Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Věznice

Goto down 
+5
Hulo Datebayo
Taku
SteamTiger
Faito Dansaku
Tatsuo Reigi
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Věznice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 5 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 1:44 am

Faito

Protože nynější Otokage zabil Reinu, svedl to na ostatní, zavřel kapitána ANBU do vězení a teď uzavírá mír s Konohou. řekl jsem zcela vážně, takže pokud se zasmál jako vtip, v další vteřině mu muselo dojít, že se to tak opravdu stalo.
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Věznice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 5 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 5:38 pm

Kuro Buru

"Reina je mŕtva? O dôvod viac, prečo musím zabiť Otokageho." Stráže vo väznici si začali uvedomovať vážnosť situácie a započali prípravu na útok. "Nemáme veľa času, takže sa ťa rovno spýtam. Pomôžeš mi v prevzatí vlády nad Oto?" Dokončil som vetu už pomaly kráčajúc do stredu dediny.
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Věznice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 5 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 7:43 pm

Faito

Když mi pomůžeš získat zpět zbraně. řekl jsem a ukázal na věznici. Jsou v důstojnické části. usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Věznice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 5 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 8:09 pm

Kuro Buru

Na chvíľu som zastal. "Zbrane? Nemôžeš bojovať bez nich? Nemôžem strácať čas hrou s ANBU. V hlavnej budove ich bude viac než dosť." Opäť som sa otočil a prešiel kúsok od väznice. "Je to na tebe. Buď sa tu budeš hrať na mačku a myš alebo preberieš velenie nad dedinou, a pre zbrane si prídeš už ako zástupca Otokage." Odhodil som plášť, ktorý mi zakrýval tvár a pravú ruku, okolo ktorej už sa obtočil dvojhlavý had. Čakal som na jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Věznice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 5 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 8:32 pm

Faito

Přeměřil jsem si ho pohledem a přivřel jsem oči. Mohl tušit, že odhaduji jeho charakter. Jestli chceš plnou sílu, dej mi zbraň. Pokud chceš pokračovat, zajdu si pro ně sám. Hned... mluvil jsem s klidem.
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Věznice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 5 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 9:11 pm

Kuro Buru

Vrátil som sa už k zrúcanej stene väznice a položil ruku na zem. Spustilo sa niekoľko slabších otrasov, ktoré narušili tektonické základy stavby. "Akú zbraň vlastne hľadám? A kde presne sa nachádza?" Toľká snaha pre jedného trestanca, o ktorom vlastne neviem nič. Ani či ma nezradí.
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Věznice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 5 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 9:15 pm

Faito

Přesněji je to set zbraní- Dvě waki, katana, dvě Sai a tanto. Shurikeny nikdo nepotřebuje. pousmál jsem se. Ale jakákoli věc z toho mi stačí.
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Věznice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 5 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 11:07 pm

Kuro Buru

"Dúfam, že ideš hneď za mnou." Vstúpil som do zaprášenej väzenskej cely, cez ktorú som prešiel priamo na hlavnú chodbu. Okolo pravej ruky som mal obmotaného dvojhlavého hada a v pravej ruke som držal už mŕtveho hada. V očiach mi žiaril Sharingan. V mojom okolí sa rozostúpila pohotovostná jednotka ANBU. "Tak, kto bude prvý?"

(Teraz by sme mali asi dať priestor na reakciu druhej strane. Smile)
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Věznice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 5 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 11:20 pm

Faito

Snaž se je nezabít. Jsou dobří, velmi dobří- budou se hodit. řekl jsem a podíval se na zbraně, které ležely na konci chodby. Tak jdem na to. Pár klamných shunshinů kolem ANBU a pomocí znalosti jejich výcviku jsem je po chvilce zpacifikoval. Vstávali s četnými pohmožděninami a hodně těžce. Já si mezitím upevnil zbraně a otočil jsem se na Kura. No, můžeme vyrazit.
Co má asi za lubem, že chce tak narychlo být Otokagem? ještě jednou jsem si ho změřil pohledem.

//Hele, abych pravdu řekl, nechce se mi dávat mu prostor, když je 24 hodinové pravidlo reakce, které on nezvládl.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Věznice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 4:43 pm

*Nezomrel Kuro Buru náhodou na aliančnom cvičisku Suna-Kiri-Iwa?*
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Věznice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 6:33 pm

(Yuki: Bol vážne zranený, preto musel utiecť. Presnejšie ho prehltol had. Ale to neznamená, že zomrel.
Faito: Myslím, že Tatsuo uviedol dôvod neprítomnosti, takže by sme mohli ěšte chvíľu počkať. Ide víkend, tak sa tu snáď ukáže. Wink)
Návrat nahoru Goto down
Arget Maireto

Arget Maireto


Poèet pøíspìvkù : 8
Reputation : 1
Join date : 16. 01. 12

Věznice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 6:34 pm

(Zahraju si na nestraného člověka.
Pro Tatsua.
1) Ve vězení není ústředna ANBU, bude jich tam maximálně, opakuji maximálně 5 + ti dva co jsi tam poslal s Faitem.
2) Ve věznici jsou hlavně Chuunini a pár Jouninů!(Viz. Anime naruta!)

Pro Faita a ostatní(Nepočítám Kura alias Aotsuchiho)
1) Nebudou to normální cely které zničíte jedním jutsu! Každý normální a průměrný Shinobi umí nějaké ninjutsu(taijutsu) kterým by to zničil, takže to bude pravděpodobné chráněné nějakou pečetí. Jinak by i jedna moje postava z konohy udělala ze zdi hromadu kamení. Krom toho, každý zdatný shinobi, dokáže vypáčit zámek a má nějakou inteligenci, takže například z matrace, která tam musí být, vytáhne péro a to si narovná a udělá šperhák, proto to musí být pojištěné i jinak, jsme ve světě shinobi, ne v české, nebo slovenské republice!
Jedině snad někdo se silou tsunade by dokázal uniknout, což není Faitův ani nikoho z jeho týmu případ.
2) Myslím Faito že kdyby jsi vymyslel normální plán úniku, například že budeš po někom chtít, aby ti dovedl Tatsua nebo tebe dovedli k Tatsuovi tak nemůže nic namítat, přece jenom nejsi ještě odsouzený takže k tomuto máš právo. Pak by jsi ho mohl chytit do genjutsu, proti tomu by nemohl mít žádnou námitku, je to podle pravidel a nikdo by nemohl nic říct.

To je vše co jsem chtěl napsat, nezlobte se.)
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Věznice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 7:15 pm

// Proboha, to si fakt myslíte, že já překecávám lidi, aby mě tahali z vězení? Je to jejich vůle a já jim nehodlám upravovat posty. Já tu čekal na Assassinovo rozhodnutí, náhodou jsem se sem podíval, a vidím, že mi někdo bourá celu.
A ty teď napíšeš tohle? Já nikam jít nechtěl, ale tak nebudu štvát hráče, který riskuje proto, aby mě zachránil, svou postavu.
Všem přítomným děkuji, ale z vězení se prostě nemohu dostat. Tečka.
Návrat nahoru Goto down
Kira Seikatsu

Kira Seikatsu


Poèet pøíspìvkù : 3
Reputation : 0
Join date : 27. 01. 12

Věznice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 7:21 pm

(Faito já to nepsal jen tobě, ale všem, Aotsuchi má dost síly na to, aby tě odtud dostal. Já jsem jen napsal svůj názor, nechci se hádat, prostě jsem jen napsal to co se mi zdá jako blbost. A trochu jsem ti poradil jak převést Tatsua, on za tebou musí přijít když to budeš chtít, teda já jako Kage bych to udělal, jinak já bych tě dal na výslech. Je pravda že Tatsuo nemá žádné přímé důkazy, ale má jich dost na to aby tě zadržel na dobu neurčitou.)
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Věznice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 8:23 pm

(Nič sa meniť nebude. Všetko je tak, ako bolo. Áno, je logické, že by malo byť väzenie strážené pečaťou, ale to sa tu nikde nepíše. A dodatočne v zátvorke od Tatsua ako upomienku brať nebudem.
A tvoja rada na útek je logická, ale nemôže fungovať. Toto väzenie bolo vytvorené, aby sa už z neho Faito nedostal. Chvíľami sa zdá, že je spojené s ústredňou ANBU. Smile A ak už by sa mal útek podariť, na scénu prichádza sám Otokage.
Kapitola útek z väzenia je, myslím, uzatvorená. Mali by sme počkať na Tatsua a jeho reakciu, ale aj tak sa nechystáme opustiť dedinu. Práve naopak. Ideme za ním. Takže súboj iba presunieme do hlavnej budovy.)
Návrat nahoru Goto down
Kira Seikatsu

Kira Seikatsu


Poèet pøíspìvkù : 3
Reputation : 0
Join date : 27. 01. 12

Věznice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 8:29 pm

(No mě se zdá že Tatsuo přeceňuje počet ANBU, jako by tvořili 90% dědiny, ANBU mají být elita, takže jich nemůže být tolik, aby se starali jen o Faita, já bych se na něj s prominutím vysr*l a šel bych na pivo Very Happy ať si pro mě za mě uteče Wink A mimochodem, neměla by být ústředna ANBU někde u nebo ve vesnici? Těžko by hodily vězení do středu vesnice Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Věznice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 9:34 pm

(Tak ANBU bych nechal úplně stranou. A jak říkám- Za pár dní by se vše mělo vrátit do normálu a měl by se o to začít zajímat Assassin. Tak co počkat na něj?)
Návrat nahoru Goto down
Kira Seikatsu

Kira Seikatsu


Poèet pøíspìvkù : 3
Reputation : 0
Join date : 27. 01. 12

Věznice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 9:41 pm

(Mě je to jedno, já počkám jestli se rozhoupe We Are a nebo začnu hrát za Kiru(Konoha no shinobi cheers ) Very Happy
PS. Vymažte když tak ty komenty, aby nebyl problém.
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Věznice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 5 Icon_minitimeThu Feb 09, 2012 10:38 pm

// A vůbec: Já chci zůstat zavřenej :-p
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Věznice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Věznice
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Zločinecké organizace - Ame, Oto, Yuki a Kugutsu Kekkai :: Otogakure no satto-
Přejdi na: