Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Věznice

Goto down 
+5
Hulo Datebayo
Taku
SteamTiger
Faito Dansaku
Tatsuo Reigi
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Věznice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 9:34 am

Keď chcel bodnúť som sekol po jeho meči a zlomil som mu ho.
Meč mi žiaril azurovo Modrou farbou tak mohli vidieť moju pozíciu ale nezaujmalo ma to.
Vrazl som zlomenú čast meča zo zeme a zobral si ju do btohu.
"Nabudúce to bude tvoja hlava..."
Otočil sm sa znova na Faita a založil si Katanu.
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Věznice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 2:33 pm

Faito

Promiň, Kashike, je to v plánu... pomyslel jsem si, otočil sjem se a pomalu jsem odcházel směrem, kterým jsem tušil vězení.
Návrat nahoru Goto down
Taku

Taku


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 17. 01. 12

Věznice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 3:55 pm

Kashike


Čepel se při Nawakiho seku jen prohnula jako tělo hada a zase se narovnala. Já uskočím stranou. Hrdinové...
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Věznice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 4:08 pm

Faito

Kashike dost! zakřičel jsem. Vem tým, vypadni z vesnice a už se nevracejte. Jednou pro vás pošlu. řeknu a nahmatám stěnu věznice. Jako slepec dojdu k díře a k lavici a tam si sednu.
Návrat nahoru Goto down
Taku

Taku


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 17. 01. 12

Věznice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 4:11 pm

Kashike


Zastavím se a vrátím meč na záda. Provedu pane. Hodně štěstí. Otočím se a poslepu dojdu na kraj bariéry. Doufám že Takumi pochopil a bude se mě držet. Pořád jsem ve střehu kdyby chtěl jeden z protivníků útočit.
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Věznice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 4:44 pm

"Ty si myslíš, že len tak ich nechám ísť to čo spravili je napomáhanie zločincovi utiecť "
Zjavil som sa za Kashikem ale nemohol o tom vedieť pretože nemal tak vyvynuté schopnosti aby to zistil.
Poskládal som pečate a dotkol som sa ho dlanou na ramene.
Potom sa zo mna stali vrany akoby sa nič nestalo.
Zase som stál vedla Tatsua.
Zrušil som barieru.
"Okamžite odvolaj svojich Anbu..."
Nakázal som mu
"Nechceš aby prišli ich deti a manželky o mužov a otcov"
Sledoval som Kashikeho a už okolie nebolo zahalené temnotou ale ako malo byť.

Návrat nahoru Goto down
Taku

Taku


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 17. 01. 12

Věznice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 4:47 pm

Kashike


Pochopitelně že jsem věděl že za mnou Nawaki je. Možná jsem ho nezaregistroval když se objevil ale v momentě kdy začal skládat pečetě jsem zákonitě slyšel pohyb. A pak jsem cítil i dotek na rameni. Nicméně rozkaz zněl nebojovat a já už byl se smrtí smířený, tak jsem jen stál a čekal.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Věznice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 5:14 pm

"Faito tohle už jim jen tak neprojde."řekl jsem a jakmile temnota zmizela dal jsem rozkaz všem ANBU aby zmizeli.Faito stál u díry do vězení a Kashike stál o kus dál ten třetí byl stále pod zemí a měl v sobě zabodnuté bodce."Co má v plánu podíval?" jsem se na Nawakiho a potichu řekl.
Návrat nahoru Goto down
Taku

Taku


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 17. 01. 12

Věznice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 5:23 pm

Kashike

Nečekám co bude, mám své rozkazy a tak se prostě shunshinem přesunu pryč. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Věznice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 5:28 pm

Než sa sa stihol presunuť tak ho začala obklopovať prekliata pečať takže sa nemohol hýbať.
"Mne neutečieš mladý"
(Takže žiaden presun)
Návrat nahoru Goto down
Taku

Taku


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 17. 01. 12

Věznice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 5:34 pm

Kashike


Zarazil jsem se na místě. Fajn... tak pojď bojovat. Čestně. Muž proti muži. Nebo mě klidně poprav... rozhodně tě to proslaví. Budeš známý jako ,,ten kdo odmítl výzvu od chunnina a zbaběle ho popravil,,.
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Věznice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 5:41 pm

"A ako chceš bojovať keď sa nedokážeš pohnúť?"
Zasmial som sa.
Prišiel som ku nemu vytiahol som mu katanu z puzdra a hodil ju pri Tatsua.
"Nechaj si ju"
Sotil som Kashikeho do veznice kde bol Faito a dal Pokyn Anbu aby zacelili dieru vo veznici.
(Aby sme si to ujasnili ste obydvaja vo vezení a KAshike sa nemôže hýbať počas celého pobytu ak to nejako porušíš budem to riešiť inak)
Prišiel som k Tatsuovi.
"Čo spravíš stým čo je pod zemou?"
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Věznice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 5:45 pm

Chytl jsem ten meč a podíval jsem se na NAwakiho."Děkuji ale nevím co s tím budu dělat."zasmál jsem se."Ale oceňuji to.No a co dělat s tím pod zemí to vážně nevím pokud ještě nevykrvácel tak by jsme ho měli vyndat."
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Věznice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 5:47 pm

"To už je tvoja parketa"
Sledoval som priebeh o čo sa ešte pokúsia ale už vlastne nemajú ani o čo sa pokúsiť.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Věznice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 5:51 pm

Rozkázal jsem dvěma ANBU co byli s Nawakim a zacelili díru aby vyndali toho co byl pod zemí ošetřili ho jen tak aby neumřel a dali ho do vězení ale do jiné cely než ty dva.(Takumi potom si to nějak dodělej Wink )Potom jsem se podíval na Nawakiho."No takže tohle by jsme měli z krku děkuji ti za pomoc.Samozřejmě vím že to nebylo zadarmo."zakryl jsem si oko se sharinganem a otevřel to normální.
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Věznice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 5:54 pm

Kývol som na neho.
(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Věznice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 5:55 pm

Faito

Podíval jsem se na otevřené dveře a zbraně necelých sto metrů ode mě. Jak lehké by to bylo... pomyslel jsem si a usmál se. Ale počkám si na chaos. díval jsem se na Kashikeho. Po chvíli jsem vstal a zkusil ho posadit. Došel jsem k díře a díval se na ANBU. Jde vám to od ruky, chlapci, jen tak dál. usmíval jsem se. Byl to úsměv naznačující, že jde vše podle plánu. Než zacelili poslední škvíru, podíval jsem se na Tatsua. Žeň si Reinu do Sory, žeń si ji zpátky. Ani nevíš, jak špatně na tom jsi. Pak jsme si sedl a podíval se na Kashikeho. Měl bys mít vlastní vůli. Třeba nezkoušet takové kraviny jako mě zachraňovat. zamyslel jsem se nad Takumim. Není mrtvý...
Návrat nahoru Goto down
Taku

Taku


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 17. 01. 12

Věznice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 5:58 pm

Kashike


No jo... myslím že teď už vás nemusím oslovovat pane, že ne??? Spíš spoluvězni?? Nebo tak něják???
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Věznice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 5:59 pm

ANBU zacelili celou díru a všichni co se vrátili na svoje pozice až na ty kteří vyndávali Takumiho.Já jsem dorazil za Nawakim."Měli by jsme si ještě promluvit."řekl jsem mu a pak dodal."Pojď zamnou do kanceláře."odešel jsem pryč.(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Věznice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:10 pm

Faito

Hlavně mi nevykej. Ale je na tobě, jak mě budeš oslovovat. Já se ještě pořád cítím jako kapitán ANBU a na této pozici nehodlám nic měnit. Nicméně by mě zajímalo, co teď udělá tatsuo dál. řeknu s klidným úsměvem. Pošle pro ninji do Konohy. Ti přijdou v rámci míru i s Uzumakim sem nebo na nějaké neutrální prostředí. Pak začnou i ostatní vesnice svolávat schůzky s Tatsuem ohledně chodu Ootgakure a ohledně mírových smluv. Tatsuo samozřejmě bude držet mír do té doby, než se Reina zotaví. A co potom? Rozpoutá válku? Bude se snažit vysvětlit členům Akatsuki, že jeho kontakty a dlouhé odchody z vesnice byly jen tak? Hlavně by mě zajímalo, co udělá Reina.
Návrat nahoru Goto down
Taku

Taku


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 17. 01. 12

Věznice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:13 pm

Kashike


Ví bůh pane... ale jedno je jisté... vy z toho všeho zatím uvidíte málo... a já asi kulový vzhledem k pozici okna...
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Věznice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:24 pm

Faito

Ven už se nekouknu. řekl jsem a vstal. Došel jsem ke dveřím. Hej, mládenci. To byla velká chyba hlídat odborníka na genjutsu a podívat se, jak utíká. mluvil jsem vážně, tak, jako jsem měl ve zvyku peskovat jednotky normálně. Dejte si na to příště pozor. Jinak dobrý zásah. Napíšu vám doporučení. Pak jsem se pousmál, sedl jsem si a podíval se zpět an Kashikeho.
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Věznice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 25, 2012 7:57 pm

Kuro Buru

S plášťom s označením hada som pomalým krokom prišiel pred väznicu. Na hlave som mal kapucňu, takže mi nebolo vidieť do tváre. Priložil som pravú ruku na stenu väznice a uvoľnil prúd blesku. Nastala menšia explózia, ktorá utvorila únikovú cestu trestancom z asi troch ciel. Ak chcem uskutočniť prevrat, musím mať bojovú podporu. Ostáva mi dúfať, že nebudú vypočítaví tak, ako ja. V očiach sa mi objavil Sharingan, pripravený na útok strážcov alebo trestancov.
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Věznice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 25, 2012 11:13 pm

Faito

Vzhlédl jsem k muži, který proboural zeď vězení a usmál se: Za chvíli tu jsou ANBU. podíval jsem se na Kashikeho. Vrátím se pro tebe... Vyběhl sjem ven z vězení a jal jsem se za Kurem.
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Věznice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 4 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 12:19 am

Kuro Buru

"Bojíš sa snáď? V tom prípade budeš pre mňa iba záťaž." Sarkasticky som sa usmial. "Mám v pláne prebrať vedenie dediny a ty mi v tom, dúfam, pomôžeš. Ale najskôr mi povedz, prečo si vo väzení?" Spýtavo som sa na Faita pozrel. "Snáď si aspoň shinobi." Poznamenal som skôr pre seba.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Věznice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Věznice
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Zločinecké organizace - Ame, Oto, Yuki a Kugutsu Kekkai :: Otogakure no satto-
Přejdi na: