Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sídlo klanu Kuga

Goto down 
+2
Loxar Yuna
Akihiro Kazuki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 22 ... 37  Next
AutorZpráva
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:09 pm

Nevypadáš. Trochu jsem se pousmála. Doskákala jsem ke stolu, popřála Akiovi dobrou chuť a pustila se do jídla.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:37 pm

Ještě aby jo začal se nahlas smát, poté jsem se pustil do jídla. Dojedl jsem, ale než abych došel počkal jsem i na Yunu, že to pak vše uklidím.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:41 pm

Když jsem dojedla začala jsem zkoumat Akia a snažila se z jeho výrazu vyčíst jestli mu ten můj výtvor chutnal nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 12:15 am

Pozoroval jsem Yunu s takovým nadšením, že jsem si ani neuvědomil, že ona pozoruje mě. Najednou jsem se probral, a jen tak "nenápadně" vstal Děkuji za veřeři, byla vynikající, a pššt... Ale máš lepší než Natsuki. pousmál se a šel uklidit po nás nádobí a vše co zbylo na stole. Vrátil se k Yuně Chtěla by slečna někam odnést?
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 12:28 am

Myslíš? Začervenala jsem se. Hmm... na žádný určitý místo odnést nechci, ale ty mě můžeš odnést kamkoli. Řekla jsem s úsměvem a stále se červenala.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 12:29 am

Natsuki

Došli jsme k sídlu. Tak tady bydlím, děkuji za doprovod.Usmála jsem se vytáhla klíče a odemykala si dveře.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 12:31 am

Zasmial sa a popozeral si dom Uhm.. no máš to tu pekné... Aj bodyguard si zaslúži niečo... obrátil na inú nôtu.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 12:33 am

No... Do koupelny třeba by slečna nechtěla? vyplázl jsme jazyk. Nebo rovnou do postýlky?
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 12:39 am

Hmmm... tak první do koupelny a pak do ložnice. Vyplázla jsem na něj jazyk a začala se smát.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 12:39 am

Natsuki

Odměnu sis měl domluvit u jezera, teď už je pozdě. Usmála jsem se. Otevřela jsem dveře. Díky za doprovod a pěkný den. Krátce jsem ho líbla na tvář. Dobrou, zašeptala jsem a vešla do domů.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 12:44 am

Yes, my lady. Vzal jí do náručí a nesl do koupelny, najednou vešla domu Nat a viděla nás určitě přes chodbu. Sakra... doufám, že nám to nebude mít za zlí... Ahoj, Natsuki-chan, nemáš nějakej šťastneja spokojenej výraz ve tváři? Zastavil jsme se v chodbě i s Yunou v rukách. Že by nějakej objev? Podíval jsme se zvídavým pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 12:46 am

Otočil som sa No pekný deň bol teraz je tu akurát tak noc... Ale aj tebe dobrú povedal som už do prázdna a vybral som sa preč. (Presun)
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 12:51 am

Natsuki

Neměl by ses koukat po jiných holkách, nebo ti manželka zase natáhne, odpověděla jsem Akiovy takovým tím poučovacím tónem. Pak jsem se rozesmála. Jinak ahoj, vyplázla jsem na ně jazyk, obešla je, vyběhla do patra a zabrala si koupelnu. Po sprše jsem přešla do svého pokoje, natáhla se na postel a usnula.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 12:56 am

Natsuki nám zabrala koupelnu v patře, museli jsme tedy do přízemí, položil jsem Yunu do vany. Kdyby ste cokoli potřebovala, budu hned za dveřmi.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 1:05 am

Díky moc. Usmála jsem se na něj, vyslékla se a osprchovala. Pak jsem zjistila že nemám ručník. A kruci. Akio toho pro mě dnes udělal tolik že jsem ho tím nechtěla obtěžovat. Vyplazila jsem se z vany spadla na zem a doplazila se pro ručník. Když jsem ho kolem sebe omotala zavolala jsem na Akia že už může vstoupit.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 1:12 am

Čekal jsme za dveřmi jak sem slíbil než se vysprchuje. Slyšel jsem ránu, ale radši sem ji tam nechtěl líst, maximálně byly chtěla nebo se nic nedělo.... Vešel jsme dovnitř Tak, teďka to bude přímo do ložnice? Nebo ještě něco jiného? pořád jsem se snažil galantní chování, ovšem snáze se to řekne než udělá. Chvílema jsem myslel, že vybouchnu smíchy.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 1:24 am

Ty se nebudeš sprchovat? Zeptala jsem se ho se smíchem.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 1:26 am

Tak to je snad jasné, že budu, ale slečna tu má snad ve všem přednost ne? vyplázl jsem jazyk jako odplatu za ten smích.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 1:27 am

Odplazila jsem se za dveře. Tak se osprchuj a já tu počkám Řekla jsem se smíchem.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 1:31 am

Nejspíše mě neslyšela, ale i ta jsem dodal No, když myslíš... už trochu zklamaně. Vysprchoval jsem se, hodil kolem sebe ručník, povolil Yuně vstup a ještě si vyčistil zuby... Tak to by mělo být vše... myslím.. otočil jsem se se smíchem zpět k Yuně Tak teď?
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 1:37 am

Teď můžeš. Vztáhla jsem k němu ruce a sladce se na něj usmála.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 1:40 am

Vzal jsem jí ruku a políbil jí jako na pozdrav, poté jsme ji vzal a odnesl do postele, kde jí položil na její místo. Lehl si vedle ní Dneska byl náročný den co? pousmál se.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 1:44 am

To byl, ale teď jsem tu s tebou a je mi to jedno. Chytla jsem ho za ruku, víc se přiblížila a chtěla ho políbit nakonec jsem si to rozmyslela a místo na rty jsem mu dala pusu na čelo.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 1:49 am

Po odpovědi mě chytla za ruku a přitáhla si mě blíž, čekal jsem zase její krásný polibek, ale místo toho jsem dostal pusu na čelo... Pche... Teď já! Do toho mého polibku jsem dal snad všechnu energii co mi zbyla a doufal jsem, že jsme si k ní dovolil příliš.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 1:55 am

Tady má někdo moc energie. Řekla jsem mezi polibky kterými jsem mu ten jeho oplácela. To ti pusa na čelo nestačí? Krátce jsem se zasmála a pokračovala v líbání. Když jsem se od něj odtrhla pošeptala jsem mu do ucha. Ty můj zachránče. A dala mu další dlouhý a vášnivý polibek po kterém jsem se mu dlouze zadívala do očí a víc se přitulila.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Kuga
Návrat nahoru 
Strana 7 z 37Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 22 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Členové klanu
» Hora klanu Hiashi
» Sídlo klanu Inuzuka
» Sídlo klanu Shiraki
» Čtvrť klanu Nara

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: