Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Jezero Kiri

Goto down 
+3
Akio Kaito
Kuga Natsuki
Akihiro Kazuki
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
AutorZpráva
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Jezero Kiri - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 9:56 pm

Ahoj Ataru, těší mě. Usmála jsem se na něj a pokračovala. Moc ráda se to naučím náš sensei někam zmizel a já už se začínám nudit. Nat někam odběhla takže jsem jí ani nestačila odpovědět. Ehm ... tak čím začneme?
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao

Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 97
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 10:03 pm

Shiryuu Nao

Dobíhala jsem poslední kousek jezera, který mi chyběl, abych měla splněné dvě kolečka. Jasně...za chvíli jsme u tebe...to už se mi víc vyplatí, když si půjčím svitek a budu trénovat sama...Jen kdyby měla Kiri nějaké raiton techniky...Mám smůlu... Nadávala jsem cestou potichu na senseie a běžela dál. Najednou mě doběhla ta bělovlasá holka. Ani jsem se na ni nepodívala a běžela jsem dál vedle ní. Já tempo nezpomalovala, to ona se přizpůsobila.
"Trénuju, jak vidíš." Odvětila jsem bez zájmu. Teda měla jsem trénovat, kdyby se tam někdo nevybavoval. Na okamžik jsem probodla senseie pohledem a dál si ho už radši nevšímala.
"Co chceš?" Zeptala jsem se jí nakonec pevným a neutrálním hlasem, aniž bych na ni pohédla a pořád běžela dál.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 10:07 pm

Natsuki

Tak fajn, běhám docela dobře, zasmála jsem se. No si velmi zajímavá, takže pokud někdy zastavíš, chtěla bych si tě nakreslit, pokud by ti to nevadilo. Pravda když zrychlíme, budeš to mít dřív za sebou a můžeme se domluvit. Přidala jsem do tempa a trochu Nao předběhla.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 10:15 pm

Chvíľu rozmýšľal a snažil som sa spomenúť ako som to vysvetľoval Natsuki, nakoniec som si spomenul No základom je Bunshin no jutsu ktorý vytvára iba ilúziu a nie skutočnú kópiu osoby samotnej.... ale Mizu bunshin no jutsu čiže vodný klon vytvorí presnú kópiu teba... Sústreď sa a keď budeš pripravená predstav že vytváraš klasický klon ale k tomuto pridaj vodu... mala by sa začať formovať voda a vytvoriť tvoj klon... pozrel som as na ňu a skúšal odhadnúť či to chápe ale nakoniec na ukážku som vytvoril jeden vodný klon. Mizu Bunshin no jutsu vedľa mňa sa začala formovať voda až sa sformovala presne do mojej kópie... nakoniec som ho nechal zničiť a ostali po ňom iba kvapky vody...
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao

Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 97
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 10:17 pm

Shiryuu Nao

Nevěnovala jsem jí skoro žádnou pozornost a ani jsem moc nedávala pozor, co říká. Neměla jsem zrovna chuť se s někým bavit a ani mě to nezajímalo, ale přece jen jsem ji, i když nechtěně, vnímala. Všichni jen otravují...Vím, jaká jsem, ale nejsem žádná veřejná atrakce. Otráveně jsem si povzdechla a všimla si, že mě mezitím ta neodbytná holka předběhla. Fajn..myslíš si, že jsi rychlejší? Na tváři se mi oběvil úšklebek a rychle jsem ji doběhla. Nehodlala jsem běžet vedle ní, tak jsem přidala na rychlosti a doběhla celý zbytek kola, kde jsem se zastavila.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Jezero Kiri - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 10:21 pm

Jdu na to. Začala jsem se soustředit a poskládala pečetě Mizu Bunshin no jutsu Pomalu jsem otevřela jedno oko a sledovala co se stane. Ze začátku se nic nedělo, ale pak se vedle mě seskupilo trochu vody a začalo nabírat nějakou formu naneštěstí pro mě se zase rychle rozprskla. No .... na to že to bylo poprvé to zas tak špatný nebylo. Usmála jsem se na Atara a zkoušela to znovu.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 10:23 pm

Natsuki

Netvářila se moc nadšeně. Ach jo, povzdechla jsem si. Tak dračí kráska nebude. Úplně jsem v hlavě viděla Nao a za ní draka z blesků. No možná to zmáknu po paměti. Tak promiň, nechtěla jsem se tě nějak dotknout, omluvně jsem se usmála a zamířila k Atarovi a Yuně. Tak jak vám to jde? Usmála jsem se na Ataru.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 10:29 pm

No to nie zasmial sa No tak trénuj, ja idem trénovať ďalšiu čo je na rade potom prišla Natsuki No ide to celkom dobre tak ako tebe, tak teraz môžte trénovať spolu, ja sa musím ísť venovať Nao inak ma roztrhá zvesil som hlavu ale potom som sa zasmial a len si povzdychol Tak sa maj Yuna... Aj ty Natsuki... zase som mrkol na Natsuki a pusmial sa Keď sa to naučíte tak vás potom môžem učiť ďalšie veci ak budete chcieť... a pomaly som dokráčal k Nao. Tak Nao predveď mi čo dokážeš s tou tvojou vecičkou na tamtom strome... a ukázal som na najbližší strom...
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao

Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 97
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 10:59 pm

Shiryuu Nao

Vypadalo to, že mi dá konečně pokoj...a taky že dala. Byla jsem ráda, ale celkem mě překvapilo, co řekla. Vlastně mě ani tak nepřekvapilo, že to řekla, ale udivilo mě, že nejspíš nebude tak omezená, jako všichni ostatní. Chvíli jsem se za ní dívala a přemýšlela...ani nevím o čem. Odešla, než jsem stihla nějak zareagovat, což šlo úplně mimo v momentě, kdy jsem si všimla senseie, že trénuje...ale s někým jiným. Můj neutrální výraz zmizel a teď ho nahradil jeden z těch dosti nepříjemných. Lhala bych, kdybych řekla, že mě to nenaštvalo. Nehodlala jsem se ho nijak doprošovat. Potichu jsem zavrčela a pevně stiskla kopí, kterým i bez mého přímého úmyslu projel elektrický výboj. Dokonale to popisovalo moji momentální náladu. Pfff, stejně tě k ničemu nepotřebuju... Napadlo mě, když jsem sledovala senseie.
Nehodlala jsem se déle rozčilovat a chtěla jsem odejít trénovat sama, ale najednou se u mě objevil.
"Ahá, tak sensei si konečně udělal čas? Nemusel jste se ani namáhat." Zavrčela jsem na něj, ale pak se víceméně uklidnila a vyslechla si, co mi přišel oznámit. Nejradši bych si to s tou svojí "věcičkou" vyzkoušela přímo na něm, ale to jsem už nahlas neřekla. Z mého chování to bylo nejspíš jasné.
"Tamtom stromě?" Ani náhodou, nebudu si ničit své odpočinkové místo. Odešla jsem tedy k jinému stromu s trochu užším kmenem. Naštvaná jsem byla dost, protože kopí už nějakou chvíli samo od sebe probíjelo. Ono to vlastně ani nebyl problém, když si člověk místo kmene stromu představil někoho, kdo mu leze na nervy. Rozmáchla jsem se kopím a sečnou stranou jsem sekla proti kmenu. Byla pravda, že ten kmen nebyl zas nějak extra široký, ale taky nebyl zrovna tenký. No přesekla jsem ho celkem snadno a dokonce se mi i trochu ulevilo. Tohle nebylo zrovna těžké...s kopím jsem trénovala od mala.
"Stačí?" Otočila jsem se k senseiovi a můj výraz měl tentokrát opět neutrální ráz.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 11:04 pm

Natsuki

Sledovala jsem Ataru jak odchází. Trošku jsem se zakoukala a nevnímala okolí. Je fakt k sežrání a má moc pěkný zadek. Když jsem se vrátila do reality., otřepala jsem se a začala trénovat klon.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 11:09 pm

Zazíval som sa a pretrel som si oči To je všetko? znovu som zazíval Tak čím chceš začať? Vidím že Raiton ti prechádza cez tu tvoju vecičku ale nevyužívaš Raiton naplno... sú to len také prskavky než blesky... opýtal som sa bol tam pokus o záujem ale neviem či sa mi to podarilo. Dúfam že si na Natsuki bola milá sarkazmus bol cítiť v jeho hlase.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Jezero Kiri - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 11:19 pm

Nat vypadala celkem zasněně a když jsem si všimla co pozoruje začala jsem se smát. Teda Nat ty ses nám zakoukala. Řekla jsem stále se smíchem. Pak jsem na ni mrkla. Jdi do něj. Odkašlala jsem si. Jak to děláš s tím klonem? Já svedu jen takové ubohé nic.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 11:23 pm

Natsuki

Nejsem ty, plazivko plazivá, vyplázla jsem na ni jazyk a pak se rozesmála. Ale je pěkný to se musí nechat. No já už to zkoušela včera, tak asi proto jsem kousek dál, prostě se soustředím na to, aby se ta voda seskupila a zvedla. Nevím jak jinak to vysvětlit. Usmála jsem se na Yunu . Ještě jsem hodila jsem rychlí pohled směrem k Atarovi a Nao a vrátila se k tréninku.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao

Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 97
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 11:23 pm

Shiryuu Nao

"Ale, tak Natsuki?" Podívala jsem se na něj skoro až pobaveně, i když můj výraz nebyl ani trochu příjemný.
"Heh, nevidím žádný důvod, proč bych se k ní měla chovat jinak než k ostatním." Můj úšklebek z tváře zmizel a bylo vidět, že to myslím vážně. Toto téma jsem už nechala plavat a zareagovala jsem na jeho předchozí otázku.
"Co se týče tohohle tréninku, tak nechápu, na co si stěžujete...Všechno?...to vy jste mi to nařídil. Jestli jsem podle vás měla z toho stromu udělat piliny, tak jste to měl říct hned..." Jeho další poznámku jsem ignorovala, protože jsem sama věděla, že to není stoprocentní.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Jezero Kiri - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 11:28 pm

Plazivka? Já? Od kdy? znovu jsem se začala smát. Znovu jsem zkusila jutsu i když mi to moc nešlo tak to bylo čím dál tím lepší aža mi voda sahala skoro po pas.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 11:36 pm

Natsuki

Od.. počkej odjakživa, rozesmála jsem se. Jde ti rychleji, jak mě, pochválila jsem ji. I když ty se na to soustředíš, kdežto já koukám po Atarovi.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 11:37 pm

Takže pár vecí k tebe a tvojmu.... Ehm útoku?! Slabé... ďalej slabé a po tretie slabé.... Myslíš si že to zvládaš a berieš to ako hotovú vec... Pokiaľ sa budeš sústrediť na Raiton tak ti to pôjde potom vytiahol z vrecka zvitok A tu je technika Raiton: Jibashi zatiaľ jediná ktorú ti môžem dať a ty ju zvládneš... pokiaľ budeš potrebovať z niečim pomôcť stačí povedať..... Takže trénuj pekne ďalej... povedal a odišiel ku stromu ktorý mala Nao zničiť ale vybrala si iný. Sadol si a pozoroval Nao čo bude robiť...
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Jezero Kiri - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 11:42 pm

Díky. Usmála jsem se na její pochvalu. A nejsem! Ohradila jsem se pořád s úsměvem a dál trénovala. Mimochodem Nat, myslím že se mu taky líbíš. Vyplázla jsem na ni jazyk a věnovala se tréninku.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 11:47 pm

Natsuki

Pochybuju, jak jsem to dořekla rozprskl se mi klon, kterého jsem zrovna tvořila. Jsem pako, ale dokážu to, zasmála jsem se. Pak se ozvala moje nemístné vtípky dělající část povahy. Pekelně jsem se soustředila a začala tvořit klon u Yuny. Když byl ve výšce jejich ramen, nechala jsem ho rozprsknout se .
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao

Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 97
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 11:48 pm

Shiryuu Nao

Chtěla jsem se slovně bránit, ale tak nějak jsem si uvědomila, že má nejspíš pravdu...Přece jen byl zkušenější než já a to o dost. Vzala jsem si od něj svitek, na který jsem dhvíli bezvýrazně zírala a nakonec jsem se pohla za senseiem.
"Takže mám první zlepšit ovládání raitonu a pak se pustit do téhle techniky?" Nebyla to ani tak přímo otázka na senseie...spíš jsem si mumlala pro sebe, ale nakonec jsem přece jen k němu obrátila zrak.


Naposledy upravil Shiryuu Nao dne Tue Jan 17, 2012 12:00 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Jezero Kiri - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 11:54 pm

Hej! Dávej pozor. Zase jsem celá mokrá. Ani nevím proč ale přišlo mi to hrozně směšné. A určitě se mu líbíš. znovu jsem na ni mrkla.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 12:00 am

Natsuki

Promiň, já chtěla víc, vyplázla jsem na ni jazyk. Proč by měl někdo zájem o mě, není na mě nic zajímavého, ani nejsem hezká. Povzdechla jsem si v duchu a znovu se pustila do tréninku.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Jezero Kiri - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 12:04 am

Jako bych jí četla myšlenky. Vytvořila jsem vedle ní taky "klon" sice byl daleko nenší ale i tak ji to dost zmáčelo. Ani na to nemysli.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 12:09 am

Natsuki

Na co? Koukla jsem na ni udiveně. Já už nic neplánovala, fakt jsem jen trénovala. A dost daleko od tebe. Tak, ale když se bojíš vlastních představ, zasmála jsem se, tak já se posunu o kousek dál. Poskočila jsem do strany, abych byla dál od Yuny.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Jezero Kiri - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 12:13 am

Tak jsem to nemyslela. Zasmála jsem se a belhala se za ní. Právě jsi o sobě pochybovala ne? Viděla jsem ti to ve tváři. Trochu jsem zvážněla když jsem to říkala.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jezero Kiri - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jezero Kiri
Návrat nahoru 
Strana 3 z 14Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Jezero
» Jezero Oto
» Jezero Uta
» Jezero
» Jezero Sarouma

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Okolí Kirigakure-
Přejdi na: