Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Yukiho byt

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 12:23 am

Yuki Tessha

,,Neviem." pokrčil ramenami.,, Vybral som to náhodne zo sekcie nepopísaných skúmavok takže by to mi to nemalo spôsobiť žiadnu bolesť." pokrútil hlavou a nadýchol sa.,, Prinajhoršom ma to zabije bezbolestne v priebehu troch sekúnd." doplnil.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 12:25 am

Miya

Proč? Zeptala jsem se sklopila pohled k zemi a stočila se co nejvíc do klubíčka.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 12:27 am

Yuki Tessha

,,No pretože skutočne netuším čo v tom bolo." odpovedal pokojne.,, Spolieham sa na to, že nebola poistka proti vykrádačom, ktorý ak by chceli niečo ukradnúť mali by sa otráviť. V tom prípade by to pre mňa nedopadlo príliš dobre." povzdychol si.,, ALe tak snáď..." nedokončil a pohľadom sa vrátil ku krabicu a odkladal ju pod stôl.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 12:28 am

Miya

Ptala jsem se proč si to vypil, zašeptala jsem, ale zůstala ve stejné poloze.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 12:30 am

Yuki Tessha

,,Pretože som potreboval uvoľniť jedno miesto." odvetil.,, sto tak som ho pekne uvoľnil. Snáď som sa trafil." doplnil.,, Ale tak aj tak ma nebude škoda, o jedného shinobi na svete menej. Žiadna strata." pokrčil ramenami a pohodil sa posadil do kresla.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 12:34 am

Miya

To není důvod, co se to s tebou děje? Proč se vůbec ptám, nevím ani co je semnou. Přemýšlela jsem, aniž bych si uvědomila, že si to šeptám.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 12:39 am

Yuki Tessha

,,Čo by so mnou bolo?" odpovedal jej otázkou.,, Len mám samovražedné stavy." doplnil v duchu Yuki.,, Len, len, len...." hľadal slová Yuki ale nevedel nájsť žiadne tak radšej stíchol.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 12:42 am

Miya

Proč? Nechápu proč by si ty měl mít problém s tím, co se stalo, zašeptala jsem. Chtělo se mi brečet. Nic se ti nestalo, jen si mě zase vyděsil, zase si se ke mě choval jako k věci, na to už by si měl být zvyklí, děláš to často. Kousla jsem se do rtů.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 10:22 am

Yuki Tessha

,,A myslíš, že mne sa azda nič nestalo?" spýtal sa a zodvihol hlavu a zároveň pohľad nasmeroval k nej.,, Celé tie roky som každému ubližoval, bral životy a ničil rodiny. Celé tie roky som zapieral svoju ľudskú stránku a díval som sa ale hlavne vykonával som otrasné skutky." odpovedal jej.,, Vieš čo to je keď začujem z úst niekoho mne blízkeho slová ubližuješ mi?" spýtal sa jej znova.,, Skús myslieť na to, že aj sensei je človek. Jedna noc mi zmenila život a urobila zo mňa trosku. Už nikdy som nebol tým kým som bol predtým. Ublížil som nie len sebe ale aj ostatným a na tie slová som sa snažil navždy zabudnúť." dopovedal.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 10:30 am

Miya

Ono je úplně stejný jako já. Stejná zničená troska. Vytáhla jsem ruku s deky a natáhla ji k Yukimu. Nevím, co jsem ti řekla, byla jsem moc vyděšená, ale omlouvám se, jen jestli ........jestli chceš, abych s tebou zůstala, nesmíš dělat takové věci. Podívala jsem se na Yukiho smutnýma očima.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 10:32 am

Yuki Tessha

Yuki len tak lenivo zodvihol ruku a natiahol ju k tej Miyi.,, Tak dobre, dám si pozor." zašepkal potichu a nakoniec prikývol.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 10:38 am

Miya

Opatrně jsem chytila jeho ruku. Vypadal, že je na tom hůř než já, přece jenom, já jsem uměla tihle věci odsunout někde daleko pryč a pozapomenout na ně. Trošku jsem mu ruku stiskla a pokusila se na něj usmát. Docela se mi to podařilo. Nakonec si spolu nějak poradíme, uvidíš.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 10:40 am

Yuki Tessha

Yuki pocítil ako mu stisla ruku a následne začul jej hlas. V hlave mu dookola zneli tie slová a tak ju k sebe jemne potiahol. Potreboval Miyu objať alebo byť blízko nej, bolo mu strašne smutno.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 10:46 am

Miya

Yuki se mě opatrně pokusil vytáhnout s křesla k sobě. Podle toho, jak se tvářil, jsem pochopila, že se mě pokusí obejmout, když vstanu. Nechala jsem se vytáhnout na nohy, ale zůstala jsme zabalená v dece. Nebylo pro mě jednoduché, nechat ho, aby se mě dotýkal, ale ani nechat ho jen tak sedět ztrápeného. Sedla jsem si k němu na opěradlo, jeho ruku jsem stále držela a čekala.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 10:23 pm

Yuki Tessha

Yuki len pohladom sledoval Miyu ako si prisadla. Zhlboka sa nadychol a pozrel sa jej do oci alebo sa o to aspon snazil. ,, Prepac." zasepkal a nahodil taky nevinny kukuc zraneho pejska.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 10:33 pm

Miya

Díval se mi do oči a omluvil se. To bude dobrý, jen už to prosím nedělej. Řekla jsem potichu a usmála se. Jsem s tebe zmatená, chtěla bych se k tobě přitulit, ale zároveň se bojím. Pomaloučku jsem mu začala přejíždět prstem po ruce , kterou jsem držela.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 10:39 pm

Yuki Tessha

,, Dobre tak Yukinko uz bude hodnucky." prikyvol pokojne a pousmial sa. Potom ju jemne stiahol k sebe a pomalicku ju objal radostne.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 10:46 pm

Miya

Tomu sám nevěříš, povzdechla jsem si v duchu. Stulila jsem se mu do náruče a opřela jsem se o něj hlavou. Přechytila jsem si jeho ruku, aby to bylo pro oba pohodlné. I přesto všechno, co se stalo a stane, jsem teď zase spokojená, připadám si, že k němu patřím,k dyby jen nebyl takový osel , pousmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 10:51 pm

Yuki Tessha

Ked sa k nemu pritulila Miya tak sa pritisol k nej tesnejsie. Nechcel sa od nej vzdialit ani ju pustit. Bolo mu smutno ked hoc aj chvilu nebol s nou.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 10:56 pm

Miya

Už je ti lépe? Zeptala jsem se opatrně., když si mě přitiskl víc k sobě. Měla jsem o něj strach, navíc jsem pořád nevěděla, co to vypil a zřejmě to nevěděl ani on. Zatím se, ale neobjevily žádné příznaky, tak to snad bylo v pořádku.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 11:00 pm

Yuki Tessha

,, Ovela ovela ovela ovela lepsie." prikyvol radostne a nechcelo sa mu Miyu pustit ani na chvilocku. Po chvilke si oprel hlavu o jej rameno a spokojne zavrel oci.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 11:04 pm

Miya

Yuki, no tak, když takhle usneš, bude tě bolet za krkem. Ach jo nakonec se zase starám já o něj , usmála jsem se. Nemohla jsme do něj ani šťouchnout, o jednu ruku jsem se opírala a druhou jsem držela tu jeho a měnit pozici, ani pustit jeho ruku se mi nechtělo.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 11:08 pm

Yuki Tessha

,, Tak mi potom das poriadnu masaz na uvolnenie nie?" zasmial sa potichu Yuki a stale ju objimal.,, Chybala si mi" zasepkal a cely cas sa ani len nehol.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 11:17 pm

Miya

Vždyť jsem nikde nebyla. Podivila jsem se. Zase bude pořád po jeho, aby si chuděra holka všechno vybojovala. Vyklouzla jsem mu z náruče. Vstávej, jdeš si lehnout. Jemně jsem mu zatáhla za ruku, aby vstal. Notak, chceš si jít lehnout do postele nebo na gauč? Udělala jsem na něj psí očka.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jan 31, 2012 11:20 pm

Yuii Tessha

,, Ale noooooo." prehovoril a nechal sa vytiahnut z kresla. ,, Ja chcem ist vsade tam kam pojdes ty. Takze to je jedno ci gauc alebo postel." usmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Yukiho byt - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Yukiho byt
Návrat nahoru 
Strana 6 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: