Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Jezero Kiri

Goto down 
+3
Akio Kaito
Kuga Natsuki
Akihiro Kazuki
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
AutorZpráva
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 12:16 am

Natsuki

Já o sobě nepochybuju, jsem dokonalá, zasmála jsem se. Už se mi nechce trénovat nenajíme se? zeptala jsem se a rozešla se k batohu, co ležel pod stromem, pod kterým seděl Ataru.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 12:19 am

Chvíľu som rozmýšľal na jej otázkou a nakoniec povedal Tá technik ti má pomôcť ovĺadnuť lepšie Raiton... Následne by ti malo ísť jednoduchšie vkladanie Raitonu do zbrane... Ale je to čisto na tebe aké poradie si zvolíš ako to bude lepšie. povedal a ešte ho niečo napadlo a tak dodal A ešte jedna vec, mám v pláne ísť do Kumo kvôli technikám... Takže ak budeš poslúchať a budeš dobrá tak ťa zoberieme zo sebou.... Lebo nikto iný ako ninja z Kumo nevie ovládať Raiton lepšie... Tak a teraz začni trénovať. následne som sa pozrel smerom k Yune a Natsuki ako im ide tréning. Videl som že si zabávajú a mne sa na tvári objavil úsmev... Zasnene som pozoroval Natsuki. Keď prišla ku mne daroval som jej príjemný úsmev a opýtal sa Tak ako Natsuki videl som že Vám to už celkom ide
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 12:33 am

Natsuki

Ani ne, spíš Yuně jak mě, ale já na to příjdu, oplatila jsem mu úsměv a natáhla se pro batoh co ležel kousek od něj. Pak jsem sebou plácla na zem vedle něj. Dáš si sendvič? Zeptala jsem se. Jeden jsem automaticky podala Yuně. Druhý jsem podala Ataru aniž bych čekala na odpověď. Pak jsem se usmála na Nao, nabídla bych ti taky, ale nebyla jsi ze mě moc nadšená a máš v ruce zbraň. Mrkla jsem na ní. Pak jsem zalovila v batohu a vytáhla jeden taky pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 12:38 am

S radosťou som prijal sendvič. A začal pomaly oskusovať Hm... Natsuki mala by si ma prestať učiť na tvoje dobroty lebo sa ma potom nezbavíš a už nebudem chcieť iné jedlo ako od teba. zasmial som sa. A neboj sa určite to zvládneš raz dva...


Naposledy upravil Ataru dne Tue Jan 17, 2012 12:39 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 12:38 am

Díky Nat. Posadila jsem se kousek od nich a pustila se do jídla při čemž jsem je zvědavě pozorovala.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 12:43 am

Natsuki

Rozesmála jsem se. Kdo ti prosím tě vaří, že tohle považuješ za dobrý? Svůj sendvič už jsem zbaštila a tak jsem vytáhla další. Jeden jsem hodila Yuně. Pokud si stěžuješ na způsob podávání, nemáš si sedat tak daleko, zašklebila jsem se na ni. Další jsem podala i Atarovi. Jsem ráda , že ti chutná. Usmála jsem se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 12:47 am

Jsem plná, ale díky Nat. S obtížemi jsem vstala doskákala k Nao a podala jí svůj sendvič . Vem si jestli chceš. Trochu jsem se na ni usmála a čekala na její reakci.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 12:50 am

Zasmial som sa keď ďalší sendvič hodila Yune Tak už som veľký chlapec tak si robím sám... No ale to čo si pripravujeme ja tak to je iba pavilo pre moje telo narozdiel od tochto... Hm.. cítim tam niečo špecifické čo sa v jedle len tak nenájde... A tou je láska s ktorou boli robené tieto sendviče. znovu sa zasmial. A o chvíľu sa mu objavil zamyslený pohľad od ktorého sa radšej odpútal.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 12:56 am

Natsuki

Spíš v rychlosti jak s láskou, rozesmála jsem se. Ale tak příště na tebe budu myslet, až je budupřipravovat, smála jsem se. Nebude ti chvílí vadit moje společnost? Udělala jsem na něj psí oči. Jsem totiž líná se hnout, přiznala jsem a opřela se o strom a trochu i o Ataru. Promiň, řekla jsem, zavřela oči a relaxovala.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 1:03 am

Úsmev som mal na tvári stále No tak to budeš hodná. A to viež že mi nebude vadiť tvoja spoločnosť, ja budem len rád znova som sa na Nat usmial. Hoci som sa teraz smial veľa úsmevy ktoré dom venoval Nat boli iné ako tie ostatné. Keď sa o mňa oprela vôbec mi to nevadilo a trošku som sebou hrkol aby skĺzla tak že sa bude o mňa opierať ešte viac.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 1:17 am

Natsuki

Ataru se pohnul a já se teď o něj opírala mnohem víc. Spravila jsem se tak, že jsem se neopírala ani o strom, ani o Ataru. Promiň, asi už usínám, usmála jsem se na omluvu. Nechtěla jsem tě nějak otravovat. Né, že bych nechtěla, ale nějak se nemůžu odhodlat, připadám si jako vlezlá trapka, já jsem pro všechny jen kamarádka, nikdo mě jinak brát nebude. I když s tebou bude fajn kamarádit, je mi s tebou fajn. Honily se mi myšlenky hlavou tak jsem si opřela hlavu o kolena a zavřela oči.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 1:25 am

Zase na Natsuki usmial Mňa to neotravovalo a ani mi to nieje nepríjemné, už by si mohla vedieť že za ten krátky čas som si ťa obľúbil.... A pokial si unavená a chce sa ti pospať tak si môžeš lahnút na mňa... Snáď ako vankúš som ešte dobrý. Teda ak to nebude nepríjemné tebe. zasmial sa sám na sebe. A čakal na odpoveď. Pritom mal už otvorenú náruč pre Nat.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 1:32 am

Natsuki

Zrudla jsem do sytě červené. Poprvé v životě mi došly slova. Po krátkém a prohraném boji sama se sebou jsem se posunula k Atarovi, trochu se o něj opřela a položila mu hlavu na rameno. Děkuji, zašeptala jsem. Pořád jsem byla rudá. Pane bože co si teď o mě musí myslet. A až se ozve Yuna, to taky bude hrůza.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 1:38 am

Iba som sa usmial Nieje začo a sladké sny Natsuki-chan povedal som tiež potichu a jednou rukou som si ju držal pri sebe. Trocha som zaklonil hlavu a zavrel oči. Teraz som bol pokojný keď som si Nat strážil.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 1:47 am

Natsuki

Neboj, nebudu na tobě spát, tak dobře se zase neznáme, usmála jsem se, ale oči jsem nechala zavřené. Jenže bylo mi s ním příjemně a hezky voněl, takže jsem po chvilce usnula.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 1:51 am

Nič nehovoril a keď zistil že dych Nat sa spomalyl čo bol znak že zrejme zaspala, len sa spokojne usmial a zo zavretými očami oddychoval.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao

Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 97
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 12:08 pm

Shiryuu Nao

Jen tak jsem tam stála a s předstíraným zájmem poslouchala senseie a jeho rady k tréninku. Nijak jsem na něj nereagovala...jen jsem prostě čekala, až domluví, abych mohla jít konečně trénovat. Nad jeho poslední větou jsem se trochu pozastavila...ani né tak nad tím, že mě chtěl vzít sebou do Kumo, ale nad tím, co řekl dál. Tsss...Nikdo neovládal raiton líp, než náš klan...Nepodceňuj draka. Přihmouřila jsem oči, a když to vypadalo, že ukončil svůj proslov, odešla jsem někam dál odevšech, kde bych měla klid na trénink a všechny ostatní, co na mě předtím promluvili, jsem ignorovala. Ani jsem se nedivila, že o klanu Shiryuu nikdo nevěděl...rozpadl se už dávno a nedochovaly se ani žádné klanové svitky. Musela jsem se stát silnější, abych mohla splnit očekávání a vrátit klanu jeho tehdejší slávu a moc...Takto jsem přemýšlela celou dobu, dokud jsem nedorazila na místo, které mému tréninku vyhovovalo...Obzvlášť klidem kolem.
Přemýšlela jsem, jestli opravdu začít tou technikou, a tak jsem rozevřela svitek. Moc jsem toho o téhle technice nevěděla, ale vždy jsem si myslela, že se používá jen v kombinaci se suitonem, který jsem neměla a ani nikdy mít nemohla. Ale co jsem pochopila ze svitku, tak se dala použít i normálně, takže to bylo něco ve smyslu procházení elektriky tělem. Tahle technika se mi hodila už jen proto, že s její pomocí jsem se mohla naučit to, o co jsem se vždy neúspěšně snažila. Probíjení raitonu zbraní, která pro to byla uzpůsobená nebylo těžké, ale horší to bylo provést s celým tělem, nebo cizími předměty, což by pro mě teoreticky neměl být problém...ale byl. Jak jsem se tak dívala na svitek, tak tohle bylo jen jakési "vypuštění" blesků z rukou...ale i tak mi to mohlo pomoct a já mohla pokročit dál v tom, abych se naučila používat a ovládat schopnosti klanu.
Dočetla jsem svitek a odložila ho někam bokem i s kopím, které jsem teď nepotřebovala. Za tu dobu jsem se stihla už úplně uklidnit a mohla se už konečně plně soustředit na to, co dělám. Věřila jsem si...o tom nebylo pochyb, ale nějak jsem úplně netušila, jak to provést. No přestala jsem přemýšlet nad možným neúspěchem...to pro mě neexistovalo a začala jsem se připravovat a soustředit na trénink. Po chvilce jsem cítila, že bych to už mohla zkusit. Vnímala jsem svou chakru v každém kousíčku těla a věřila si natolik, že se to povede hned napoprvé. Složila jsem pečetě a zkusila to. "Raiton, Jibashi."No samozřejmě, že se to na poprvé nepovedlo...Vlastně jsem se k tomu ani z poloviny nepřiblížila. Cítila jsem, že mi rukama projel jakýsi výboj, ale byl sotva vyditelný, takže i velice slabý. Sakra... Nechápala jsem to...Se zbraní to celkem šlo, ale tohle? Nehodlala jsem se vzdát a ani má sebedůvěra, kterou bych mohla rozdávat, neklesla a zkoušela jsem to dál.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 1:05 pm

Nao mě naprosto ignorovala ani jsem se nad tím nepozastavovala tahle holka snad ignoruje všechny. Jen jsem si povzdechla a otočila se zpět k Nat. No teda. S nadšením jsem ty dva pozorovala vypadalo to že Nat spí tak jsem promluvila na Atara. Ehm... já už půjdu domů díky za vysvětlení té techniky. Řekla jsem s úsměvem a pokračovala dál. O Nat se postaráš? Nebo ji mám odnést domů? Pak mi došlo že momentálně stěží unesu sebe natož Nat. No já ji v tomhle stavu těžko nekam odnesu takže se o ni postarej jestli ne tak si tě najdu. Trochu jsem se zasmála hodila mu sendvič kdyby dostal hlad a odskákala po jedné noze pryč. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 3:11 pm

Natsuki

Probudila jsem se zrovna ve chvíli, kdy Yuna vyhrožovala Atarovi. Usmála jsem se, ale nechala jsem oči zavřené a zůstala opřená.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 3:16 pm

Jasné jasné. Povedal som po tichu aby som Natsuki nezobudil a ani sa nepohol.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 3:23 pm

Natsuki

Omlouvám se, ona to nemyslela zle, usmála jsem se. A já jsem nechtěla usnout, měl si mě vzbudit nebo shodit. I přes to, co jsem řekla, jsem zůstávala pořád stejně opřená.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao

Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 97
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 4:09 pm

Shiryuu Nao

Trénovala jsem bez přestávky pořád dál, ale nejspíš jsem dělala nějakou zásadní chybu. Nevím proč, ale čekala jsem, že to půjde snadno...nešlo. Občas se výsledek zlepšil a výboj byl silnější, ale asi jsem špatně kontrolovala svou chakru. Používala jsem ji ve velkých dávkách, které jsem vlastně ani nevyužila. Jinak řečeno, myslela jsem si, že když uvolním velké množství chakry, bude výboj silnější, ale nějak mě to vyvedlo z omylu. Přišlo mi, jakoby techniku tvořilo jen malé množství a ten zbytek se rozptýlil neznámo kam. Tenhle styl a průběh tréninku mě celkem rychle unavoval, a nebylo se čemu divit. Mohla jsem si za to sama...kdybych zbytečně neplýtvala velkým množstvím chakry na jeden pokus, necítila bych se vyčerpaná. Nechápala jsem, proč je to se zbraní o tolik jednodušší, ale nehodlala jsem trénink přerušit, dokud neuvidím alespoň nějaký znatelný pokrok. Měla jsem hodně informací o práci s chakrou, jejím ovládání a podobných věcech...ale byla to s valné většiny pouze teorie z knih...Znovu jsem se začala soustředit a snažila se co nejlépe kontrolovat svou chakru. Složila jsem pečetě a opět se pokusila o techniku. Cítila jsem, že se chakra nahromadila v dlaních, a že mi rukama projel další výboj. Byl trochu silnější, než ty předchozí a dokonce i viditelný...jenže jak se rychle objevil, tak i rychle zmizel. Zatnula jsem zuby a zkusila to znovu...
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 4:46 pm

Otvoril som oči a pozrel sa na Natsuki Je to tvoja kamarátka takže jej nemá čo vičítať že si chráni taký poklad ako si ty. A mne nevadí že si si poslala a spala si tak sladko že by bolo škoda ťa zobudiť žmukrol na Nat a pritisol si ju viac k sebe.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 7:04 pm

Natsuki

Zčervenala jsem. Co můžeš vědět, znáš mě jen pár hodin. I když na to se chovám moc přítulně i já k tobě. Pomalu jsem se odtáhla a protřela si oči. Otočila jsem se na Ataru a usmála se na něj. Nechci tě zdržovat od tréninku s Nao, stejně bys ji měl asi pomoct, nevypadá, že by jí to šlo, ať už zkouší cokoliv. Nechtěla jsem ho odehnat, chtěla jsem se o něj zase opřít, ale zase jsem ho nechtěla zdržovat.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 7:18 pm

Usmial som sa na Nat a ponaťahoval a rozhýbal som si už stuhnutú ruku kedže Nat na mne ležala celkom dlho. Pozrel som sa na Natusik a následne na Nao a rozmýšľal som. Zatiaľ som sa znova oprel o strom. Možno máš pravdu ale to by som jej dal len to čo chce... Je inak vychovávaná ako ty alebo ostatný... je hlavne pyšná ale ja ju zmením a tým že by som šiel za ňu by som jej len pomohol aby sa správala ako doteraz. povedal som zamyslene a vážne. Ale potom som sa usmial a znova pozrel na Nat Takže keď ju to prejde príde si vypýtať pomoc a dovtedy mám časúú.. zasmial sa
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jezero Kiri - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jezero Kiri
Návrat nahoru 
Strana 4 z 14Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Jezero
» Jezero Oto
» Jezero Uta
» Jezero
» Jezero Sarouma

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Okolí Kirigakure-
Přejdi na: