Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Věznice

Goto down 
+5
Hulo Datebayo
Taku
SteamTiger
Faito Dansaku
Tatsuo Reigi
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Věznice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:08 pm

Faito

Nedělal jsem nic. Já vám opravdu nerozumím. zkřížil jsem ruce na prsou. Soustředil jsem chakru do vlíekn na hlavě a přerušil temnotu. Soen no jutsu. řekl jsem a usmál se. Nawaki a to tě ani v nejmenším neštve, co dělá? On nejedná o míru po dobu Reininy nepřítomnosti. On jedná s Konohou. Už jen nad tím by ses ěml zamyslet. Jestli chcete mír se všemi vesnicemi, měli jste to říct a nezabíjet Reinu.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 13
Reputation : 0
Join date : 16. 01. 12

Věznice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:12 pm

(puso si řikej svýmu příteli Wink co se týče mojí techniky, jak chceš bejt v zemi, když se neprokopáváš nikam a zároveň bejt hmotnej? To je to samí, co dělá Tobi víš? já akorát musim dělat pečetě.)
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Věznice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:14 pm

(Ne není pokud myslíš tu stejnou techniku co mám já Very Happy Tobi to má díky Sharinganu.A je to díky tomu že se zem kolem tebe promění v písek tam kde jsi Smile )
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Věznice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:15 pm

// ALe pokud vím, může to udělat hluboké, jakchce. Takže jestli jsi vjel za ním, asi se utopíš.
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Věznice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:17 pm

(Kde máš popis techniky čo je to za techniku a ktorý admin ti ju povolil)
Nawaki sa nevedel ovládať chvílku ale potom sa zaprel a pomocou Mangekyou Sharinganu mu zrušil Genjutsu a vrátil sa do reality.
"Si prvý čo ma dostal do Genjutsu a to si sa mi nepozrel do očí"
Utrel som si potové kvapky z čela.
"Ale ako vidíš moju temnotu si nezrušil ako môžeš sám vidieť"
Nadomnou sa začalo formovať hejno vrán.

Návrat nahoru Goto down
Taku

Taku


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 17. 01. 12

Věznice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:20 pm

Kashike


Postavím se vedle velitele zády k němu a čelem k ANBU. Ze zad tasím Kleopatru a čekám na rozkaz.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Věznice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:21 pm

(Mám stejnou techniku to zaprvé a za druhé jsem nenapsal že jsem vjel za ním ale stříbrné bodce vjeli za ním to je moje KG zase Wink )
Temnota stále trvala a já čekal."Takže jak budeme pokračovat máte dvě možnosti buď se vzdát a nebo tady umřít."řekl jsem a sledoval ten zbytek toho co byl probodán pod zemí jsem teď neřešil jelikož se nehýbal to bych cítil.
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Věznice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:26 pm

(Takže pre Steam Tigra C-rank Doton: Dochū Eigyo no Jutsu-Toto jutsu umožní uživateli se neslyšně skrýt pod zem a neslyšně ze země vylézt, bez jakékoliv stopy(díry v zemi, hluk atd.).
TO je to Jutsu čo si zrejme použil nevidím nikde napísane že ta znehmotní)
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Věznice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:32 pm

Faito

Ty mě vůbec neposloucháš, Tatsuo. řekl jsem a otočil se na Nawakiho. Vidíš? řekl jsem tichým, sykavým hlasem. Proč myslíš, že se mě chtěl zbavit? Byl bych pro něj hrozbou. I člověk s Rinneganem se dostane do mého Genjutsu. Půjde i po tobě. Vidí v tobě sílu a dělá si z tebe pejska na provázku. Ale jeho vůdcovství rozhodně nepomůže vesnici. Řekni mi, opravdu jsi tak silný, abys zvládl ANBU a ninji z jiných vesnic? Nebude lepší zlikvidovat jeho a pak získávat čas? mluvil jsem s takovým úšklebkem, ale bylo vidět, že politika Tatsua mě opravdu štve. Říkal jsi, že držíš s Otogakure. Dokaž to... dodal jsem a podíval se zpět na díru ve věznici. Skrz díru a dveře se lesklo cosi na stole. Otočil jsem se zpět. Nehodlám bojovat, Tatsuo, ale ty očividně boj vyhledáváš. hovořil jsem opět normálním, silným hlasem bez emocí. Nedokážeš udržet mír ani uprostřed Oot a chceš ho udržovat vně? Co na to řekne Madara, až se to dozví? Utrhne ti hlavu hned nebo až potom, co budeš prosit o milost?
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Věznice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:32 pm

// Omlouvám se, ale nemohu psát odkazy. Můj char (schválený) je na NSGO...
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 13
Reputation : 0
Join date : 16. 01. 12

Věznice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:35 pm

(tak si najdi na wiki, jak přesně se zmizí... budu tak hodnej a ulehčim ti práci-> Earth Release: Underground Projection Fish Technique, funguje to tak, že se uživatel znehmotní a zapluje pod zem, tímto todle téma uzavírám a Tatsuův útok ignoruji)
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Věznice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:37 pm

"Achjo hloupí Faito pořád nic nechápeš."zasmál jsem se."Nawaki to nedělá jen tak zadarmo a není muj pejsek uzavřeli jsme dohodu a o mém spojené s vesnicemi bohužel nic nevíš.Až se Madara dozví o mém plánu nejspíš mě za něj pochválí ale tebe?Tebe tady teď zabijeme jestli se o něco pokusíš.Chtěl jsem počkat až to udělá Reina až se vrátí ale asi to nepujde jak se tak koukám jsi Nukenin a stejně tak tvůj tým pokusil ses utéct z vězení a tvůj tým zradil vesnici."tímto jsem skončil"Nawaki tak jak s nimi naložíme?"
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Věznice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:38 pm

(Jenomže tvoji techniku neschválil ani admin Smile Kashike by ti to měl vyřídit Smile takže to co jsem udělal platí Wink )
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Věznice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:38 pm

"Ale ako môžeš vidieť Genjutsu som zlomil"
Vrany nadomnou prudko zmenili smer a letelipriamo na Faita a toho čo bol za ním.
V tom ako vrany leteli okolo neho tak som sa zjavil pred ním a kopol Faita tak že to nemuselo ublížiť jemu ale tomu čo bol za ním.

Věznice - Stránka 3 Itachi-atack-o
"S tvojím bojovníkmi si hravo poradím"
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Věznice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:42 pm

Faito

Srazil jsem mu koleno k zemi a zpevnil jsem se, takže jeho kopanec bolel tak maximálně moje zápěstí. Všiml jsem si Kashikeho za sebou. Bleskurychle jsem ho vzal za oblečení zezadu a hodil s ním do strany. Klekl jsem si a zakroutil hlavou. Podíval jsem se na nebe. Nehcte můj tým opustit vesnici a já vám dám důkaz, že jsem to udělal., hrál jsem o čas a o bezpečí.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 13
Reputation : 0
Join date : 16. 01. 12

Věznice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:43 pm

(Hochu, ty si asi zapomněl, jak si vyváděl, když sem se naučil to C Doton ninjutsu, který máš ty že? To že na něj máš svitek a takový blbosti Wink. Akihiro napsal, že si za něj můžu vybrat jinou C techniku, kterou už budu mít schávelnou. Toto jest ona Smile )
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Věznice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:46 pm

(Jenomže tohle napsal Akihiro tedka Smile že tvoje technika nic takovýho nedělá Smile a taky to tak je .Takže si nevymýšlej blbosti Wink )
Podíval jsem se na to co udělal Nawaki a jen jsem stál opodál."Faito ty jsi to ještě nepochopil co?Já nepotřebuji důkaz že jsi to udělal Reina je už na cestě a já vím že jsi to udělal ty."usmál jsem se."Tvůj tým zradil vesnici určitě je nenechám jen tak odejít."Použil jsme Rai no Hokou a objevil jsem se kousek od Kashikeho."Máš na výběr vzdej se a nebo umřeš.Jak si vybereš?"zeptal jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Taku

Taku


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 17. 01. 12

Věznice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:46 pm

Kashike


Faito se mnou mrštil stranou. Dopadnu jako kočka na tři (nohy + ruka), rychle se zvednu a postavím se na střeh. Viditelně už nehodlám svého velitele znovu opustit.
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Věznice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:48 pm

Ako mi vrazil do kolena som sa zmenil na vrany a zase stál vedla Tatsua.
"Musíme ho vtiahnuť do inej dimenzie mám nato techniku na boj sním nemáme takto šancu iba si míname chakru"
Otočil som sa na FAita aleonto nemohol vidieť pretože nevidí cez temnotu.
"Nepustím nikho odtialto bud sa dobrovolne vzdáš a ostaneš vo vezení alebo budeš mamusieť zabiť"
Dodal som a čakal na jeho reakciu
Návrat nahoru Goto down
Taku

Taku


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 17. 01. 12

Věznice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:50 pm

Kashike


Zaměřil jsem se na hlas a z jedné ruky vypálil dávku kostěných projektilů na Nawakiho. (rychlost srovnatelná s kulkou z pistole)
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Věznice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:51 pm

Použil jsem Gin no Tate a stoupl jsem do rány jelikož jsem stál hned u něj.Kosti se ode mě jen odrazili."Tohle je tvoje odpověď?"řekl jsem a připravil jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Věznice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:55 pm

Faito

Povzdechl jsem si. Vzdal jsem se poprvé, vzdal jsem se podruhé a stále útočíš. Myslíš, že to má cenu? řekl jsem s úsměvem. Vidíš? zašeptal jsem opět Nawakimu. Už ani nepotřebuje důkaz, aby dal zavraždit kapitána ANBU. Minimálně polovinu ANBU ztratíte při čistce, kterou budete dělat kvůli loajalitě. Vesnice bude bezbranná. A nesnaž se mi tvrdit, že to zvládneš ty sám. Když se rozhodnou všechny vesnice, nemáte šanci. A hlavně nebudete mít ty nejsilnější ANBU, kteří zemřou vaši rukou. Alespoň jednou použij rozum, Nawaki Uchiho! poslední větu jsem zakřičel. Nevěděl jsem kde je, takže to mohlo vypadat komicky, protože jsem byl tak o čtyřicet stupňů otočený.
Návrat nahoru Goto down
Taku

Taku


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 17. 01. 12

Věznice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 12:04 am

Kashike


Seknu po Tatsuovi mečem v pravačce a pak o krok ustoupím. Moje místo je tam kde je můj velitel. Už jednou jsem ho opustil a podruhé to neudělám. Neustoupím!!
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Věznice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 12:10 am

Seku jsem uhnul jelikož jsem krásně ve tmě viděl a on s tím mohl mít problémy ale i přes to mi natrhl kus oblečení."Dobrá jak myslíš.Nechtěl jsem vás zabít jelikož jste jenom loajální ale asi to jinak nepůjde.Ledaže by se váš velitel uplně vzdal a nechali jste se všichni zavřít."Potom jsem si poslechl to co vykládal Faito."Ty už nejsi Kapitán ANBU to si uvědom.Nikdo kromě tvého týmu ti loajální není jelikož jste zrádci Otogakure a ostatní slouží věrně svoji vesnici ne tobě.A o ostatní vesnice se nemusíš bát to už je zařízené."zasmál jsem se a stoupl jsem si k Nawakimu.(Pro dnešek už nehrajem Nawaki tu budu až zítra tak dobrou Wink )
Návrat nahoru Goto down
Taku

Taku


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 17. 01. 12

Věznice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 12:14 am

Kashike


Když mluvil na velitele a byl plně zaměstnán tím řečněním, bodnul jsem po sluchu přímo do obličeje.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Věznice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věznice   Věznice - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Věznice
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Zločinecké organizace - Ame, Oto, Yuki a Kugutsu Kekkai :: Otogakure no satto-
Přejdi na: