Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Jezero Kiri

Goto down 
+3
Akio Kaito
Kuga Natsuki
Akihiro Kazuki
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
AutorZpráva
Akihiro Kazuki
Jounin
Jounin
Akihiro Kazuki


Poèet pøíspìvkù : 147
Reputation : 0
Join date : 21. 08. 09
Age : 29

Jezero Kiri Empty
PříspěvekPředmět: Jezero Kiri   Jezero Kiri Icon_minitimeThu Jan 12, 2012 11:02 pm

Jezero Kiri 70
Návrat nahoru Goto down
Akihiro Kazuki
Jounin
Jounin
Akihiro Kazuki


Poèet pøíspìvkù : 147
Reputation : 0
Join date : 21. 08. 09
Age : 29

Jezero Kiri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri Icon_minitimeThu Jan 12, 2012 11:07 pm

Jezero Kiri 844-69

Shiryuu Nao

Sice jsem si všimla, že můj, nejspíš budoucí, sensei odešel, ale bylo mi to vcelku jedno. Neobtěžovala jsem se ani otočit jeho směrem. Můj pohled dál zkoumal klidnou vodní hladinu a já si jen mírně povzdechla. Hmm, konečně tu je klid... Ne, že by mě to nějak zvlášť těšilo...i tohle mi bylo vcelku jedno. Nespokojená jsem byla stejně, protože jsem teď neměla co dělat a ani kam jít...Znuděně jsem zaklonila hlavu a pro změnu pozorovala mírně zataženou oblohu. Spozorovala jsem nově příchozího, ale nevěnovala jsem mu žádnou pozornost a doufala, že on udělá to samé a nechá mě napokoji. Po chvilce mě ale přepadl velmi nepříjemný pocit. Věděla jsem, že je ten kluk jinchuuriki, ale překvapilo mě, co se stalo. Zlověstná Rokubiho chakra mě dokázala během pár vteřin dovést do pohotovosti, ale naštěstí zamířil kamsi pryč. Nemínila jsme se do toho nijak plést...nebyl to můj problém, ale věděla jsem, že nejspíš způsobí v Kiri problémy. Nakonec jsem se odebrala k místu, kde leželo mé kopí a sedla si vedle něj. Neměla jsem chuť kamkoliv chodit, obzvlášť, když ta ocasatá příšera nejspíš ničila co mohla.

Jezero Kiri 859-32

Akio Kaito

Po tom všem blázinci co se děl v domě Kuga, jsem zamířil si trochu potrénovat chůzi po vodě a též akrobacii na ní. Minule nám dal Ookami-sesnei co proto jen aby nám dokázal že né vždy se dají věci řešit bojem. Ale v tuhle chvíli mi jeho počínání přišlo naprosto zbytečné, spíš jakoby se chlubil jak je dobrý a jen si nás zkoušel.
Všiml jsem si opodál dívky co tu byla před naším tréninkem minula a meditovala. Neměl jsem chuť se s ní přít či mluvit. Zvláště když měla u sebe kopí... Radši jsem šel kousek dál abych ji nerušil. Zprvu jsem si jen sedl okolo jezera poblíž stromů a vnímal to ticho a klid. ,,Konečně trocha klidu kde po mě nikdo nic nechce..." Řekl jsem si jen tak pro sebe. Lehl si na trávu a na chvíli zavřel oči. Nevím jestli jsem usnul či ne, ale připadal jsem si v celku odpočinutý když jsem zase otevřel oči. ,, Tak a de se aspoň trochu potrénovat" Vstal jsem a vydal se pomalu ke břehu, začal jsem soustředit chakru do nohou, po chvíli kdy jsem si myslel, že by to bylo dostatečně automatické pomalu se vydal na vodu. Byla klidná takže žádný velký problém mi to nečinilo dokud jsem se nerozhodl trochu si zaběhat.... Asi tak každý pátý krok si mi zdálo, že slítnu. Nakonec jsem to většinou ustál, ale přecejen pár pádů bylo nutných.... Když jsem začal mít pokrk chůze začal jsem si spíš jen tak hrát a zkoušet se udržet na vodě jak na rukou tak v leže + nějaké ty kraviny typu skok sem a skok tam... Bral jsem to jako zábavnějsí způsob tréninku co by se mi mohl někdy v budoucnu hodit.

Jezero Kiri 741-2

Matiro Akasaky

Prišiel som k jazeru a bol som fakt naštvaný.Veď ja som jinchuuriky.Mám ľudí chraniť a nie im ubližovať.Bol som tak odhodlaný a mal som voči sebe tolko nenávisti.Začalo to znova, no tento krát som to nenechal len tak. Zaťal som päste a začal som ovládať chakru ktorá zo mňa prúdila do okolia celého jazera ako výchrica. Zrazu ako som stal na jazere tak mi začali na modro svietiť oči a voda okolo mňa sa začala výriť. Bijuu chakra pomaly ustávala a ja som to zvládal. Po niekoľkatich minútach som si povedal: Už nikdy nedopustím aby moja nenávisť ubližovala ostatným.Potom som začal trénovať koncentráciu chakry na velkom stupni.

Jezero Kiri 733-57

Ataru

Stál som na špičke stromu a sledoval som kto tu je.... Po ceste som sa dozvedel nie príliš dobré správy.... Skočil som a doskočil som tesne neďaleko Matira... Matiro počul som že si narobil pekný bordel.... Hovoril prísnym hlasom
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 2:07 pm

Natsuki

Došla jsem k jezeru a vylezla si na strom. Nechtěla jsem být doma, protože jsem si tam připadala jako nechtěná uklízečka. Vytáhla jsem z batohu blok a tužku a začala kreslit jezero.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Jezero Kiri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 3:12 pm

Došel jsem k jezeru a začal Natsuki hledat. Prošel jsem snad celé jezero, ale ona nebyla snad nikde. Byla tma, jen někde se občas ozvalo něší hlas jak tu byli lidé. (pozn. Pro ty co maj den tak to berte že to je jen pro Natsuki, mě a Yunu, díky). Poté jsem zahlédl něco jako odlesk čelenky v měsíčním světle někde v koruně stromů kousek ode mě. Přiblížil jsem se a vyskákal na strom za siluetou Natsuki. Ahoj, Nat? Ty jsi na nás naštvaná? Co děláme až tak blbě? zeptal jsem se posmutňěným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 4:04 pm

Natsuki

Seděla jsem na stromě a kreslila jezero. Užívala jsem si ten pohled a kochala se krajinou. Pomalu jsem domalovala ten obrázek, otočila stránku v bloku a jen pozorovala jezero. Pak jsem jen dívala na mraky. Pak jsem v nich hledala tvary a kreslila je. Bavila jsem se celý den dobře. Nakonec když padla tma , tak přitáhl Akio a začal mlít nějaký kraviny. Co? Proč? To nemůžu nikam jít? Povzdechla jsem si a seskočila na zem. To potřebujou asistenci u svých hrátek? Vydala jsem se domů.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 4:26 pm

Trénoval som s Hiramekarei uvoľnenie chakry z meča.... Šlo to veľmi, veľmi dlho. Bolo mi jasné že to bude dosť dlho trvať kým sa mi to podarí meč ovládnuť naplno...
Po troške tréningu som si ľahol a hlavu plnú myšlienok som si oprel o strom a zavrel oči a snažil sa na chvíľu na nič nemyslieť čo bolo dosť ťažké pri hlave plnej myšlienok....
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 4:33 pm

Natsuki

Došla jsem k jezeru a chtěla jsem si vylézt na svůj strom, ale někdo mi pod ním ležel (Ataru).
Je docela hezký, usmála jsem se. Sedla jsem si do trávy kousek od něj, vytáhla blok a začala ho kreslit.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 4:44 pm

Počul som niekoho kroky a tak som pootvoril a pozrel som sa na dievča ktoré sedelo a niečo si zrejme niečo kreslilo alebo písalo... Kto si? opýtal som sa zo zvedavosti a a znova mal zatvorené oči a pokúšal sa vyčistiť si hlavu od nepotrebných problémov...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 4:55 pm

Natsuki

Zasmála jsem se, když si mě všiml. Jsem Natsuki, mohl byste se nehýbat, než si vás dokreslím, prosím? Zeptala jsem se a pokračovala v kreslení.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 5:01 pm

Hm... tom som mal aj tak v pláne Po tomto som už nepohol ani brvou a zrejme aj vďaka tomuto sa mi podarilo dostať aspoň do ľahkého spánku...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 5:06 pm

Natsuki

Pousmála jsem se nad jeho odpovědí. Pak jsem se vrátila ke kreslení. Nebude to špatný den, když hezcí ninjové spolupracuji. Pomalu jsem dokreslila a pak jen sledovala jak spí.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Jezero Kiri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 5:08 pm

Když Natsuki seskočila, než jsem vůbec stihl něco říct jen sem se díval jak odchází. Po chvíli jsem se vzpamatoval a odešel... (Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 5:15 pm

Konečne som dokázal zaspať a uvolniť sa ale netrvalo dlho a s výkrikom zo strachom v očiach som sa prudko posadil.... Zistil som že to bola len nočná mora jedna z mnohých z mojej minulosti. Rukami som si pretrel tvár a začal som sa dávať dokopy.... úplne som zabudol že tu niekto bol.... Tvár som mal zaborenú do rúk a prudko som dýchal.....
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 5:20 pm

Natsuki

Můj model měl zřejmě noční můru. Vyskočila jsem na na nohy došla k němu a klekla si vedle něj. Jste v pořádku? Zeptala jsem se a opatrně mu položila ruku na rameno. Byl to jen sen. To bude dobré, už je to pryč.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 5:26 pm

Pousmial sa a trocha sa ukľudnil Kiež by to bol iba zlý sen povedal potichu.... chvíľu mlčal a zahľadel sa na jazero Som v poriadku Natsuki a nemusíš mi vykať.... ja som Ataru pozrel sa na Natsuki a pokúsil sa o priateľský úsmev.. hoci to nebolo ľahké po chvíli sa mu to podarilo...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 5:41 pm

Natsuki

Těší mě Ataru, usmála jsem se. Sundala jsem z něj ruku a vrátila jsem se pro blok a batoh. Hledám jednu holku, začala jsem a sedla si k němu. Vytáhla jsem blok a načrtla Nami. Neviděl jste ji?
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 5:49 pm

Natsuki.... ako som povedal prosím ťa tykaj... lebo takto sa cítim moc staro a to nemám rád pozrel sa na ňu vážne a následne sa pozrel na náčrt Uhm... no to je Nami bola tu ale teraz neviem kde je potom sa popozeral po okolí ale nikde ju tu nevidel
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 5:54 pm

Natsuki

No ona u mě bydlí, ale nějak moc se tam nezdržuje, tak o ní mám trochu obavy, je taková zvláštní.
Pousmála jsem se. Vy... teda ty si tu trénoval? Kéž by tu trénoval můj sensei, nebo nedejbože trénoval mě. Takhle se nikdy nic nenaučím.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 6:01 pm

Uhm... no ak sa to nazvať tréningom tak hej trénoval som. zazubil sa Nami sa snáď vie o seba postarať i keď ju ešte dobre nepoznám... možno niekde rozvíja svoj talent.... A ty vieš zrejme pekne kresliť však. pousmial sa a pozeral sa jej do očí.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 6:13 pm

Natsuki

Kreslit možná, ale to je tak všechno. Se smíchem jsem sklopila pohled k zemi. Sáhla jsem do batohu a vytáhla krabičky s obědem, jednu jsem si položila na nohy a jednu nabídla Araru. Nechceš? Původně to bylo pro Nami, ale kdo ví, kde je jí konec. Povzdychla jsem si. Ani se jí nedivím, ani mě se doma být nechce a to je to můj dům.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 6:21 pm

Ale určite sa niečo nájde v čom budeš taká dobrá ako v kreslení povedal jej povzbudivým hlasom. Keď mi ponúkla krabičku ktorá zrejme obsahovala niečo dobré pod zub tak som najprv odmietnuť ale nakoniec som neodolal Ďakujem rád si dám. Každý je svojim spôsobom zvláštny ale ona sa objaví neboj. po povzbudzujúcich slovách nasledoval aj úsmev ktorý mal šíriť odhodlanie...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 6:27 pm

Natsuki

Vyprskla jsem smíchy. Děkuji, ale morální podporu nepotřebuji, jsem v pohodě, já si věřím až moc. Už jsem se smála normálně. Není třeba se bát toho oběda, vařím taky docela dobře. No a Nami se o sebe postará určitě, moc dobře si pamatuji, jak srovnala Akia. Podala jsme mu hůlky. Přeji dobrou chuť, otevřela jsem krabičku a pustila jsem se do oběda.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 6:31 pm

Dobrú chuť vzal si paličky a pustil sa do jedla ale iba sem tam jedol... Viac premýšľal ako jedol ale aj to to zjedol všetko Hm.. bolo to skvelé ďakujem... a vlastne kto je tvoj sensei teda ak nejakého máš? zase sa objavila moja zvedavosť
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 6:40 pm

Natsuki

Pomalu jsem jedla a pozorovala Ataru.
Není zač, usmála jsem se na něj sklidila krabičky. Pak jsem se zamyslela. No já ho viděla jen jednou a nějak si nepamatuji jak se jmenuje, možná Ookami nebo tak nějak, ale jeho summon je husky, Katsuro, trochu úchyl. I když vlastně s dětskama s týmu už trénoval. Povzdechla jsem si. Pak jsem se rozesmála, ty určitě děláš senseie Nami, že ?
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 6:49 pm

No tak až nato že som sa jej predstavil a našiel jej niekoho kto jej pomôže viac než ja som ju moc nenaučil zasmial sa Hm Ookami toho nepozná a ani úchylného psa začal sa trocha smiať lebo mu to prišlo smiešne Vlastne čo som sensei som žiadneho svojho žiaka nenaučil nič toto povedal už nie s takým elánom a radosťou ako všetko predtým...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jezero Kiri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jezero Kiri
Návrat nahoru 
Strana 1 z 14Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Jezero
» Jezero Oto
» Jezero Uta
» Jezero
» Jezero Sarouma

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Okolí Kirigakure-
Přejdi na: