Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Yukiho byt

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 10:44 pm

Miya

Přitulila jsem se k Yukimu. Bylo hrozná jak snadno se stal středem mého světa, zvlášť když jsme jeden druhého nedokázali pochopit, ani spolu pořádně komunikovat. Přitiskla jsem si hlavu k němu na hruď a poslouchala jak mu tluče srdce.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 11:09 pm

Yuki Tessha

Yuki vedel, že jediným riešením je byť ticho. Kým sa nestane normálnym tak a hlavne ak nechce ublížiť Miyi tak musí držať jazyk. Lebo to jedine viac pokazí. Preto ju začal jemne hladiť po vlasoch a dúfal, že sa prestane na neho hnevať.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 11:23 pm

Miya

Yuki? Zašeptala jsem potichu, mám tě ráda. Jemně jsem mu přejížděla rukou po boku. Nezlobíš se na Miyu?
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 11:26 pm

Yuki Tessha

,,Aj ja ťa mám rád miláčku." pousmial sa od radosti a od šťastia si Miyu ešte pevnejšie, ale jemne, pritisol k sebe tesnejšie.,, Ako by som sa mohol hnevať na takého anjelika, veď to ani nie je možné." zasmial sa a rozcuchal jej vlasy aby odľahčil situáciu.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 11:37 pm

Miya

Ještě chvíli jsem si užívala Yukiho obětí a pak jsem se mu jemně vyvlékla z náruče. Vstala jsem z gauče a Yukiho, a pak se rozešla do kuchyně. Po pár krocích jsem se vrátila a políbila Yukiho. Usmála jsme se na něj, sebrala špinavé nádobí ze stolu a odešla od kuchyně. Tam jsem se napila a nachystala Yukimu další palačinky. Pak jsem se vrátila do obýváku a položila mu to na stůl. Za tu, co jsme ti snědla, usmála jsem se na něj. Sedla jsem si k němu na gauč a přejela mu rukou po hrudi. Pořád jsem se ho potřebovala dotýkat, abych uvěřila tomu, že je skutečný.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 11:53 pm

Yuki Tessha

,,Ouuuuu palačinkyyyyy." potešil sa keď ich konečne zbadal a s chuťou hneď jednu zjedol. Potom sa otočil k Miyi a zobral jednu palačinku a nasmeroval ju k nej.,, Otvor úúúúúústa, ja ťa nakrmím keď ty si lenivá nakŕmiť mňa." pousmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 12:06 am

Miya

Rozesmála jsem se. Neměla jsem hlad ani moc chuť, ale Yukimu se nedalo odolat. Ukousla jsem si kousek. Děkuji, usmála jsem se na Yukiho. Všimla jsem si, že má na rtu kousek čokolády, tak jsem se natáhla a olízla mu ji. Nechápala jsme , proč na mě má takový vliv, ale najednou jsem se k němu chtěla zase lísat.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 12:15 am

Yuki Tessha

Yuki sa len pousmial a ako sa vracal palačinku preč tak mu čokoláda pokvapkala celú hruď. Samozrejme nebola to náhoda a tak len Yuki s úžasom čakal či to zopakuje. Rukami ju len objal okolo pása a jemne pritisol smerom k sebe.,, Nie je začo a ups." pusmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 12:23 am

Miya

Udělal to schválně, napadlo mě. Dobře, pousmála jsme se, ale tohle je poslední pokus z mé strany, pokud se zase něco pokazí..... Jemně jsem Yukiho zatlačila do gauče tak, aby si lehl, sedla si na něj a začala z něj olizovat tu čokoládu a po očku sledovat , jak se tváří.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 12:37 am

Yuki Tessha

Yuki sa len pokojne nechal zvaliť a len pocítil ako začala olizovať tú čokoládu. To bol nevýslovný pocit aký už dlho nezažil a tak spokojne zavrnel. Rukami pomaly prešiel Miyi po stehnách vyššie až k bokom kde vkĺzol pod tričko. Nevedel či smie a tak ju len chvíľu hladil a potom chytil rukami spodok jej trička a čakal.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 12:47 am

Miya

Když mě Yuki hladil, jen jsem zavrněla. Čokoláda mi došla, tak jsem s natáhla a políbila ho. Když jsem se odtáhla, Yuki už mě nehladil, nespokojeně jsem zamručela a pak jsem si všimla, že mě drží za kraj trička. Zčervenala jsem, neměla jsem problém s tím se dotýkat Yukiho, nebo se nechat otlapkávat, ale nevěděla jsme jestli se chci hnout dál a kam až. Nakonec jsem vzala Yukiho ruku a dal si ji na zip trička, protože přes hlavu by mi ho nesundal. Byla jsem červená jak rak a čekala na Yukiho další pohyb.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 1:01 am

Yuki Tessha

Yuki sa v momente posadil ale druhou rukou ju drzal okolopasa aby mu neusla. Potom sa nahol tesne k nej a zacal ju bozkavat na pery aby ju trochu upokojil. Potom zaroven s tym zacal stahovat zips stale nizsie. Nasledne len zodvihol obe ruky k jej ramenam aby jej to uplne stiahol. Popritom ju neprestaval bozkavat aby ju nevylakal alebo skor nekecol nejaku blbost.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 1:08 am

Miya

Yuki se posadil a přitáhl si mě blíž. Pak mě začal líbat a já byl šťastná, moc se mi to líbilo. Když mi začal rozepínat tričko, znovu jsem znejistěla. Když mi ho přetáhl přes ramena a úplně sundal, dala jsem si ruce přes prsa, abych se zakryla. Nepřestávala jsem Yukimu oplácet polibky, ale byla jsem nervozní, ačkoli se mi to líbilo.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 1:15 am

Yuki Tessha

Yuki ju len jemne zatlacil a donutil ju lahnut si. Bol jednoducho lenivy dlho sediet. Rukami pomaly zachadzal po jejbrusku vyssie az k rukam. Tam sa jej ruky rozdelili a zacali ju hladit rovnako, nechcel ju totiz ani vystrasit ani nasilne nutit. Cakal ci povoli. Na chvilu sa trochu odtiahol. ,, Si sladsia nez ta cokolada." zasepkal s usmevom a ustami sa prisal na jej krk.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 1:21 am

Miya

Yuki mě položil na záda a pomaličku mě hladil, Nakonec mi sundal ruce s prsou a pokračoval v mazlení. Pomalu jsem ruce zvedla a začala mu s nimi přejíždět po zádech.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 1:28 am

Yuki Tessha

Yuki pocitil, ze jej ruky povolili a potom ich pocitil ako ho prijemne hladia. Vlastnymi rukami preto znova presiel od bruska az k jej prsiam ktore zacal jemne hladit. Jazykom jej pritom prechadzal po celom krku a vratil sa k jej ustam.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 1:35 am

Miya

Byla jsem uplně pohlcená vlastními pocity z Yukiho doteků a jazyka. Bože, pokud se mu to líbilo, aspoň z poloviny tak jak mě tak nechápu, jak mohl usnout. Lekce jsem vzdychla, těsně před tím než mě znovu začal líbat.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 1:40 am

Yuki Tessha

Yuki ked nezbadal ziaden odpor z Miyinej strany tak jej zlahka zacal stlacat prsia a uzival si kazdeho jedneho dotyku s jej pokozkou, az mu bolo problematicke sa ovldat. Vedel, ze zasiel uz dost daleko ale predsa sa pokusil o posledny odvazny pokus a to prebojovat sa jazykom do jej ust zatial co jej hladenie mu sposobovalo nadhernu rozkos.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 1:49 am

Miya

Yuki mě měl už úplně v hrsti. Poddávala jsem se jeho dotykům a pomalu se přestávala ovládat. Užívala jsem si tu rozkoš a chtěla jsem jí víc. Nepřestávala jsem ho hladit a nebránila jsem se, ani když si jeho jazyk probojoval cestu do mých úst. Místo toho jsem se k němu pokusila co nejvíc přitisknout.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 1:54 am

Yuki Tessha

Ked sa k nemu pritisla tak jednou rukou ju zacal hladit po vlasoch a druhou sa ju snazil objat a tak sa pritisol na nu. Dotyk jej tela na jeho bol neopisatelny a kazdy pohyb vzrusujuci. Jazykom sa pohraval len s tym jej. Prakticky mal uz vsetko co chcel ale teraz len jeho myslou lietali blazene pocity a rozkos z kazdej sekundy.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 2:02 am

Miya

Přitiskla jsem se k Yukimu jak nejvíc to šlo a podvědomě jsem se o něj snažila otírat tělem. Moje ruce přestal putovat po jeho zádech a začali ho jemně tlačit na mě. Opatrně jsme se nzskušeně pokusila zapojit i svůj jazyk.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 12:01 am

Yuki Tessha

Yuki ešte chvíľu ďalej pokračoval keď odrazu prestal. Jemne sa odtiahol ale hneď na to hlavu položil vedľa nej.,, Nesnívam?" pousmial sa potichu Yuki.,, Ale asi nič by sa nemalo preháňať." zašepkal jej potichu do uška.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 12:05 am

Miya

Když Yuki přestal, zavrčela jsem. Chvíli jsem se vzpamatovávala ze svých pocitů. Vzít Myiu do náruče, zašeptala jsme Yukimu. Chtěla jsem se aspoň tulit.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 12:18 am

Yuki Tessha

Yuki sa len znova pousmial.,, Čo by som pre teba len neurobil." zašepkal ale bol taký lenivý, že sa vymenil v rýchlosti s Miyou. Následne ju len objal a pritisol k sebe. Končekami prstov ju začal hladiť po chrbte.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 12:24 am

Miya

Natáhla jsem se a sebrala ze země deku a přehodila ji přes nás. Přitulila jsem se zpátky k Yukimu a dala mu rychlou pusu. Pak jsem si na něj položila hlavu a nechala ho aby mě hladil po zádech.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Yukiho byt - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Yukiho byt
Návrat nahoru 
Strana 3 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: