jaký bys teda chtěla?
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 2:53 am

Už si je nechám. Řekla jsem se smíchem a vzala si od něj zbytek oblečení a šla se obléknout. Běž se osprchovat jsi celej zmrzlej. Popoháně la jsem ho do koupelny a zavřela za ním dveře. Mezi tím co se sprchoval jsem si odnesla oblečení o sušárny a boty do chodby. Vrátila jsem se a čekala na Akia přede dveřmi.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 3:00 am

Jak myslíš no... Jo hned du, svlékl jsme se a šel rovnou pod sprchu. Rychle se vysprchoval, oblékl a chtěl chtěl vyjít ven, Yuna tam seděla na zemi a já o ni hezky kobrtl a slétl opět na zem. To se mi snad dneska děje naschvál. Dodal jsem jen tak v leže na zemi.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 3:05 am

Přisunula jsem se k němu. Nešiko. Zasmála jsem se vyplázla na něj jazyk a pak ho políbila při tom jsem mu jemně podložila hlavu svou ukou aby neležel na tvrdé zemi. Druhou rukou jsem si držela schnoucí vlasy aby mu nespadaly do obličeje.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 3:09 am

Díky no... I přesto že mi tam udělal pohodlí jsem hned potom vstal a šel si do ložnice lehnout. Du si lehnout, deš taky?
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 3:13 am

Když vstal pořád jsem seděla na zemi a dívala se na něj. Nemyslela jsem to tak Zašeptala jsem když jsem kolem něj prošla a odešla nahoru do pokoje.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Kuga
Návrat nahoru 
Strana 3 z 37Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Členové klanu
» Hora klanu Hiashi
» Sídlo klanu Inuzuka
» Sídlo klanu Shiraki
» Čtvrť klanu Nara

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: