Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Jezero Kiri

Goto down 
+3
Akio Kaito
Kuga Natsuki
Akihiro Kazuki
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
AutorZpráva
Shiryuu Nao

Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 97
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 10:50 pm

Shiryuu Nao

Seděla jsem schoulená u stromu, hlavu měla opřenou o kolena a můj pohled se upíral kamsi do prázdna. Přemýšlela jsem, proč mi to pořád nejde, i když jsem tak pilně trénovala a snažila se. Poslední dobou mi nevycházelo vůbec nic a já nevěděla, čím to je. Jen jsem si povzdechla, přivřela oči a nějakou chvíli takhle bez hnutí seděla, takže to možná vypadalo, že spím.


Naposledy upravil Shiryuu Nao dne Wed Jan 18, 2012 10:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 10:51 pm

Natsuki

Když do mě šťouchl, jen jsem na něj hodila zlý pohled. Tss jen se mě snažíš vystrnadit, aby ses mohl opřít. I když to není špatný nápad, pak se můžu opřít já o tebe, usmála jsem se a posunula se od stromu. Tak šup, popohnala jsem ho.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 11:00 pm

Usmial sa a oprel sa o strom keď mu Natsuki uvoľnila kus miesta. A prečo si nemôžem ľahnúť ja na teba? Počkaj....predvčerom, včera...hm... máš pravdu dnes je rad na mne zaškeril sa a oprel sa tak nech sa Natsuki môže o mňa oprieť.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 11:03 pm

Natsuki

Rozesmálo mě to, ale stejně jsem se o něj opřela. Pak jsem se natáhla pro ty čokoládové bonbóny. Otevřela jsem krabici, jeden vytáhla a držela ho Ataru před pusou. Chceš? Usmála jsem se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 11:11 pm

Jasné že.... hej zasmial som sa a ústami som sa načahoval za čokoládou.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 11:14 pm

Natsuki

Nic nebude, zasmála jsem se a čokoládu dala do pusy sobě. Je moc dobrá, vychutnávala jsem si ji. Né, jen tě zlobím, usmála jsem se na něj a dala mu do pusy další kousek.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 11:16 pm

Chňapol som po čokoláde aj po ruke v ktorej ju Natsuki držala. Hmmm.... dobrotka... vidím to tak že ti to celé zjem ja. zasmial som sa. A načahoval sa po ďalšom kúsku.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 11:24 pm

Natsuki

Klepla jsme ho po ruce. Moje čokoláda, ale rozdělím se s tebou. Zatvářila jsem se přísně. Vzala jsem další kousek a dala mu ho do pusy. Pak jsem si vzala jeden taky pro sebe. Měl si dobrý nápad s tou čokoládou, to bych od zlého hocha nečekala, usmála jsem se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao

Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 97
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 11:25 pm

Shiryuu Nao

Po té chvilce odpočinku jsem se už cítila docela dobře, a tak jsem odhodlaně vstala a šla to znovu zkusit. Nemyslela jsem si, že bych mohla znovu omdlít, nebo něco podobného...Na to jsem si dnes už dávala pozor. Nadechla jsem se a soustředěne se znovu pokusila o techniku tentokrát opět s důrazem na výdrž. "Raiton, Jibashi!" Provedení tentokrát nebylo špatné a já to i docela dlouho udržela. Jenže to bylo slabé a i když jsem teď neměla řešit sílu, tak mě to stejně štvalo. Pár blesků se mi objevilo kolem ruky a já zkoušela přidávat čímdál víc chakry v momentě, kdy jsem se snažila techniku udržet. Techniku to trochu zesílilo a blesky na pár okamžiků probíjely víc. Nebyla jsem zvyklá využívat chakru denně v takovém množství, takže jsem jí vždycky používala zbytečně moc, než bylo nutné a to mě rychleji vyčerpávalo. Ještě jsem na tom nebyla tak špatně jako včera, takže jsem se bez obav pustila do dalšího pokusu.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 11:28 pm

Hmmm.. ďakujémmm... No vieš ako sa hovorí že dobré dievčatá letia na zlých chlapcov zasmial som sa a pozeral som sa jej do očí. A teraz teba chcem nakŕmiť ja. zaumienil som si a pomaly sa rukou blíži ku krabičke aby som vzal čokoládu ktorú by som dal Natsuki do pusy.

Klon pozorne sledoval Nao a monitoroval jej stav očami.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 11:42 pm

Natsuki

Spíš zlý chlapci na hodná děvčata. Nechala jsem si dát od něj čokoládu do pusy. Pak jsem vzala další kousek a dala ho zase jemu.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 11:46 pm

A ty si dobré dievča?! zatváril sa prekvapene ale následne sa zasmial. A vzal si čokoládu. A Natsuki-chan kedy mi zase uvaríš niečo dobrého?
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao

Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 97
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 11:54 pm

Shiryuu Nao

Tentokrát jsem do toho chtěla dát opravdu všechno, protože jsem předpokládala, že to bude prozatím můj poslední pokus. Na víc jsem se už asi necítila a věděla jsem, že když to budu přehánět, zkončím stejně jako včera. Hluboce jsem vydechla a se zavřenýma očima se soustředila na koncentraci chakry. Nedělalo mi problém soustředění...to jsem zvládala skvěle, ale horší to bylo s ovládáním chakry, abych ji donutila dělat přesně to, co chci já. Složila jsem pečetě a udělala techniku. "Raiton, Jibashi!" Tyhle dvě slova jsem pomalu začínala nesnášet...V dlaních se mi vytvořil výboj a já ho poprvé dokázala alespoň trochu ovládat. Teda udržela jsem ho do té doby, než jsem se ho snažila zesílit, ale i tak jsem pocítila malý úspěch, který mě ovšem vyčerpal tak, jak jsem předpokládala. Trochu jsem klopýtla dozadu. ale pořád jsem se držela na nohách. Pro teď to už opravdu stačilo. Odklopýtala jsem ke břehu jezera a posadila se na samý okraj. Nohy jsem spustila do studené vody. Pomáhalo mi to...Bylo to takové osvěžující. Dostala jsem celkem hlad, ale to nebylo důležité, takže jsme tomu moc pozornosti nevěnovala. Teď jsem odpočívala a zírala zamyšleně na svůj odraz, který se zračil na hladině jezera.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 11:56 pm

Natsuki

No můžu se s tebou rozdělit o oběd, zasmála jsem se. Vytáhla jsem z batohu krabičku s obědem a otevřela ji. Přistrčila jsem ji Ataru a podala mu hůlky. Dobrou chuť, popřála jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 11:59 pm

A to musím jesť sám?! povedal ako malé dieťa.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 8 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 12:01 am

Natsuki

Představ si, že ano, dokonce by si mohl dát občas kousek mě, mrkla jsme na něj. Bylo mi s ním fajn, si ce byl zvlaštní, lae dobře se mi sním povídalo. Líp jsem se opřela a užívala si to, že s ním můžu trávit čas.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 8 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 12:07 am

Ták bude zase dohoda ty mne a ja tebe zobral som paličky a zobral som trochu z jedla a držal to pred Natsuki Ták letí otvárajte bránu čakal som kým Natsuki otovrí ústa a či to príjme.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 8 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 12:28 am

Natsuki

Vzala jsem si jídlo. Poslušně jsem to snědla, ale pak jsem se ozvala. Neříkala ti maminka, že si nemáš hrát s jídlem? Prostě sněz co chceš, já stejně nemám moc hlad, pousmála jsem se, poupravila se, opřela si mu hlavu o rameno a zavřela oči.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 8 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 12:42 am

Tak toto nie. Ja ti zjem jedlo a ty budeš hladná a nebudeš môcť trénovať zamračil sa ale z úsmevom na tváry. Nabral znova a zaumienil si že Natsuki nakrmí, pretože on nebol hladný ale kebyže ho kŕmi Natsuki tak by si aj dal. No tak papaj nech si veľká a silná hovoril z ďalším kúskom pre Nat.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 8 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 12:50 am

Natsuki

Si hroznej, zasmála jsem se a otevřela oči. Pokojně jsem se chvíli nechala krmit, pak jsem mu hůlky vzala a zase chvíli krmila jeho.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 8 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 1:29 am

Nakŕmil ju a potom sa nechal od nej kŕmiť Hm... Ja viem ale tak Niekto musí byť. Ty si dobrá a ja hrozný. zasmial sa. A tvárou sa priblížil tesne k tej jej a čakal čo Natsuki urobí, čakal že zase očervenie.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 8 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 8:37 am

Natsuki

Ani ne, jsi docela roztomilí. Usmála jsem se. Odtáhla jsem se kousek dozadu, pak jsem se usmála, přitlačila Ataru zpátky ke stromu a vlezla mu do náruče. Nijak si to nevykládej, zašeptala jsem, opřela jsem si o něj hlavu a zavřela oči. Jsem jenom utahaná.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 8 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 4:07 pm

Ale kdeže nato si tu ty povedal a nechal aby so Natsuki naňho ľahla Samozrejme ty si uťahaná a ja som dobrý vankúš.... a aj perina ak chceš obe ruky som si položil na ňu aby jej bolo teplo.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao

Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 97
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 8 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 5:45 pm

Shiryuu Nao

Celkem jsem se nudila, ale trénovat jsem v tuto chvíli zatím nemohla...Ne, že bych nechtěla, ale můj stav mi to momentálně nedovoloval, takže jsem prozatím musela odpočívat...což mě nebavilo. S povzdechem jsem dál pozorovala vodní hladinu, kterou jsem občas schválně rozvířila kopnutím. Okolní teplota byla vcelku příjemná a výjmečně bylo větší teplo, než obvykle, ale i tak mi díky studené vodě, ve které jsem měla ponořené nohy, začalo být chladno. Nebylo to nijak hrozné, takže mě to nedonutilo vstát a jít si sednout někam jinam. Nějak mi to bylo jedno a vstávat se mi nechtělo.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 8 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 7:07 pm

Natsuki oddychovala a tak som si všimol že Nao netrénuje. Zavrel som oči a rozhýbal klon.

Klon: Postavil som sa a prišiel až k Nao kde som si sadol vedľa nej. Tak ako to ide Nao? opýtal som sa.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jezero Kiri - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jezero Kiri
Návrat nahoru 
Strana 8 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Jezero
» Jezero Oto
» Jezero Uta
» Jezero
» Jezero Sarouma

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Okolí Kirigakure-
Přejdi na: