Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Jezero Kiri

Goto down 
+3
Akio Kaito
Kuga Natsuki
Akihiro Kazuki
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
AutorZpráva
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 7:33 pm

Natsuki

Taky bych měla trénovat, ale neska se mi už nechce. Zase jsem se opřela o Ataru. Promiň, nemůžu jinak, zabíráš celý strom, usmála jsem se. No je trochu zvláštní, ale nepřipadá mi špatná, spíš zajímavá, je na ní něco zvláštního, trochu dračího, pousmála jsem se. Ale chtěla bych se s ni skamarádit, jestli si myslí, že mě odradila, tak to se plete, rozesmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao

Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 97
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 7:47 pm

Shiryuu Nao

Nevzdávala jsem se a zkoušela to pořád dokola, i když jsem žádný velký pokrok neviděla. Občas byl výboj silnější, než ty předchozí, ale to tak všechno...žádná výrazná změna k lepšímu se nekonala a já už byla celkem dosti unavená, ale ani to mi nezabránilo pokračovat v tréninku. Po dalším neúspěšném pokusu jsem na chvíli přestala a zahleděla se s mírným povzdechem do jezerní hladiny. Tohle zvládnu, i kdybych tu měla být v kuse třeba celou noc. Usmyslela jsem si pevně a trochu se vydýchávala. Snažila jsem se na sobě únavu nedát nijak znát, i když jsem byla odevšech daleko na to, aby si někdo všiml. Konec přestávky...Tohle nevzdám. Přivřela jsem oči a začala znovu soustředit svou chakru. Možná to bylo mou únavou, ale najednou jsem se úplně do mé soustředěnosti ponořila a nevnímala okolí. Po chvilce jsem otevřela oči a znovu zkusila techniku. "Raiton, Jibashi!" Z rukou mi projel výboj silnější, než ty předchozí. Blesky šlehly tak nějak okolo, ale stejně jsem to nedokázala udržet a tudíž ani kontrolovat. Nějak mi i tento malý úspěch dal chvilkovou energii do dalšího pokusu a já to zkusila znovu. Už při koncentraci chakry jsem trochu klopýtla, ale nevěnovala jsem tomu příliš pozornosti a pokračovala dál o to usilovněji. Nechtěla jsem to teď pokazit a za každou cenu jsem to chtěla dokončit...Nemohla jsem teď přestat. "Raiton, Ji-..." Jakmile jsem se snažila vypustit chakru v podobě blesků do techniky, už jsem to nějak nezvládla a ztratila jsem vědomí.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 7:52 pm

Zasmial som sa a povedal To som rád že som tak veľký že zaberám celý strom zasmial som sa a pokračoval Nehovorím že je zlá... a to že je zvláštna tak vďaka tomu som si ju nechal v týme... Takže keď budeme na ňu dvaja snáď sa nám ju podarí dať dokopy A akože som sa natiahol a jednu ruku prevesil cez Natsukine rameno. Ale všimol som si že Nao je dosť vyčerpaná a bola otázka Času kedy stratí vedomie. Ten moment prišiel a v bolo zo mňa vidieť iba šmuhu a skôr ako Nao padla na zem som ju stihol včas chytiť. No tak to bolo tesné povzdychol som si
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 8:02 pm

Natsuki


Doběhla jsem za Ataru a Nao. Potřebuješ s ní nějak pomoct? Zeptala jsem se a zvedla Naoino kopí ze země.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 8:16 pm

Pozrel som sa na Nao a bolo mi jasné že to je iba vyčerpaná chakra. No nieje to nič iné ako nedostatok chakry Položil som ju na zem nech leží a rukou som začal prechádzať nad Nao Raiton: Chiyu Senkou z ruky mi šľahali blesky zelenej farby ale ktoré nemali žiadny negatívny vplyv ba naopak mali pomôcť Nao Toto by jej mohlo trocha pomôcť zasmial som sa


Naposledy upravil Ataru dne Tue Jan 17, 2012 8:25 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 8:23 pm

Natsuki

Dobře, usmála jsem se, položila kopí vedle Nao a vrátila se pod strom. Sedla jsem si, opřela se o něj zády, přitáhla si batoh, vytáhla blok a začala si kreslit.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao

Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 97
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 8:49 pm

Shiryuu Nao

Připadalo mi, jako bych se najednou probouzela z dlouhého spánku. Nějakým způsobem jsem po chvilce přišla k sobě, ale pořád jsem si to nějak neuvědomovala. Cítila jsem se trochu divně, ale pořád jsem tak napůl spala...Vůbec mi nedocházela celá tahle situace a já si v tuhle chvíli snad opravdu myslela, že jen spím. Veškerá má iluze skončila, jakmile jsem zaslechla senseiův hlas. Automaticky jsem otevřela oči a chvíli na něj nechápavě zírala.
"Co...?" Chvíli trvalo, než mi došlo, co se vlastně stalo. Jakmile mi to docvaklo, odstrčila jsem od sebe senseie a vyskočila prudce na nohy, ale zase jsem klopýtla. Nějak se mi to podařilo ustát, i když jsem se pořád cítila dosti unaveně...a teď ještě ke všemu ztrapněně. Vadilo mi, že jsem tu omdlela...a vadilo mi to hodně. Mlčky jsem si sebrala ze země své kopí a radši se na ty dva ani nedívala. Pořád jsem měla co dělat, abych zvládla vůbec stát, ale nechtěla jsem to dát najevo.


Naposledy upravil Shiryuu Nao dne Tue Jan 17, 2012 8:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 8:52 pm

Pomaly som sa postavil a pozrel na Nao Mala by si si dať pauzu v hlase bolo cítiť starosť. Mala by si vedieť kedy je dosť lebo nabudúce sa ti môže stať niečo horšie.... môžeš aj zomrieť povedal z úsmevom na tvári a hovoril to z ľahkosťou. Otočil som sa a pomaly dokráčal k Natsuki Čo to kreslíš? pozrel som sa na ňu a čupol si oproti nej.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 8:58 pm

Natsuki

Byla jsem zabraná do kreslení, že jsem si ani nevšimla, že se Ataru vrátil ke mě. Promiň nedávala jsem pozor, usmála jsem se. Protože se koukal na blok, co jsem držela v ruce, usoudila jsem, že se ptal na to co čmárám. Kreslím tebe, usmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao

Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 97
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:07 pm

Shiryuu Nao

Neměla jsem náladu na něčí přednášky, tak jsem senseiovi ani neodpověděla a dělala, jako by tam ani nebyl. Chtěla jsem jít domů, ale riziko, že bych sebou někde plácla a případně zase omdlela, jsem teď nechtěla podstoupit. Svůj momentální stav jsem si totiž docela dobře uvědomovala. Odpotácela jsem se k nejbližšímu stromu, opřela se zády o jeho kmen a pomalu se svezla do sedu. Měla jsem v plánu si nejdřív trochu odpočinout a až pak se vydat do sídla.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:18 pm

Tváril som sa ohromený Čím som si to zaslúžil? opýtal som sa a obzrel sa za Nao. Presne spravila to čo som čakal že urobím. Potom som sa znovu pozrel na Nat. Ehm... posunieš sa alebo si teraz pre zmenu môžem lahnúť ja na teba? povedal do neistým hlasom a zaškeril sa.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:30 pm

Natsuki

Nevím, že by si vypadal tak hezky, že je radost tě kreslit? Zašklebila jsem se na něj. No klidně se opři, akorát nevím jak pak budu kreslit, zčervenala jsem, a já se jen opírala, neležela jsem na tobě. Odsunula jsem se od stromu, aby se o něj mohl opřít.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao

Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 97
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:39 pm

Shiryuu Nao

Nějakou dobu jsem jen seděla opřená o strom a se zavřenýma očima poslouchala okolní zvuky přírody. Uklidňovalo mě to a cítila jsem se díky tomu líp...obzvlášť díky tomu klidu. Netrvalo dlouho a já se cítila v pohodě alespoň natolik, že bych už nemusela omdlít cestou do šermířského sídla. Zapřela jsem se rukou o kopí a už celkem bez námahy se zvedla. Bez jakéhokoliv slova, nebo pohledu jsem od jezera odešla.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:43 pm

Na tvári mu vybehol lišiacky úsmev Hm... noo tak ja to vymyslím povedal som a ľahol som si tak že som mal o Nat opretú iba hlavu a tak som ležal a spokojne povedal Takto vyhovieme aj tebe aj mne zasmial sa. A už mal zatvorené oči a povedal Škoda že ja nevynikám v ničom kde by som mohol znázorniť tvoju krásu ani si neuvedomil že to hovoril nahlas.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:05 pm

Natsuki

Hej, to jsem mohla zůstat opřená o ten strom, rozesmála jsem se. Poposedla jsem si tak, aby se mu dobře leželo. Položila jsem blok vedle sebe, protože takhle jsem kreslit nemohla. Nevadí, dokreslím to doma. Ještě, že zavřel oči, aspoň neviděl jak jsem zrudla. Hezká? Já? Nevěděla jsem co říct, tak jsem jen seděla a pozorovala Ataru.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:10 pm

"Hops.." Uvedomil som si že som to zrejme povedal priamo. Nepočul som Natsuki nič hovoriť a tak som sa opýtal Natsuki-chan si tu ešte? Si v poriadku lebo väčšinou hovoríš viac. otvoril som oči a videl že Nat sa Červená zrejme od toho čo som povedal.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:14 pm

Natsuki

Těžko jsem mohla utéct, když na mě ležíš, rozesmála jsem se. Jo jsem strašně ukecaná, ale tak pokud tě ruším ve spaní, tak se pokusím zmlknout, jako vždy, když jsem byla v rozpacích, jsem mluvila rychle a nesouvisle.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:18 pm

Zasmial som sa No skôr by som bol rád kebyže rozprávaš... aj tak nezaspím a tvoj hlas rád počujem znova som sa zasmial a zatvoril oči.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:23 pm

Natsuki

Klidně spi, stejně nevím co ti povídat, usmála jsem se. Bylo příjemné válet se v trávě, mimořádně nepršelo, takže ani nebylo mokro. Co mám dělat? Po tom co řekl, že jsem pěkná, jsem byla nejistá. Nakonec jsem se uvolnila a užívala si Atarovu přítomnost.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:25 pm

Porozmýšľal Hm... no tak neviem... porozprávaj mi o svojom dome, rodine prípadne priateľoch zasmial sa a ešte dodal. A ak to nebude trúfalé mám rád keď sa mi niekto prehrabáva vo vlasoch znova sa zasmial a oddychoval.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:33 pm

Natsuki

Jo je to troufalé
, zasmála jsem se. Ale jsem ochotná se domluvit. ty mi povíš něco o sobě a já se nad tím zamyslím. Chvíly jsem počkala a pak jsem mu jemně prohrábla vlasy. Takhle? Pousmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:39 pm

Na chvíľu som odul tvár ale potom som sa zasmial a povedal Hm... no to je fér... I keď neviem čo by som ti o sebe mal povedať.... Okrem blízkej minulosti ti radšej nič staršieho nebudem hovoriť potom mi prehrabala vlasy Mmmm... to je ono
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:47 pm

Natsuki

S tebou je to těžký, usmála jsem se a dál ho hladila ve vlasech. Aspoň něco. Zaprosila jsem. Neříkej že nemáš žádné jiné záliby, jak válení se u jezera? Popíchla jsem ho.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:01 pm

Chvíľu som premýšľal a aj otvoril oči a nakoniec som si povedal že prečo nie a znovu som zatvoril oči a povedal Uhm... tak väčšina o mne je zlá lebo som zlý chlapec zasmial som sa No ja som taký zmetek.... ale okrem tréningu mám ešte rád hmlu a dážď... a záľuby no tak na tie som nemal čas a som nešikovný takže by mi aj tak nič nešlo.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:11 pm

Natsuki

Aaaa tak co tu s tebou dělám sama, když si zlý chlapec, předstírala jsem strach. Pak jsme se rozesmála a dala jsem ruku pryč. Žádné informace, žádná dohoda.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jezero Kiri - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jezero Kiri
Návrat nahoru 
Strana 5 z 14Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Jezero Uta
» Jezero
» Jezero
» Jezero Oto
» Jezero Sarouma

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Okolí Kirigakure-
Přejdi na: