Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Jezero Kiri

Goto down 
+3
Akio Kaito
Kuga Natsuki
Akihiro Kazuki
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutorZpráva
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 14 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 7:37 pm

Prišiel som na jazero prvý. Oprel som sa o strom a začal vytvárať hmlu a čakal kým začujem Natsuki.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 14 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 8:43 pm

Natsuki

Když jsme přišla k jezeru Ataru jsem našla snadno, stačilo jít na místo, od kterého šla mlha. Zase si hraješ s mlhou? Zavolala jsem na něj.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 14 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 9:44 pm

Jo hrajem... aspoň niečím. zasmial sa a vyplazil jazyk. Zamyslel sa a na tvári mohlo vidieť že na niečo prišiel Čo takto spojiť hmlu s tréningom. Lekcia prvá nauč sa v hmle orientovať a lokalizovať súpera... povedal som a stratil som sa v hmle ktorú som už nevytváral ale len sa potichu pohyboval v hmle a sem tam niečo povedal. Zavri oči..... a sústreď sa na zvuky... povedal som a čakal kým to urobí. Keď to urobila naschvál som bol o niečo hlučnejší aby ma započula ale iba v tedy ak sa sústredila.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 14 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 9:54 pm

Natsuki

Než jsem stačila dojít na místo, kde měl podle mě být, začal si hrát. Pousmála jsem se. Poslušně jsem zavřela oči a poslouchala. Začala jsem se soustředit na zvuk a nakonec jsem ho uslyšela. Co dostanu když tě najdu?
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 14 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 10:00 pm

Pousmial som sa a potichu vytvoril pečate a v určitom okruhu okolo Natsuki sa vytvorili klony. Bolo ich celkom asi 5 + ja. Prekvapenie..... Môžeš nato použiť Suiton: Mizurappa ale nezabúdaj musíš vedieť kde máš mieriť. povedali to všetci presne naraz iba ja ako originál som bol ticho.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 14 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 10:06 pm

Natsuki

Poslouchala jsem odkud se ozývá zvuk jeho hlasu. Udělal klony? Čtyři? Tři? Třemi směry, odkud se ozval hlas jsem si byla celkem jistá. Vytvořila jsme dva klony. Postavili jsme se každá do jednoho směru, kde jsem tušila Ataru nebo klon a použili jsem techniku. Doufám, že aspoň jednoho trefím.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 14 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 10:18 pm

Tie dva klony trafili dohromady 3 mojich. Ja som si zatiaľ sedel na blízkom strome a čakal. Už mi zostali iba 2 klony ktoré povedali Výborne...
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 14 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 10:22 pm

Natsuki

Soustředila jsem se a pozorně jsem poslouchala. Když se ozvalo výborně, odhalila jsem další dva. Klony se otočily a zaútočily.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 14 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 10:27 pm

Posledné klony zrušila. Ale ja som stále v tichosti sedel na konári a čakal. No našťastie pre Natsuki konár zavŕzgal a ja som stŕpol a čakal či to počula.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 14 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 10:38 pm

Natsuki

Uslyšela jsem lehké zavrzaní. Je na stromě. Vydaly jsme se s klony ke stromu a snažily jsme se jít co nejtišeji. Nechala jsem klony dojít až ke stromu a pořádně s ním zatřást a zároveň jsem poslouchala, kdyby se ptáček pokusil uletět.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 14 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 10:45 pm

Ja som to vedel počula ma... No nič trošku asi zaprší... povedal som a zložil pečať Hijutsu: Kirisame a nad stromom a v jeho okolí začalo pršať a zo všetkého vysávať chakru. Držal som sa na strome ako kliešť.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 14 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 10:50 pm

Natsuki

Odcouvala jsem z deště a zrušila klony. Co takhle slézt dolů. Zavolala jsme na Ataru. Dávala jsem si pozor, abych se držela z dosahu deště.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 14 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 10:55 pm

Nič som nepovedal a ešte v zostatku hmly sa bleskurýchle dostal za Natsuki. Dážď začal pomaly miznúť a ja som sa prikradol k Natsuki zo zadu. Jednou rukou som ju chytil okolo pása a pevne ju držal druhou rukou som jej priložil opačnú stranu z kunaiom (rukoväť) a ticho jej zašepkal do ucha Lásku alebo život?
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 14 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 10:59 pm

Natsuki

Klidně jsem se o něj opřela. Přátelství ti nestačí, sluníčko moje? Vůbec jsem se ho nebála, měla jsem spíš co dělat, abych se nerozesmála.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 14 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 11:05 pm

Medzi priateľstvom a láskou je iba malá hranica... znova som jej to pošepkal a jemne ju kúsol do ucha. Následne som kunai schoval a zložil pečať aby nad nami začalo len pršať. Vedla si si dobre.


Naposledy upravil Ataru dne Tue Jan 31, 2012 11:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 14 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 11:08 pm

Natsuki

A proč ta voda? Máš v tom nějakou zálibu, máčet mi věci? Zeptala jsem se podezřívavě. Jo si hroznej, musím změnit barvu, něco co mokrý tak neprosvítá, jako bílá.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 14 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 11:15 pm

Keď máš mokré vlasy vyzeráš lepšie. pousmial som sa a nepúšťal som ju. Na jej ramenách som videl že jej oblečenie začína presvitať. Zrušil som pečať aj dážď a zablúdil som do môjho zadného vrecka a vytiahol som odtiaľ plášť. Pustil som Natsuki z objatia a podával jej plášť tak aby som nevidel jej odhalené telo.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 14 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 11:21 pm

Natsuki

Přehodila jsem přes sebe plášť. To vykládej někomu jinému, mokrý vlasy nevypadají dobře a navíc je mám svázané v copu. Takže pokud pominu tvůj zjevný důvod, přejdu k tomu vedlejšímu, a to je donutit mě jít se převléct, protože tam zalezeš do pelíšku a už tě z něj nedostanu.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 14 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 11:23 pm

Ty sa na mňa hneváš... povedal skleslým hlasom a pohľad sklopil dole.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 14 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 11:28 pm

Natsuki

Jak si na to přišel? Objala jsem ho a dala mu pusu na rty. Já už tě mám přečteného, takže se nemám proč zlobit.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 14 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 11:33 pm

Objal som ju Ale pozri sa aj na mňa aj ja som mokrý a ešte k tomu. Tréning prebehol nad očakávania. povedal som trochu veselšie.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 14 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 11:35 pm

Natsuki

Jo neměl si mě otlapkávat, když ses mě snažil promočit, rozesmála jsem se. Tak jdeme domu, ať se mi nenachladíš.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 14 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 11:36 pm

Ja budem v poriadku hlavne nech ti neochorieš. chytil som ju za ruku a tiahol domov.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 14 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 11:44 pm

Natsuki

Musela jsem se usmát, tak prvně mě zmáčíš a pak abych ti neonemocněla, jo neměl si mi půjčovat ten plášť, to by si tu vydrže, kdybych ho neměla. l Smála jsem se a nechala se od Ataru odtáhnout domů.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 14 Icon_minitimeThu Feb 02, 2012 7:15 pm

Bežal som kade tade, raz sem raz tam až som nakoniec dobehol k jazeru. Zastavil som sa a sledoval hladinu. Nakoniec mi príde tréning v hod a tak som vyskočil na strom ktorý bol najbližšie k jazeru. Bol som až na samom vrchole stromu. Zatvoril som oči a sústredil som sa. Chytil som meč za rukoväť ale netasil som ho. Vyskočil som ohromnou rýchlosťou do vzduchu aby som dopadal na jazero. Vo vzduchu som vytasil Hiramekarei. Začal som do Hiramekarei vkladať ohromné množstvo chakry ale stále bolo obmedzované mojim ovládaním meča. Obväzy sa z meča začali odvíjať a na jednej strane sa z Hiramekarei utvorilo malé kladivo z chakry. Hiramekarei Kaihō vykríkol som pred dopadom na vodnú hladinu. Vody vyšpechla a ja som prehĺbil dno jazera. Keď sa voda začala uzatvárať tak som vyskočil znova naspäť na strom... Takto som to zopakoval veľa krát.

Po dlhej...dlhej dobe
Po neviem ani koľko pokuse som začínal pociťovať únavu. Moje pohyby boli pomalšie a úder kladivom nebol taký silný ako na začiatku. Tak som to urobil zopár krát do toho limitu kedy som už mal prestať aby som si mohol ešte zabehať. Sadol som si k jazeru a sledoval už ukludnenú hladinu... Obväz som znova obviazal meč a dal ho naspäť do púzdra. Znova som sa rozbehol smerom do ulíc. Išiel som ako vlna hmly...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jezero Kiri - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 14 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jezero Kiri
Návrat nahoru 
Strana 14 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
 Similar topics
-
» Jezero Uta
» Jezero
» Jezero
» Jezero Oto
» Jezero Sarouma

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Okolí Kirigakure-
Přejdi na: