Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Jezero Kiri

Goto down 
+3
Akio Kaito
Kuga Natsuki
Akihiro Kazuki
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
AutorZpráva
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:54 pm

Natsuki

Když se mlha trochu rozpustila, uviděla jsem Ataru. Došla jsem k němu. Snad jsem tě netrefila? Zasmála jsem se. Koukla jsem se mu na to rameno. Simulante, ušklíbla jsem se. Kde ses řízl doopravdy? Zeptala jsem se protože měl na rameni rozetřenou krev.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:55 pm

Zasmial sa že to prekukla i keď by to prekukol každý Ehm.. no dobre máš ma. Iba tu na ruke ukázal jej rez cez celú dlaň ale on sa tváril akoby nič.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 7:01 pm

Natsuki

Osle, plácla jsem ho po hlavě. Pak jsem sáhla k pásku do lékárničky a vytáhla dezinfekci a obvaz. Ošetřila jsem mu ruku. Dobrý, neštípalo to? Podívala jsem se mu do očí a dostala jsem záchvat smíchu.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao

Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 97
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 7:02 pm

Shiryuu Nao

Vrátila jsem se zpátky k tréninku a senseiovi už nevěnovala ani pohled. Na jeho blbý vtípky jsem opravdu neměla náladu...což jsem neměla nikdy. Mlha se celkem rychle rozpustila do takové míry, že byla dobrá viditelnost. Zvedla jsem ze země kopí a opřela ho o strom, aby mi nepřekáželo na zemi. Znovu jsem se začala soustředit a přestala vnímat všechno kolem. Existoval pro mě teď jen trénink a já tu techniku chtěla zvládnout. Nadechla jsem se a koncentrovala jsem chakru na potřebná místa. Zároveň jsem tvořila pečetě.
"Raiton, Jibashi!" Pokusila jsem se znovu o tu techniku. Účinek byl stejný, jako při posledním pokusu, jen se mi to podařilo udržet asi o vteřinu déle a pořád to bylo slabé. Neotálela jsem a začala znovu.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 7:06 pm

Aj tak sa smial. Zatiaľ čo mu ošetrovala ruku sa oprel o strom a zavrel oči Pfff... to si už skončila? Nemusela si to robiť zahojilo by sa to samé.. časom. prekvapivo som sa pozeral na Natsuki od čoho dostala záchvat smiechu.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 7:13 pm

Natsuki

Když jsem se přestala smát, podívala jsem se na Ataru. Tak promiň, že o tebe mám starost, pokrčila jsem rameny a odešla kousek dál, abych se vrátila k tréninku.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 7:19 pm

Povzdychol si a zároveň zobral Natsukin kunai a vstal som a podával jej kunai bez slova a zároveň z kunaiom jej podával krabičku ktorá bola zatvorená a vnútri bolo sladké prekvapenie. Podával som jej to z ospravedlnujúcim úsmevom.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 7:28 pm

Natsuki

Hahaha, věděla jsem, že nevydržíš a přijdeš, zasmála jsem se v duchu. Asi se mu vážně líbím. Strčila jsem kunai zpátky do pouzdra. Co je tohle? usmála jsem se a ukázala na krabičku.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 7:32 pm

Chcel sa z toho nejako vykrútiť Ehm... to sa mi priplietlo do cesty keď som bol na nákupoch a volalo to na mňa Natsukiiii.... a tak som neodolal a kúpil som ti to snáď budeš rada. popravde ani sám som nevedel čo to bolo ale najskôr asi nejaká bomboniera alebo iná sladká maškrta.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 7:39 pm

Natsuki

Díky, miluju čokoládu, usmála jsem se. Pak jsem se posunula blíž k němu a libnula ho na tvář, je hezké, že si na mě myslel, lehce jsem zčervenala.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 7:42 pm

Uhm... aj od teba je tiež pekné že sa vieš poďakovať zasmial sa a žmurkol na ňu To bola maličkosť. A objal ju.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 7:47 pm

Natsuki

Hej, nějakej drzej, čertila jsem se, ale nakonec jsem ho taky objala. Ale co už s tebou, usmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 7:51 pm

No čo už so mnou... ale nechcem ťa zdržovať od tréningu tak ja si pôjdem pekne sadnúť pod strom a čakať pustil som Natsuki z objatia a došiel až ku stromu a sadol som si k nemu. A pozeral na Natsuki ako jej to ide.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 8:15 pm

Natsuki

Usmála jsem se, položila asi čokoládu vedle něj, kousek poodešla a vrátila se k tréninku. Jo už vidím jak mi to půjde, když na mě budeš koukat. Musím se soustředit na to,abych se nečervenala, jak mám dělat techniku? Otočila jsem se k němu zády. Pokusila jsem se soustředit a vytvořit klon. Samozřejmě se nic nestalo. Jde mi to skvěle, pousmála jsem se, jako bych to neříkala. Zkoušela jsem to znovu a znovu a pokaždé se mi trochu víc dařilo.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 8:22 pm

"Asi by som nemal na ňu zízať lebo jej to nepôjde.." Trošku som sa otočil aby som sa nepozeral na ňu ale o kus vedľa. Vytvoril som hmlu ale iba chumáčik s ktorým som sa hral.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao

Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 97
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 8:24 pm

Shiryuu Nao

Začínala jsem pociťovat mírné známky únavy, ale opravdu jen mírné, tak jsem tomu nevěnovala pozornost. Od rána jsem se moc nezlepšila, z čehož jsem nebyla zrovna nadšená. Myslela jsem, že mi to půjde snadno, když pocházím z klanu, který byl zaměřený pouze na raiton. Jenže nešlo. Možná jsem brala automaticky, že se všechno naučím rychle a teď jsem byla zklamaná, že jsem se pěkně spletla. Snažila jsem se na tuto skutečnost nemyslet, abych se plně mohla soustředit na trénink. Znovu jsem to zkusila. "Raiton, Jibashi!" Rukama mi projel výboj silnější, než obvykle. Trochu mě to potěšilo, ale stejně jsem ho nebyla zatím schopná udržet. Ty slabé výboje jsem udržela alespoň chvíli, ale s těmi silnějšími to zatím vůbec nešlo. Povzdechla jsem si a zkoušela to dál.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 8:29 pm

Natsuki

Pomalu jsem se začala soustředit na trénink a zapomněla na Ataru. Znovu jsem to zkusila a tentokrát jsem dostala vodu do své výšky a trochu ji zformovala do podoby lidského těla. A pak se mi klon zase rozprskl. Jsem velmi nadaná, zasmála jsem se a zkoušela to dál.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 8:33 pm

Postavil som sa a išiel smerom k Nao. Po ceste som povedal Natsuki Ide ti to veľmi dobre len tak ďalej pochválil som ju a pokračoval. Kus od Nao Raiton: Jibashi z rúk mi vyšli blesky a po zemi smerovali k Nao a zastavili sa tesne pred ňou. Tak ako ti to ide? Predveď sa povedal normálnym hlasom zo znakom záujmu.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao

Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 97
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 8:50 pm

Shiryuu Nao

Zrovna jsem se chystala k dalšímu pokusu, ale poněkud mě rozhodily blesky, které ke mě poslal sensei. Sakra...zrovna, když mi to nejde. Povzdechla jsem si pro sebe, ale nedala jsem na sobě nic znát. Otočila jsem se k němu a vymýšlela nějakou chytrou odpověď, abych nemusela přiznat, že se mi zrovna moc nedaří.
"Šlo by mi to líp, kdyby jste byl sensei co k čemu..." Odpověděla jsem neutrálně s naprostým klidem, i když to vypadalo, že si mluvím spíš pro sebe. Povzdechla jsem si a začala se soustředit na techniku. Snad se mi to teď alespoň trochu povede. Zadoufala jsem, protože jsem nechtěla vypadat jako nemehlo, což jsem samozřejmě nebyla. Teď jsem se opravdu snažila a doufala, že ten dvoudenní trénink bude mít nějaký výsledek. Seskládala jsem pečetě a zkusila to. "Raiton, Jibashi." Tentokrát byl výboj ještě o něco silnější než minule, z čehož mi bylo jasné, že to stejně neudržím, i když jsem se snažila. Nějaké blesky mi sice z dlaní vylétly, ale zase rychle zmizeli. Otočila jsem se neochotně k Atarovi a čekala, co mi k tomu řekne. Radši jsem to ani nechtěla slyšet, ale nic jiného mi nezbylo.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 9:13 pm

Hej?! A čo mám urobiť.... napáliť do teba blesky a dúfať že to prežiješ a následne ti to pôjde lepšie? zasmial sa No ale nebolo to zlé také zlé... mám pocit že sa sústredíš nato aby tie blesky mali čo najsilnejšie a nie nato aby si si ich dlho udržala. zdvihol som jednu ruku dlaňou hore. A zase sa mi okolo ruky začali zbiehať zelené blesky ktoré som už raz použil na Nao. Polož si ruku a vnímaj blesky... vnímaj ich také aké sú a nerob z nich niečo čo nie sú. Keď vytváraš techniku a celkovo keĎ používaš Raiton.... maj ich stále v hlave ale také aké sú..... zo začiatku sa sústreď na výdrž a nie silu bleskov... povedal som vážnym hlasom a čakal či mi zase odvrkne alebo si nechá poradiť.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao

Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 97
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 9:38 pm

Shiryuu Nao

Během jeho proslovu jsem se opřela o strom, kdyby náhodou přednášel moc dlouho. Vyslechla jsem si ho, ale přitom jsem zírala na hladinu jezera. Obrátila jsem k němu zrak až ve chvíli, kdy se mu kolem ruky objevily blesky zelené barvy. Můj výraz nejspíš působil totálním nezájmem, ale popravdě jsem přemýšlela o tom, co řekl.
"Hmm...Chápu." Znělo to sebejistě a zároveň, jako by se mě to ani netýkalo. Jeho rada mi vlastně možná i pomohla, jen to z mého chování nebylo nijak znát. Přestala jsem se opírat o strom, a šla to zkusit, jakoby tam sensei ani nestál. Stoupla jsem si tak, abych kolem sebe měla trochu prostoru a pořádně jsem se nadechla. Tak dobře...blesky...blesky...jsou to jen blesky. Soustředila jsem se a tentokrát to vzala trochu jinak. Jakmile jsme si připadala připravená, složila jsem pečetě a znovu to zkusila. Tentokrát jsem se ovšem soustředila na to, abych techniku udržela a bylo mi jedno, jak bude silná. "Raiton, Jibashi!" Tentokrát byl výboj slabší, ale za to jsem ho udržela déle, než kdykoliv předtím. Hmm, možná to půjde...ale pořád musím trénovat. Napadlo mě a dál jsem to zkoušela tímto stylem.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 9:57 pm

"No aspoň že ma počúva a riadi sa tým... keď ma navonok úplne ignoruje " Povzdychol som si a videl že jej to išlo celkom dobre. No tak vidíš že to ide..... najprv vytrénuj výdrž, lebo keď výdrž budeš mať zmáknutú... tak pridanie sily bude hračka. zasmial som sa na ňu milo a úplne som ignoroval to že ma ignorovala.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 10:27 pm

Natsuki

Dál jsem trénovala klon. Celkem mi to začalo i jít z mého pohledu, pak ale prošel kolem Ataru, pochválil mě a moje soustředění bylo rázem v pytli. Dík moc, zamumlala jsem. Chvíli jsem si dala pauzu a pak se do toho pustila znovu. Konečně se mi podařilo dát tomu tvar, takže se to už začalo podobat člověku a dokonce i mě. Zkusila jsem to ještě několikrát a pak si sedla pod strom, na místo kde seděl Ataru a sledovala jeho a Nao.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao

Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 97
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 10:33 pm

Shiryuu Nao

"Ano, to mi také došlo." Odpověděla jsem poněkud nepřítomně a ani se na senseie nepodívala. Stála jsem k němu otočená zády, měla zavřené oči a soustředila se zrovna na další pokus. Sensei mě nějak přestal úplně zajímat a já mu to dávala celkem dost najevo svojí další ignorací. Vůbec mi nedošlo, že už tu trénuji od rána nejspíš delší dobu. Nějak jsem si ani tu únavu neuvědomovala, když myšlenka tréninku byla silnější. Znovu jsem složila pečetě. Už to šlo rychle, protože těch pokusů za mnou bylo tolik, že se to nedalo ani spočítat. "Raiton, Jibashi!" Tentokrát jsem to s chakrou asi trochu přehnala. Výboj byl silný a stálo mě to dosti úsilí, abych ho udržela alespoń chvíli. No, podařilo se mi ho na pár okamžiků udržet, ale za to mě tenhle pokus celkem vyčerpal a já teď zrychleně oddechovala. Sakra! Zaklela jsem v duchu a šla si na chvíli sednout ke stromu, kde bylo opřené mé kopí.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 10:41 pm

Vytvoril som vodný klon ktorý si sadol neďaleko Nao a dával na ňu pozor.
Ja som si z povzdychom odišiel ku stromu a skoro prisadol Natsuki lebo som bol vnímaním niekde mimo. Hups... prepáč mi to na chvíľku som sa zamyslel horlivo som sa ospravedlňoval Nat. A sadol som si vedľa, tým pádom som sa už nemohol oprieť a tak som iba tak sedel. Tak čo Natsuki-chan?! Aj ty sa mi ukáž ako ti to ide zasmial som sa a štuchol do nej.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jezero Kiri - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jezero Kiri
Návrat nahoru 
Strana 7 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Jezero
» Jezero Oto
» Jezero Uta
» Jezero
» Jezero Sarouma

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Okolí Kirigakure-
Přejdi na: