Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Yukiho byt

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 9 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 12:25 am

Miya

Natáhla jsem se a políbila ho. Ale je, teď si polštářek ty. Uvelebila jsme se na něm, položil asi hlavu a pomalinku začala usínat.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 9 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 12:26 am

Yuki Tessha

Yuki už nestihol na túto poznámku zareagovať pretože skôr ako ho stihla Miya pobozkať.... proste a jednoducho zaspal ako vždy.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 9 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 12:28 am

Miya

V polospánku jsem natáhla ruku a uvolnila Yukimu ruce. Přitulila jsem se jak nejvíc to šlo a usnula taky.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 9 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 12:32 am

Yuki Tessha

Ráno sa Yuki zobudil výnimočne veľmi veľmi skoro.,, Heh ona má moje tričko?" pomyslel si keď pocítil ako sa k nemu neustále tuli. Keď nadvihol perinu tak sa o tom aj presvedčil.,, Tsss tak ja tričko nemám a ona áno." pokrútil hlavou a sledoval ako nevinne spinká.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 9 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 12:35 am

Miya

Probudil mě pocit, že musím vstávat. Protáhla jsme se a uvědomila si, že se při tom o někoho otírám. Rozlepila jsme oči. Proč spím na tobě? Podívala jsem se na Yukiho.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 9 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 12:37 am

Yuki Tessha

,,Mňa by skôr zaujímalo prečo máš moje tričko." opravil ju.,, To, že spíš na mne nie je zvláštne som predsa neodolateľný." zasmial sa pokojne.,, Ale to tričko by ma zaujímalo." pripomenul.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 9 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 12:40 am

Miya

Nevím, asi pro to, že nemám svoje? Rozhlídla jsme se okolo, beztak za to můžeš ty, matně si vzpomínám, že si tady vyváděl. Našla jsme svoje tričko. Tamhle je , natáhla jsme se pro něj. Chvíli počkej, já ti ho přinesu zpátky. Zvedla jsem se a chystala se odejít do koupelny.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 9 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 12:43 am

Yuki Tessha

,,No len počkaj počkaj počkja počkaj neunáhlime sa tak veˇmi." dodal a hneď ju objal okolo pása a pritiahol si ju k sebe naspäť.,, To svoje triško pekne môžeš odložiť a bližšie rozoberieme problematiku toho môjho a zároveň ťa od neho môžem oslobodiť ak by ti náhodou veľmi pekážalo." pousmial sa ale nechcel aby mu ušla preč.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 9 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 12:48 am

Miya

Yuki, zasmála jsem se, když si mě přitáhl k sobě. Nic vyslíkat nebudu. Otočila jsem se a podívala jsem se mu do očí. Stačí, že si zlobil včera. Nemusíš i dneska.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 9 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 12:50 am

Yuki Tessha

,,Však nič nemusíš vyzliekať." ubezpečil ju.,, Urobím to za teba ak je to pre teba takto z rána náročné." žmurkol na ňu.,, A ja si nepamätám žeby som včera nejako vystrájal, to bude omyl istotne." ubezpečil ju a začal ju jemne hladiť po bokoch. Popritom nahodil taký psí nevinný výraz šteniatka.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 9 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 12:54 am

Miya

Ale jo vyslíkal si mě, dělal sis ze mě polštář, osahával si mě, ale aspoň si se u toho choval roztomile, vyplázla jsem na něj jazyk. Kdežto teď ráno už si evidentně sám sebou.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 9 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 1:00 am

Yuki Tessha

,,Ouuu tak keď sa ti páči tak veľmi to tulenie a šťuchanie to ti môžem dať koľko len chceš Miyuška." zašepkal s úsmevom a dal jej letmý bozk na pery.,, Tak čo?" pousmial sa znova a zapozeral sa jej do očí.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 9 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 1:03 am

Miya

Ttrochu mazlení bych snesla, ale jestli zase něco provedeš, vymlátím s tebe duši. Zamračila jsem se na něj a pak mu dala dlouhou pusu.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 9 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 1:07 am

Yuki Tessha

,,Ou radšej ma nemláť, mám v tele viac železa než si dokážeš predstaviť." zasmial sa a pocítil jej pery na tých svojich.,, A to by si svoje ručičky len zranila a to nechcem." usmial sa a pritiahol si ju k sebe bližšie.,, Prečo stále musí byť po tvojom ha?" spýtal sa veselo.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 9 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 1:09 am

Miya

Ono je někdy po mím? Zeptala jsem se překvapeně. Ale tak dobře, zkusíme to po tvém, ale nepřeháněj to, pořád mám trochu problém ano, znovu jsem ho políbila.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 9 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 1:12 am

Yuki Tessha

,,Ako po pravde ja skutočne nie som náročný mne le stačí keď si to moje tričko dáš dole a budem ako v nebi." vyplazil jazyk.,, A potom si už môžeš hrať ty koľko sa ti zachce." pousmial sa a pohladil ju po vlasoch.,, Som nenáročný no." pokrčil ramenami.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 9 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 1:15 am

Miya

Přesvědč mě, rozesmála jsem se. Trochu se snaž a možná to udělám. Už to semnou nepůjde tak snadno, chci aby ses o mě trošku snažil kocoure.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 9 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 1:18 am

Yuki Tessha

,,Tsss ako sensei nemám prednostné právo?" zasmial sa Yuki a prevrátil sa tak aby Miya bola pod ním.,, Je to trochu nefér, že žiadaš od lenivca trocha snahy nemyslíš?" spýtal sa.,, Mala by si brať ohľad na senseiovu lenivosť ako na nevyliečiteľnú chorobu, ktorú je treba akceptovať a zžiť sa s ňou." pousmial sa a ruky jej položil na brucho a končekami prstov ju začal hladiť.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 9 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 1:22 am

Miya

Jako by si ty bral ohled na to, že se ke mě nikdy nikdo nechoval moc hezky. To toho chci tolik?Povzdechla jsem si smutně. Nemůžu mít ani to, co ostatní holky.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 9 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 1:26 am

Yuki Tessha

,,Heeeh?"zaskočil sa.,, Si jediná osoba, ktorá prežila moju prítomnosť tak dlho." pousmial sa a prstami pomaličky zachádzal ďalej a zarovno s tým sa predkláňal bližšie k Miyi.,, Všetci ostatná buď zutekali alebo zomreli takže najvúčším mojím darom je, že žiješ." dodal pokojne s takým nevinným výrazom. A rukami pokračoval ďalej.,, Tak povedz čo viac by si chcela?" spýtal sa.,, Ale zase nechci veľa, sensei bol nájomný shinobi vrah nie kvetinár." uškrnul sa a pobozkal ju.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 9 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 1:34 am

Miya

Chtěla bych aspoň vědět co po mě vlastně chceš? Co semnou máš v plánu. A jestli ke mě něco cítíš. A nechci, aby si mi lhal. Dala jsem mu pusu.
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 9 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 1:38 am

Yuki Tessha

,, Čo by som mal plánovať alebo chcieť?" začudoval sa.,, Si slobodná osoba ktorej nemôžem nič nariadiť, no teoreticky vzato som sensei, ale pointa ostáva rovnaká Keby si nechcela tak by si tu v tejto posteli so mnou predsa nebola." pousmial sa.,, A čo sa týka citov na to ti teraz odpovedať nedokážem. Je to príliš krátke obdobie čo som bol zbavený povinností shinobi a tak nedokážem povedať čo cítim. V každom prípade ver, že cítim k tebe to čo k nikomu inému som ešte necítil." ubezpečil ju.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 9 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 1:46 am

Miya

Neřekla jsem, že bych tu s tebou nechtěla být, ale na druhou stranu neříkej, že si nepřemýšlel o tom co bude. NO vztah učtl žák už si asi nevybudujeme, políbila jsem ho, takže se můžeš přestat oslovovat sensei, protože to většinou používáš v situacích kdy mě to rozčiluje. Já bych chtěla být tvůj partner, být pro tebe rovnocenná a důležitá, vím, že toho chci po tobě moc, ale je to pro mě důležité. Znovu jsme ho políbila. A k tomu plánu, neplánoval sis vzít zpátky svoje tričko? Mrkla jsme na něj .
Návrat nahoru Goto down
Yuki Tessha




Poèet pøíspìvkù : 157
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 9 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 1:51 am

Yuki Tessha

,,Aha takže už nie sensei a Miya ale Yuki a Miyuška." pousmial sa nad týmto nápadom.,, Tak to beriem." prikývol a opätoval jej bozky.,, Ak je to teda tvojim jediným prianím tak ho budem akceptovať Miyuška a čo sa týka toho plánu." zašepkal a jemne zovrel spodok trička v rukách a začal ho vyyťahovať vyššie.,, Misia práve prebieha." uškrnul sa.
Návrat nahoru Goto down
Isayama Miya

Isayama Miya


Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Yukiho byt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 9 Icon_minitimeSat Feb 04, 2012 1:54 am

Miya

Usmála jsme se na něj a pomohla mu přetáhnout mi tričko přes hlavu. Když bylo tričko dole, zčervenala jsme, přece jenom jsem se pořád styděla.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Yukiho byt - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukiho byt   Yukiho byt - Stránka 9 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Yukiho byt
Návrat nahoru 
Strana 9 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: