Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Jezero Kiri

Goto down 
+3
Akio Kaito
Kuga Natsuki
Akihiro Kazuki
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
AutorZpráva
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 12:23 am

Mne býva väčšinou zima cez noc a tak potrebujem zdroj tepla. zasmial sa. No tak keď inak nedáš aj raňajky budú stačiť postavil sa a Natsuki držal v náručí. Chceš sa voziť alebo sa radšej prejdeš? opýtal som sa a a čakal či sa bude chcieť odniesť alebo ju budem musieť pustiť.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 12:38 am

Natsuki

Já umím chodit, zasmála jsme se když se se mnou zvedl. Nemusíš se se mnou tahat. Tak zahřívání by si chtěl, hmm třeba bude Katsuro doma, ten by tě zahrál, vzpomněla jsem si na senseiova psího mazlíka.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 12:45 am

Tak spanie v podstate by sme robili to čo doteraz. Len by bol v tom rozdiel že sa nebudeme opierať o strom ale ležať v pohodlnej posteli. A keď si doteraz oddychovala tak nemusíš sa ťahať domov. Ja ťa rád odnesiem aspoň sa trochu rozhýbem. A Katrsuro to nieje ten úchylný pes o ktorom si raz hovorila? zasmial sa. A napravil si Natsuki aby ju držal pohodlnejšie.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 12:56 am

Natsuki

Neboj on má spadeno jen na Yunu. zasmála jsem se. Dala jsem mu ruce kolem krku, tak si mě nes,když ti to udělá radost. Promiň, ale slušné holky nespí se zlými kluky v posteli před prvním rande, vyprskla jsem smíchy.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 1:01 am

Niesť si ťa budem ale či zlý chlapec trafí do správnej postele vyplazil jazyk a zasmial sa Tak len aby sme to všetko stihli zajtra. Raňajky, tréning, prvé rande... zasmial sa a niesol Natsuki k nej domov. Už ho tam raz viedla a tak cestu poznal dobre. (Presun)
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 1:26 am

Natsuki

Tvoje sebevědomí je hrozný, kdo říkal, že nějaký bude? Rozesmála jsem se a nechala se nest domů.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao

Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 97
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 10 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 9:43 pm

Shiryuu Nao

Nějakou dobu jsem se opět toulala ulicemi, než jsem se rozhodla jít k jezeru a trénovat. Dnes jsem prostě musela tu techniku zvládnout. Rozhlédla jsem se a k mému překvapení tu nikdo nebyl. Naštěstí ani sensei. Cestou jsem zvládla sníst svou snídani, takže jsem hlad neměla. Dokonce i můj stav se zlepšil a já se cítila celkem dobře. Našla jsem si u jezera své místečko, odložila jsem kopí a bez dalšího otálení začala trénovat.
Návrat nahoru Goto down
Nami Kōrihiya

Nami Kōrihiya


Poèet pøíspìvkù : 17
Reputation : 0
Join date : 16. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 10 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 10:01 pm

Přišla jsem k jezeru. Pomalu jsem se procházela kolem jezera, když jsem si všimla Nao. Nejspíše cvičila nějakou techniku a tak jsem si sedla pod strom vedle jejího kopí a pozorovala jsem ji.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao

Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 97
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 10 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 10:19 pm

Shiryuu Nao

Zrovna jsem chtěla začít, když přišla k jezeru Nami. Překvapeně jsem se k ní otočila a sledovala, kam jde. Neukázala se tu už pěkně dlouhou dobu. Ne, že bych si jí nějak všímala, ale tyhle věci jsem si celkem pamatovala. Obzvlášť, když skoro každé naše setkání končilo bojem. Ušklíbla jsem se, když si šla drze sednou ke stromu, kde jsem měla opřené kopí. Neměla jsem teď čas na hádky s ní, ale přecejen jsem si malou poznámku neodpustila.
"Nepošpiň mi svojí přítomností kopí." Ušklíbla jsem se a odvrátila od ní zrak. Úšklebek mi ale nějakou chvíli na tváři zůstal. Teď už pro mě byla zase vzduch a já se pustila do techniky. Chvíle soustředění, koncentrace chakry a pak už jen skládání pečetí. Tohle jsem už měla docela dobře zažité. Nejhorší to bylo dovést do techniky. "Raiton, Jibashi!" Dnešní první pokus nedopadl zle. Rukama mi projel výboj, který nebyl ani slabý, ale ani moc silný. Prostě tak akorát na to, abych ho zvládla nějakou chvíli udržet. Blesky, co vylétly z mých dlaní byly také vcelku znatelné a nějakou chvíli vydržely. Už jsem zvládla techniku udržet výrazně déle, ale ještě jsem s ní moc nezvládala manipulovat. Jen tak mě napadlo, že bych si mohla úplnou náhodou vyzkoušet techniku na Nami, když mě bude rozčilovat a opět jsem se nad touhle myšlenkou povýšeně usmála. No na nic jsem nečekala a pustila se dál do tréninku.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 10 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 10:41 pm

Natsuki

Došli jsme k jezeru. První čeho jsem si všimla byla Nao, trénující tu techniku co včera. Pohled mi sklouzl mezi stromy a já uviděla Nami. Máš tu svoje holky, usmála jsem se na Ataru. Jsem ráda, že je Nami v pořádku. Ikdyž nerada pustila jsem jeho ruku. Jdu trénovat, jdeš za nimi?
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 10 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 10:56 pm

Spolu s Nat sme došli až k jazeru. Po tom čo povedala som si všimol Nao aj Nami. Povzdychol som si ale videl som že sa aspoň nehádajú. Vytvoril som jeden vodný klon. Natsuki snáď ti nebude vadiť keď sa ti bude venovať iba môj klon. Predsa konečne ich mám pokope aspoň dve tak sa im musím venovať snáď to chápeš. povedal a čakal čo povie Nat.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 10 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 11:00 pm

Natsuki

Já bych to zvládla i sama, stejně mě jenom rozptyluješ, usmála jsem se na něj, pozdravuj je. Mrkla jsem na něj. Pak jsem zavřela oči, soustředila se a začala trénovat.
Návrat nahoru Goto down
Nami Kōrihiya

Nami Kōrihiya


Poèet pøíspìvkù : 17
Reputation : 0
Join date : 16. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 10 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 11:10 pm

Všimla jsem si, že s mojí bytnou přišel i sensei. Hmm..to je dost že se taky ukázal. Pomyslela jsem si a dál jsem se koukala na Nao. Cvičila nějakou techniku s blesky. Vypadalo to docela nebezpečně. Um..nechtěla bych být tím na kom si to vyzkouší. Neměla jsem chuť se s ní hádat a tak jsem ignorovala co říkala a vzala jsem její kopí do ruky. No není to nic moc... Ušklíbla jsem se na ni.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 10 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 11:15 pm

No ale nikdy nevieš. Tak ja idem za nimi ale platí to čo som povedal. I keď zrejme to dopadne že nepôjdeme len dvaja. Jasné budem ich pozdravovať, tak zatiaľ.
Povedal a kráčal smerom k Nami a Nao. Zastal niekde medzi nimi. Zdravím Nami a Nao. Ták mohli by sme konečne začať ako tým keď vás tu mám takto po kope. otočil sa na Nao. Tak čo ako ide technika? náslende sa otočil na Nami Tak čo našla si niekoho kto ti pomôže z Hyotonom? opýtal sa a čakal na vlnu informácií naraz.



Klon len sa posadil neďaleko Natsuki a dával na ňu pozor a sledoval jej tréning.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao

Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 97
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 10 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 11:25 pm

Shiryuu Nao

Zrovna jsem skládala pečetě na techniku, o kterou jsem se celou dobu pokoušela. Nami jsem si nevšímala do té doby, dokud mi nezačala chmatat svýma špinavýma zakrslýma prackama na kopí. Otočila jsem se a hodila po ní vražedným pohledem. Tohle neměla dělat. Senseie jsem úplně zignorovala a techniku dokončila za jiným účelem než původně. "Raiton, Jibashi!!" Spíš jsem zavrčela a vytvořila techniku. Rozběhla jsem se k Nami, která seděla teoreticky hned za mnou. Byla jsem naštvaná, takže technika byla celkem silná a držela jsem ji asi jen silou vůle. Udeřila jsem svýma rukama, ze kterých sálaly blesky do kmene stromu kousek nad její hlavou. Neměla jsem v úmyslu ji zabít. Tohle ji mělo pouze naučit, že nemá sahat na mé věci. Techniku jsem použila opravdu celkem vysoko nad její hlavou, takže jí neměla nijak ublížit. Možná mohla dostat malou ránu, ale i o tom jsem pochybovala. Dál jsem techniku neudržela, tak jsem jí vytrhla mé kopí z jejích rukou a vzala si ho k sobě.
"Tohle už víckrát nedělej" Řekla jsem už úplně klidným tónem, jako by se nic nestalo, ale nepříjemný úšklebek mi na tváři zůstal a já si dosti nepříjemně přeměřovala Nami pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 10 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 11:51 pm

Natsuki

Vytvořila jsme první klon. Už trochu vypadal jako já. Hmm, že bych si na jeho přítomnost už zvykla? Zkusila jsem to znovu a zase to bylo o trošku lepší. Usmála jsem se na Atarův klon a pokračovala v tréninku.
Návrat nahoru Goto down
Nami Kōrihiya

Nami Kōrihiya


Poèet pøíspìvkù : 17
Reputation : 0
Join date : 16. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 10 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 12:02 am

Děláte si ze mě pr...ehm..srandu? Podívala jsem se na něj jestli to opravdu myslí vážně. Nemám si náhodou i techniky vytvářet sama? Pokud vím mizukage řekla že jsou všichni mrtví..neumím zázraky..Byla jsem celekem vyvedená z míry a tak jsem si v první chvíli ani nevšimla Nao, která na mě zaútočila. Najednou mi nad hlavou prolítla její ruka a strom za mnou se rozbil. Jejda.. vypadlo ze mě a koukala jsem na Nao trochu omámeně.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 10 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 12:16 am

Pokrútil hlavou a povzdychol si. No dobre inak to nepôjde. Takže Nao ty už nikdy nezaútočíš na Nami. Nami prepáč zabudol som. ašiel som ho ale momentálne neviem kde sa nachádza. Zrejme je mimo dedinu hneď ako sa objaví donútim ho nech ťa niečo naučí. A začnite sa správať ako ninjovia a nie dve nedospelé deti ktoré sa hádajú o to kto má krajšie vedierko na piesok. Nakričal na obidve a potom sa snažil upokojiť až sa mu to podarilo. Pár razí sa zhlboka nadýchol a vydýchol a všetko bolo v poriadku. Takže sa prosím vás obidve posadte a povedzte v čom vynikáte, aké sú vaše záujmy a vaše ciele ktoré chcete dosiahnuť. povedal už miernejšie a potom sa otočil na Natsuki. Natsuki poď kludne sa pridaj k nám. hovoril pokojnejšie a pokojnejšie.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao

Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 97
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 10 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 12:32 am

Shiryuu Nao

Ze senseie a jeho proslovu jsem si nedělala vůbec nic a jen jsem znuděně pokrčila rameny. Odstoupila jsem od Nami pár kroků a konečně po nějaké době pohlédla na senseie a začala ho jakž takž vnímat.
"Ještě něco?" Povzdechla jsem si potichu ihned po jeho proslovu a prohodila si vlasy. Nejspíš to ani neslyšel, protože zase pokračoval. Vyslechla jsem, co po nás chce, ale nikam sedat jsem si nehodlala. Zůstala jsem stát a opírala jsem se o kopí. Vlastně jsem ani neměla v úmyslu senseiovi cokoliv sdělovat.
"Nemám čas se tu vybavovat, chci trénovat." Odpověděla jsem tónem, který mluvil za vše.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 10 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 12:35 am

Natsuki

Zrovna když se mi to konečně podařilo, zavolal na mě Ataru. Povzdechla jsem si zrušila klon a rozešla se k nim. Ahoj Nao, Nami, usmála jsem se na ně ignorujíc mizernou náladu Nao. Co potřebuješ? Usmála jsem se na Ataru.
Návrat nahoru Goto down
Nami Kōrihiya

Nami Kōrihiya


Poèet pøíspìvkù : 17
Reputation : 0
Join date : 16. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 10 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 12:41 am

To tu budeme ztrácet čas řečmi? Podivila jsem se nad senseiovou omezeností. Měli bychom spíše trénovat... Také jsem stoupla a postavila se kousek dál od nich. Mezitím přišla Natsuki. Hm... nazdar. Řekla jsem a znechuceně jsem pozorovala jak se usmívá na Atara.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 10 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 12:49 am

Prosím ťa dostali sme sa k zoznamovaniu ak chceš môžeš sa pridať k nám pokúšal sa to hovoriť s kludným hlasom ale moc sa mu to nedarilo. Klon sa v vzápätí rozprskol a okolo rúk mu začali behať blesky. Zaťal päste a snažil sa potlačiť hnev aby ich zase nevykričal. Obidve a ak chce tak aj Natsuki poviete niečo o sebe ostatným. Ak som to nepovedal dosť jasne tak následne príde k osobnému vysvetleniu nie príliš príjemným spôsobom. hovoril zo zaťatými zubami a zlým pohľadom prepaľoval Nao aj Nami. Zrejme to bolo z toho že sa poriadne nevyspal.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao

Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 97
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 10 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 1:07 am

Shiryuu Nao

Senseiovo rozčilení mě celkem pobavilo a na tváři se mi oběvil už ten dobře známý úšklebek.
"Pokud jste nás přišel k jezeru zdržovat tímhle, nemusel jste se vůbec namáhat..." Řekla jsem s mírným výsměchem v hlase, ale nakonec jsem se rozhodla odpovědět, abych od toho otravy měla co nejdřív pokoj. Teď jsem si vzpoměla na klona, za kterého jsem mu chtěla ještě vynadat.
"Hmm, takže jmenuji se Nao a pocházím z klanu Shiryuu, který se zaměřuje pouze na raiton. Je mi patnáct let a rozhodně nemám v úmyslu vést tu s vámi tyhle zbytečný rozhovory, jen proto, že si sensei štěkne a věnuje nám pět minut svého drahoceného času. A navíc, za ten včerejšek bych vám neměla říkat vůbec nic. Jak si jako představujete, že mě necháte sledovat nějakým neschopným klonem?" Odpověděla jsem úplně otráveně a arogantně si měřila senseie pohledem. Jeho nálada byla nejspíš po bodem mrazu stejně jako ta moje jen s tím rozdílem, že on mě nejspíš co dělat, aby nevybouchl. Nevím proč, ale celkem mě pobavilo, že jsem vytočila senseie...Navíc naprosto neúmyslně. Natsuki jsem pořád ignorovala a vnímala jsem jen Nami, protože jsem s jejím názorem výjmečně souhlasila.
Návrat nahoru Goto down
Nami Kōrihiya

Nami Kōrihiya


Poèet pøíspìvkù : 17
Reputation : 0
Join date : 16. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 10 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 1:37 am

Ataru se na nás díval dost naštvaně a tak jsem se jenom ušklíbla. Pobavilo mě, že se nechal vytočit zrovna mnou a Nao. Hmm...ok jak chcete...Zamyšleně jsem se podívala někam za něj a pak jsem mluvila dál. Jmenuji se Nami...Nami Kōrihiya...um...je mi 14 let a do téhle vesnice jsem přišla před pár dny. Stačí? Zeptala jsem se znuděně a netrpělivě jsem přešlápla na místě čekajíc na jeho odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 10 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 1:47 am

Chcete tréning? Fajn budete to tréning dôvery. Nao a Nami spolu a pokiaľ toto nezvládnete pošlem vás naspäť na akadémiu a potom znova sem ku mne a takto dookola pokiaľ sa to nenaučíte. Jedna z vás bude volne padať na chrbát a tá druhá ju chytí lebo vie že jej dôveruje. Tá čo padá sa ničoho nebude báť lebo dôveruje že ju jej parťačka chytí. akto to spravíte raz jedna raz druhá. Jasné? hovoril už normálnym hlasom i keď sa tam objavil sem tam náznak posmešku.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jezero Kiri - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 10 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jezero Kiri
Návrat nahoru 
Strana 10 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Jezero
» Jezero Oto
» Jezero Uta
» Jezero
» Jezero Sarouma

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Okolí Kirigakure-
Přejdi na: